Obchod s Čínou o dalším prodeji od začátku. Jak začít obchodovat s čínským zbožím bez investic

Mnozí slyšeli, že můžete vydělat peníze prodejem zboží z Číny. Nicméně, ne každý ví, jak začít jednat a najít své místo. Prodej zboží z Číny jako podnikání je již několik let v Rusku oblíbený a přináší příjem mnoha občanům. Můžete začít pracovat ve sféře bez startu kapitálu.

Obchod s Čínou o dalším prodeji bez příloh

Začátečníci mohou začít od nuly získat peníze, i když nemají startovní kapitál. Podnikání na čínském zboží je ziskové kvůli nízké ceně oblečení, vybavení a tak dále v Číně. Pokud se prodáte dokonce s malou rezervou, můžete získat zisk bez opuštění domova. Obchodování s Čínou o dalším prodeji bez investic je objednávka od dodavatele zboží, který zákazníci již zaplatili (v předplacení).

Použijte v tomto případě schéma dropshipping:

 1. Vyberte si, co chtějí prodat.
 2. Najděte dodavatele, s kým se dohodnou na spolupráci na principu dropshipping.
 3. Začněte vydělávat.

Je důležité mít za to, že celní odbavení z ČLR, které činí až 1 000 EUR, nevyžaduje celní odbavení. Díky tomu můžete pracovat s významnými dodávkami. Je-li cena balíku větší než 1 tisíc eur (asi 65 tisíc rublů), pak můžete s dodavatelem vyjednávat, aby při odesílání podhodnocoval náklady, pak zboží překročí hranici bez problémů. Můžete prodávat věci z Číny prostřednictvím svých vlastních webových stránek - jedné stránky, sociálních sítí, prodejních míst.

Obchod s Čínou o dalším prodeji s investicemi

Chcete-li začít pracovat ve velkém měřítku, je třeba počáteční kapitál. Peníze jsou potřeba pro propagaci, platbu za první doručení, reklamu a tak dále. K dodání můžete použít různé možnosti, ale nejspolehlivější je silniční doprava. Je důležité vybrat správného dodavatele, který má exportní licenci. Pouze v případě, že je tento dokument k dispozici, bude možné zakoupit zakoupené výrobky do Ruska.

Chcete-li začít obchodovat s Čínou o dalším prodeji s investicemi, je nutné dodržovat následující pravidla:

 1. Koupit od dodavatele pouze zboží s certifikáty a záruční kupóny.
 2. Projít celní odbavení na hranici oficiálně a zaplatit státní poplatek.
 3. Vydávat dokumenty pro importované výrobky z Číny.

Jak začít podnikat s Čínou

Existuje obrovské množství placených a bezplatných videí o tom, jak proměnit spolupráci s Čínou o zisk (například portál "čínský kompot", video z "Chinaberry"). Chcete-li jít nebo nekoukat, každý si sám rozhodne. Je však vhodné zaměřit se na několik povinných fází uvedení do provozu. Chcete-li začít podnikat s Čínou, potřebujete následující:

 1. Vyberte si nápad: co prodávat, komu, kolik peněz můžete vydělat. Například kopie iPhone, dětské oděvy, nádobí a podobně.
 2. Testování výklenku: vytvořte webové stránky, inzerujte a analyzujte počet aplikací od zákazníků.
 3. Způsob prodeje: Váš internetový obchod, Avito, prodejní místo, Instagram, Vkontakte a tak dále.
 4. Najít stránky pro nákup produktů: Aliexpress, Taobao, Alibaba a další.
 5. Objednejte první zásilku zboží a zahajte prodej.

Jak budovat podnikání s Čínou

Pokud si myslíte, že kurzy zpětné vazby a videa v této oblasti práce, je jasné, že výběr dodavatele je lepší, sami sebe, kontrolu spolehlivosti společnosti a výroby. Za tímto účelem by měli podnikatelé, kteří jsou připraveni investovat do podnikání, doporučovat jít do Číny. Pokud to není možné, můžete se seznámit s recenzemi o prodejci a vybrat pouze obchody s vysokými hodnoceními. S dodavatelem je nutné rozhodnout, která poštovní služba bude doručena, aby se zkrátily termíny přepravy. Mnoho lidí pracuje prostřednictvím zprostředkovatele, což však zvyšuje náklady.

Chcete-li stavět obchod s Čínou, musíte si uvědomit několik podmínek, které musíte udělat, abyste zahájili spolupráci:

 1. Požádejte vlastníka společnosti o všechny potřebné licence, certifikáty a certifikáty.
 2. Porovnejte právní adresu společnosti se skutečnou adresou.
 3. Zjistěte na internetu, co je vedle této společnosti.
 4. Je povinné vyžádat si kopie nebo skenování bankovních dokumentů společnosti v čínštině.

Jak pracovat přímo s Čínou

Chcete-li výrazně snížit průměrné náklady, doporučuje se to dělat bez zprostředkovatelů a osobně spolupracovat s výrobci v Číně. Tato možnost však umožňuje rozšíření rozsahu práce. Obchod bude mít různé zboží v závislosti na vybraných specifikacích. Je mnohem výhodnější pracovat přímo s Čínou, zejména pro podnikatele, kteří se zabývají domácími spotřebiči, nábytkem, značkovými věcmi, kožichy. Výrobci s větší pravděpodobností dělají slevy a dělají ústupky.

Obchod s Čínou pro začátečníky

Abychom nebyli zklamáni tímto směrem podnikání v počáteční fázi práce, stojí za to přijmout několik pravidel. Obchod s Čínou pro začátečníky začne přinášet zisk, pokud:

 1. Vyberte konkrétní skupinu produktů, aniž byste se pokoušeli pokrýt celý trh.
 2. Dodané zásilky z Číny by měly být hrazeny poštovními službami, aby se urychlil proces získávání produktů.
 3. Chcete-li přilákat zákazníky, stojí za to neustále spouštění propagačních akcí a poskytování slev.
 4. Pokud je podnikatel omezen ve financích, stojí za výběr levného zboží: hračky, příslušenství a tak dále.
 5. Stojí za to postarat se o šeky zboží a záruky na zakoupené zboží. Tím se zlepší pověst podnikatele a čínských výrobků obecně.

Video: Podnikání s Čínou

Recenze

Začínala jsem s Aliexpressem, když jsem byl v rozkazu s dítětem. Objednám dětské oblečení velkoobchodně od výrobce, prodávám doma. Musel jsem otevřít mini-obchod, když tam bylo spousta kupujících. Věci jsou nenákladné, zatímco kvalita, mnohé matky šťastně berou své děti. Dokonce i za malý příplatek za rok můžete vydělat peníze.

