Podnikatelský plán pro dílnu pro výrobu klíče

Výroba klíčů je velmi slibným směrem. Se správnou organizací a aktivním marketingem je návratnost odměny dosažena za 3-4 měsíce.

Než začneme

Vlastní dílny pro výrobu klíče objevují lidé, kteří již v této oblasti mají práci. Pokud nemáte správnou kvalifikaci, měli byste být vyškoleni. Někteří výrobci obráběcích strojů pro výrobu klíčů nabízejí školení pro práci s jejich zařízením, což ovšem zjevně nestačí.

Hlavní rizika

Služby dílny pro výrobu klíče jsou v neustálé poptávce, což nezávisí na sezóně, době dovolené a dalších objektivních okolnostech. Tato firma poskytuje malý, ale stabilní příjem. Rizika jsou spojena pouze se subjektivními faktory - špatnou kvalitou služeb nebo špatným výběrem místa pro dílnu.

Místo:

Místnost pro dílnu by měla být vyhledávána v přeplněných místech. Za prvé, začněte zkoumat možnosti poblíž zastávek veřejné dopravy a stanic metra, podzemních chodů. Ve velkých městech stojí hodně pozornosti v obchodním centru nebo v prostorách v bezprostřední blízkosti.

Zařízení

Chcete-li vyrobit určitý typ klíče, musíte si zakoupit samostatný stroj. Na trhu existují plně automatizované kombinované modely, které jsou vhodné pro práci se širokou škálou klíčů a nevyžadují, aby se master podílel na práci. Ale stojí více než tři stroje s úzkým zaměřením:

 • Vertikální. Náklady jsou v rozmezí 30 000 rublů.
 • Univerzální. Průměrná cena je asi 50 000 rublů.
 • Duplikátor (programátor) klíčů pro interkom. Průměrná cena je 25 000 rublů.

Existuje mnoho nabídek zařízení vyráběných v různých zemích na trhu. Evropské stroje mají vysokou kvalitu, ale také stojí více. Čínští výrobci nabízejí levné vybavení, ale také se neliší v hodnotné kvalitě.

Zaměstnanci

Práce v dílně dokáže zvládnout jednu osobu - vlastníka podniku. Je však velmi žádoucí najmout kvalifikovaného asistenta nebo alespoň náhradníka. Faktem je, že ve většině případů je naléhavě nutná výroba náhradního klíče pro zákazníky. Pokud osoba přijde do vaší dílny a je zavřená na oběd, nebo proto, že je pán nucen odejít na naléhavou záležitost, klient ho nebude čekat, až přijde a půjde ke konkurenci.

Dokumenty a licence

Registrace této firmy je jednoduchá a vyžaduje minimální povolení. Můžete si zvolit systém IP a daňový systém UTII. OKVED kódy:

Marketing

Reklama v médiích je drahá a nebude mít žádný hmatatelný vliv na popularizaci této služby. Ve vašem případě je třeba se zaměřit na outdoorovou reklamu. Objednejte jasný znak a nainstalujte ho na fasádu budovy. Také je nutné vytvořit přenosnou reklamní strukturu (pilíř).

Ziskovost

Cena jednoho bloku se pohybuje v rozmezí od 10 do 17 rublů, v závislosti na typu klíče. Náklady na provedení dupliku pro zákazníka činí 90-120 rublů. Velitel získává 80-100 rublů při vytváření jednoho klíče.

Souhrn

Vytváření klíče je skvělá záležitost pro začátečníky. Prahová hodnota vstupu do sféry není vysoká, ziskovost za přítomnosti konstantního toku zákazníků je velmi vysoká, rizika jsou spojena pouze se subjektivními faktory.

Výroba klíče

Nemůžete vždy najít peníze, abyste otevřeli velký obchod. Ale dobrý bod na výrobu klíčů může přinést dobrý příjem. Investice do podnikání jsou minimální a zpětná platba je za pouhých šest měsíců. Klíče jsou zapotřebí v každém domě nebo v bytě, někdy jsou ztraceny, zlomeny a kupují si nový zámek a mění ho nákladně. Nebude tedy konec dne. Jak otevřít bod pro výrobu klíče a jaké jsou specifika tohoto podnikání, řekněme podrobněji.

Klíčové obchodní funkce

Dílna pro výrobu klíčů je vyžadována po celý rok. Cílovou skupinou je rodina s průměrným příjmem. Proto je lepší uspořádat dílnu na průsmyku prostoru pro spaní nebo v centrální části města, kde je spousta obchodů nebo trhu. Takže vaši potenciální zákazníci budou moci využívat služby s menším ztrátou osobního času a snadno naleznou místo.

Hlavním servisem v dílně je výroba duplikátních klíčů k vchodovým dveřím, garáží, vozům, vchodům a interkomům. Jako další je možné provádět i další služby:

 • Ostření nožů, nůžek, vrtáků.
 • Prodej zámků, kouzel, kroužků a řetězů pro klíče.
 • Nouzové otevírání a opravy zámků.
 • Odjezd majitele opravy hradu doma.

Poprvé poskytnou další služby z 30% příjmu. Pro další propagaci potřebujete více moderního a drahého vybavení. Cena jednoho takového stroje začíná od 40 tisíc rublů. V malých městech není výhodné prodloužit podnikání klíčů, jelikož není denně více než 50 klientů.

Zahájení podnikání vyplývá z registrace právnické osoby. Vzhledem k tomu, že podnikání neposkytuje velké obraty, je IP vhodný. Osvědčení je podáno u místních daňových úřadů. Ale nejprve jsou připraveny následující dokumenty:

 1. Potvrzení o zaplacení státních daní z banky.
 2. Žádost o registraci individuálního podnikání. Vzorek lze nalézt přímo v daňové službě. V aplikaci je vybrán kód druhu činnosti (OKVED) 28.63 "Výroba zámků a závěsů".
 3. Kopie pasu a čísla TIN. Kópie jsou certifikovány notářem.

Dokumenty jsou předkládány daňovým orgánům a do tří týdnů obdržíte certifikát o IP. Tento typ aktivity je vhodný pro USN, ale v daně se okamžitě dostanete na UTII. Chcete-li přejít na zjednodušený systém, musíte do daňového úřadu podat žádost do jednoho týdne po obdržení registračního dokladu.

Pokud budete pracovat v dílně sami, navíc budete muset najmout měniče, protože bod by neměl stát nečinný. Je formalizován mistr s rozvrhem 2/2, pro který jsou roční příspěvky vypláceny penzijním a sociálním fondům.

