Podnikání na prodej umělých květin

Minimální počáteční kapitál

Květiny jsou příkladem harmonie a krásy vytvořené samotnou přírodou. Nicméně, jejich hlavní nedostatky - křehkost a křehkost - výrazně omezují použití čerstvých květin pro zdobení pokojů, zdobení různých oslav a oslav. Proto umělé květiny nahradily umělé květiny, jejichž výroba se stala jedním z důležitých trendů v moderní floristii.

Umělé květiny, na rozdíl od bydlení, nikdy nevyblednou, si ponechávají svůj původní vzhled po dlouhou dobu, nevyžadují zvláštní péči, nebo zvláštní podmínky, odolný vůči nepříznivým účinkům (například s vysokou vlhkostí, přímým slunečním zářením, cigaretový kouř, chemikálie a tak dále). V tomto případě je vysoce kvalitní umělé rostliny podle jejich vzhled je téměř k nerozeznání od skutečné věci, a může být ozdobou každého interiéru.

Na ruském trhu umělých květin dominují zahraniční produkty. Lacné nekvalitní plastové květiny jsou dováženy z zemí jihovýchodní Asie, dražší jsou dováženy z Evropy (Itálie, Polsko atd.). Současnost v tomto segmentu jsou domácí výrobci. Počet těchto druhů je však stále příliš malý a jejich produkty nejsou příliš rozmanité.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Odborníci se domnívají, že tento směr je velmi slibný se správnou výbavou. Je nepravděpodobné, že budete moci soutěžit s čínskými továrnami v segmentu produktů s nízkou cenou. I při zohlednění přepravních a celních nákladů jsou náklady na umělé květiny dovezené z Číny nižší než náklady na podobný výrobek vyráběný na území naší země.

Kromě toho se v poslední době poptávka po levných, hrubě vyráběných květinách rychle snižuje. V popředí umělé flóry, které jsou téměř k nerozeznání od skutečné věci, a nikoli z hrubé plastu, organza, polyester, latex, pergamen, a dokonce i hedvábí. Samozřejmě, takové květy jsou dražší než papír a plast, ale spotřebitelé jsou ochotni přeplňovat za kvalitu a maximální blízkost "původního".

Výroba umělých květin

Proces výroby umělých květin závisí na použitých materiálech. Schéma jejich výroby je však obecně podobné. Za prvé, živá rostlina je rozebrána do jejích prvků, ve kterých jsou vzory vytvořeny. To se týkalo návrhářů, ale nikoliv jednoduché, ale pracovalo v oboru květinářství a botanické boty. Najít takové specialisty v naší zemi nebude snadné. Ale to neznamená, že nejsou. Stačí se podívat, že se nenachází na místech, kde se nacházejí volná místa a životopisy uchazečů o zaměstnání, ale ve specializovaných komunitách v sociálních sítích.

V další fázi výroby na sklizených vzory jsou řezané, ražené, lisované a vyráběl listy, stonky, tyčinky, lístků a jiných základních prvků budoucnosti květiny. Maximální „věrohodné“ umělé rostliny používané pro výrobu listů a okvětních lístků, obvykle textilní, který je impregnován speciálních sloučenin, aby se materiál připojit různé tvary a chránící tkaniny z třepení podél okrajů.

Potom z této tkaniny pomocí lisů vystřihne jednotlivé prvky - listy a okvětní lístky, které jsou pak namalovány ve správných barvách. S pomocí speciálního vybavení jsou do nich nuceny žíly a okraje jsou zastrčené. Hotové okvětní lístky se shromažďují spolu s předem připravenými tyčinky a upevňují se kolem jádra. Celá konstrukce je sestavena na stonku z plastu, drátu, papír-mache, plechu atd. Samozřejmě, že taková výroba ve velkém měřítku se nevykonává ručně. K výrobě umělých květin je speciální automatizované zařízení.

Linka v Číně, která zahrnuje instalaci pro odlévání stonek, dva závody na nařezané listy, stroj řezat lístků, dehydrátor a tři tvářecích strojů bude stát asi 190 milionů jüanů (1 milion. Rublů), a to včetně dodávky a start-up náklady práce. Také výrobce doporučuje koupit čerpadlo s větrným motorem navíc.

Navržená produktivita tohoto zařízení pro jeden osmihodinový posun je 480 ks. produkty na zařízení pro odlévání stonků a 1920 ks. na tvářecím stroji. Výrobní cyklus odlévací stanice je od 15 sekund do jedné minuty, v závislosti na tvaru dílu a výrobní cyklus tvářecího stroje je od 5 do 15 sekund.

K obsluze takové linky by bylo zapotřebí asi třicet lidí. Navíc pro jeho umístění bude nutné najít dostatečně prostor pro výrobu. Rozměry (d * w * in) jednotlivých zařízení zahrnutých do linky jsou následující: stroj na odlévání stonků: 2450 * 750 * 1440 mm; zařízení pro řezání listů: 2400 * 700 * 800 mm; stroj na řezání okvětních lístků: 1950 * 1000 * 1300 mm; dehydrator 380V1.1kW: 1500 * 600 * 700 mm; Formovací stroj (standardní model): 550 * 600 * 750 mm. Minimální náklady na organizaci takové výroby budou činit 5 milionů rublů. Přibližná doba návratnosti je od 2,5 roku.

Import umělých květin z Číny

Nicméně, jak bylo uvedeno výše, je výhodnější převést z Číny vybavení pro výrobu umělých květin, ale již hotové zboží. Umělé květiny a různé doplňky pro ně se vyrábějí v malém čínském městě Yiwu, které je známé svým velkoobchodním trhem lehkého průmyslu Futien.

Na tomto trhu můžete také zakoupit dekorativní stromy a keře, trávníkové rostliny, lezecké rostliny, svatební a kyticí, různé květinové uspořádání (včetně svatebních věnců). Zde si můžete koupit nejen levné produkty, ale také drahé květiny vyrobené ze silikonu, které je obtížné odlišit od skutečného i dotyku. Kromě barev v různých výrobců v Yiwu má celou řadu košíky, vázy, podnosy, plantážníci, květinové pásky a různých doplňků.