Práce s Čínou je dobrý způsob, jak vydělat peníze. Naučila jsem se na to spoustu informací a rozhodla se podnikat. Vytvořil internetový obchod pro prodej smartphonů na bázi Android, iphone a dalších zařízení s kurýrní dodávkou. Ukázalo se dobře, ale musel jsem poprvé jít do Číny. Později se nám podařilo zajistit dodávku a nepřerušený provoz obchodu.

Po ukončení práce jsem se rozhodl uspořádat podnikání na zboží z Číny. Začátek bez příloh k schématu dropshipping (nejrychlejší a nejjednodušší způsob je prostřednictvím Odnoklassniki). Zpočátku se jednalo o málo objednávek, ale nakonec našli zprostředkovatele v ČLR, otevřely nové pracovní oblasti, uspořádaly doručení zákazníkům doma a už ne litou, že jsem ztratil svou práci.

Nové obchodní nápady

Téma "Obchod s Čínou" internet získává impuls! Každý den je k dispozici mnoho stránek, blogů a informačních produktů věnovaných tomuto tématu. Náš východní soused byl vždy fascinován tajemnou a staletou historií. Nyní byla do tohoto seznamu přidána čínská firma. Stejný záhadný. Ale stejně jako Čína samotná, obchod s Nebeskou říší je slibný, vykazuje neustálý růst a to, co je charakteristické, usiluje o Rusko, Ukrajinu a Bělorusko. Proč to nevyužijete?

Váš oblíbený projekt hobiz.ru vás neustále těší oblíbenými obchodními nápady. Z různých oblastí lidské činnosti a podnikání. Také toto téma ignorovali - Obchod s Čínou. Z informačního hlediska má měřítko a šířku, které s vámi sdílíme při popisu dalšího čínského podnikatelského nápadu.

Tradičně proto v květnu až červnu přezkoumáme nejoblíbenější podnikatelské nápady z Číny. Posaďte se a v expresním režimu se krátce po dobu 40 minut seznamte s nejvýznamnějšími články o tématu čínského podnikání. Mimochodem, pokud budete číst všechny podnikatelské nápady pečlivě, pak se stanete opravdovým odborníkem v této oblasti. A můžete prodat své znalosti!

V první řadě, jak již naši běžní čtenáři již ví, je možná nejoblíbenějším cyklem internetového obchodu s Čínou - Myšlenky na podnikání s Čínou.

1. Nápady pro podnikání s Čínou: výnosy z čínského zboží

Recenze čínských internetových obchodů, doporučení ohledně toho, kde je bezpečné a docela upřímné koupit zboží z Číny za účelem dalšího prodeje. Cenná rada - co koupit, jak a kdo pak sloužit. Štatistické údaje hovoří samy za sebe. S tímto cyklem, doslova v krátkém čase, se setkalo více než 100 tisíc lidí. A překvapivě, ale materiál neztrácí svou relevanci. Nečekejte, ponořte se, jak víte - není nic cennějšího než nové znalosti. Zvláště zdarma.

2. Nápady pro podnikání s Čínou: dropshipping z Číny

Drospiping z Číny je jednou z populárních počátečních forem podnikání s Čínou. Je založen na téměř všech případech a příkladech úspěšných "čínských" obchodů. Podstata jednoduchého - kupujeme zboží v Číně, prodáváme těm, kteří si přejí - v maloobchodě nebo ve velkém.

Schéma může být postaveno tak, aby zprostředkovatel neměl žádný fyzický kontakt se zásilkou zboží. Internet dělá zázraky. Prostřednictvím toho můžete vyhledávat jak dodavatele, tak i kupce. Spojte je dohromady. Nezapomeňte se stavět do tohoto řetězce jako zprostředkovatel. A vydělávejte na jednoduchém pohybu zboží! Tento obchodní nápad je dokonale spojen s myšlenkami na vydělávání peněz na Amazonu.

3. Nápady pro obchod s Čínou: nejoblíbenější výrobky z Číny

Je to velmi jednoduché. Seznam nejoblíbenějších komoditních výklenků, z nichž je výhodné prodávat v Rusku a dalších zemích. Seznam se ukázal být velmi velký a objemný a neztrácel jeho význam. Zbývá jen zvolit si místo, ve kterém jste nejvíce zběhlý, a začít se vydělávat v něm. Seznam je sestaven tak, aby informace v něm mohly najít někdo, kdo nemá ani odborné znalosti.

4. Jak začít podnikat s Čínou: vyhledávání produktů, další prodej, obchodní funkce s Čínou

Malý a snadný návod, který vám umožní začít podnikat s Čínou. Zjistili jsme vlastnosti této činnosti, formu a princip organizace.

Bez těchto znalostí nebude váš obchod s Čínou tak úplný, jak byste chtěli. Mimochodem, tento článek vypráví celou pravdu o webových seminářích, které slibují čínské příjmy s hranicí až 500%. Důrazně doporučujeme, abyste ji studovali.

5. Čínské zboží - 6 tipů, že je výhodné prodávat z Číny

Samostatný průzkum některých čínských zboží a množství ziskových výklenků pro malý a provozní obchod. Vhodné pro začátečníky, kteří chtějí studovat obchod s Čínou.

Koneckonců, každá úspěšná cesta je založena na chybách a na zkoumání minulých úspěchů. Bez toho, aby to bylo možné, není možné v budoucnu budovat úspěch. Tento článek, stejně jako žádný jiný, neukazuje tento způsob a způsoby, jak dosáhnout výsledků v budoucnu.

6. Hluboký fermentační podestýlka

Exkluzivní mezi autorskými obchodními činnostmi s Čínou. O tomto oboru se s největší pravděpodobností nebudete nikde jinde učit. Vynikajícím příkladem nalezení levných levných výrobků v Číně a prodeje v Rusku.

Mimochodem, na základě této zásady je obecně budována čínská obchodní činnost. O čem jste se nepochybně již poučili z prvních článků této TOP.

Fermentační podestýlka snižuje náklady a zlepšuje kvalitu hospodářských zvířat v uzavřených oblastech. Jejich výhody se prodávají samy, máte jen dost času na to, abyste je měli v plné míře. A vydělávejte na to!

7. Čínský zboží s vysokou marží

Zboží s vysokou marží - nejchutnější a nejoblíbenější zboží pro ty, kteří se zabývají obchodem s Čínou. Všichni, kdo se zabývají takovou činností, se zabývají hledáním tohoto zboží. Vysoká marže slibují velké zisky i z minimální první velkoobchodní dávky, a pokud dovážíte a prodáváte 3-5 dávek, budete mít na mnoho let dostatek peněz. V tomto článku je zvažován hlavní způsob přístupu k takové komoditě. Ujistěte se, že budete studovat.

8. Obchodujte s Alibaba.com

Sedm obchodních nápadů s čínskou stránkou Alibaba.com. Tato stránka je zprostředkovatelem mezi čínskými podnikateli a dalšími podnikateli z celého světa. Na Alibaby najdete vše a velkoobchod. A co ještě není, jistě se objeví v nadcházejících dnech. Vážně! Téměř všichni zkušení podnikatelé, kteří vydělávají na zboží, mají účet na tomto webu.