Získáváme nástroje a vybavení

Malá místnost je pronajata pro dílnu k výrobě klíčů. V tomto typu podnikání neexistují žádná zvláštní pravidla pro umístění. Ale uvnitř by měly být tři stroje: univerzální a dva kopírovací stroje. Můžete si koupit jeden drahý univerzální, ale jeho cena začíná od 50 tisíc rublů. Stroje by měly stát tak, aby měly k dispozici přístup, takže velikost místnosti by měla být nejméně 4 m2. Průměrná cena za pronájem je 2500 rublů na metr čtvereční.

Nejdražší akvizicí budou stroje. Průměrná cena některých modelů je nižší:

 • KeyMaster-3 RF - duplikátor klíčů-tablet pro telefon s dveřmi, cena 9 700 р.
 • Leader 368 - vertikální frézka, používaná k výrobě dveřních klíčů jako "vlna" nebo "červ", je cena 9 900 r.
 • Hotová sada pro dílnu klíčů: univerzální stroj KeyWorld 100-E1 + vertikální stroj KeyWorld 399-AC + duplikátor klíčů interfonů KeyMaster3RF + 320, cena 89 000 rub.
 • Stroj je svislý upínací klíč KeyWorld 399-AC pro výrobu většiny typů klíčů - 35 000 stran.

Pro instalaci strojů potřebujete široký a stabilní stůl s kovovou deskou. Stůl můžete udělat sám a ušetřit peníze. Průměrná cena pracovní plochy z 2 700 rublů. na jeden běžící metr.

Stroje pracují ze standardního napájecího zdroje pro domácnost 220 V, takže není třeba dodatečně provádět třífázovou síť. V místnosti je instalováno jasné osvětlení, protože je obtížné provádět přesnou práci v polosměně. Při práci na strojích není potřeba speciální výcvik. Stačí, abyste získali pár lekcí od zkušeného mistra a začít samostatně pracovat.

Navíc budou zapotřebí následující ruční nástroje:

Klíče jsou vyráběny na základě polotovarů. Mohou se také provádět nezávisle, ale nejprve je výhodnější koupit od velkých výrobců. Bude to trvat více než 30 typů polotovarů na 20-30 kusů. Cena závisí na složitosti obrobku a materiálu, z něhož je vyroben. Nedoporučujeme šetřit, je lepší koupit jakost z tlustého kovu. Průměrná cena polotovarů:

 • Bytové klíče - 2,80 rublů / kus.
 • Klíče dveří - 16 rublů / ks
 • Křížový tvar - 9 rublů / ks
 • Automobil - 10 rublů / kus.
 • Elektronické - 20 rublů / ks.

Prodáváme polotovary v sadách po 10 ks. Můžete obdržet slevu od dodavatele ve výši 3-7%, pokud si vezmete dávku polotovarů z 1000 kusů.

Pokud jsou nože a nůžky navíc naostřené, je zapotřebí bruska. Jeho cena se pohybuje od 3500 r. Prodávat související produkty (zámky, klíčenky, popruhy) je vybavena vitrínou. Vzhledem k tomu, že zboží je malé, zobrazuje se jako nevýznamné. Cena bude záviset na kvalitě a tloušťce skla.

Celkem za vybavení a pronájem prostor bude potřeba 15 000 pro polotovary + 10 000 pro ruční nástroje + 89 000 pro stroje + 10 000 nájemné + 15 000 stropů + 3000 osvětlení = 142 tisíc rublů. Navíc musíte zakoupit doprovodný produkt pro 10 000 až 20 000 rublů.

Přilákat zákazníky

Dílna pro opravu klíčů ve speciální reklamě nepotřebuje. Stačí, když umístíte inzerát do místního časopisu nebo roztříštíte letáky na poštovních schránkách nejbližšího okresu města. Pokud bude práce rychle a kvalitativně provedena, bude vaše hlavní reklama "z úst z úst".

Před zahájením práce analyzujte ceny svých konkurentů. Poprvé doporučujeme uvést nižší ceny o 5-10%. To přiláká nové zákazníky k vašemu bodu. Udělat slevy pro důchodce a veterány. Zpočátku je důležité vytvořit obrat a rozvinout klientelu.

Ujistěte se, že v blízkosti bodu umístíte atraktivní znamení nebo položte sloup. Zákazníci si tak budou moci všimnout nového dílny a požádat o službu.

Nakonec,

V průměru bude zapotřebí 150 až 200 tisíc rublů na registraci dílny pro výrobu klíče, jeho vybavení a nájem budovy. Při každodenní práci přinese každý klient nejméně 150 rublů. pokračuje. Den může sloužit až 100 zákazníkům. Bodka se vyplatí za šest měsíců, ale za podmínky, že je ve vašem městě nízká konkurence. Pokud investujete do expanze a nabídnete svým zákazníkům kromě jiného například opravu obuvi nebo hodinek, podnik přinese dobrý příjem.

Vaše podnikání při otevírání zámků

Obchodní požadavky na otevření zámků:

Budete potřebovat základní stroje pro kopírování klíčů:

2. Stroj pro přepínače a přepínací tlačítka,

3. Stroj pro klíče a pin-zámky) - 5 tisíc dolarů;


Aby se mohl stát VIP-class společnosti a pracovat s renomovaným klientům (jako jsou banky), je třeba nákladné zařízení pro otevření elektromechanické kombinační zámky a automobilové systémy s imobilizéry - dalších 60 tisíc dolarů.
Elektronický mechanický skener pro nastavení profilu klíče - 3 500 dolarů.

Takový skener nahrazuje odborníka na kopírování klíče a v případě potřeby najme dočasné pracovníky, kteří nejsou obeznámeni s podrobnostmi výroby.
Obvyklá sada kovových dílů je $ 1,500 + klíčové mezery - 500 dolarů každý měsíc.

Pokud otevřete mini-dílnu, budete mít dva velitele s osobními vozidly. Platba - kusová sazba. Pokud máte v plánu vstoupit na solidní trh, potřebujete nejméně tucet specialistů a vozový park.

Zdanění neposkytuje výhody, je nejvýhodnější zaplatit UTII.

Minimální nájemní plocha dílny je 9 metrů čtverečních. Pronájem kanceláře - samostatný rozhovor, je zapotřebí v případě, že budete pracovat s objednávkami obrázků.

Vytvoření "správného", tedy absolutní transparentnosti partnerům společnosti, zaručuje zcela odlišnou úroveň příjmu a osobního obrazu. Pak vyděláte na "start" asi 200 tisíc dolarů. Ale náklady na jednu objednávku prudce vzrostou - několik set dolarů pouze pro klíč pro auto.

