Dorty

Vytváření domácích koláčů není jen čas strávený v kuchyni, ale celý pohádkový rituál! Pro mnohé ženy v domácnosti je to způsob, jak relaxovat a odpočívat v tichu, sama s obvyklou moukou, vejci, cukrem, máslem, plody a ovocem. Zní to nepravděpodobné, že? Přijeďte mě navštívit, takže pro vás recepty koláčů přestaly být něco strašného a nepochopitelného a tento proces se stal skutečnou dovolenou!

Rozhodně vám pomůžu rozhodnout o výběru domácích koláčů, řeknu vám, jak pečeme koláče, takže jsou ještě krásnější a chutnější než v obchodě. Oblíbené recepty na krémy na zákusky, glazury, sladkosti, postřikovače, elegantní výzdobu čerstvého ovoce, bobulí a dokonce i zeleniny - nic nebudu skrývat, s radostí sdílet. Potřebujete trochu: malou trpělivost, potřebné produkty a velkou touhu vytvářet a rozjímat rodinu s módními cukrovinkami.

Nyní na stránkách v sekci Dorty najdete již mnoho receptů pro tento úžasný pečení. A kolik nových koláčů si můžeme představit připravit! Dort doma je vždy dovolenou, útulná čajovna s rodinou a přáteli, svátost, která spojuje lidi. A domácí dort je vždy skvělý dárek, vyrobený s láskou s vlastními rukama. Připojte se - pečeme společně koláče!

Podnikání na pečení doma

Rádi si dopřejte domácí koláče? Přemýšlejte o tom, jak změnit koníčku na příjemnou práci? Nyní je velmi oblíbené dát krásné a nestandardní košíčky, aby si na dovolenou vytvořili jedinečné koláče vytvořené individuální objednávkou. Koláče, bafky, buchty - to vše může být také skvělý způsob, jak vydělat peníze. Jak začít s prodejem pekárny doma? Promluvme si o tom!

Foto z webu www.furniterra.ru

Proč je tento obchod atraktivní? Je snadné a cenově dostupné pro téměř každého, kdo je ochotný věnovat čas, věnovat energii hledání nových vkusů a vytváření kulinářských děl. Nebo vás možná unavuje sedět doma a chcete najít žádost o váš talent? Domácí podnikání je řešením dvou problémů najednou: nedostatek vlastního vývoje a nedostatek finančních prostředků.

Jak otevřít cukrovinky doma od začátku?

S tím, co a jak začít domácí cukrovinky podnikání, protože výroba koláče doma - to je opravdu vážné zaměstnání a musíte myslet přes každý detail! Především je důležité určit cílové publikum - pro koho uděláte pečivo. V této fázi je možné několik možností:

 • Prodáváme koláče, buchty, buchty v kancelářích av malých obchodech.

Fotografie z www.pirogru.com

 • Kamna na objednávku. V této kategorii budou také zahrnuty svatební dorty pro individuální objednávky a příprava košíčků pro dětské svátky a koláče pro výročí. To je nejpopulárnější směr, proto je obzvláště důležité správně seřadit a být profesionální.
 • Můžete pracovat pro jakýkoli obchod s potravinami nebo potravinami. Ideální pro ty, kteří jsou ochotni dělat práci část jejich života, a ne další příjmy. Bude nutné vyrábět spoustu produktů najednou - budete potřebovat speciální vybavení a dovednosti rychlé a kvalitní práce.

Fotografie z webu getovim-doma.ru

Jak otevřít pekárnu doma: Musím zaregistrovat PI?

Ve skutečnosti je výroba potravin doma nepřijatelná podle práva Ruské federace. Proto průmyslové pečení, aniž byste se prohlásili za samostatného podnikatele, může mít za následek velmi nepříjemné důsledky. Pokud budete mít své koláče se všemi pečicími miskami k autu přes verandu, může to jednou za den způsobit stížnosti a odpovídající pokuty.

Fotografie z www.biznes-idei.com

Je zřejmé, že nejvhodnější možností pro rozvoj takového podnikání je druhá položka z našeho seznamu - koláče a koláče na zakázku. Nemyslete si, že je to méně výhodné než ostatní dvě aktivity. Naopak, chceme vás přesvědčit, že je výhodnější, protože další problémy jsou méně často, ale zisk jde ještě více.

Jak začít s cukrářskými obchody pro začátečníky? Potřebuji registrovat firmu? Podle zákona - to je nutné, ale pokud budeme mluvit o běžném životě, to nemá moc smysl, zvláště na začátku práce. Proč potřebujete další výdaje, které nikdy nejsou nadbytečné? Bude muset platit pojistné, daně a tak dále.