Pokud již máte zkušenosti s prací s čínskými dodavateli, stejně jako volný čas, je výhodnější jít na zboží, abyste osobně viděli vzorky a diskutovali s dodavatelem o všech otázkách. Při neexistenci zkušeností a / nebo času vám odborníci doporučují, abyste se obrátili na služby zprostředkovatelů. Přestože v tomto případě budou vaše výdaje vyšší, ale nakonec to budete mít jen z toho. Nákup první dodávky zboží v Číně bude vyžadovat 300 tisíc rublů.

Při výběru barev věnujte pozornost nejen cenám, ale především rozmezí. Čím originálnější a krásnější jsou vaše květiny, tím vyšší je pravděpodobnost jejich prodeje. Tyto produkty můžete prodávat jak samostatně, tak prostřednictvím velkoobchodních firem a přímo do květinářství a jednotlivých realizátorů.

Prodej umělých květin

Levné umělé květiny jsou nejvíce žádané před náboženskými svátky, kdy je obvyklé navštívit hřbitovy. Poplatek za "rituální" květiny může být až 5-6 krát. Takové podnikání je sezónní a těžko lze považovat za trvalý zdroj příjmů, přestože během sezóny může přinést značné zisky. Nevyžaduje však velké investice. Chcete-li zakoupit původní šarži levné barvy čínské výroby ve velkoobchodních a maloobchodních trzích nebo základy půjde ze 100 tisíc rublů. Nebuďte líní počítat počet barev v kazetách: velkoobchod s nedbalé prodejci často prodávají balíčky 80-90 květin namísto tvrdil sto v naději, že kupující nebude spěchat trávit čas kontroly.

Snažte se mít ve svém sortimentu květin různých typů a různých cenových kategorií. Nejlepší koupit levné květiny (malé nízké kytice - tzv. "Bordurki", solitérní květiny). Ale čím blíže k svátku, tím méně selektivní jsou kupující. A ve velikonoční den berou vše, i drahé věnce.

Dodatečné náklady jsou spojeny s pronájmem zásuvky (optimální místo je bližší k hřbitovům). Kromě toho bude mít místo k ukládání květin. Zkušení podnikatelé doporučují používat garáž nebo jiné nebytové prostory. Umělé květiny - „špinavý“ zboží, stěhování a skladování, která je neustále tvořené zbytky - odlepovat lístky, rozdělené větve, tyčinek apod Navíc, levné plastové rostliny vyzařují silný zápach, a materiály, z nichž jsou vyrobeny, mohou být toxické..

Jak získat povolení k obchodování s umělými květinami na hřbitově?

Správa hřbitovů nemůže dát odpověď.

Milý Alexander!
Napsal jste v domě bez úmyslu a jít k soudu s soudním řízením o určení postupu pro užívání bytu, aby vás napsal na změněný režim samostatného majetku manželů.
V každém případě rozhodne také soud. Takže jedna z věcí vdovy je ztracena. Dluh podle dědictví a nepřicházející do bytu tam. Nelze ujít termín pro podání žádosti se žádostí o určení postupu pro užívání bytu. Zástupce u soudu uvede, kdy došlo k rozhodnutí soudu o jeho oprávnění podat žádost o rozvod, statisticky neexistuje žádný vztah k dědictví s podáním nároku na tato oznámení.
Pro zajištění svědectvím o notáře nemá jen FRS federální předmět, tj. Byl registrován v bytě své manželky, nebo ne, protože není zaregistrován do konce roku registrace, ale ke změně dům bude moci prodat byt a další možnosti. Proto odpovězte na přijetí žádosti u zastupitelství. Přeji vám hodně štěstí!

Dobrý den. V žádném případě. Jedná se o druh podnikatelské činnosti. IP musí být otevřen.
Všechno nejlepší. Děkujeme, že jste si vybrali naše stránky.
Vypracování veškerých dokumentů, dálková pomoc, zastupování zájmů na soudech, včetně nerezidentů. V osobním mailu se telefonicky doručují odpovědi.

Doufám,
Před provedením změny lékařské péče bude pokuta činit 120 tisíc rublů. To je možné, pokud soud na soudu uznalo 7000 rublů, aby smlouvu uznala vaše dodržování smlouvy na základě nájemní smlouvy.
Dluhy z úvěru ještě neprošly, viz všechny materiály případu v praxi. V souladu s ustanoveními Spolkového zákona ze dne 2. října 2007 229-FZ (ve znění pozdějších změn 03 07 2016) "O pojistné plnění ao postupu při odvolání
1. adresa:
(ve vydání federálního zákona ze dne 24. 07 2007 211-FZ)
3) uplatňování povinných lékařských opatření uznávaných typů povoleného použití, provedené v souvislosti s jeho zpěvem a materiální pomoc ve službě výsledků lékařského vyšetření na intoxikaci a které nemají bydliště.
4. Při ukládání správní pokuty může být v případě správního deliktu uložena správní pokuta.
Není dovoleno předměty penále a náhradu za odškodnění v případě, že trestné činy uvedené v článcích 142, 145 (část 1), 3,2 (odstavec 1 článku 163 trestního zákoníku), který stanoví trest odnětí svobody za trestné činy podle článků 205, 205.1, 205,2, 205,3, 205,4, 205,5, 210,2, 307,3 až 317 tohoto zákona, v případech stanovených tímto zákoníkem a dalšími zákony či jiné právní úkony, nebo kontrakt výrobní opravy je povinností nájemce.
Další konzultace za poplatek. Aisilu

Dobrý den. Podívejte se: vláda Moskvy
ROZHODNUTÍ
30. června 1998 N 520
O opatřeních k provedení práva města Moskvy
"O pohřebním a pohřebním podnikání ve městě Moskva"
6.3. Obchod s květinami, předměty pohřebního rituálu a materiály pro zlepšení hrobů lze provádět pouze s písemným svolením správy hřbitova. Forma povolení je stanovena správou SUE "Ritual". Bohužel nemám nejnovější verzi tohoto dokumentu - možná se změní. S pozdravem, Tatyana.