Pokud začnete sami se zaměřovat jako soukromá "záchranná služba", pak nejvýnosnější objednávka pracuje s podniky. Věcí je, že každý podnik je povinen uzavřít smlouvu s určitou záchrannou službou, zvláště pokud tento podnik pracuje s toxickými nebo hořlavými látkami. A máme více než polovinu takových lidí. Takže údržba nebezpečných průmyslových zařízení (což je velký název pro každého, kdo pracuje například s nátěrem) je zlatým důlním podnikáním.

Samozřejmě, dokud nemáte představu o sobě, nikdo vás nechá do banky v bezpečí. Jak získat biografii? Jednou z možností je nabídnout své služby státním institucím (opravy a otevření zámků) a zároveň být připraveni na to, že vám peníze nebudou vypláceny. Ale, jak říkají hráči na trhu, jen tak dostanete potřebná spojení, která nemají cenu.

Kde hledat zaměstnance? Ti, kteří již mnoho let pracovali na opravách kovů, mohou být i pracovníci vyškoleni. Pokud podepíšete smlouvu o vzdělávacích službách se solidní institucí, budou v rozhovoru s účastníky školení vybírat ty, kteří vzbuzují podezření. Samozřejmě, není nutné skrýt skutečnost, že v zákonné činnosti otevírání zámků pocházejí "nositelé" z prvních. Hlavní věc je, že lidé, které si najmete, by neměli být služebníky dvou mistrů.

Dnes je v severním hlavním městě asi 20 společností, které jsou všeobecně známy pro poskytování služeb, které jsou uvedeny v článku. A dříve odsouzení zaměstnanci ve státě za ně není hanbou, ale rysem podnikání. Odborníci trhu trpělivě říkají, že v naší zemi existuje "vynikající" společenská základna pro uvedení odborníků této kvalifikace na trh.

V tomto výklenku můžete prosperovat jako individuální podnikatel s nenápadnou sadou nástrojů a kanceláří o rozloze 6 m2 a jako solidní společnost poskytující vysoce placené soukromé služby. Ale tam a tam budete mít stabilní, i když různé příjmy.

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní fórum

Zámky

kokuika 27. srpen 2013

EugenKh 31. srpna 2013

kokuika 31 srp 2013

A co se ptáš, ne její manžel.
Každá oblast je zakoupena od svého velkoobchodního prodejce. Mám dvě v Petrohradě (ale moscovci)). V prostorách problému je kontroverzní. Pokud nejsou žádné obchody, instalatérské práce, okna, dveře vedle sebe, pak je nutné udělat byt 355-50, takže tam jsou nejen zámky a klíče, ale také svazek. A pokud řada subdodavatelů, stačí a oddělené 20-30 metrů čtverečních.

Díky za tip.. Jsem aktivnější na internetu..)) Máte Guardian? Jak jdete, pokud existuje?

EugenKh 01. září 2013

kokuika 01 září 2013

Mám stavební budovu v nových budovách. Pod zámkem a skobyanku vše přiřazena jedné skříni, tak vzteklý prodejní tam. Ale lidé byli ptát hlavně to, co už se porouchala - larvy pro zámky na kovové dveře, koupelové zámky, toalety, Petlina mezhkomnatye, očí a čísel, visacích zámků, všechny druhy koutů a suspenzí.
Já sám žiji v oblasti se starým fondem a máme obchod Zamki.rf o rozloze 30-50 m2, kde je prakticky vše zastoupeno, tj. přibližně 700-1000 položek. Tedy. pokud ji uvažujeme s min. rezervou, pak bude nakupovat tisíc.400-600.

Všechno.. jasné.. díky. když žili ve Vladivostoku, přátelé tam mají takovou práci... no.. stále hledám dodavatele)

steklorez75 02 září 2013

kokuika 02 září 2013

Stabilní příjem, ale penny.

Možná.. Nejsem samozřejmě zvláštní... 300 tisíc obratů na malém kiosku.. Myslím, že je to normální.. jsou na výstavě veletržní. místo neuzavřeného kurzu

vit5000 03 zář 2013

steklorez75 04 září 2013

Dobrý večer, manžel chce otevřít oddělení pro prodej zámků, dveřních madel.. Kdo to kdy udělal? Který je lepší si pronajmout pokoj? a kde? Kde koupit. Vděčný předem za zpětnou vazbu.

A bude stát sám?

kokuika 04 září 2013

A bude stát sám?

hledám místo... všude... bez výsledků. v budově obchodů, dokud nezmizí. Chtěl bych tam jít... lidé by přišli na stavební materiály.. a na cestě, kde si koupili zámek.

steklorez75 04 září 2013

hledám místo... všude... bez výsledků. v budově obchodů, dokud nezmizí. Chtěl bych tam jít... lidé by přišli na stavební materiály.. a na cestě, kde si koupili zámek.

Vnyadli najde v některém z obchodů malý malsky inherence zámků)) město je velké?

kokuika 04 září 2013

Vnyadli najde v některém z obchodů malý malsky inherence zámků)) město je velké?

Ano, určitě existuje milion. můžete i samostatný obchod.. ale opět kde.. v blízkosti stavebních základen?

steklorez75 04 září 2013

Ano, určitě existuje milion. můžete i samostatný obchod.. ale opět kde.. v blízkosti stavebních základen?

ideální volbou je stát na trhu. Samostatný obchod pro zámky je špinavá řešení nebo bude muset použít veškerý spotřební materiál k importu drill.samorez.otvertki. v půl roce může být navíc vydeti))) bolest právě končí sezónně

Obchod - prodej unikátních zámků a klíčů Ovio v maloobchodě

Chcete-li rozvíjet své podnikání podnikatel nemusí nutně soustředit na obyčejné občany a jejich potřeby, můžete se pokusit podívat se na ty, kteří mají své vlastní malé podnikání. Pokud jde o Švýcarsko - s rozvinutým cestovním ruchem a obecnou tendencí občanů k pronájmu ubytování, můžete se podívat na majitele apartmánů a domů, které hostí hosty. Například jejich trvalá potřeba manipulovat s klíči a zámky, což může být velmi usnadněno podnikatelem otevřením obchodu obchodování Ovio souprav v maloobchodě. Další informace o perspektivách a fázích dále.

Co je to nápad

Koncept je dostatečně jednoduchý - zámek a klíč mají možnost změnit kombinaci 4 komponent, z nichž každá má 5 možností. Kombinace na hradě mohou být změněny v případě potřeby - například po změně hosta. Současně, když jste získali několik takových zámků a vybavili je všemi místnostmi, můžete regulovat přístup hostů k některým z nich pomocí různých typů kombinací. Nákup Ovio v maloobchodě můžete si objednat visací zámek, konvenční dveře nebo zabudovanou rukojeť.