Fotky ze stránky www.bulkabakery.ru

Pro začátečníky vám doporučujeme vyzkoušet si v podnikání - vybudovat solidní klientskou základnu, která vám vyhovuje. Souhlasíte s tím, že můžete obchod kdykoli zaregistrovat. Podnikatelům se vždy doporučuje brát v úvahu rizika a nečiní se bezmyšlenkovitě - proto je třeba provést "test pera".

A přesto je potřeba legalizace být prioritou i na začátku kariéry. Pokud se rozhodnete, že vaše cílové publikum bude známí, pracovníci v kanceláři, lidé ze sociálních sítí - můžete počkat s dokumentací. Ale pokud ve vašich plánech spolupracovat s obchody a obchody s potravinami - se bude muset zaregistrovat okamžitě - je nepravděpodobné, že nějaký kiosk bude pracovat s fiz. tvář.

Fotky ze stránky www.bulkabakery.ru

Takže, když jsme se rozhodli na SP, stále nevyřešené otázky týkající se podkladů. Podle zákona o RF neexistuje povinná certifikace, nicméně prohlášení o shodě je ve skutečnosti stejným dokumentem. Zapojit se do transakcí na kvalitu pečení, je nutné při práci s obchody a stravovacích bodů, ale pokud jste prodávat kilo paštiky dni stráveném na všechny druhy certifikace a registrace medknizhek nemá smysl.

Jak začít pečení koláčů doma: výběr zařízení

K výrobě výrobků v malých sériích není třeba kupovat drahé kamny, speciální nože, speciální mixéry a tak dále. Vše, co budete potřebovat zpočátku, je již po ruce:

 • Každá kuchyň má sporák, plynový nebo elektrický - stačí zvolit ten správný.
 • Sada hrnců.
 • Pečící pánve.
 • Kuchyňské nože různých velikostí.
 • Řezací desky.
 • Brousky několika druhů.
 • Formuláře pro pečení.

Fotografie z webu io.ua

Všechno je již tam, ale také bude muset trochu strávit. Doporučujeme vám, abyste si koupili houkač těsta pro domácnost - to velmi zjednoduší váš život, protože nemusíte trpět hnětením velkého množství těsta. Představte si, že každý den musíte dělat deset kilo - ručně je to trochu komplikované fyzicky a po dlouhou dobu. Naštěstí, taková akvizice je nepravděpodobné, že vás zničit - náklady na kuchyňský robot ve standardním vybavení asi 20 tisíc rublů.

Ve skutečnosti existují velmi levné možnosti pro kuchyňského asistentka, pokud věnujete pozornost internetovým obchodům, najdete model 4 000 rublů.

Co jiného bych se měl postarat? Přemýšlejte o tom, jak se bude doručovat. Samozřejmě, že v každém městě existují zvláštní služby, které se s tím zabývají. Ale jejich služby budou nákladné a zbytečné. Je lepší, samozřejmě, být schopni nezávisle dodávat výrobky na vaše auto.

Cukrovinky doma: kde začít vývoj?

Mnoho lidí může vařit, a teď jsou pro každý koláč nebo koláč miliony recepty videa. Vaším úkolem je stát se jedničkou, vyhrajete spotřebitele podle chuťových vlastností svého pečení a učiníte svůj výrobek jedinečným. Proto kvalifikace - především!

Fotografie od my-ideya.ru

Pouze pokud dáte zákazníkům možnost vybrat si z nejlepších, vystupujete mimo soutěž a najdete pravidelné zákazníky, pro které nebude žádná překážka.

Samozřejmě výhoda na straně těch, kteří mají představu o práci v kuchyni, kteří mají zkušenosti s vařením. Nezáleží na tom, pokud jste právě začali, pomáhat vám knihám, kulinářským místům a fórům, školením, mistrovským kurzům. Hlavním úkolem je přeměnit své základní dovednosti na práci skutečného profesionála.

Pokud se chcete chlubit potenciálními zákazníky, je lepší, samozřejmě, předat nějaké kurzy vaření. Váš certifikát přiláká určitou kategorii kupujících.

Jak dosáhnout výšky? Koneckonců, sama o sobě nic nevyjde okamžitě. První dort nevychází stejně jako na snímcích - vysoká, krásná a božská chuť. Tak tedy! Řešení je - zpočátku budete muset pracovat "na nulu". To znamená, že nabízíte své služby zdarma a potenciální zákazník platí za produkty, které budete připravovat. Všichni zůstávají v černé barvě - získáte možnost volného tréninku a fotografie s odvoláním na vaše portfolio a osoba, která vás oslovila, téměř zdarma dort pro individuální objednávku.

Fotografie z al-hatib.ru

Dorty na objednávku - jak začít rozvíjet firmu?

Nejdůležitější otázkou je, jak se stát populárním mistrem? Jak uspět a začít skvělou práci? Doporučujeme několik způsobů, které skvěle fungují.