Jak vydělat peníze od začátku prodejem květin na dovolenou

Nezáleží na tom, kolik konkurence v podnikání narůstá, bez ohledu na to, jaká krize narazí na ekonomiku, vždy poptáváme dva druhy zboží: potraviny a květiny. O prvním druhu zboží budeme hovořit v dalších článcích našeho webu a dnes vám řekneme, jak snadno a snadno vydělat peníze na obchod s květinami. Můžete to udělat prakticky od začátku, protože jste strávili jen na nákup květin pro další prodej. Můžete začít s nejméně 50 květinami, které vyděláte více než 1000 rublů. Příště poté, co obdržíte neocenitelný zážitek (a nemusí to být naprosto pozitivní), již zakoupíte 5000 barev, které získáte ze 100 000 rublů...

Ve skutečnosti, nemusíte mít velké znalosti a marketingové triky prodat květiny během prázdnin, jako je například den svatého Valentýna, na březen 5-8, Easter, 9. května, 1. září. V těchto dnech, květy jsou koupil všude: v obchodech, na výstupu z metra, na dvorech bytových domů, na internetu, přičemž dopravu do kanceláří a tak dále. Obchod s květinami je jedním z nejpravděpodobnějších způsobů pro začátečníky, zkuste se v malém, ale vlastním podnikání. A tam, jak to jde - můžete vyrůst do vážného obchodu nebo dokonce do řetězce obchodů. Navíc rizika zde prostě chybí (myslím, že 10-20 tisíc rublů pro vás není nereálnou součtem).

Druhy obchodu s květinami

 • Obvyklý stan s květy je přibližný rozpočet pro otevření 50 000 r.
 • Ze stroje - rozpočet 10 000 rublů. Pokud je v objektu k dispozici auto
 • Ze zásobníku (prodejce a krabice s květinami) - rozpočet 5 000 rublů.
 • Doručení do kanceláří (jít do kanceláří a nabízet květiny zaměstnancům) - rozpočet 5 000 rublů.
 • Květiny v dopravní zácpě (mohou být přepravovány na kole nebo skútru) - rozpočet od 5 000 r.
 • Samostatní podnikatelé, kteří jsou v barvách „psa jedli“ na dovolenou dát 5 - 10 stanů v odpadních místech a vydělávat statisíce rublů ‚čistá‘, jen pár dní.

Jaký příplatek by měl být prodávat květiny?

Hodně závisí na tom, kolik si velkoobchod koupíte. Pokud jsou maloobchodní růže 80 kusů za kus, pak maximální nákupní cena by měla činit 40 rublů. To znamená, že obchodujete pod hranicí sto procent, nemáte moc smysl, protože budete mít ztráty, budete utrácet na palivo a pokud ho neprodáte sami, pak plat prodávajícího. Minimální značka musí být tedy 100%. V opačném případě nebudete nic vydělávat.

Uvedení ceny mnohem nižší než cena konkurentů není nutné. Na svátcích lidé často kupují květiny ve spěchu a nebudou se toulat po městě (samozřejmě ne všichni), čímž vyřadí z peněz užitek. Je lepší se postarat o to, jak vybrat správné místo pro obchodování.

Chcete mít stabilní dobrý příjem? Pak zkuste vydělávat Avito a další vývěsky. Podívejte se na stálý příjem na běžných reklamách a vyzkoušejte si tu ruku. Vědět, co a jak nejlépe prodávat, můžete obchodovat nejen s květinami, ale také výrazně rozšiřovat podnikání.

Umístění obchodu s květinami

90% úspěch v pouličních květinách na dovolenou - výběr místa. Tato věda, tak na fórech, můžete často najít příklady toho, jak jeden lidé doslova zvedl "kořist" na květinách, zatímco jiní odešli do určitého minusu a byli zklamáni ve věci.

To je zde možné poradit. Existuje mnoho možností. Paradoxně, jedním z nejlepších míst je stát v blízkosti populárního květinářství. Ne přímo pod jejich verandou samozřejmě, ale alespoň v metrech 30-50. Co může fungovat - lidé chodí do slavného obchodu, vidí tam velkou frontu nebo vysoké ceny, rozvinou se a uvidí svůj názor. Prodávejte květiny od vás. Ale zde existuje nebezpečí - pokud neobchodujete legálně, majitel obchodu bude nutně informovat policii, protože "arogantní" konkurenti ji nepotřebují.

Před Velikonoce je obvyklé navštívit hřbitov a přenášet květiny do hrobů příbuzných a přátel. Pokud položíte v blízkosti vchodu na hřbitov zásobník, výtěžek bude poskytnut. Nejdůležitější věcí není ztrácet s květinami: v kurzu jsou karafiáty a umělé květiny (což mimochodem nezhoršuje).
Není nutné stát před velkými hypermarkety, počítat s vysokou dopravou - nedávno federální sítě před samotnými svátky prodávají květiny za velmi nízké ceny (vlastně nákupem).

Potřebuji povolení k obchodování s květinami?

Nejčastější otázka pro začátečníky květinářů - jaké druhy obchodních povolení jsou potřeba?

Podle zákona může obchodovat s květinami pouze osoba nebo organizace registrovaná v daňové službě. Jedinými výjimkami jsou případy, kdy jsou květy prodávány z osobního dceřinného podniku, tedy pěstované osobně prodejcem květin. Ale, jak víte, tato možnost není pro nás vhodná.

V takovém případě vzniká otázka - stojí za to, že IP zaregistrujete na jeden den? Předpokládejme, že otevření IP stojí jen 800 rublů. státní povinnost, ale zbytečné běhání s papíry nebo někdo jiný není potřeba. S tím, pak musíte jít a uzavřít podnikání (jinak budete odečteni penzijní příspěvky za rok o 20 tisíc rublů).

Co riskujeme, když si jen vzít a postavit se květinami u metra nebo na trhu? Nejhorší věc, která vás čeká, je správní pokuta ve výši 2500 rublů. (nebo trochu víc). Je to hodně? Myslím, že trochu, a tam jsou skutečné příklady, jak se lidé podařilo vyjednávat, platit pokutu a stále zůstat v černé. Zde je mimochodem jeden příklad:

Nijak vás nijak nepovídám k tomu, abyste podnikali nelegální podnikání, naopak jsem za upřímné chování podnikání. Ale souhlaste, že na jeden den můžete mít šanci. A tam, jestli jdete - musíte se zaregistrovat.

V některých fórech nabízíme 8. března pokusy o doručování květin do kanceláří, což je také možnost, takže se prostě nedotknete.