Proto ti, kteří chtějí začít obchodovat s Čínou na velkoobchodních zásilkách, těmi, kteří chtějí najít čínské výrobce, ti, kteří potřebují výrobní linku z čínského vybavení, budou nutně v Alibaby nalézt to, co hledají. Indikátor popularity místa je skutečnost, že ruské společnosti vyrábějící zboží v Číně otevřely své zastoupení. Proto pokud stále pochybujete o čínských podnikatelích, zkuste začít podnikat se svými krajany. A Alibaba, v tomto případě, bude jednat jako nezávislý garant transakce.

9. Cvičit, jak koupit Alibaba

Doplňte předchozí obchodní myšlenku. Malá praxe, jak koupit Alibaba: hledání produktu, výběr dodavatele, vlastnosti nákupu a dodání zboží pro vás.

Vybíráme příklady toho, jak vybrat ty správné prodejce, co byste měli věnovat pozornost, jak rozlišovat podvodníky (bohužel i tam jsou) od partnerů bona fide. Pokyn je vhodný jak pro malé, tak pro střední firmy.

10. Oblíbené výrobky z Číny o 30 centů za rentabilní prodej

"Jemné" čínské zboží vždy požívalo zasloužené popularity. Je to velmi levné, dokonce i velká strana bude stát skromný rozpočet. Zároveň váží velmi málo a zabírá málo místa.

Například nafukovací výrobky z Číny, které porazily všechny ukazatele popularity na našem internetu. Praxe ukazuje, že dokonce i dávka 10 tisíc položek snadno padne na průměrný balkon v 5 krabicích. Co je to, že?

Proto hobiz.ru nemohl obcházet tuto výbavu a předvede vám seznam 30 centových produktů, tj. Zboží, které stojí za 0,3 USD, s údaji o prodeji. Pomůže vám vytvořit svůj vlastní názor na to, co koupit v Číně, s následným rentabilním prodejem doma.

11. Top-10 zboží z Číny, které je dobře zakoupeno a prodáno

Nic nadbytečné. Jen seznam 10 populárních čínských výrobků. Což je v Číně velmi dobře prodáváno. A to je koupeno ve zbytku světa.

To znamená, že jsme pro vás skvěle pracovali. Studoval a vybral ze sady čínských výrobků je přesně to, co lidé potřebují. Věřte, sortiment zboží v Číně je 10 krát více než obyvatelé. A každý den se toto množství zvyšuje. Tak tady jsi - talíř s modrým okrajem. Samozřejmě, když rozumíte tomu, o čem mluvíme.

12. Infobusiness s Čínou

Infobusiness je nové slovo o dávno zapomenutém starém. Toto slovo - učení. Pokud víte nebo jste se stali expertem v čínském podnikání (to je, jak jsme již uvedli, studovali náš materiál), můžete snadno naučit každého, kdo chce podnikat s Čínou. Máte vše pro to, a co není - to bude popsáno v tomto obchodním nápadu.

Nápad na bonus: získáváme peníze z Číny

Není to ani podnikatelský nápad, a život - jak můžete v Číně vydělat peníze bez podnikání. Zdálo se to komplikovaný stav a řešení je docela kompaktní a zajímavé.

Každý z nás, jsme si jisti, že stojí před nákupy na Alyekspress. Nyní můžete vydělat peníze na nákupy v tomto online hypermarketu. Stačí otevřít kreditní kartu Tinkoff + Aliexpress. U, kredit! - Řekněme, a budete z této části přímo. Doba bezúročné půjčky na kartě činí 55 dní, tj. Během tohoto období je nutné kartu doplnit o částku, která byla vynaložena. A taky jsi pro Aliho koupil, že jo? A nejdůležitější je, že 5% z kupní ceny je vráceno v bodech a může být znovu vynaloženo na nákup Ali.

Pokud například něco koupíte za 100 USD, dostanete 5 USD. Nestačí? Navíc se zaregistrujeme pro službu cashback a přijímáme shora až 15% nákupu, to je velmi proslulý pokrok. Celková výnosnost z nákupu 100 USD je 15 USD + 5. Velmi výnosné.

Jak vydělat peníze na to? Nabídněte všem svým přátelům a známým, že si zakoupíte, předložíte inzerát, nabídnete slevu ve výši 5-10% z běžné ceny a vaše výdělky budou 10% obratu, což může činit několik tisíc rublů měsíčně. Je to docela dobrý nárůst platu, kdybyste jednoduše měli kartu a zaregistrovali službu. Správně?

Závěr

Připomínáme, že pokud chcete vědět všechny nové události, věděte vše o podnikání a ještě více - přihlaste se k našemu materiálu a distribuujte je různými způsoby. Nejprve získáte nejnovější informace, bez reklamy a spamu - jenom podnikání!

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

12 způsobů, jak vydělat peníze z Číny

Zboží z Číny je velmi oblíbené. Tak proč ne na to vydělat peníze? Jak? V sekci "Podnikání s Čínou" jsou odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek, které vznikají jak od začátečníků, tak od zkušených podnikatelů, kteří se rozhodli rozvíjet své podnikání. Ale o všechno v pořádku.

Jak otevřít ziskové podnikání a získat stabilní příjem?