Pokud ztratíte klíč, můžete jít do obchodu a převzít standard, vyloučit potřebu otevřít dveře a změnit zámek. Někteří mají pochybnosti o bezpečnosti - existuje dostatečná kombinace čtyř čísel k ochraně prostor před vetřelci? Výrobci se také o to postarali, protože vyvinuli několik jedinečných válců, které mohou nahradit jakýkoli standard (nebo všechny) a zlepšit bezpečnost. Při objednávání nového klíče je třeba zadat pouze kód přidaného válce.

Jak organizovat prodej Ovia v maloobchodě

Tento koncept je soběstačný - podnikatel může docela otevřít malý podnik, který se zabývá výhradně obchodem Ovio v maloobchodě. Může to být buď prodejní kancelář nebo internetový obchod. Kromě toho mohou spotřebitelé poskytovat služby pro instalaci, uvedení do provozu, údržbu zámků, jakož i obnovu a dokončení klíčů. Specifičnost umožňuje nejen spoléhat se na standardní metody reklamy, ale také provádět malá vizuální prezentace na jiných místech a účastnit se veletrhů a výstav.

Tento obchod je dokonale kombinován s dalšími aktivitami: můžete prodat Ovio v maloobchodě spolu s dalšími zámky, můžete je udržet v podnikání při vytváření klíčů nebo při nahrazování zámků. Zvláště zajímavá je poslední možnost - pokud je člověk již nucen změnit zámek, je pravděpodobnější, že se o tento návrh zajímá.

Jaký je cílový trh společnosti Ovio v maloobchodě ve Švýcarsku?

Hlavním zájmem kupujících je, že kombinace není dostatečně bezpečná. Přesvědčovat je naopak může být nalezeno mnoho ochotných usnadnit jejich životy a hospodyně. Především jsou to lidé, kteří si hostům pronajmou domy nebo pokoje, zejména ty, kteří se často mění. Jsou to také ti, kteří jsou nuceni mít mnoho klíče a chtějí zmírnit svazek tak, že je kombinují do jednoho. Takže to mohou být lidé, kteří něco sdílejí nebo chtějí sdílet - pro kupce Ovio v maloobchodě mnohem více otevřených dveří. Prodej je možný nejen pro obyčejné obyvatele, ale také pro firmy, kanceláře, stanice, které v systému najdou mnoho výhod.

Počáteční kapitál a doba návratnosti

Chcete-li začít podnikat potřebné skladovat minimálně 25 tisíc franků - 20 z nich bude start-up kapitál, 2 - poplatky a notářské služby, 1 - jednoduché místo, 500 franků - měsíc reklamy, ze 300 franků - měsíční pronájem malého obchodu, zbytek - na výdaje premise zařízení atd. Sada libovolné zámky se dvěma klíči lze zakoupit od výrobce za přibližně 50 dolarů a náklady na jednu sadu Ovio v maloobchodě lze nastavit dvakrát tak vysoko. Můžete tedy objednat velkoobchodní dodávku 500 sad, které zcela pokryjí náklady na organizaci podnikání, a to bez zohlednění prodeje dalších klíčů pro velké rodiny, kanceláře či pokoje k pronájmu.

Nápady na malé podniky

Novinky:

 • Nápady pro malé firmy »
 • Otevřete svou firmu »
 • Chci začít tento druh podnikání. (Moderátoři: hks74, Ирина Moderátor, 5566) »
 • obchod se zámkem

Autor Téma: Zámečník (Přečteno 2680 krát)

0 uživatelé a 1 host zobrazuje toto téma.

 • Nápady pro malé firmy »
 • Otevřete svou firmu »
 • Chci začít tento druh podnikání. (Moderátoři: hks74, Ирина Moderátor, 5566) »
 • obchod se zámkem
 • SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Jednoduché stroje
 • Téma od Webtiryaki
 • XHTML
 • RSS
 • Sitemap XML
 • Mobilní verze

Stránka byla vygenerována za 0.167 sekundy. Dotazy: 28.

Podnik na prodej vstupních a vnitřních dveří

Trénujte svůj mozek s potěšením

Vzhledem k tomu, jak otevřít obchod s dvířky, zvažte různé možnosti. Počátečním projektem může být malá zásuvka nebo oddělení v nákupním centru. Po dosažení zisku a návratu počáteční investice se můžete rozhodnout rozšířit obchodní prostory nebo zvýšit počet bodů. Postupný přístup přinese úspěch začínajícímu podnikateli a pomůže vyhnout se velkým ztrátám.

 • Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?
 • Které dveře jsou výhodnější prodávat?
 • Podrobný plán otevření obchodu s dveřmi
 • Pokoj pro obchod s dveřmi
 • Obchodní registrace
 • Požadované vybavení pro ukládání dveří
 • Hledání dodavatelů
 • Zaměstnanci pracují ve dveřích obchodu
 • Ceny a reklama ukládání dveří
 • Jak zvýšit ziskovost prodeje dveří
 • Kolik můžete vydělat
 • Které OKVED pro podnikání o otevření prodejny dveří
 • Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření
 • Potřebuji povolení k otevření obchodu s dveřmi?
 • Prodejní technologie

Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

Obchodování s prodejními dveřmi může začít s minimálním počátečním kapitálem. S 100 tisíc rublů. Můžete otevřít malý obchod na dobrém místě. Za pár měsíců se prodejní místo vyplatí a pak začne přinášet stabilní zisk.

Které dveře jsou výhodnější prodávat?

Ve vlastním oddělení nebo prodejně můžete prodávat následující typy dveří:

 • interiér z pole, dýha pokrytá filmem;
 • vstup kovu;
 • sklo;
 • posuvný plast.

Sortiment dveří lze doplnit o příslušenství, zámky, vnitřní příčky. Je žádoucí dodržovat určitou cenovou kategorii se zaměřením na kupce ekonomického, středního nebo luxusního segmentu. Pokus umístit všechny dostupné cenové možnosti do jednoho bodu povede k erozi spotřebitelského publika a zúžení sortimentu.

Podrobný plán otevření obchodu s dveřmi

Prvním krokem je vypracování podrobného obchodního plánu. Berou v úvahu všechny nadcházející náklady na pronájem místnosti, nákup zboží, placení za práci prodejců. Plán je nutný k úpravě vlastních kroků, bude také nutné při získání půjčky nebo při získávání spoluinvestorů.

Pokoj pro obchod s dveřmi

Najděte vhodný pokoj. Musí to být průchozí. Je žádoucí, aby byla zastávka veřejné dopravy a parkování. Nejvýhodnější volba - první patra veřejných budov a oddělení v nákupních centrech. Ujistěte se, že v okolí nejsou žádné konkurenty. Velmi ziskové sousedy - obchody s tapetami, podlahami a dalšími dokončovacími materiály, stejně jako body prodávající výzdobu domu a textilu.