První věcí, kterou je třeba uvažovat, je realizace prostřednictvím známých. Toto je vaše první zákaznická základna a zahájení recenzí. Budete pravděpodobně podporovat přátelé a příbuzní, uděláte první objednávky, ale tyto první objednávky se inzerují sami. Proto nabízíme přátelům dorty pro oslavy jakéhokoli formátu, koláče pro rodinný čaj pije - propagujte sami sebe. Nezapomeňte si vzít krásné fotografie z každé objednávky.

Fotografie z webu bodoon.ru

Abychom nezastavili propagaci prostřednictvím známých, je nutné organizovat skupinu v sociálních sítích. Tato metoda se stala klasikou - v naší době nikdo nepoužívá internet. Toto je místo pro bezplatnou reklamu a čestnou zpětnou vazbu. Možná, po pěti až deseti volných objednávkách, můžete dosáhnout nové úrovně profesionálních cukrářů.

Pokud se rozhodnete pracovat nejen s dorty, ale přidejte si pečivo, koláče, dorty do jídelníčku - to je vynikající rozšíření sortimentu, který vám bude prospěšný. Nejprve je můžete přidat k hlavnímu dortu na dovolené - nyní je to módní trend. A za druhé, můžete pracovat s cukrárnami. Proveďte katalog svých produktů a nezapomeňte, že fotografie by měly být krásné a popisy - šťavnaté.

Fotografie z webu www.gastronom.ru

Hlavní věc - pamatujte na neustálý pohyb dopředu. Čas nekončí, stejně jako móda, trend vaření. Pokud před několika lety stále existovaly módní námořníci, nyní se stále objevují nové a nové vkusy a styly designu. Abychom byli v trendu, je důležité, abychom nezasahovali za potřeby zákazníků. Podívejte se na stránky konkurentů vašeho města, věnujte pozornost tomu, co je v poptávce - abyste mohli vystavit přiměřené cenové značky a řešit pouze to, co skutečně potřebují zákazníci.

Upřímně doufáme, že v tomto článku jste se naučili něco důležitého a mohli ho uplatnit v praxi!

Master-class na pečení koláče na objednávku: jak začít podnikat od začátku

Moji přátelé, pozdravuji vás! Jak jsem slíbil, našel jsem pro vás jiný způsob, jak vydělat peníze - tvůrčí a velmi "chutné"! A teď s tebou vedu první bezplatnou mistrovskou třídu o tom, jak se naučit pečené koláče objednat od nuly.

Z tohoto článku se dozvíte:

V životě jsem se nikdy nesetkal s lidmi, kteří neměli rádi jíst sladkosti. Jak příjemné po dlouhém dni práce si odpočinout nad šálkem čaje se sladkostí. A navzdory šílenství pro celou online komunitu sport a zdravé stravování, ne, ne, a dopřát si něco zakázaného. A pokud přichází velká dovolená, jako je například Nový rok, Narozeniny nebo svatba, pak není žádný způsob, jak to udělat bez dortu! Měl by shrnout oslavu, stát se příjemným překvapením a hlavní dekorací stolu.

Někteří z nás kupují pečivo v obchodě, někdo to dělá sám a někdo objednává od soukromého cukráře.

A všimli jste si, že nedávno domácí pekárny získaly širokou popularitu? Všichni moji přátelé již dlouho objednávají koláče a capkakes na narozeniny výhradně od soukromých mistrů. Takže vám navrhuji, abyste se sami stali takovými exkluzivními cukráři.

Co je pro to nutné? Samozřejmě touha! Dokonce i když jste nikdy nic nepálili - to není ospravedlnění odmítnout takový lákavý nápad. Je to naopak - je čas začít!

Já sám jsem vždy miloval vařit. Ale mistrovská třída na koláčích se objevila poměrně nedávno. Docela náhodou jsem objevil nový talent v sobě a začal ho rozvíjet. A již několik let jsem pro všechny příbuzné, přátele a kolegy sloužil sladkosti z vlastního vaření.

S radostí vám sděluji osvědčené recepty a know-how. Zvu vás na mé domácí škole cukrář, kde se můžete naučit péct na objednávku nejen pečivo, ale i tvarohové koláče, koláčky, koláče, pop, maličkost, perník, Tartu a ještě hodně a hodně odlišné lahodný.

Kromě toho se můžete zaregistrovat na bezplatný webový seminář "Jak se naučit pečení koláčů na objednávku".

Co potřebujeme v počáteční fázi?

Jak pečeme koláče doma? Nejprve potřebujeme kuchyň. To může být libovolné. Není nutné mít drahé profesionální domácí spotřebiče. Kterýkoli i nejstarší sporák a trouba se hodí. Pokud vše funguje správně.