Dvanáct způsobů, jak vydělat peníze na prodej čínského zboží

 1. Hledáte partnera (zprostředkovatele), který žije v Číně a dodává vám výrobky. Souhlasíte s tím, že máte k dispozici osobu, která kdy může najít to, co potřebujete, a když potřebujete mnohem pohodlnější než to udělat sami. Jen si to představte: jít do Číny najít produkt, koupit ziskový (nikoliv skutečnost, že uspět napoprvé), a pak další, a vzít zpět... Je to drahé, nepraktické a neefektivní. Zvláště pokud se spoléháte na velký obrat.
 2. Společné nákupy (nebo dropshipping). Tato metoda je ideální pro ty, kteří se chtějí v této firmě pokusit s minimálními investicemi a koupit malou šarži zboží. Dnes je na internetu snadné najít lidi, kteří vám rádi pomohou provést vaše plány.
 3. Dodávky medu do Čínské lidové republiky. Dnes je velmi výhodné přinést medu nebeské říši. Samozřejmě, stejně jako v jakékoli jiné podnikatelské činnosti, existují pro a proti. Nejprve vám doporučujeme, abyste si je přečetli a pak se rozhodněte, zda je pro vás toto místo vhodné.
 4. Prodej ruského zboží lehkého průmyslu do Číny. Je dokázáno, že čínská láska ruský výrobek. A to se týká nejen matryoshkas. Nedotkneme se energetických a technických zdrojů. Promluvme si o lehkém průmyslu. Kromě medu v Číně poptávka, kávu, cukrovinky, kosmetiku, obilí (pšeničná mouka), len, minerální vody a slunečnicový olej... Snažte se vzít „příjemné místo“ každý může. Hlavním úkolem je jednat.
 5. Staň se agenta. Můžete si vydělat peníze a na příkazy ostatních stát se TaoBao čínským zprostředkovatelem pro Rusy. Chcete-li to udělat, musíte důkladně poznat místo, mít kontakty v Číně, znát jazyk (čínština - v ideálním případě). Stává prostředníkem na Taobao Vás: pomáhají zákazníkům zadat objednávku, vyberte velikost... Obecně platí, že zaměření na zákazníka ve všech složitosti spolupráci s úložišti. Předat informace zaměstnancům skladu a získat procento nákupu.
 6. Staňte se logistikem. Nejčastěji je logista osoba, která převezme zboží, kontroluje jeho kvalitu, zabalí a přesměruje zákazníky. Práce je technická, ale není zaprášená.
 7. Otevření vlastního obchodu na Aliexpressu. Od roku 2016 pro Rusy postup pro otevření obchodu na tomto slavném místě je jednodušší. Nyní stačí uzavřít dohodu se společností Pickpoint - ruským oficiálním partnerem společnosti Aliexpress, která poskytuje komplexní podporu novým prodejcům z Ruska, registruje se na platformě a začne obchodovat. Ale předtím nebuďte líní a přečtěte si doporučení, díky nimž bude váš start ještě snadnější a příjemnější. Pochopíte všechny jemnosti procesu, uvidíte potíže, kterým budete muset čelit, a naučíte se je bezbolestně, rychle a efektivně eliminovat.
 8. Affiliate Aliexpress a dalších internetových obchodů v Číně. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí začít podnikat bez kapitálových investic. Schéma výdělků je jednoduché. Zaregistrujete se v affiliate programu, získáte odkaz na odkaz a umístěte jej na sociální sítě, kanál YouTube, blog, fóra a skupiny. Obecně, kdekoli je tu příležitost. Jakmile člověk přechází a koupí doporučený produkt, dostanete procento jeho nákupu.
 9. Další prodej. Vše je jednoduché - kupujete výrobky levnější, prodat více. Schéma je staré, ale funguje. Jaké produkty mohu získat? Zjistili jsme a rádi vám to povíme. Klikněte zde pro podrobnosti.

Někdy marže na čínském zboží v Rusku dosahuje 200% nebo více.

 • Velkoobchodní nákup zboží bez zprostředkovatelů. Nyní může každý obchodník, který chce podnikat s ČLR, volně nakupovat produkty hromadně, bez zpoplatněných zprostředkovatelů. Samozřejmě, zde, stejně jako jinde, existují pluses a minuses.
 • Zahájení podnikání v Číně. Žádné tance s tamburíny, ale pouze skutečné informace o příležitostech, které pro Středoamerické království představují ruští podnikatelé. Je těžké otevřít vlastní podnik v Číně, ale je to víc než jen možné. Postup při zahájení řízení je mnohokrát jednodušší než například v EU. Pokud "vypálíte" nápad a jste připraveni dát 100%, cesta je otevřená. ČLR dává podnikatelům zelenou.
 • Otevření vlastní výroby v Číně. Tato metoda je k dispozici těm, kteří mají vážné kapitál a záměr se propojit s podnikáním na dlouhou dobu.
 • Nadpis "Podnikání s Čínou" byl vytvořen, aby byl Váš vstup do podnikání co nejkomfortnější. V něm jsme se snažili:

  • shromažďovat cenově dostupné způsoby výdělku pro začátečníky a zkušené podnikatele:
  • vysvětlit složité procesy a právní aspekty zahájení podnikání;
  • abyste se seznámili s obtížemi, se kterými se setkáte ve všech fázích vývoje vašeho podnikání;
  • Zobrazte možnosti, které vám pro vás otevřou nové obchodní horizonty.

  Podařilo jsme se vám co nejvíce využít zdroje? Čekáme na Vaši zpětnou vazbu, což nám pomůže ještě lépe pro vás a vaše podnikání. Napište komentáře, klást otázky. Váš názor, přání a doporučení jsou neocenitelné.

  Úspěšné podnikání na zboží z Číny: podrobné pokyny

  Čínské výrobky dnes zaujímají většinu trhu na světě. Například v Rusku je tento podíl 80%. To je způsobeno skutečností, že produkty ze Středního království se staly levnějšími, různorodějšími, vysoce kvalitními a funkčnějšími než před několika desítkami let. A tak si můžete vybudovat dobré zboží na zboží z Číny.

  Dokonce i když jste se nikdy nepodíleli na prodeji a nemáte podnikatelské dovednosti, máte každou příležitost začít podnikat a dosahovat zisku. Mnoho nadšenců se o tom už přesvědčilo. Stačí, abyste měli touhu, zajímavé nápady a trochu počátečního kapitálu.

  Podstata podnikání

  Obchodní schéma se v zásadě neliší od běžného prodeje produktu. Všechna práce budou omezena na tři hlavní body:

  1. Vyhledejte nejlevnější zboží v Číně.

  2. Organizace jeho doručení.

  3. Prodej za příplatek. Nebeské výrobky jsou velmi levné a můžete to udělat desetkrát. Proto můžeme usoudit, že nejvýnosnějším obchodem je zboží z Číny.

  Kde začít nezkušený podnikatel? Jedenáct po sobě jdoucích kroků vás vyzve, co máte dělat.

  Prvním krokem je studium obchodních modelů

  Existuje několik způsobů prodeje zboží. Mohou být kombinovány nebo použity pouze jeden, vhodnější pro vás.

  1. Dropshipping. To je možnost pro podniky bez investic. Důsledkem je, že se stanete prostředníkem a získáte z něj procento. Kupující vám učiní objednávku, předáte žádost dodavateli a odešle zásilku na adresu zákazníka. Všechno by bylo dobré, ale lidé zřídka souhlasí, že uhradí zálohu a čekat na zboží na neurčitou dobu.

  2. Velkoobchod. Opět jednáte jako zprostředkovatel, pouze prodávejte zboží ve velkých partiích. Vyhledání partnerů může být na stránkách bezplatných reklam nebo v sociálních sítích. Stačí stačit poznámku "hromadně".

  3. Internetový obchod. Můžete předem zakoupit zboží od dodavatele a vytvořit svůj katalog. Můžete jej umístit na speciálně vytvořené stránky nebo ve skupinách vašich sociálních sítí.

  4. Maloobchodní prodej. V takovém případě bude obchod uskutečněn offline v pronajatém prostoru nebo na území jeho bydlení. Poslední možnost má dokonce krásné jméno "show room".

  Krok 2 - určete své zdroje

  Než začnete obchodovat s zbožím z Číny, musíte pochopit, kolik můžete a jste ochotni utratit. Výběr modelu prodeje závisí přímo na množství peněz, které jsou k dispozici. Pokud je nemáte, nebo je jen málo, je lepší začít s dropshipping. Minimalizuje náklady na zboží a vylučuje "vyhoření" podniku.