Obchodní registrace

Zaregistrujte právnickou osobu. Nejpohodlnější formulář pro začátečníky je IP. Umožňuje vám zaplatit zjednodušenou daň a snížit množství dokumentace.

Požadované vybavení pro ukládání dveří

Vybavte obchod s výstavními stánky. Potřebují alespoň 20 hotových dveří a musí se otevřít, což dokládá všechny výhody zboží. Pokud nemá místnost skladiště, je možné pracovat na předplatném, uložit kupujícímu malý vklad a poté vyzdvihnout dveře ve skladišti velkoobchodníka. Tento přístup je zpočátku vhodný, ale při absenci populárních modelů od dodavatelů může být prodej zastaven. Nejlepší možností je předkup nejprodávanějších modelů a předobjednávka méně populárních dveří.

Hledání dodavatelů

Najděte dodavatele. Nejvýhodnější je spolupráce s malými výrobci prodávajícími malé množství zboží. Velcí velkoobchody mají dobrý sortiment, ale jsou připraveni poskytovat výnosné podmínky pouze pro velkou maloobchod. Podnikatel začínající je nepravděpodobné, že mu bude poskytnuta odložená platba nebo dá zboží k prodeji, takže není možné v sortimentu udělat chybu. Existuje jiná možnost podnikání samotného pro výrobu dveří, ale tato možnost vyžaduje další investice.

Zaměstnanci pracují ve dveřích obchodu

Pronajme si řidiče vozidlem, které dodá zakoupené dveře. Bude to trvat 2 prodejci (jeden na směnu), čisticí dáma a účetní, kteří mohou pracovat na dálku.

Ceny a reklama ukládání dveří

Zvažte cenovou politiku. Zvyčajně se značka na dveřích pohybuje od 40 do 150% v závislosti na podmínkách dodavatele, modelů a dalších nuancích. Nejlepší volbou je průměrná cena ve městě s pravidelnými slevami a prodejem.

Nestrácejte spoustu peněz na reklamu. Stačí, když otevřete bod na dobrém místě, vytvoříte znatelné znamení a najdete správný sortiment. První kupující mohou slibovat velmi lákavé slevy, ale stimulační akce by neměly být trvalé nebo dlouhé, což snižuje jejich účinnost.

Postupně rozšiřte rozsah. K interiérovým dveřím můžete přidat vstupní panely, různé příčky, vitráže, stropní stropy a další oblíbené zboží. Princip jejich provádění se neliší od dveří. Rozšíření sortimentu bude vyžadovat velké plochy.

Jak zvýšit ziskovost prodeje dveří

Prodej dveří je vysoce konkurenceschopný obchod. Chcete-li uspět, musíte mít výhody, které vás odlišují od ostatních prodejců. Nejdůležitějším bodem je cena. Pokud nemůžete nastavit minimální cenu, vytvořte sortiment modelů, které nejsou v jiných obchodech. Navrhněte analogy nejoblíbenějších dveří, jejichž cena může být nižší kvůli menší popularitě výrobce, přístupnějšímu vybavení nebo zjednodušené výrobní technologii. Je důležité, aby zboží bylo kvalitní a bezpečné.

Zkuste maximalizovat rozsah.

V malém obchodě je obtížné umístit mnoho vzorků, a proto pracovat s katalogy mnohem aktivněji.

Vytvořte online verzi obchodu, kde si můžete prohlédnout dostupné dveře. Doporučuje se je prezentovat v interiéru, což urychlí rozhodnutí kupujícího. Uspořádejte systém předběžných objednávek online a na tyto nákupy uveďte další slevy.

Zahrnout instalaci dveří do seznamu služeb. Instalační pracovníci mohou pracovat na základě pracovní smlouvy s částečnou sazbou. Není to špatné, pokud budou kupujícím nabízeny záruční opravy, služba odstranění starých dveří a další další výhody, které vás povzbuzují k nákupu od vás.

Přemýšlejte o programech pro co-branding. Můžete se spojit s dalšími prodejnami, které nabízejí produkty pro opravy, zajišťují společné propagační akce, vyměňují zákaznické základny. Tento přístup pomůže zachránit propagaci a zvýšit uznání obchodu.

Vlastní dveře skladu - dobrá volba pro začínající podnikatele. Může být otevřen v malém městečku nebo v metropoli, s organizací, která bude mít úspěch.

Pro ty, kteří stále myslí, co dělat, doporučujeme seznámit se s našimi kurzy o nemovitostech a výdělcích. Možná vás zajímá jedna z nich a vyděláte později tím, že dokončíte školení.

Kolik můžete vydělat

Prodej dveří je relevantní v každé sezóně, a proto tento typ výdělku bude ziskový bez ohledu na počasí na ulici a sezónu. Otevírání obchodů s dveřmi na dobře umístěném místě v počátečních fázích umožní prodej 50 kusů za měsíc. Průměrná cena jedné dveře je 10 tisíc rublů, což znamená, že získáme zisk 500 tisíc měsíčně. Další podpora podnikání zvýší zisk několikanásobně, v důsledku čehož návratnost podnikání nastane v prvních 12-15 měsících. Dodatečné příjmy pocházejí z prodeje nábytku, zámků, per, stejně jako otevření jejich internetového obchodu nebo skupiny v sociální síti, která zvýší tok zákazníků. Je také možné najmout několik nákladních automobilů, které dodají dveře a tým montážních pracovníků.

Které OKVED pro podnikání o otevření prodejny dveří

U poplatků za registraci obchodní nutné zadat několik kódy NACE, které odpovídají vybrané činnosti: NACE kód: 47.52.73 „Maloobchod kovových a nekovových konstrukcí ve specializovaných prodejnách“, kód NACE 47.59.4 „Maloobchod dřeva ve specializovaných prodejnách“ a pro dodávky ve městě - NACE kód 53.20.31 „činnost kurýrní poskytování různých druhů dopravy“

Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření

První věc, kterou je třeba se zaregistrovat jako individuální podnikatel předložit následující dokumenty: cestovní pas, kopie TIN kódu, potvrzení o zaplacení státního poplatku a notářsky ověřené žádosti o registraci. Pokud se v budoucnu má obchodní expanze, otevření prodejen, atd, pak je lepší se zaregistrovat společnost. Budete muset poskytnout některé další dokumenty, a to zejména - smlouvy s předepsanými podmínkami pro vstup a výstup členů podniku. Kromě toho musí dodavatelé dveří poskytnout certifikáty kvality výrobků. V opačném případě může dojít k problémům při návštěvě skladu inspekčními orgány.

Trénujte svůj mozek s potěšením

Potřebuji povolení k otevření obchodu s dveřmi?