Chcete-li zkoušku smíchat, budete potřebovat mixér nebo mixér se speciálními tryskami, což je užitečné pro šlehání krémů. Samozřejmě můžete dělat všechno ručně s korunou, ale to bude vyžadovat mnohem více času a úsilí.

Také je nutné koupit několik forem pro pečení různých průměrů. Pro nejmenší dezerty je vhodný tvar 20 cm a velká firma bude snadno jíst a 30 cm cake.

Plátek nemusí být kulatý. Proto jsou také dobré čtvercové a obdélníkové tvary. Různé květiny, srdce a hvězdičky - podle vašeho uvážení. Například dort ve tvaru srdce může být snadno řezán a shromažďován z kulaté a čtvercové báze.

Dbejte na skladování produktů a hotových koláčů. Budete určitě muset uvolnit oddělené polici v ledničce za to. A pokud existuje možnost, pak si koupte samostatnou ledničku zvlášť pro objednávky.

Jedná se o minimální soubor nástrojů, které budete potřebovat. A o profesionálních adaptacích a trochách triků se určitě učíte v mé online škole.

Začněme nejdůležitější - pečeme koláče

Základem každého dortu nebo koláče jsou koláče. Mohou to být sušenky, med, kyslé, na kefír, z písku, bafetového pečiva nebo pudingu. Různé možnosti nelze vzít v úvahu.

Každá hostitelka má své vlastní preference a recepty. Aby nedošlo ke zkažení produktů a nešetření času, najděte si osvědčenou mistrovskou třídu při výrobě koláčů. Nyní v módě, vysoké koláčky malého průměru. Vypadají kompaktní a stylové. Chcete-li sbírat takový dezert, potřebujeme alespoň 3 koláče.

Krémy

Léčí bez impregnace suché a bez života. Proto potřebujeme jen krém! Podle mého vkusu, tím více krému, tím lépe. Nejoblíbenější krémy jsou vyrobeny z šlehačkou, kondenzovaným mlékem a máslem, zakysanou smetanou, tvarohem nebo mascarpone, existují také různé krémy, čokoláda náplň a Kurdové. Pro jasnou chuť a barvu můžete přidat řadu příchutí a barviv.

Krém je druh "cementu", nezbytný pro sestavení dortu. Proto krém by měl být aplikován rovnoměrně a opatrně promazyvat je všechny části dortu.

Budování dortu

Pokud vaříte dort pro sebe a plánujete jíst doma, pak jej můžete sbírat na velkém plochém talíři nebo misce. Ale pokud si pečeme k prodeji, je lepší použít jednorázové lepenkové nebo plastové substráty.

První koláč položíme a zakryjeme rovnoměrnou vrstvou krému, pak nahoře druhý koláč a opět smetanu. Můžete použít několik různých krémů a plniček v jednom dortu, ležet mezi vrstvami ořechů, bobulí nebo džemu. Pokud nechcete, aby vaše mistrovské dílo vypadalo jako Šikmá věž v Pise, použijte sáček na pečivo a stěrku, abyste krém aplikovali.

Ozdoby a dekorace

Existuje mnoho možností pro zdobení. Vše závisí na vaší představivosti a přání zákazníka. A nezapomeňte, že krása dortu a jeho design bude záviset na jeho ceně a obecně na poptávce po vašem pečení.

 1. Mastic - pasta na bázi práškového cukru, podobně jako plastidin. Je velmi výhodné vytesat postavy zvířat, pohádkových postav, kreslených postav a komiksů. Tyto koláče jsou často objednávány na dětské svátky. Jejich cena se pohybuje od 800 do 2000 rublů. pro 1 kg.
 2. Čerstvé ovoce a bobule - ne méně než mastic v hodnocení popularity. Ráda objednávají ženy, které sledují svou postavu. Jogurty a tvarohové krémy jsou méně kalorické a plody se s nimi dokonale sladí. Kromě toho je výzdoba pekařského ovoce nejjednodušším způsobem. Pro takový dezert jsou zákazníci ochotni dát od 500 do 1500 rublů. pro 1 kg.
 3. Perníkové postavy a sladkosti jsou současným favoritem na trhu. Celá sůl zde v tištěných perníku s kresbami z vícebarevných glazur, které jsou připraveny samostatně, a pak se přilepí do koláče se speciálními špízemi, nebo "lepené" na krému. Vaření perníku není snadné, protože k vyzdobení je třeba mít pevnou ruku a umělecký talent. Kromě perníku jsou tyto koláče bohatě posypané sladkostmi, džunglí, dražami, vaflemi, marshmallow a jinými hotovými sladkostimi, které lze zakoupit v každém obchodě. Průměrná cena je 1200 - 1700 rublů. pro 1 kg.
 4. Mousse a velour dorty jsou nejnovějším pískem módy. Jsou považovány za nejtěžší a drahé. Jejich cena může dosáhnout až 3,5 tisíc rublů na kilogram.