  Pokud máte alespoň několik desítek tisíc rublů a jste připraveni využít šanci, můžete zboží předem koupit. Začněte s populárními vývěsky a skupinami v sociálních sítích. Internetový obchod, pokud dobrá propagace občas zvyšuje zisky, a tím i množství práce. S výrazným počátečním kapitálem můžete uskutečnit velkoobchodní prodej nebo dokonce otevřít vlastní prodejnu.

  Třetím krokem je najít své místo a zhodnotit vyhlídky produktu

  Mnoho podnikatelů vybírá z Číny zboží jako představu o podnikání. Ale co přesně můžete prodat? Jak ukazuje praxe, cokoliv se vám líbí, od papíru až po velkou elektroniku. Nejdůležitější je milovat prodané zboží a v ideálním případě - pochopit je dobře.

  Důležitá je také popularita, poptávka zákazníků. Můžete si je prohlédnout podle statistik služby "Yandex" - "Wordstata". Zároveň by tento produkt neměl být přetížen s trhem, jinak by konkurence zničila celý podnik.

  Nejčastěji se lidé zajímají o některé zboží z Číny. Obchod malého nebo velkého rozsahu lze zakládat na následujících kategoriích:

  - Oděvy a obuv. Mohou být pro celou rodinu a pro určitou kategorii: ženy, muži nebo děti.

  - Příslušenství: tašky, hodinky, opasky, deštníky, bižuterie a tak dále.

  - Kryty a příslušenství pro smartphony.

  - Notebooky, tabletové počítače, e-knihy.

  - Zařízení pro automobily: navigátory, videorekordéry, koberce, držáky pro telefony a tak dále.

  - Výrobky pro domácnost: hygienické výrobky, kuchyňské doplňky, zajímavé zboží pro domácnost.

  - Dětské hračky a designéři.

  - Produkty dlouhodobého skladování: čaje, ořechy, sušené ovoce, občerstvení na pivo.

  Samozřejmě, že toto není úplný seznam oblíbených a populárních produktů, ale nejprve se můžete zastavit.

  4. krok - najít výrobky a dodavatele v Číně

  Jakmile se rozhodnete pro typ produktů, můžete pokračovat v hledání dodavatelů. Pokud plánujete velkou obchodní prodejnu zboží z Číny offline, to znamená, že váš cíl bude velkoobchodní, pak určitě budete muset jít ven, aby se zaměřil na výrobce nebo distributory. Takže zboží lze koupit mnohem levněji. K tomu musíme jít do Středního království, abychom navštívili sklady a dohodli se na dohodě.

  Pokud chcete zůstat pouze v malých obchodech, pak oblast vašich zájmů je zprostředkovatelská místa. Díky nim nemůžete nikam chodit a objednat si výrobky přímo na internetu bez opuštění domova. Mezi tyto stránky patří: Alibaba, AliExpress, Taobao, Dinodirect, Tmart a další. Jedná se o nejpopulárnější místa, a to stačí poprvé. Pro uskutečnění transakcí se musíte zaregistrovat na vybraném zdroji a seznámit se s podmínkami objednávky. Chcete-li komunikovat s prodejci, je užitečné používat on-line překladatele, pokud nemluvíte čínsky nebo anglicky.

  5. krok - zkontrolovat čínského partnera, vyloučit podvod

  V dialogu můžete ověřit přiměřenost a profesionalitu prodávajícího. Z nich závisí v mnoha ohledech na tom, jak úspěšná bude vaše podnikání při prodeji zboží z Číny. Při výběru zprostředkovatele si také přečtěte recenze o něm a jeho dokumentech. Nikdy nepracujte s nedůvěryhodným prodejcem: Číňané jsou dokonale schopní oklamat. Nezapomeňte zkontrolovat, zda se prodejce nachází na seznamu podvodů. Je to velmi snadné, a to prostřednictvím služeb testování spolehlivosti, které jsou na internetu četné.

  Věnujte pozornost existenci obchodu dodavatele. Čím déle to funguje, tím lépe. V ideálním případě pár let. Ale obchody, vytvořené před několika dny nebo týdny, by se měly vyhnout. Studovat také kontakty. Je-li zadáno pouze město, pak je to výmluva, která má být v pohotovosti. Ale na stránkách, jako je "Aliexpress", se považuje za obvyklou praxi neurčit konkrétní adresu. Nebojte se o tom vždy a myslete si, že nebudete schopni prodávat zboží z Číny jako podnik s konkrétním dodavatelem.

  Pokud vás budoucí partner nestrachoval, můžete se pokusit dostavit pozvánku na průzkumnou cestu do skladu výrobce nebo dodavatele. Ale to není nutné.

  6. krok - studovat dodací podmínky a objednávku zboží

  Obvykle jsou na internetových stránkách dodavatele uvedeny všechny potřebné informace o nákupu a dodání, včetně slev pro velké objednávky. Praxe však ukazuje, že každý má možnost si zvolit výhodnější možnosti. Chcete-li to provést, stačí kontaktujte prodejce a požádejte o slevu, která stanoví, že si chcete objednat velkoobchodní prodej a otevřít své podnikání. Na dodávku zboží z Číny můžete ušetřit jinou cestu. Prostě spolupracujte se svými přáteli.

  Ujistěte se, že projednáte sankce za porušení smluv a jiných mimořádných situací. Velké zvyky mohou jednoduše nenechat ujít ani uložit dovozní clo. V takovém případě stojí za to rozdělit balíček na menší a objednat je na adresy příbuzných.

  7. krok - najít potenciální kupce

  Přemýšlejte pečlivě o tom, kdo a kde můžete své zboží prodávat ziskově. Pokud se o to nepředpokládáte předem, máte velké riziko, že budete dlouho sedět v náručí s velkou stranou.

  Vytvořte reklamy vytvořením různých reklam na Avito. Čím jsou informativní, tím lépe. Ne všichni jsou připraveni vytočit a vytáhnout potřebné informace. Tento web denně navštěvuje asi 7 milionů lidí, takže je to dobrá volba pro propagaci. Pokud si vyberete populární produkt, bude vyprodán v prvním měsíci.

  Vytvořte skupiny v sociálních sítích. To je další běžný způsob, jak podporovat podnikání na čínském zboží. Aktivně využívejte Laiku, možnost "sdělit přátelům", shromáždění a slevy prvnímu zákazníkovi. Můžete inzerovat v jiných skupinách, ale obvykle to není volné, takže budete muset vyčistit.

  8. krokem je vypočítat ziskovost

  Nespěchejte objednat zboží z Číny: podnikatelský plán bude dalším krokem. Nezáleží na tom, zda investujete do finančních prostředků projektu nebo jste jenom strávili čas.