Úskalí květinového obchodu

 1. Správná volba barev. V závislosti na svátcích, některé květiny běží, zatímco jiné jsou koupeny mnohem méně často. Na Valentýna nejlepší jsou růže a chryzantémy, velikonoční karafiáty a tulipány, 9. května - tulipány, tulipány 8. března, mimóza, růže (mírně horší kvůli vysokým cenám).
 2. Skladování květin. Růže, tulipány, mimosy, atd., Jak je známo, velmi rozmarné rostliny. Pokud se teplota odchyluje od normy - květy rychle ztrácejí a ztrácejí svůj vzhled na trhu. Z tohoto důvodu nekupujte květiny předem, pokud nemáte úložný prostor. Můžete jen házet peníze. Většina pouličních prodejců nakupuje květiny ráno v den prodeje, aby měli čas na realizaci květin, když jsou čerstvé.

Podrobný plán otevírání

Chcete-li realizovat svoji představu o prodeji květinových výrobků během prázdnin, musíte přemýšlet o následujících aspektech případu:

 • co květiny na této dovolené je obvyklé dát, sezónní nebo celoroční druhy;
 • místo a metody prodeje květinových výrobků;
 • nákup květin, tvorba a návrh kytic;
 • nákup příslušenství pro kytice.

Kolik můžete vydělat

Na pre-dovolenou a dovolenou prodej tulipánů, můžete získat čistý příjem asi pět set dolarů na 3-4 dny. Den svatého Valentýna, 23. února, Den vzpomínky na mrtvé, je také docela výhodné pro podnikání na květinách.

Jaké vybavení si vybrat

Zařízení místa prodeje závisí na tom, jak budete prodávat květy. Pro stacionární čas potřebujete zásobník nebo malý pavilon (spíše útočiště od deště a větru) a objemné vázy pro květinové výrobky. Pokud prodáváte přímo z auta, budete potřebovat pouze kontejnery pro přepravu a skladování květin.

Které OKVED specifikujete při registraci firmy?

Pokud se rozhodnete vážně zabývat se květinářstvím, musíte jej zaregistrovat pomocí následujících kódů: OKVED 52.48.32 - Maloobchodní prodej květinových výrobků a rostlin, jakož i hnojiv a semen. Chcete-li zavést kytice přes internet, budete potřebovat příslušný kód 52.61.2 - Maloobchod prostřednictvím teleshoppingu a počítačových sítí (elektronický obchod, včetně internetu). A pro realizaci květinových výrobků s dopravou do kanceláří a domů potřebujeme kód 64.12, zodpovědný za kurýrní dodávku zboží.

Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

Chcete-li otevřít bod o prodeji květin nebo je prodat on-line prostřednictvím internetu nebo kurýrem, stačí formalizovat jednotlivé podnikání. Budete potřebovat: cestovní pas, žádost o státní registraci, doklad o zaplacení státní daně, kopii certifikátu TIN.

Jaký daňový systém si vyberete pro registraci podniků

Nejvhodnější možností pro výběr daní je zjednodušený systém zdanění (zjednodušené zdanění).

Technologie prodeje květinových výrobků

Důležitým faktorem je místo prodeje květin. Nejlepší je, aby se jednalo o místo, kde je velký průchod jak pěší, tak dopravy. Může se jednat o pěší zónu v nákupních centrech a obchodech, trzích, pavilonech na prodej květin a rostlin. Před svatbami není špatné nabízet produkty kancelářím a nabízet přiměřenou slevu pro určitý počet kytic. Původní design, ne zatměnící květiny, ale zdůrazňující styl kytice, občas zvyšuje poptávku a cenu květinových výrobků.

Pokud jde o mobilní prodeje, například v dopravní zácpě, zdůrazněte přiměřenou cenu a přesnost návrhu kytice. Nadměrné a silné balení odradí potenciálního zákazníka. Příklady designových kytic, umístěných na internetu, usnadní výběr výrobků pro velké objednávky kanceláří nebo událostí. Obchodování s květinovou výrobou s kompetentním přístupem vám přinese zisky a zákazníků - radost.

Prodej květin je zajímavý a výnosný podnik, ale pokud se chcete dále rozvíjet a vědět víc, prostudujte si katalog placených kurzů. Možná, že jeden nebo více z nich vám pomůže zvolit pro vás výhodné a zajímavé podnikání, které se můžete zapojit paralelně s hlavní činností.

Obchodní fórum

Umělá květinová prodejna

worldsky 05 říj 2011

migara1 05 Říj 2011

IMHO móda pro umělé květiny už odešla.

Na tom můžete vydělat jen na Velikonoce, kdy všichni masivně hledají umělé květiny na hřbitově, a to i v internetových obchodech))

worldsky 05 říj 2011

A co na jejich místě?

Asterville 10. 10. 2011

worldsky 12 října 2011

FrayZy 13. října 2011

Chinaline 29 února 2012

Nyní nová móda pro umělé květiny-hračky. Často mě začali kontaktovat. Ksaivye a trvanlivé a jeden výstřel ze dvou králíků měkké hračky v květině.

Alex999777 29 února 2012

Uecard 23. března 2012

Dělám je sezónně.
Poptávka od palatína po trojici je dobrá, rychle klesá.
Značka je 5-6krát reálná, ale pouze kvůli květům rituálního plánu.
Čas v sezóně jíst hodně, někdy i 3 hodiny na spánek.
Pokud v tc pak budete muset vzít vnitřní květiny, podvádění ve dvou není více.
Podle modelů jsou dobře stoupající, namočené ve vroucí vodě a připravené, ale většinou těžké pro vaření.
Číňané v oblasti veřejných zakázek by měli být neustále sledováni, ukazují jednu věc, dávají další v balíčcích.
Obtížný, ale vděčný v sezónním podnikání.
Je třeba koupit v zimě nebo na konci léta, pokles cen je velmi vážný.
A ano, odpad není zdravý, takže je lepší v garáži.
Zeptejte se, zda je tato výzva.

FrayZy 25.3.2012

Značka je 5-6krát reálná, ale pouze kvůli květům rituálního plánu.

To je ten druh květin, na kterém se nakloníte? Taky chci ty.