Mohli byste se naučit pečovat krásné koláče? Pak pravděpodobně chcete rozšířit rozsah. Jaké dezerty jsou nyní za skvělou cenu?

 1. Kapkeyki - malá keksiki s masivním uzávěrem krému, který je posypán různými výplněmi. Cena je 100-200 rublů za kus. Ale jeden je neprodává. Minimální objednávka je zpravidla dokončena ze 6 kusů.
 2. Drobnosti - anglický dezert z sušenky, pudinků a šlehačky. Je vyzdoben čerstvým ovocem a podává se v servírovacím šálku. Přibližná cena 200-300 rublů. apiece.
 3. Kake-poppy jsou kulaté muffiny, vložené na hůl. Ve tvaru a velikosti připomínají chupa-chups. Nalévají se čokoládou nahoře a posypou se špetkami. Cena je 80-150 rublů. apiece.

Jak vypočítat cenu hotového dortu?

Poté, co se naučíte vařit všechny tyto kouzelné lahůdky a od začátečníků až po zkušené pekaře, můžete si uvědomit o otevření vaší pekárny. A jak tento podnik profitovat, teď to řeknu.

Na začátku je třeba správně vypočítat všechny náklady a odhadnout cenu dortu. Chcete-li to udělat, nepotřebují vyšší ekonomické vzdělání, stačí se podívat na recept a zahrnout do ceny následující:

 • Náklady na produkty používané při přípravě koláčů a krémů;
 • Náklady na dekorativní prvky, barviva, ovoce a polevy;
 • Cena substrátu a balení;
 • Přepravní náklady na dort;
 • Úhrada nákladů na spotřebu (elektřina, plyn, voda).

Zvyšte částku, ve které hodnotíte vaši práci a čas strávený.

Korelujte čísla s průměrnou tržní cenou podobných koláčů.

Kde najít první zákazníky?

Po absolvování kurzů se nepokoušejte okamžitě prodávat své pečivo. Pokuste se poprvé vycvičit pro své přátele a příbuzné. Jsem si jist, že vám za takové pokusy bude jen vděčný. A naplníš svou ruku.

Doporučuji fotografovat všechny výtvory z různých úhlů, celé a v řezu, abyste mohli sestavit portfolio těchto fotografií nebo je přidat na stránky sociálních sítí.

Prostřednictvím sociálních sítí je nejjednodušší najít první zákazníky. Vytvořte samostatný účet v Instagramu nebo umístěte reklamu na stěnu v kontaktu. Požádejte své přátele, aby zopakovali váš záznam. Vyspělejší uživatelé si mohou vytvořit vlastní webové stránky věnované pečení. Můžete inzerovat na tematických fórech a blogách maminek, například babyblog.ru nebo baby.ru.

Vyberte si pro vaše koláče pouze čerstvé a kvalitní výrobky. Poté spokojení zákazníci se k vám znovu a znovu vrátí.

Snažte se, aby váš styl byl individuální. Důkladně přemýšlejte o obalu. Mělo by být nejen krásné, ale také zajistit bezpečnost vašich výtvorů během přepravy.

Připojte vizitky k jednotlivým objednávkám, aby zákazníci měli vždy své kontakty a mohli je sdílet se svými přáteli. Navrhněte je sami nebo si objednejte za přijatelnou cenu. Specialisté najdou vše na stejných místech, kde jsme hledali práci na psaní.

Moje rada k vám - vařit koláčky jen v dobré náladě. Pak budou nezapomenutelně lahodné. Proto vám přeji nádherná nálada, inspirace a nové tvůrčí nápady! Nezapomeňte se přihlásit k odběru blogu a sdílet odkaz na sociální sítě. Uvidíme se brzy!

Vlastní podnikání: pečení koláčů doma

Označení zboží

Pečení koláčů na objednávku je skvělý obchodní nápad pro matky, které jsou ve vyhlášce, stejně jako každý, kdo miluje vařit krásně a lahodně. V tomto článku jsme se rozhodli odpovědět na hlavní otázky pro začátečníky a dát jim podněty k akci.

Při pečení koláče na objednávku je mnoho atraktivních okamžiků. Za prvé, dort je nepostradatelným atributem narozenin, výročí a svateb, mimo sezónu hrdina jakékoliv dovolené nebo oslavy. Za druhé, pečení se může uskutečnit i ve vlastní kuchyni, jelikož vše potřebné pro pečení ve většině hospodyňek již existuje. Zatřetí, pečení koláče je kreativita a kreativita nám pomáhá vyjádřit se, rozvíjet se konečně cítit se potřebné pro společnost, dát něco druhým a získat něco na oplátku. Neotevřeme velkou pravdu, ale jediná věc, která je od vás vyžadována, abyste mohli začít podnikat na koláčích, je kompetentně nasměrovat vaši kulinární vášeň a tvůrčí pojistku správným směrem.