  Prozkoumejte trh s podobnými výrobky, podívejte se, kolik jsou prodávány jinými. Vaše cena by neměla být vyšší, jinak nebudete schopni soutěžit. Je lepší vybrat nejnižší možnou hranici. Pokud se zároveň můžete vrátit alespoň 200-300% nákladů na zboží, pak bude výhodné, s dobrými zisky.

  Pokud plánujete investovat do podnikání, měli by být nejméně 10 tisíc rublů, v ideálním případě - 20-30. S touto částkou můžete vydělat peníze. Kupte například 50 triček za 300 rublů (včetně doručení). Udělejte jim trojnásobný přírůstek. Nezapomeňte na náklady na reklamu (obvykle 10-15%). Tak získáte zisk nejméně 25 tisíc.

  9. krokem je vyzkoušení a nákup zboží

  Jakmile budete studovat dodavatele a vypočítat náklady a příjmy, můžete pokračovat v nákupu. Ale neprodleně zboží kupujte ve velkých sériích. Ujistěte se, že výrobek převezmete k testování. Nemůžete stavět dobré zboží na zboží z Číny, pokud si nejste jisti jeho kvalitou. Kupující nízkokvalitních produktů se rychle odkládají a bez váhání nechávají zaslouženou negativní recenzi.

  Desátým krokem je začátek prodeje

  Zahájení činnosti jako podnikatel. Spusťte na stránkách a v adresářích jejich skupin sociálních sítí krásné fotografie zboží. Uveďte jim podrobné popisy a podrobně o nich informujte o podmínkách objednávky. Nezastavujte inzerci sami, abyste přilákali co nejvíce zákazníků. Jakmile začnete získávat stabilní a dobrý příjem, bezpečně zaregistrujte své podnikání. Samozřejmě, to může být provedeno okamžitě, pokud se nebojíte riskovat.

  11. krok je oficiálně formalizovat podnikání

  Dříve nebo později jsou všichni podnikatelé registrováni, aby tiše dosáhli zisku. Co pro to musíte udělat?

  - Zaregistrujte firmu jako IP nebo LLC v daňové službě. Je lepší zvolit zjednodušený režim. Takže dáte do pokladny méně.

  - Otevřete bankovní účet jako právnickou osobu.

  - Získat certifikáty shody pro zboží.

  - Čas předložit účetní zprávy.

  Jak můžete vidět, vše je jednoduché. Obchodování se zbožím z Číny se může stát výnosným obchodem, pokud se k němu přistupujete moudře.

  Jak začít obchodovat s Čínou prodávat zboží

  Před 10-15 lety, čínské zboží nebylo vysoké kvality - to bylo nejlevnější spotřební zboží na jedno použití. Dnes se situace zásadně změnila - moderní výrobky z Číny se neliší od slavných evropských a amerických značek, zatímco ceny za to jsou 2-3krát levnější. To je důvod, proč obchodování s výrobky z Číny je ziskové a slibné: prodáváte kvalitní zboží za konkurenční cenu a budete schopni rychle obsadit místní trhy.

  Jak pracovat

  Existuje několik schémat pro podnikání:

  1. Dropshipping. Tato metoda vám umožní začít vydělávat bez investic, takže je ideální pro začátečníky. Princíp dropshipping je jednoduchý - zjistíte, že lidé, kteří potřebují produkt, získávají peníze a objednávají od výrobce. Výrobce zašle zboží zákazníkovi a dostanete provizi. Jeho velikost může být odlišná - na drahých zbožích je obvykle 25-35%, na levné - 200-500%. Jedinou nevýhodou takového podnikání je, že klient musí počkat pár týdnů, dokud zboží nepřijde poštou.
  2. Společné nákupy. Tato činnost je dobře rozvinutá v tematických skupinách nebo komunitách. Hlavním cílem této schématu je snížit cenu velkoobchodních nákupů. Jednoduchým příkladem je, že výrobce prodává tenisky za 30 dolarů za pár, přičemž je ukládá do obchodů v prodejnách s hodnotou 60 kusů. Výrobce se nezabývá jednotlivými objednávkami - minimální svátek má 10 párů. Vaším úkolem je shromáždit 10 lidí, kteří získali od nich určité procento svých aktivit (obvykle 20%). Navíc vaše skupina ušetří na doručení - její cena se rozdělí na 10 částí.
  3. Velkoobchod. Princip obchodu je podobný klasickému dropshippingu, ale s jednou změnou - zboží se prodává hromadně. Mnoho prodejenů si s malým zpožděním zakoupí výrobek za nízkou cenu - budete muset správně organizovat schéma práce.
  4. Vytvořte si vlastní internetový obchod nebo web. Chcete-li to provést, musíte buď pochopit informační technologie, nebo najmout osobu, která vám web. To přinese stabilní příjem, pokud nabízíte kupujícím nízké ceny, kvalitní služby a dobrý sortiment. Práce na tomto systému mohou být jak klasickým způsobem (nákupem zboží a jeho prodejem ze skladu), tak i dropshippingem, varováním lidí, že dodávka bude nějakou dobu trvat.

  Zisk bez investic

  Jak správně uspořádat obchod s Čínou o dalším prodeji bez investic, aby nedošlo k vyhoření a dosažení více či méně stabilního příjmu? Je to jednoduché - pracujte na prvním schématu (dropshipping). Vybrat určitý druh výrobku, který hodláte zavést, lokalizovat tematických skupin v sociálních sítí a fór, aby prošetřila potřebu to, najít dobrého dodavatele, vysvětlit, že chcete pracovat na principu dropshipping a začít vydělávat.

  Pozor prosím: balíkové náklady do 1000 eur nejsou zdaněny a nevyžadují "celní odbavení", takže můžete bezpečně pracovat s většinou druhů zboží. Pokud vaše zásilka stojí více než 1000 eur, vždy můžete požádat dodavatele, aby snížil cenu za hladký průchod cel.

  Další dobrou volbou pro prodej je vytvoření jediné stránky. Tato stránka bude mít prodejní stránku s popisem produktu a o jeho recenzích - můžete si jej vytvořit sami pomocí šablony. Tyto stránky se dobře prodávají a vyžadují minimální investice.

  Pro obchod?

  Doporučujeme, abyste obchodovali s něčím, co znáte trochu. Prodávat spodní prádlo a make-up pro muže bude docela obtížné, protože v každém produktu je spousta nuancí.

  Bude také užitečné prozkoumat statistiky prodeje prostřednictvím internetu, aby bylo jasné, co přesně mají zájem spotřebitelé.