Uecard 28. března 2012

FrayZy 28.března 2012

Například ty jediné hřebíček, které ve velkoobchodě na 1,20 r máme 6-7 r
Malé kytice pro 5-6 r u nás 25-30.

Pak je to pochopitelné. Snažíme se neobtěžovat drobnosti.
Malé kytice - to je typ mechu? Vzali jsme 7krát naposledy, prodáváme 15-18.

Uecard 28. března 2012

FrayZy 28.března 2012

Uecard 02 dub 2012

worldsky 12 dub 2012

Ďábel ví, co tyto Číňané vyrábějí, a stoupáme, dýcháme.

Ano, tento okamžik je znepokojivý, obzvláště páchnoucí, popraskané, řetězy a zelené. Pára v respirátoru as kondomem v režimu ventilace!

IvanDemidov 12 dub 2012

Uecard 12 dub 2012

A kolik je to, plná garáž? ).
V letošním roce jsem se dostal na 500 000 plus zbytek z minulého roku zůstal, to je na prodej někde v 1 500 000 a pak jen čtvrtinu garáže.
Jděte na místo v obchodním oddělení správy. tam je vysvětleno.
A neprodleně celou část celej strany, když zasypané formě stojí ztratit zrak.
Na bambusu jsou to ubrousky, pečivo, koše, okrasné oplety, na zahradníka, kde jsou květiny skvělou volbou.

IvanDemidov 12 dub 2012

ve tvaru páry zaberou spoustu místa. koupeno u 6000)
existuje takové oddělení na hřbitově?

FrayZy 13 dub 2012

V letošním roce jsem se dostal na 500 000 plus zbytek z minulého roku zůstal, to je na prodej někde v 1 500 000 a pak jen čtvrtinu garáže.

Máme menší prostor. Je pravda, že v tomto roce jsme se rozhodli uzavřít, jednou jsme je přinesli, takže ji již chceme prodat a nevidět jej znovu. Dokonce ani místo nezačínalo, jako obvykle doufáme do hřbitovů.
A kde obchodujete? Sám nebo prodávající? Prodejce pro takový výrobek je obtížné najít, potřebujete dokázaný, kradnout jako nefig dělat, nepočítat.
Myslíme si, kolik dní jít do hřbitovů. Velikonoce a rodiče jsou pochopitelné. Pravděpodobně před rodiči o víkendu to dává smysl.

ve tvaru páry zaberou spoustu místa. koupeno u 6000)
existuje takové oddělení na hřbitově?

Oddělení ve správě města, které již bylo napsáno výše. Buď máte tak malou garáž, nebo jste příliš mazlící s květinami.

IvanDemidov 13.4.2012

Já sám, tři páry víkendů nejblíže, obchodujete s hřbitovem, neříkejte tam?

FrayZy 13 dub 2012

Uecard 15.4.2012

Neustále se obchoduji na jednom místě po celý rok v centru města, v tomto roce místo nebylo ve městě. policie řídí všechny prodejce pouličních vozidel. Z auta se lidé z paměti vzali a vzali na kufru a vytáhli krabici a mimo kytice jsou velké.)
Dnes jsem na hřbitovech položil tři body, obchod je špatný, déšť, sníh leží, bahno, lidi to moc nebral.
O víkendu před radonikou jdou, mládí a dělníci. více v sobotu než v neděli.
Budu stát v sobotu, neděli, v pondělí a v úterý.
Před včerem se s manželkou vznášel mech, malý fialový. za hodinu 900 kusů, a jakmile poprvé narazil, listy se oddělily. Nebuďte příliš horliví, zvedněte květiny, které se snadno vznášejí.
Obchoduji s mými příbuznými, manželkou, matkou a důvěryhodným prodávajícím.
Vosnovnom všichni prodejci začínají podvádět velmi rychle. Jo a konkurenti nechtějí vyrábět.

FrayZy 15 dub 2012

Uecard 16 dub 2012

Včera jsem usnul v 18 hodin. Snila jsem, že v ten den bude spát déle.
3 hodiny, už jsem vstala)
2 balení Založený Roses spozaproshlogo rok, ležel v baterii v garáži, a suší obvyklým způsobem nechcete v páře.
Pokouším se oživit.)
Včera se přiblížilo mnoho lidí, muži v hlavním městě, kteří si mysleli, že jsou květy skutečné), vypadají lépe v dešti.

Mám povolení k právu obchodu, tedy IP, ale protože mám konkrétní produkt (umělé květiny), pak tento produkt by měl být prodáván na hřbitově. Nevím o žádných takových důvodů, ale my Novokuibyshevsk Souhlas je dán pouze na dovolenou, je to jen pár dní v roce...

Žiji v Novokuibyshevsku. Mám povolení k obchodu, to jest IP, ale protože mám určitý produkt (umělé květiny), pak musí být tento výrobek prodán na hřbitově. Nevím proč, ale v Novokuybyshevsku udělujeme povolení pouze na dovolenou, je to několik dní v roce. Začal jsem obchodovat na hřbitově v okrese Lesnoye Volzhsky, ale správa tohoto hřbitova vyvíjí veškerý tlak: fotografoval a ohrožoval. Podali jsme žádost o pronájem pozemku a počkat, doklady jsou v pracích, ale vedoucí správy jim slovně dovoluje obchodovat a hřbitovní správa nastavila na mě obchodní oddělení Novokuybyshevsk. Jak to být?

Chtěl bych vidět protokol, možná jeho úvahu a odpovědět na vaši otázku. Obecně platí, že po získání povolení k obchodu musíte podat žádost městské správě v Novokuibyshevsku o uzavření dohody o hospodářské činnosti na hřbitově.

Podnikání na umělé květiny

Sotva stojí za to mluvit o výhodách umělých květin. Nezmizí, nepotřebují péči, jsou odolné proti účinkům cigaretového kouře, slunečních paprsků a dalších faktorů, které jsou hypoalergenní. Zároveň se kvalitní umělé květiny zřídka odlišují od skutečných. To všechno najednou vyvolalo nárůst zájmu o umělé květiny. Ale i dnes podnikatelé tvrdí, že tento typ podnikání je ziskové a slibné.