Zařízení. V kuchyni provádíme audit

Začněme se zařízením. Pokud nejste cizinec v kuchyni, můžete si vzdechnout úlevu. Pro pečení máte všechno (dobře, nebo skoro všechny). Můžete samozřejmě v pokušení profesionálními stroji a utrácet spoustu peněz na nějakou cukrářskou troubu, nebo se jen můžete podívat na kuchyňské regály a uvidíte, co je na nich.

Máte například sporák a troubu a u kuchyňských potřeb jistě budou misky na hnětení těsta, mixér, pánve, nože a tak dále. S největší pravděpodobností budete potřebovat pouze koupit konkrétní věci - formy, žehlení, nářadí na mastic, barviva. Nezapomeňte, že prakticky vše může být uloženo. Například, formy mohou být zakoupeny od babiček na sekundárních trzích a namísto nástrojů pro práci s masticem se dokonale hodí dětská souprava pro tvarování z plastelíny a dokonce i manikúra. Abyste na nic nezapomněli, poskytneme úplný (avšak nikoliv přísně povinný) inventární seznam s odhadovanými cenami.

Inventář pro pečení koláčů *

Sada směsí na hnětení těsta

Mixér a šlehačka pro šlehání bílkovin a tření žloutků cukrem

Kuchyňské váhy a měřicí potřeby

Sada formulářů pro pečení

Nože pro kuchyň + nůž, pro krájení koláčů

pro řezání koláčů různých průměrů a odstraňování přebytečných tmelů

Sítko pro prosévání mouky, škrobu, kakaa

Skalka pro válcovací koláče a tmely

Silikonová stěrka pro míchání / vyrovnání

Kuchyňské kartáče pro mazání pečení

Pečící papír pro obložení dna formy

Otočný kruh pro vyrovnání koláče

Žehlička pro tmel

Inventář pro zdobení koláčů

Plastové a kovové formy pro ozdoby

Sada plunžerů na cukrovinky

Obrubníky pro tmel

Kleště pro masti

Sada nástrojů pro práci s tmelem

Texturovaný (zobrazený) válečkový kolík

Sada silikonových forem

Rohože pro formování a sušení výrobků z tmelu

Drát pro květiny a tyčinky z tmelu (je to květinový)

Cukrářské pytle a příslušenství

Sada potravinových barviv

(prášek, gel, perleťová, blikání apod.)

* ceny příslušného zboží jsou převzaty z internetových obchodů, údaje jsou platné pro říjen 2017

Jak můžete vidět, dokonce i v úplné nepřítomnosti tohoto všeho, můžete snadno splnit 30 tisíc rublů. Pokud to finanční prostředky dovolují, můžete proces automatizovat kupováním míchačky těsta nebo kuchyňského robotu, například, ale pak se investice mohou zvýšit dvakrát až třikrát. Značná část seznamu lze zakoupit v železářství nebo porcelánu ve velkých supermarketech, a pro zařízení pro práci s tmelem se podívat na specializovaných obchodech pro vyznavače domácích koláčů nebo si objednat vše přes AliEkspress a cukrářských internetových obchodů. Jak najít tyto obchody, myslím, že nemusíte vysvětlovat - Google vám pomůže. Co se týče přísad, je vše, co má dlouhou trvanlivost (mouka, cukr atd.), Je nejlépe zakoupit ve velkoobchodních prodejnách. Produkty podléhající zkáze se nejlépe zakoupí přímo v objednávce.

Mastery. Jak se stát pekařem "od Boha"

Vaším prvním úkolem je zjistit, jak dobře vařit a chutné koláče. Pokud se dřív, než se cukrářské recepty mohou předávat z generace na generaci a všichni se nemohou naučit sladké tajemství, jsou tyto znalosti obecně k dispozici. Cukrářské umění se vyučuje jak ve školním formátu, tak ve formě jednotlivých tříd. Nabídka skupinových kurzů obvykle začíná od 1500 rublů. na osobu, individuální náklady 3-4krát dražší. Pro ty, kteří chtějí navštívit mistrovské kurzy od profesionálů, ale nemohou si dovolit živou přítomnost, existují online školy cukrárenských dovedností. Je zajímavé, že dnes studenti dálkových kurzů již nejsou pozváni k jednoduše pasivním pozorovatelům. Mentorové jim dávají domácí úkoly, berou testy a odpovídají na otázky. Existují i ​​některé nevýhody. Nesmíme zapomínat, že pro takové učitele jsou mistrovské třídy samozřejmě obchodní. Proto existuje riziko, že se přihlásíte na jakékoli základní sazbu o 6 tis. Rublů, ale pak se inspirovat, že by bylo pošetilé, aby si ujít poslední příležitost vidět jen to nejlepší a nejvíce do hloubky pečivo kurzu za pouhých 60 tis. Rublů.