  1. Tablety. V uplynulých letech se na prvním místě dostalo prodeje tablet - jejich obrat zaujímá až 30% celkového internetového trhu.
  2. Smartphony. Lidé velmi často objednávají telefony přes internet, zejména nové modely. Toto výklenku zaujímá až 20% celkového trhu.
  3. Počítačové příslušenství. Obecně platí, že malé a nováčkové prodejny prodávají drobné příslušenství: flash disky, sluchátka, myši, klávesnice atd.
  4. Obuv a oblečení. Tento trh se úspěšně rozvíjí v Rusku - stále více a více lidí preferuje koupit vysoce kvalitní a levné oblečení v Číně a ne od místních prodejců.
  5. Bižuterie. Docela slibný směr - objemy prodaných šperků neustále rostou na pozadí drahých šperků.
  6. Tematické zboží. Některé výklenky můžete zaujmout prodejem motivovaného produktu. Může to být oblečení pro rybáře nebo sledování, turistické nože nebo lucerny, sběratelské figurky nebo speciální nářadí.

  Jak zjistit, že jste vybrali správné místo? Pokud vaše tržby rostou, zákazníci se stále více a více, a někteří se stávají trvalými, pak děláte všechno v pořádku.

  Zatím se nemůžete rozhodnout, jak začít podnikat s Čínou a jaký výklenek? Existuje několik obecných oblastí, ve kterých nikdy nevyhoříte:

  1. Různé technické inovace a inovativní vynálezy. Podobné produkty se dnes objevují téměř každý den a využívají velkou poptávku. Obvykle je množství takových novinek velmi omezené, což dále zvyšuje prodej. Obchodní inovace musíte cítit na trhu, protože "životnost" těchto produktů je velmi malá - za šest měsíců se nemusí pamatovat.
  2. Velkoobchodní nákupy. Velmi často čínští výrobci prodávají své výrobky "volně", bez balení. Místní podnikatelé je kupují hromadně, balíjí je, přebalují a prodávají s vážnou přirážkou.
  3. Několik malých věcí. Čím menší a levnější zboží, tím víc si můžete vydělat. Standardní rozpětí pro každý detail je 300-500%. Najděte dobré dodavatele v Číně, kupte si od nich zboží a prodávejte v Rusku podváděním - zaručuje vám to dobrý zisk.

  Jak hledat dodavatele

  Již jsme se zabývali zásadami práce a výběru zboží, nyní je čas zjistit, kde hledat dodavatele výrobků. Existují tři možnosti:

  1. Čínské obchodní platformy.
  2. Osobní výlet do země.
  3. Účast na různých výstavách a prezentacích.

  Obchodní platformy by měly být vyhledávány na internetu. Jeden z nejoblíbenějších a nejznámějších je Aliexpress. Kromě toho existuje mnoho dalších obchodních platforem nabízejících hromadné a maloobchodní zboží - tráví několik hodin vyhledávání a máte jistotu, že najdete tucet velkých portálů.

  Pozor prosím: Aliexpress je velmi populární v Rusku, takže sotva budete moci prodávat zboží z něj s velkým podvodem. Zkuste hledat další stránky s jejich sortimentem a výhodnějšími cenami.

  Druhá možnost je vhodná pro velké podnikatele a pro ty, kteří chtějí založit přímé kontakty s čínskými podnikateli. Výlet do Číny netrvá dlouho, můžete vidět výrobní kapacitu podniku, vyjednat přímé dodávky a slevy přímo u výrobce.

  Třetí možnost je vhodná pro ty, kteří žijí ve velkých metropolitních oblastech. Často se konají různé výstavy a prezentace čínských výrobců, na kterých je možné uzavřít příslušné smlouvy. Tato možnost vám umožní najít dodavatele bez cestování do Číny.

  Jak uspořádat proces

  Zvažte, jak začít podnikat s Čínou, pokud neznáte jazyk, nemáte v úmyslu jít do této země a nemáte vážný počáteční kapitál. Pak pro vás bude nejoptimálnější řešení pracovat prostřednictvím internetových stránek (AliExpress a pr). Jsou překládány do ruštiny, takže můžete snadno zjistit, kde a co koupit. Komunikace s prodávajícím probíhá v angličtině, ale pokud neznáte jazyk, můžete snadno komunikovat prostřednictvím online překladatele.

  V ostatních případech budete potřebovat zprostředkovatele, který může vyřešit problémy v zemi, najít nejvýhodnější nabídky, přijmout peníze a odeslat zboží do země.

  Mediátor úspěšně splňuje několik úkolů najednou:

  1. Najde vhodné produkty a osvědčené výrobce.
  2. Vyhodnocuje produkty na místě, což vám umožňuje ušetřit čas a peníze na zaslání neštandardního produktu.
  3. Probíhá jednání s výrobci, dosahuje slev a zvláštních podmínek pro spolupráci.
  4. Zabývá se logistikou a registrací příslušných dokumentů.
  5. Přijme sňatek a v případě potřeby jej předá výrobci.

  Jak uspořádat doručení

  Dodávání zboží z většiny čínských obchodů zřídkakdy trvá déle než 14 dní - mnoho z nich má sklady v Rusku, což vám umožňuje provést zásilku uvnitř země, aniž byste museli trávit čas na překonání cel. Pokud v zemi nejsou žádné sklady, dodávka může trvat od 10 do 45 dnů, v některých případech až do 60 dnů. To musí být při prodeji zohledněno, protože ne každý klient bude souhlasit s tím, že bude čekat 2 měsíce na věc, kterou potřebuje.

  Náklady na dopravu z Číny mohou velmi plavat. Například mnoho prodejců na Aliexpress nabízí bezplatnou přepravu. Je pravda, že je to doprava zdarma, která trvá nejvíce času. Existují i ​​jiné možnosti - některé e-mailové služby doručování zásilek během 5-7 dnů, což je srovnatelné s podmínkami přepravy uvnitř země - vaši zákazníci si ani neuvědomují, že pozemek k nim přišel z Číny, ale nedostal do Ruska.

  Jak prodat

  Nejjednodušší možnost, která nevyžaduje investice a vážné úsilí - prodej zboží prostřednictvím sociálních sítí, tematických fór a skupin.

  Pak můžete navštívit online aukce a další prodejní místa, která poskytují velký počet názorů od milionů uživatelů z celé Ruské federace. Když se rozhodnete pro produkt, získáte zkušenosti s prodejem a získáte zisk, můžete si vytvořit vlastní webové stránky. Přinese vám dobrý zisk, včetně pasivního. Můžete si také vydělat za kontextovou reklamu, pohledy na YouTube a affiliate programy a současně prodávat své produkty.

  Po slovu

  Obchodování s výrobky z Číny je zcela reálné - cenový rozdíl mezi Ruskem a Zemí stoupajícího slunce může dosáhnout 500 nebo více procent. Musíte si vybrat konkrétní místo, najít si dobrý dodavatele a pokusit se prodat zboží na tematickém fóru nebo prostřednictvím aukce. Můžete začít bez peněz - jsme popsali výše, jak to udělat správně. Pak je lepší koupit některé zboží a odeslat ho z domu - ušetříte tak čas a posíláte zákazníkům osvědčený a vysoce kvalitní produkt.