Přehled trhu

Dnes na trhu první housle hrají produkty zahraničních výrobců. Nejlevnější květiny pocházejí z jihovýchodní Asie, především z Číny. Existují však i dražší a kvalitativní možnosti dovážené z Polska, Itálie a dalších evropských zemí. Určitý podíl na trhu zaujímají domácí výrobci. Je pravda, že je málo a rozsah produktů, které mají, je nízký.

Podnikání na takových barvách může být úspěšné pouze tehdy, když je výřez zvolen správně. Například nemá smysl soutěžit v levných segmentu s čínskými výrobky. Bez ohledu na to, jak tvrdě se snažíte snížit výrobní náklady, budou stále vyšší než hotové výrobky dodávané ze Středního království, a to i při zohlednění všech nákladů na logistiku. Kromě toho dnes spotřebitel stanovuje vysoké požadavky na kvalitu umělých květin, takže úplně drsné levné výrobky ztrácejí svou popularitu.

Dnes jsou k dispozici květiny, které se těžko odlišují od skutečných. Pro jejich výrobu je nutné používat takové drahé materiály jako:

U takových květin je spotřebitel ochoten převážit značné částky.

Výrobní technologie

V závislosti na tom, jaké materiály budou použity při výrobě umělých květin, uplatňuje se tato nebo tato technologie jejich výroby. Ale můžeme vymezit jeden obecný princip vytvoření produktu.

Zpočátku je odebírán živý prototyp a úhledně rozložen do jeho částí. Vytvářejí vzory pro výrobu listů, lístků, tyčinek, stonků a tak dále. Pro listy se obvykle používají textilie - vypadají spíše věrohodně. Pro odolnost vůči různým vnějším faktorům je impregnována speciálními látkami.

Vystřihněte okvětní lístky a listy se speciálními lisy. Poté probíhá malba, pak se tvarování provádí na speciálních strojích. A teprve potom je kompletní sbírka všech komponent.

Zařízení

Když se otevře rozsáhlé podnikání, proces musí být automatizován co nejvíce. K tomu musíte koupit vybavení pro výrobu umělých květin. Čínská výrobní linka bude stát zhruba milionů rublů. To obvykle zahrnuje:

 • stroj pro odlévání stonku;
 • dehydrator;
 • stroj na řezání listů (2 ks);
 • Formovací stroj (3 ks);
 • nastavení pro řezání okvětních lístků.

Navíc musíte navíc koupit čerpadlo s větrným mlýnem. Produktivita této linky je 480 produktů za směnu (8 hodin). V tomto případě je čára poměrně velká. Největší je stalking machine, který bude zaujímat plochu přibližně 19 metrů čtverečních. m.

Zaměstnanci

Abychom udrželi linii pro výrobu umělých květin, potřebujeme nejméně třicet pracovníků. Navíc k vytváření modelů potřebují návrháři a ti, kteří rozumí barvám, botaniím, květinářství. Najít tyto profesionály není snadné, ale můžete vyhledat specializované fóra a komunity.

Obchodní možnosti

Není nutné se zabývat výrobou umělých květin. Na nich lze pořádat obchod, který má upravené dodávky připraveného zboží z Číny. Hlavním velkoobchodním trhem pro prodej umělých květin se nachází ve městě Yiwu. Z celého světa jsou vyváženy:

 • dovolená a svatební kytice;
 • umělé keře a stromy;
 • horolezecké rostliny;
 • bylinné pokrývky;
 • květinové kompozice;
 • pásky;
 • hrnce;
 • stánky;
 • vázy;
 • koše;
 • květinové doplňky.

Je levnější, samozřejmě, osobně jít na trh a zbavit se. Můžete však využít služby zprostředkovatelů. První zásilka zboží bude stát nejméně 300 tisíc rublů.

Organizace prodeje

Dnešní podnikání má výrazný sezónní charakter. Umělé květiny jsou velmi oblíbené v předvečer náboženských svátků, podle nichž je obvyklé navštívit hroby příbuzných. Během tohoto období se značka obvykle zvýší pětinásobně.

Navzdory této sezónnosti je důležité nabídnout širokou škálu produktů, a to jak podle typů, tak podle cenové nabídky. Obvykle dávají přednost samostatným květinám, stejně jako nízké kytice, ale během prázdnin berou vše, bez ohledu na ceny.

Prostory

Logicky, pokud se vaše podnikání zaměřuje výhradně na sezónu "hřbitov", měli byste umístit obchod v blízkosti hřbitovů nebo na cestě k nim. Na prodej se doporučuje používat nebytové prostory - garáž nebo sklad. Jeho plocha by měla být 5-15 metrů čtverečních. m. A sklad zboží je žádoucí vybavit samostatně. Faktem je, že kvůli speciální impregnaci materiálu má produkt specifický štiplavý zápach, často toxický, pokud jde o levné čínské výrobky. Navíc, po prodeji tohoto zboží v místnosti je spousta odpadků.

Vezměte prosím na vědomí, že levné čínské květiny musí být uvedeny na trh před prodejem, protože jsou přepravovány v zabalené a drcené formě. Abyste to udělali, jsou trochu vyprázdněni - držte na chvíli nad vroucí vodou a pak vysušte na těsné lince. Můžete si koupit speciální parní čistič. V některých případech musíte použít žehličku, protože jednotlivé květy nemohou být párovány.

To vše naznačuje, že byste neměli okamžitě koupit velkou šarži zboží - v napařené a narovnanou podobě květiny zaberou spoustu místa. Navíc, čím více, tím intenzivnější bude nepříjemný zápach.

Tento problém lze zcela vyloučit, pokud stavíte podnik na dražších barvách evropské výroby. Prakticky se nerozkládají, protože jsou dodávány v kartonových krabicích, nevylučují taková vůně, jsou připraveny k prodeji ihned po dodání.

Obchodní registrace

Pro realizaci podnikání je vhodná organizační a právní forma, například individuální podnikatel, protože se očekává maloobchod s umělými květinami. Při cílení na velkoobchodní prodej je užitečné zaregistrovat LLC.

Volba daňového systému je lepší zastavit u UTII. Pak měsíc bude muset zaplatit ne více než 5 tisíc rublů. Při registraci je možné specifikovat ОКВЭД 36.63.7 «Výroba ostatních výrobků nezahrnutých do jiných seskupení».