Nejvíce rozpočtovou a jednoduchou možností je vylézt se na internet a začít se učit všemu sami, protože správné informace jsou ve veřejném vlastnictví. Přečtěte si recept nebo se podívejme na video a zopakujte po tom, kdo se již stalo. Co by mohlo být snadnější? Na videohovarech, jako je YouTube, existuje několik výborných cukrárenských kanálů, kde se krok za krokem a na poměrně vysoké úrovni naučí připravovat koláče. I když se díváte na pár videí denně, ale neustále to děláte, můžete postupně reagovat na mnohé z otázek, které se objevily zpočátku. Některé z nejpopulárnějších video kanálů na téma - "I-TORTodel" Victoria Igamberdievoy, "Tajemství vaření", Swetlana L.k., "Tonya koláče", Dorty StepByStep. Inspirovaný zájmem nebo zkušeností v oblasti vaření, můžete mít také v jednoduchém dekretnits matkám, kteří dosáhli úspěchu a obrátil své hobby do malého podnikání. Také užitečné informace lze nalézt: na webu russianfood.com (více než 3.200 recepty koláče), eda.ru (téměř 1000 receptů na koláče), 1000.menu (850 recepty), kuharka.ru (téměř 600 tipy a recepty na zdobení dortů, dezerty a pečení), lovelytutorials.com (sbírka různých master třídy cukráři pro zdobení dortů), foto-receptik.ru (275 koláč recept od tmel), povarenok.ru (75 recept koláče tmel).

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jinými slovy, pro ty lidi, kteří se opravdu chtějí něco naučit, není nedostatek informací. Všichni pekaři "od Boha" byli jednou pouhými smrtícími. Naučte se, že veškerá moudrost v pecích je svobodná a nezávislá, pouze pokud máte touhu a schopnost sebeorganizace. Nejlepší ze všech, pokud první experimenty budete utrácet ve svém domě, ne ve spěchu a krok za krokem honing své dovednosti. Nepřipojujte se k okamžitému prodeji, aniž byste se nic naučili. Abyste se před lidmi nezjasli a neodrazujte se od pohybu. Rozštěpte více palivového dříví, ale nikomu, kromě těch nejbližších, nevědějte o tom. Ach jo, nezapomeňte fotografovat úspěšné pokusy. Budou užitečné pro vaše portfolio.

Cenová cena. Jak vypočítat cenu dortu

Pro pečení na objednávku nepotřebujete vytvářet obchodní plán pro obecně uznávané kánony a standardy. Bude to stačit, abyste se naučili, jak vypočítat cenu koláčů a nastavit přirážku, která vám umožní získat požadovaný zisk. Jednoduše řečeno, pořizovací cena dortu je cena všech složek, které jsou v něm obsaženy, + cena obalů a dalších spotřebních materiálů. Pro výpočet nákladů je třeba znát počet složek. Nevýhodou je, že mnoho ingrediencí, které budete muset přeložit z čajových lžic, polévkových lžiček a tvářených sklenic do gramů a kilogramů. Chcete-li usnadnit výpočty, uchovávejte tabulku překladu takto:

Na internetu existuje mnoho podobných tabulek, překlad pro měření hmotnosti lze nalézt u každého produktu. Snadnější možností je koupit kuchyňské váhy. Jediná věc, pokud vážíte to, co nemůže být zváženo bez nádobí, nezapomínejte od získané hodnoty odečíst hmotnost nádobí samotných. Všimněte si také, že hmotnost hotového koláče se bude vždy lišit od hmotnosti jeho složek, jako při pečení dochází ke smršťování.

Jaký je příplatek za koláče? Zkušení ctodelia doporučuje odvážně násobit náklady 2-3krát (zvýšení 200-300%). To znamená, že pokud je cena podmíněného koláče 1000 rublů, pak je cena 2000-3000 rublů normální. Nezapomeňte, že dort obsahuje nejen přísady, ale také světlo, plyn, vodu a hlavně váš čas a vaši práci, která musí být také odměněna. Druhým kritériem při stanovování ceny je cena konkurentů. Cena by neměla být vyšší než cena jiných tartodelů.

Jak vypočítat zisk? A co chcete? 30 tisíc rublů měsíčně? Poté musíte prodat 15 podmíněných koláčů za cenu 1000 rublů za cenu 3000 rublů. 50 tisíc rublů? Pak musíte prodat přesně to samé 25 koláčů. Toto je základní matematika, základní škola. Samozřejmě, že všechny koláče budou mít různou velikost, váhu a náklady, ale nakreslení přibližného plánu není snadná záležitost. Zpravidla jsou koláče o hmotnosti 2 kg obvykle objednávány od soukromých obchodníků. Při výrobě koláčů a mini koláčů nebudete moc vydělávat.