Chcete-li otevřít sklad dvířek, musíte získat povolení od požární služby. Je také nutné uzavřít smlouvy s obecními službami pro poskytování vody, světla, likvidace odpadků, likvidace zářivek, atd.

Prodejní technologie

Aby se zabránilo problémům s propagací v počátečních fázích podnikání, je nutné studovat trh s přítomností konkurentů. Kromě toho je také nutné stanovit náklady na reklamu, věnovat zvláštní pozornost kvalifikaci prodejců a sledovat trendy na trhu. Pronajmutí předpokladů je lepší pro uzavření najednou na jeden rok nebo dva. V tomto případě se nebudete bát rizika spojená s nárůstem ceny nájemného. Práce s dodavateli by měla být bez předchozího vstupu do velkých transakcí. Výrobky nesmí být vysoce kvalitní nebo nejsou zákazníky vnímány. Vzhledem k tomu, že je odhalena skladba dveří, je nutné vytvořit internetovou stránku nebo skupinu v sociální síti s distribucí propagačních nabídek. Kromě prodeje dveří si můžete zakoupit příslušenství, zámky a pera, stejně jako vydělat na dodávku a montáž dveří.

Máte-li problémy s propagací webu nebo skupiny, což také vyžaduje čas, můžete jít do kwork nezávislého obchodu a provést objednávku, kterou potřebujete. Nebudete trávit mnoho času a peněz, ale rychle se zbavíte problémů.

Výroba klíče

Nemůžete vždy najít peníze, abyste otevřeli velký obchod. Ale dobrý bod na výrobu klíčů může přinést dobrý příjem. Investice do podnikání jsou minimální a zpětná platba je za pouhých šest měsíců. Klíče jsou zapotřebí v každém domě nebo v bytě, někdy jsou ztraceny, zlomeny a kupují si nový zámek a mění ho nákladně. Nebude tedy konec dne. Jak otevřít bod pro výrobu klíče a jaké jsou specifika tohoto podnikání, řekněme podrobněji.

Klíčové obchodní funkce

Dílna pro výrobu klíčů je vyžadována po celý rok. Cílovou skupinou je rodina s průměrným příjmem. Proto je lepší uspořádat dílnu na průsmyku prostoru pro spaní nebo v centrální části města, kde je spousta obchodů nebo trhu. Takže vaši potenciální zákazníci budou moci využívat služby s menším ztrátou osobního času a snadno naleznou místo.

Hlavním servisem v dílně je výroba duplikátních klíčů k vchodovým dveřím, garáží, vozům, vchodům a interkomům. Jako další je možné provádět i další služby:

 • Ostření nožů, nůžek, vrtáků.
 • Prodej zámků, kouzel, kroužků a řetězů pro klíče.
 • Nouzové otevírání a opravy zámků.
 • Odjezd majitele opravy hradu doma.

Poprvé poskytnou další služby z 30% příjmu. Pro další propagaci potřebujete více moderního a drahého vybavení. Cena jednoho takového stroje začíná od 40 tisíc rublů. V malých městech není výhodné prodloužit podnikání klíčů, jelikož není denně více než 50 klientů.

Zahájení podnikání vyplývá z registrace právnické osoby. Vzhledem k tomu, že podnikání neposkytuje velké obraty, je IP vhodný. Osvědčení je podáno u místních daňových úřadů. Ale nejprve jsou připraveny následující dokumenty:

 1. Potvrzení o zaplacení státních daní z banky.
 2. Žádost o registraci individuálního podnikání. Vzorek lze nalézt přímo v daňové službě. V aplikaci je vybrán kód druhu činnosti (OKVED) 28.63 "Výroba zámků a závěsů".
 3. Kopie pasu a čísla TIN. Kópie jsou certifikovány notářem.

Dokumenty jsou předkládány daňovým orgánům a do tří týdnů obdržíte certifikát o IP. Tento typ aktivity je vhodný pro USN, ale v daně se okamžitě dostanete na UTII. Chcete-li přejít na zjednodušený systém, musíte do daňového úřadu podat žádost do jednoho týdne po obdržení registračního dokladu.

Pokud budete pracovat v dílně sami, navíc budete muset najmout měniče, protože bod by neměl stát nečinný. Je formalizován mistr s rozvrhem 2/2, pro který jsou roční příspěvky vypláceny penzijním a sociálním fondům.

Získáváme nástroje a vybavení

Malá místnost je pronajata pro dílnu k výrobě klíčů. V tomto typu podnikání neexistují žádná zvláštní pravidla pro umístění. Ale uvnitř by měly být tři stroje: univerzální a dva kopírovací stroje. Můžete si koupit jeden drahý univerzální, ale jeho cena začíná od 50 tisíc rublů. Stroje by měly stát tak, aby měly k dispozici přístup, takže velikost místnosti by měla být nejméně 4 m2. Průměrná cena za pronájem je 2500 rublů na metr čtvereční.

Nejdražší akvizicí budou stroje. Průměrná cena některých modelů je nižší:

 • KeyMaster-3 RF - duplikátor klíčů-tablet pro telefon s dveřmi, cena 9 700 р.
 • Leader 368 - vertikální frézka, používaná k výrobě dveřních klíčů jako "vlna" nebo "červ", je cena 9 900 r.
 • Hotová sada pro dílnu klíčů: univerzální stroj KeyWorld 100-E1 + vertikální stroj KeyWorld 399-AC + duplikátor klíčů interfonů KeyMaster3RF + 320, cena 89 000 rub.
 • Stroj je svislý upínací klíč KeyWorld 399-AC pro výrobu většiny typů klíčů - 35 000 stran.

Pro instalaci strojů potřebujete široký a stabilní stůl s kovovou deskou. Stůl můžete udělat sám a ušetřit peníze. Průměrná cena pracovní plochy z 2 700 rublů. na jeden běžící metr.

Stroje pracují ze standardního napájecího zdroje pro domácnost 220 V, takže není třeba dodatečně provádět třífázovou síť. V místnosti je instalováno jasné osvětlení, protože je obtížné provádět přesnou práci v polosměně. Při práci na strojích není potřeba speciální výcvik. Stačí, abyste získali pár lekcí od zkušeného mistra a začít samostatně pracovat.

Navíc budou zapotřebí následující ruční nástroje:

Klíče jsou vyráběny na základě polotovarů. Mohou se také provádět nezávisle, ale nejprve je výhodnější koupit od velkých výrobců. Bude to trvat více než 30 typů polotovarů na 20-30 kusů. Cena závisí na složitosti obrobku a materiálu, z něhož je vyroben. Nedoporučujeme šetřit, je lepší koupit jakost z tlustého kovu. Průměrná cena polotovarů:

 • Bytové klíče - 2,80 rublů / kus.
 • Klíče dveří - 16 rublů / ks
 • Křížový tvar - 9 rublů / ks
 • Automobil - 10 rublů / kus.
 • Elektronické - 20 rublů / ks.