Výpočet příjmů

Organizovat podobnou firmu bude vyžadovat asi 5 milionů rublů. investic. Budou jít kupovat výrobní linku, suroviny, mzdy pro pracovníky a prodávající, stejně jako obchodní zařízení - koše, kbelíky, kartony, regály.

Jeden bod měsíc před Velikonoce a během ní může realizovat květiny pro 500 tisíc rublů. Z toho zhruba polovina zůstane v čistém zisku.

Chcete-li mírně snížit sezónnost, můžete zahrnout do obchodu s květinami v interiéru. Poptávka po nich není tak vysoká, ale stabilnější po celý rok. Je pravda, že zde je opět vrchol prodeje, který spadá na jaře, kdy začíná doba oprav a výstavby. V každém případě je marže zboží přibližně 100%. Podnik se vyplácí zhruba za 2,5 roku.

Je povoleno na hřbitově instalovat kiosk pro prodej květin a rituálních předmětů?

Dobrý den. Je povoleno na hřbitově instalovat kiosk nebo pavilon na prodej květin a rituálních předmětů?

Odpovědi právníků (1)

Dobrý den, Sergej!

Pozemky v oblasti Spassk-Dalniy jsou řízeny oddělením správy pozemků a správy majetku Spassk-Dalniy.

Kontakt s prohlášením o poskytnutí místa kiosku nebo pavilonu na hřbitově k pronájmu.

Současná legislativa neobsahuje zákaz umístění těchto předmětů do hřbitovů.

Pokud odmítnou pronajmout c / u, kontaktujte mě, zkusím mi pomoci, protože sám od Primorye.

S pozdravem, Roman.

Objasnění klienta

Děkuji, díky.

20. března 2018, 07:01

Hledáte odpověď?
Požádat o právníka je snadnější!

Ptejte se našich právníků - je to mnohem rychlejší než nalezení řešení.

Květinový obchod na hřbitově

Obchodníci s květinami u vchodu do centrálního hřbitova v Chabarovsku nesdíleli místo pod sluncem. Případ přišel k soudu, informuje "Open City" s odkazem na noviny "Khabarovskie Vesti".

"Na hřbitově žije život podle svých zákonů. Prodejci květin na dlouhou dobu rozdělený mezi územím a cizí zemi jejich hrnce s výrobky nemají dát, - píše zprávy o nákladu. - Idyll se zlomil jeden den, když se objevil podnikatel, který získal právo obchodovat na tomto území. Již zavedený tým květinářství, i když, a zůstal na místě hřbitova bez povolení, začátečník není prázdný. Musel jsem zasáhnout s policistou.

- Do podnikatelé mají doklady, které je opravňují k provádění obchodní činnosti, ale rozlišení obchod na tomto místě je tam jen jedna osoba, která je prostě nenechá „pamětníci“ - říká Alexey Zhuravlev, zástupce vedoucího organizace a uplatňování správního práva Ministerstvo vnitra Ruska na území Khabarovského. - Navíc prodejci neuposlechli policii. Případ soubor byl poslán k soudu, ale soudce železniční District Chabarovsk nějak zamítl případ. Odvolali jsme jeho rozhodnutí vyššímu orgánu a případ pokračoval.

Zatímco to je ano, obchod s květinami na hřbitově pokračuje. Podle Alexeje Borisovich, na hranici policie vzali právo zabránit neoprávněnému obchodování ze dne 11. března letošního roku. Nyní zůstává pouze v kompetenci městských úřadů ".

Prodej květin: obchodní plán od A do Z. Jak získat licenci k obchodování s květinami. Je výhodné prodávat květiny?

Myšlenka zahájení vlastního podnikání pravděpodobně navštívila každou osobu. Obchod s květinami je považován za relativně výnosný obchod, protože bez nich je obtížné si představit svátky. Jaký je prodej květin? Podnikatelský plán by měl zohledňovat i ty nejmenší detaily. Jak začít obchodovat a ziskat?

Prodej květin: obchodní plán

Samozřejmě, nejprve je třeba se vypořádat s některými malými věcmi. Zejména je třeba sestavit přesný a podrobný obchodní plán:

 • Vyzkoušejte trh.
 • Vyberte místo k nákupu zboží.
 • Vydávat potřebné dokumenty.
 • Vyberte si místo k pronájmu.
 • Koupit potřebné vybavení a zboží.
 • Najme zaměstnance.
 • Vypočítat velikost počátečního kapitálu.
 • Provést reklamní kampaň.

Pokud vás zajímá, jak začít s prodejem květin, měli byste vědět, že každá malá věc je důležitá při vytváření nějakého podnikání. To je jediný způsob, jak to udělat opravdu ziskové.

Jaké dokumenty budou potřebné pro obchod s rostlinami?

Ihned je třeba poznamenat, že licence na prodej květin není potřeba. Proto se stačí zaregistrovat u daňové služby LLC nebo IP. Individuální podnikání vám vyhovuje, pokud budete pracovat výhradně s jednotlivci. Tato možnost má některé výhody, zejména zjednodušený účetní systém, stejně jako nižší daně.

Pokud nejste jediný vlastník obchodu, plánujete rozšíření podnikání a spolupráci s různými společnostmi, je lepší uspořádat společnost s ručením omezeným.

Kde si pronajmout pokoj?

Pokud se chystáte vytvořit podnikání prodávající květiny, měli byste vědět, že umístění vašeho obchodu je nesmírně důležité. Proto je nejlepší pronajmout si místo někde na rušném místě, například v centrální části města, v turistické oblasti, v nákupním centru atd.

Samozřejmě, že pokoj v rušné oblasti bude stát víc. Ale výhodná poloha určuje převážně úspěch obchodu.

Koneckonců, poměrně často si lidé kupují květiny impulzivně, aniž by je předem plánovali. Proto je důležité, aby váš obchod byl v cestě člověka, který si koupí krásnou kytici.

Pokud jde o samotný obchod, je žádoucí, aby byl prostorný. Pak kupující nebude muset tlačit do malého pokoje.

Snažte se uspořádat květiny tak, aby byly viditelné z libovolného místa v obchodě - takže klient bude mít možnost zvolit ty nejlepší rostliny jako takové.

Jaké vybavení potřebujete, abyste mohli začít?