  Nejvýnosnější směry obchodu s Čínou

  Plánování obchodu s Čínou hledají obchodníci, kteří mohou být prodáváni s maximálním přínosem. Tento přístup je zcela odůvodněný a nevyžaduje žádné zvláštní vysvětlení.

  Aby se nová firma rychle rozvíjela od samého počátku, musíte co nejrychleji a co nejvíce vydělat peníze "procházet". Zákony trhu jsou takové, že výrobek nebo průmysl nemohou zůstat dlouhodobě velmi výnosné.

  Podle základních zákonů ekonomiky jsou nevyhnutelně konkurenti s příznivějšími nabídkami a cena zboží klesá. Stává se, že slibný trh je prostě "zabit", takže práce na něm se stávají nesmyslnými.

  Uvidíme, jak můžete po rychlém "průlomu" rychle započítat kapitál, abyste se zapojili do klidnějšího a předvídatelnějšího podnikání. Nebudeme zvažovat varianty s krátkými spekulacemi o cenách, kdy se komodita stává dočasně vzácnou.

  Pokud se vám podaří správně zaznamenat a použít případ, je to v pořádku, ale záleží na štěstí a rychlosti reakcí. Je těžké předpovědět takové "štěstí".

  Zvažte nejvýnosnější výklenky čínského trhu a snažte se zjistit, které produkty jsou nejvýhodnější investovat.

  Čínský zboží s vysokou ziskovostí:

  Nevratné zboží

  Zboží, jehož cena je v Číně vypočtena ve zlomcích centu, se v maloobchodě prodává stokrát dražší. Logika je jednoduchá: při nákupu potřebného levného drobného zboží si nikdo nepřemýšlí o své skutečné hodnotě. Předpokládá se, že každý člověk má zařízení pro určitou minimální částku, kterou je připraven bez váhání. Některé mají dolar, jiné mají 100 rublů. S takovou cenou za produkt, není pochyb o tom, že byste neměli hledat stejnou věc levnější nebo odložit nákup.

  Takové výrobky na jedno až příliš dobře známé: nádobí, pantofle, ručníky, ubrousky, tužky, zapalovače, osobní hygienu, bavlněné polštářky, párátka, rukavice, gely, masky, šampony, holicí strojky, tkaničky, injekční stříkačky, jednorázové mobilní telefony a kamery, balení a mnohem víc.
  Tyto výrobky jsou ziskové a jsou vždy poptávané.

  Značky a jejich kopie

  Stereotypní názor na nízkou kvalitu čínského zboží je věcí minulosti. Nyní vyrábí mnoho značek v Číně. Převážná většina nadnárodních společností umístí svou výrobu do Číny nebo objednává jejich výrobu čínským podnikům. Stejné podniky vyrábějí výrobky OEM, které často využívají zkušenosti a rozvoj významných společností, vyrábějí podobné nebo podobné výrobky za podstatně nižší ceny a bez markingu pro značku.

  V podnicích v Číně se vyrábějí oděvy, obuv, parfémy, galanterie, hodinky, doplňky, přehrávače, notebooky, tablety, mobilní telefony a další zboží známých značek. Rozdíl v ceně mezi značkami a jejich čínskými protějšky je obrovský, někdy se pohybuje od 500 do 1000 procent.

  Předbalené a značkové zboží

  50 gramů sušených chobotnic, koupených kontejnerů v Číně a balených v malých baleních, jsou levné, ale rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou se liší desítkami časů.

  To platí hlavně pro levné zboží, přinesené do velkého balení nebo koupené za váhu. Již na místě jsou tyto produkty baleny v malých obalech a značkách. Vysoká ziskovost je dosažena díky nízké velkoobchodní ceně, správně zvolenému balení, kompetentnímu marketingu a dodávce spotřebiteli. Do této kategorie patří kosmetika a parfémy (parfémy, masky, krémy atd.), Občerstvení (sušené ryby, chobotnice).

  Někdy pro úspěch stačí přijít se zvukovým názvem produktu a vyvíjet úspěšný balíček s přihlédnutím k požadavkům zákazníků ve vašem regionu. Jméno by mělo být zcela "nativní" a obal je vhodný a rozpoznatelný. Navíc zkuste provést správný marketingový trénink a ujistěte se, že nabízený produkt je vysoce kvalitní. Za pozorný postoj vám kupující poděkují s vysokou poptávkou.

  Novinkami a high-tech

  Technologické novinky se na trhu objevují jeden po druhém a každý z nich má vysokou poptávku. Pro každý nový vývoj přicházející na trh se fronty doslova staví. Potvrzení - nejoblíbenější nové tablety nebo smartphony společnosti Apple. Za prvé, na trhu je nedostatek nových modelů a touha po jejich nákupu je obrovská, a proto je cena nových položek vždy vysoká.

  To se týká nejen spotřebního zboží, ale také zařízení pro výrobu, protože dostupnost takové novosti má velmi pozitivní vliv na konkurenceschopnost. Příkladem je "win-win", kde vyhráli jak prodejci, tak i kupující. Společným rysem tohoto zboží je krátký život.

  Obvykle doba, kdy je možné "odstranit banku" za pomoci módní novinky, není delší než šest měsíců. Někdy tato doba s vysokou poptávkou trvá déle, ale v této době se trh bude nasycený vzácnou komoditou a její cena začne klesat.

  Pokud se vám podaří reagovat na požadavky trhu před ostatními, získáte vynikající zisk. Pokud budete pozdě, nevyděláte téměř nic. Takže obchodují obvykle za hromadění počátečního kapitálu. Chcete-li získat stabilní zisk, je lepší vybrat zboží, které je stále poptáváno.

  Kde si zboží vzít?

  Čínské zboží k prodeji v Rusku lze zakoupit prostřednictvím zprostředkovatelů, zástupců čínských firem nebo obchodních zájezdů.

  Jakákoli ruská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s výrobci z Číny, se může stát zprostředkovatelem. Při práci se spolehlivými zprostředkovateli se budete chránit před nespolehlivými prodávajícími a zbavíte se nutnosti jít na zboží sami.

  Kontaktujte zástupce čínských výrobců v Rusku. Velkým místem k založení takovýchto kontaktů jsou specializované výstavy, které se neustále konají v různých městech Ruska. Uzavřete dohodu o distribuci a dodávku zboží (viz "Jak uspořádat velkoobchodní dodávky zboží z Číny").

  Můžete jít do Číny sami, abyste založili obchodní spojení. Za tímto účelem byly vyvinuta firemní výlety, které zahrnují návštěvy v průmyslových odvětvích, ve velkých společnostech, kde lze s dodavatelem projednat všechny otázky na místě. Na výstavách a veletrzích, které se konají v Číně, můžete porovnat nabídky různých výrobců a získat představu o technologii každé výroby.