Prodáváme polotovary v sadách po 10 ks. Můžete obdržet slevu od dodavatele ve výši 3-7%, pokud si vezmete dávku polotovarů z 1000 kusů.

Pokud jsou nože a nůžky navíc naostřené, je zapotřebí bruska. Jeho cena se pohybuje od 3500 r. Prodávat související produkty (zámky, klíčenky, popruhy) je vybavena vitrínou. Vzhledem k tomu, že zboží je malé, zobrazuje se jako nevýznamné. Cena bude záviset na kvalitě a tloušťce skla.

Celkem za vybavení a pronájem prostor bude potřeba 15 000 pro polotovary + 10 000 pro ruční nástroje + 89 000 pro stroje + 10 000 nájemné + 15 000 stropů + 3000 osvětlení = 142 tisíc rublů. Navíc musíte zakoupit doprovodný produkt pro 10 000 až 20 000 rublů.

Přilákat zákazníky

Dílna pro opravu klíčů ve speciální reklamě nepotřebuje. Stačí, když umístíte inzerát do místního časopisu nebo roztříštíte letáky na poštovních schránkách nejbližšího okresu města. Pokud bude práce rychle a kvalitativně provedena, bude vaše hlavní reklama "z úst z úst".

Před zahájením práce analyzujte ceny svých konkurentů. Poprvé doporučujeme uvést nižší ceny o 5-10%. To přiláká nové zákazníky k vašemu bodu. Udělat slevy pro důchodce a veterány. Zpočátku je důležité vytvořit obrat a rozvinout klientelu.

Ujistěte se, že v blízkosti bodu umístíte atraktivní znamení nebo položte sloup. Zákazníci si tak budou moci všimnout nového dílny a požádat o službu.

Nakonec,

V průměru bude zapotřebí 150 až 200 tisíc rublů na registraci dílny pro výrobu klíče, jeho vybavení a nájem budovy. Při každodenní práci přinese každý klient nejméně 150 rublů. pokračuje. Den může sloužit až 100 zákazníkům. Bodka se vyplatí za šest měsíců, ale za podmínky, že je ve vašem městě nízká konkurence. Pokud investujete do expanze a nabídnete svým zákazníkům kromě jiného například opravu obuvi nebo hodinek, podnik přinese dobrý příjem.

Vlastní podnikání: výroba klíčů. Výroba klíče jako firmy od A do Z

Výroba klíče jako podnik nemůže být nazývána novým, málo rozšířeným nebo málo konkurenčním obchodním nápadem. To se týká pracovníků, osvědčených způsobů výdělku, které nevyžadují vážné počáteční investice.

Prakticky každý má klíče. Jejich ztráta je obyčejná, ale velmi nepříjemná. Někdy se lidé dostávají do velmi obtížných situací, například když ztratili klíč k domu.

Pokud má každý člen vaší rodiny klíče a přišel jste první, pak budete muset počkat, až se někdo vrátí domů.

Není to tak špatné, samozřejmě, ale existují případy, kdy člověk nemá čas maloval každou minutou, a on se ucházel o jakékoliv dokumenty, a dostat se do domu neexistuje žádný způsob, ale zaklepat na dveře.

Abyste předešli takové nepříjemné situaci, měli byste vytvořit duplicitní klíče. Rozvoj tohoto podnikatelského myšlení může vypadat jako ztráta času, ale to není úplně pravda.

Jak uspořádat firmu pro výrobu klíčů?

Touha a určitá částka peněz - vše, co od vás vyžaduje v první fázi. Většina finančních prostředků půjde do areálu a taková věc, jako je klíčový stroj, nesmí být poslední ve frontě, kterou si koupíte. Pokud máte vhodné místo k práci - to je výborné, ale pokud tomu tak není, budete si muset pronajmout nebo koupit "čtvereční metry".

Druhou etapou bude nákup polotovarů pro budoucí klíče, které lze zakoupit na stejném místě jako zařízení.

A konečná fáze, ale ne méně důležitá než předchozí, je reklama. Musíte přilákat potenciální zákazníky, bez kterých nemůže být žádný zisk.

Analýza trhu

Výroba klíče jako podnikání, stejně jako jakýkoli jiný druh podnikatelské činnosti, nemůže mít konkurenci. Před tím, než organizace analyzuje trh s přítomností konkurenceschopných firem, které poskytují podobné služby, určit možný rozsah práce a budoucí umístění dílny.

Místnost

Výběr prostor by měl být založen na objemu budoucího podnikání. Pokud máte v úmyslu koupit jeden stroj pro výrobu klíče a pracovat s ním, pak bude dost místa 3-4 m 2. Nejlepší je pronajmout nebo koupit pokoj na přeplněném místě. Může to být trh, metro, supermarket, podzemní pasáž. Malé parkoviště pro zákazníky bude velmi užitečné. V budoucnu s rozšířením podniku budeme muset hledat nový prostor pro práci.

Zařízení

Výroba klíče jako podnik vyžaduje určité vybavení, které by mělo být přiděleno slušným množstvím peněz. Samozřejmě, můžete použít metodu starého dědečka, dělat cast z klíče, ale je nepravděpodobné, že vyděláte i za pronájem pokoje. K dnešnímu dni má každá osoba široký výběr: nákup strojů čínské, evropské nebo ruské výroby.

Jejich náklady jsou úměrné kvalitě. Například, pokud se rozhodnete koupit stroj vyrobený Itálií, buďte připraveni utratit nejméně 1000 dolarů.

Vysoká cena je způsobena pohodlím řízení procesu výroby klíčů.

Ekonomičtější možností je čínský stroj, jehož cena nepřesahuje 500 dolarů. Problém je v tom, že toto zařízení má špatnou kvalitu a spolehlivost.

Optimální volbou je stroj pro výrobu klíčů tuzemského výrobce. Jeho nákup bude stát 800 dolarů.

Kvalita domácích strojů je na poměrně vysoké úrovni. Mezi přednosti domácí možnosti je třeba poznamenat levné náhradní díly a nenákladnou údržbu.

Zpočátku je žádoucí koupit pár strojů pro výrobu klíčů dvou typů: horizontální a vertikální. V budoucnu lze rozsah poskytovaných služeb rozšířit o získání speciálních strojů pro výrobu automobilových a interfonních klíčů.

Blanks

Polotovary pro výrobu klíčů jsou rozděleny do:

 • tyč (garáže, trezory);
 • Finské (byty);
 • kontakt (dveřní telefony);
 • vertikální (s laserem);
 • Angličtina;
 • automobilový průmysl.