Jak již bylo řečeno, květy jsou komoditou, která se rychle zhoršuje. Proto musíte vybírat peníze předem pro nezbytné vybavení. Koneckonců není možné prodat květiny bez ní. Podnikatelský plán by měl zahrnovat nákup následujících materiálů:

 • Za prvé, budete potřebovat chladný obchod, protože v horké sezóně je důležité udržet květiny čerstvé.
 • Ale v zimních měsících je hlavní hrozba pro produkt studená. Proto musíte zakoupit speciální tepelnou oponu.
 • V obchodě plném květin musí existovat klimatizační systém, který pomůže vytvořit optimální teplotní podmínky kdykoli v roce.
 • Nezapomeňte na stojany, stoly pro květináče a další, potřebné pro vytvoření kytic nábytku.
 • S největší pravděpodobností, kromě čerstvě řezaných květin, budete prodávat i jiné zboží - budou potřebovat také nábytek, například stojany a police.
 • Chcete-li šetřit barvy, potřebujete kbelíky, vázy, postřikovače a některé další zařízení.
 • Mimochodem, ujistěte se, že v obchodě je dostatek vody.
 • Budete také potřebovat pokladnu. Mimochodem, jak se podnik vyvíjí, když je stále více a více zákazníků, budete pravděpodobně potřebovat počítač a speciální software. Umožní proces sledování prodeje a zjednoduší práci účetního.

Toto je seznam základních nákupů. Zbytek věcí, které jsou v práci nezbytné, můžete koupit po otevření obchodu.

Základní účetní materiál: co koupit?

Samozřejmě, hlavní věcí ve vašem podnikání jsou živé, čerstvě řezané květiny. K dnešnímu dni je jejich trh v naší zemi dostatečně rozvinutý, pouze 45% výrobků pochází ze zahraničí. Potřebujete najít firmu, která roste nebo dodává květiny a uzavřete smlouvu s ní. Mimochodem, mnoho organizací používá franchising barev.

Mnozí začínající podnikatelé se ptají, které rostliny mají koupit. Podle statistických studií nejpopulárnější jsou růže.

Druhé místo je obsazeno chryzantémy a třetí - karafiáty. Proto musí být tyto květy přítomny v sortimentu vašeho obchodu.

Samozřejmě můžete koupit téměř jakoukoli rostlinu, která bude užitečná pro vytváření kytic. A nezapomeňte na tzv. Sezónní - několik týdnů (a dokonce i dnů) roku jsou zvláště oblíbené sněženky, sasanky a tulipány.

Samozřejmě, prodej květin je výnosný obchod. Ale kvůli zvýšení výnosů stojí za to přemýšlet o tvorbě písní. Za tímto účelem je nejlepší najmout zkušeného, ​​talentovaného květináře. Vytvoří originální kytice obyčejných barev - kompozice jsou zpravidla dražší. V tomto případě budete potřebovat nějaké materiály: dárkové balení, papír, stuhy, luky, rhinestones a další ozdoby.

Mimochodem, prodej květin v květináčích je zajímavý a lukrativní nápad. Takové rostliny jsou dražší a s náležitou péčí mohou být uchovávány po celé měsíce. Kromě toho jsou vnitřní květiny oblíbené dárky, protože na rozdíl od řezaných květin nechtějí.

Zaměstnáváme pracovníky

Květinový prodej může být skutečně úspěšný, ale pouze správným přístupem. Není žádným tajemstvím, že efektivita obchodu v mnoha ohledech závisí na kvalitě služby. Proto při rozhovorech s budoucími zaměstnanci věnujte především pozornost kvalitám, jako jsou interpersonální dovednosti a zdvořilost.

Za prvé, budete potřebovat prodejce a později květinářství. Nemůžete-li se zabývat účetnictvím, budete muset na tuto pozici najmout (můžete pracovat na částečný úvazek). Při rozšíření případu může být zapotřebí další personál, například prodej květin. Podnikatelský plán má v tomto případě své vlastní charakteristiky.

Několik nuancí

Jak již bylo uvedeno, prodej rostlin je často sezónní. Samozřejmě lidé nakupují kytice každý den, ale existují období, kdy jsou květiny velmi žádané.

V podstatě je to pozorováno zejména ao svátcích, například, první a poslední výzva, prom 8. března (nezapomeňte si koupit tulipány, sněženky a další jarní květiny), stejně jako Valentýna a tak dále. D.

Buďte vždy připraveni na takové svátky, koupit více květin, vytvořit v předstihu levné kytice, nabídnout slevy. Stručně řečeno, udělejte vše, abyste přilákali zákazníky.

Svatby jsou dalším zdrojem dobrých příjmů. Nechte svou květinářku pro nevěstu vytvořit kytice. Stále více a více populární jsou boutonniere ženicha a družiček z reálných květin - také nabízejí tuto službu.

Nápady na další příjmy

Prodej řezaných květin a originálních kytic je výnosný obchod. Ale podnikání a tedy zisk lze vždy zvýšit na novou úroveň. Například můžete včas vytvořit službu pro doručování květin. Tato služba je velmi populární mezi lidmi, kteří nemají čas chodit po obchodech, stejně jako ti, kteří chtějí překvapit drahou osobu.

Spolu s vnitřními rostlinami můžete vždy prodávat hrnce, hnojiva a další drobné předměty. Často se v květinářství kupují suvenýry. Mohou to být sošky, kazety, fotorámečky, obrazy, hodinky, umělé květiny a další dary.

Prodej květin: výhody a nevýhody

Když začnete podnikat, je to vždycky strašidelné. Proto se mnoho lidí zajímá o to, zda je výhodné prodávat květiny. Ano, v této záležitosti existuje řada významných nedostatků. Za prvé, je třeba poznamenat, že květiny jsou komoditou, která se poměrně rychle zhoršuje, takže s neúspěšnými obchodními ztrátami může být poměrně vysoká. A květy jsou sezónní.

Na druhou stranu existují důležité výhody. Zejména některé obchody prodávají květiny s přírůstkem 200 nebo dokonce 300%. Navíc takové podnikání nevyžaduje velký startovací kapitál, žádné specifické dovednosti ani velké zkušenosti. Se správným přístupem může být prodej květin skutečně výnosným obchodem.