Počáteční balíček se všemi potřebnými přípravami bude stát 300-400 dolarů. Pro bezproblémovou práci v dílně trvá nejdéle 3 měsíce. Cenová cena polotovarů je velmi nízká - od 2 rublů. Prodávají stejné klíče s poplatkem 300 a více procent - od 50 rublů. V závislosti na složitosti výrobku pro jeho výrobu trvá až 3 minuty.

Dodatečné vybavení

Výroba klíče jako podnik vyžaduje další podpůrné vybavení. Budete potřebovat:

 • štít pro klíčenky, na kterých je vhodné umístit přířezy různých typů;
 • soubory, soubory, ostřičky;
 • měřící přístroje, brýle na ochranu očí.

Registrace činností

Po výběru místnosti a vybavení musíte zaregistrovat firmu. Výroba klíče, podivně, vyžaduje také pracovní povolení. Optimální organizační a právní forma takové podnikatelské činnosti je individuální podnikatel a pořadí zdanění je jediná daň z příjmů.

V době dokončení přihlášky k registraci IP byste měli uvést kód OKVED odpovídající typu činnosti. Mělo by to znamenat OKVED 28.6, 28.63, 28.7, 52.4. Odpovídají "výrobě příborů, příborů, nástrojů", "výroba zámků a smyček", "výroba jiných kovových výrobků" a "další maloobchod ve specializovaných prodejnách".

Pokud hodláte zaměstnávat práci, a pak najat první zaměstnance, měli byste vzít v úvahu mimorozpočtové fondy FIU a FSS jako zaměstnavatele. V budoucnu budete platit pojistné srážky pro vaše zaměstnance.

Registrace u orgánů činných v trestním řízení se nevyžaduje, jelikož se zabýváte pouze klíčem a neotevíráte dveře bytů a automobilů (v mezích povolených zákonem, samozřejmě). V opačném případě bude zapotřebí registrace u policie.

Zaměstnanci

Pokud nechcete vyrábět klíče sami, pak budete potřebovat personál. Plat mistra je v průměru asi 10 000 rublů za měsíc, s výjimkou procenta tržeb. Nespracovaný pracovník by měl být školen, aby pracoval na stroji. Podobné kurzy nejsou v naší době k dispozici, i když výrobci zařízení poskytují výuku video o výrobě klíče a v některých případech mohou provádět školení pro vaše zaměstnance.

Reklama

Poslední etapou je reklama a propagace workshopu. Jste-li jediným klíčem ve městě, pak je to zbytečné, protože zákazníci vás najdou. Je-li soutěž slušná, pak bude nutné prolomit. Zvláštní pozornost můžete věnovat kvalitě výrobků, rychlosti služeb, individuálnímu přístupu, ale nic přitahuje lépe než dobrá reklama.

Může být umístěn na tabulek, v médiích nebo na speciálních reklamních stojanech. Měli byste také pamatovat na internet, jehož účinnost je mnohem vyšší než výše uvedené metody. Propagace vašeho podnikání se může provádět samostatně nebo se obrátit na služby specializované PR společnosti.

Druhá možnost bude drahá, ale je účinnější. Je třeba si uvědomit, že reklama je hlavním motorem obchodu.

Ekonomická účinnost

Uvedeme přibližné měsíční výdaje na údržbu dílny. Zahrnují:

 • nájemné za prostor je 8000 rublů;
 • plat mistra - 10 000 rublů;
 • náklady na veřejné zakázky - 5 000 rublů;
 • náklady na reklamu - 3 000 rublů.

Celkové měsíční náklady činí zhruba 26 000 rublů.

Vypočítat příjem. Pro velké město může proud zákazníků dosáhnout až 30 lidí denně. Vezmeme 15 lidí. Předpokládejme, že náklady na sklizeň 15 rublů a cena hotového produktu je 100 rublů. Vezmeme-li v úvahu 15 objednávek za den, obdržíme 1 500 rublů denně.

Měsíční příjmy budou činit 45 000 rublů, tedy čistý zisk se rovná 18 000 rublům. Na základě těchto údajů můžeme usoudit, že po 3 měsících bude nakupované zařízení vyplaceno.

Perspektivy vývoje

Po čase, když získáte oporu v tomto odvětví, doporučujeme otevřít ještě několik bodů. V malém městečku se stěží stojí za to udržet několik seminářů, protože nikdo nezaručí výrazné zvýšení zisku. Současně se náklady na jejich zadržení výrazně zvýší díky náboru nových mistrů, pronájmu prostor a nákupním zařízením.

K vašim službám jsou soukromí i zástupci různých institucí (hotely, nákupní centra atd.). Proto v některých případech může výroba klíčů ve velkém objemu přitahovat další zákazníky.

Doporučujeme rozšířit rozsah poskytovaných služeb. Nezůstávejte pouze na výrobu klíčů. Zde můžete poskytovat služby pro opravu obuvi, oděvů, zámků, ostřikovacích nožů, prodejního příslušenství a dalších věcí.

Podnikání prodeje zámků

Možná, že ve velkých městech a nevyžadují služby služby pro otevírání zámků dveří, protože tam můžete volat servisní pohotovostní služba či záchranáři, kteří přicházejí běží na vás hned na pomoc; ale obyvatelé menších měst, která nemají MŽP službu, často v nouzi takové služby, jako otevření úporných zámků. A tak je tato práce dnes velmi důležitá.

Téměř každý z nás v životě byly případy, jako je ztráta klíče dveří nebo omylem zabouchl dveře opustil tě do prekérní situace v županu na přistání, a váš domov byl malé dítě, nebo vážně nemocného příbuzného, ​​nebo hlad pet. A to by nebylo špatné, kdyby tam byl zvláštní péče v právě takových situacích! Zde se naše podnikání nezastavilo!

Můžete použít technologii "zlodějů": používá se konvenční vrtačka, kde se namísto obvyklé staré žárovky umístí šroubové sklíčidlo. Kartu lze odšroubovat místo žárovky a vyvrtat larvu v zámku a posunout šroub pomocí háku.

Myšlenkou podnikání je otevřít nekompromisní zámky, otevřít dveře při ztrátě klíčů, otevřené zámky, garážové zámky, trezory atd.

A není vůbec nutné tyto zámky poškozovat. K tomu můžete legálně zakoupit univerzální klíče, ale začít podnikat se musíte naučit, jak je profesionálně používat. Dveře z toho nebudou trpět a podlaha příliš, zvláště pokud je vytvořena polymerovými tabulkami z http://rikaz.kz/polimernye-listy.html.

Úspěšné podnikání pro vás, vážení kolegové v obchodním oddělení!