Soutěž. Jaký dort překvapit sofistikované

"Úklid". "Sedí doma ve své kuchyni a pokusí se objednat." "Nemají hygienickou knihu, žádné speciální vybavení." Tento "nedostatek kontroly nad výrobním procesem". Někteří zaměňovaní cukráři, jejichž rozhovory lze nalézt online, vás mohou demotivovat ve svých vlastních slovech. Ale pokuste se s nimi reagovat méně. Navzdory obrovské konkurenci, vyniknout s jejich cukrovinkami a vydělat peníze na ně může být jakákoli osoba. Dokonce ani příliš zběhlý ve veřejném stravování, nevěděl o normách SanPiNs a neměl za sebou řetězec cukrářů. Chcete-li pochopit, co lze rozlišit, musíte udělat dvě věci. První je zjistit, jaké nabídky jsou ve vašem městě. Za druhé, abyste viděli, co nabízí ve vašem městě. Venujte pozornost nejen sortimentu velkých cukrářských výrobků (i když znalost jejich koláčů a cen neublíží), ale na to, co nabízejí soukromí obchodníci. Nejlepší je prohledávat sociální sítě. Jednoduchý dotaz se slovem "koláče" a název vašeho města vám poskytne spoustu jídla k zamyšlení. Například dotaz "koláče Moskva" v sociální síti "Vkontakte" vydává 1838 odpovědí, "koláče Krasnodar" - 414 odpovědí a dokonce "koláče Pyatigorsk" - 34.

Ale nebuďte ve spěchu k zoufalství takového bitu! Pravděpodobně polovina těchto skupin je mrtvá. Jejich počet ilustruje počet neúspěšných pokusů o zahájení vlastního podnikání. Podívejte se, jaká kvalita je nabízena v nejpočetnějších a nejaktivnějších skupinách: o to byste měli usilovat. Zde můžete současně vidět způsoby podnikání v sociální síti, ale o tom později. Vezměte prosím na vědomí, že nikdo již nenabízí na objednávku Napoleony a smetanou smetanu. Nejčastěji jde o dětské a svatební dorty: romantické a zábavné, jasné a stylové. Obrovské množství příběhů. Někdo dělá portréty z čokolády, někdo dělá cukrářské stromy, někdo dělá jedlé Disney karikatury...

Bez ohledu na to, jak jste politováníhodná, byly všechny nápady koláčů již vynalezeny. Na jedné straně je to dobré - existuje mnoho příkladů pro inspiraci. Tady, mimochodem, dobrý výběr s 300 nápadů pro zdobení koláče z portálu "1000 nápadů". Na druhou stranu nemůžete vymyslet něco zcela nového. Pokud mi nevěříte, zkuste tento experiment. Přejděte na libovolný internetový vyhledávač v sekci obrázků. Zadejte výraz „dort v podobě...“ a pak nahradit všechna slova, které přicházejí na mysl, „piano“, „Iron“, „slon“ a tak dále. Ať už jste o to požádali, všechny dorty už někdo vymyslel. Kromě toho, obchodní funkce na dorty jsou takové, že hlavními tvůrci-podvodník někdy slouží klienta zasláním vám obraz dortu v podobě čepice nebo růžové notebook s žádostí, aby péct přesně stejné a žádný jiný. Zde se postupně dospět k tomu, že myšlenka nezaručuje 100% úspěšnost s žádným nedostatkem dovedností, ochotě přijímat na libovolném pořadí a, samozřejmě, aniž by správným přístupem k povýšení.

Propagace. Jak se inzerovat zdarma

Poté, co dostanete ruku na vaření koláčů pro váš domov, začněte se přemisťovat k přátelům a známým. Určitě do této doby ve vašem portfoliu budou recepty a fotky, které nejsou škoda, aby se ukázaly. Ujistěte se, že vytvořit skupinu nebo stránku v „Vkontakte“, v „Spolužáci“ a Instagram, a pokusit se je naplnit v pravidelných intervalech, udržení aktivity, pozvat své přátele. Můžete publikovat nejen své vlastní fotografické zprávy, ale také fotky koláčů od jiných mistrů, inspirativní nápady. Snažte se vést komunitu není příliš triviální - lidé jako živý přístup, živé emoce, sledování procesu. Nezapomeňte, že hlavní věc - jsou to vaši zákazníci, takže telefonní upozornění na příchozí zprávy, pokuste se reagovat na objednávky co nejrychleji. Postupem času pochopíte, že sociální sítě se pro vás mohou stát spouštěcí podložkou mnohem víc. Mnoho ctotodelů prostřednictvím sociálních sítí začíná shromažďovat publikum pro své vlastní mistrovské kurzy, uchovávat propagační akce s bezplatnou ochutnávkou, nahrát vzdělávací videa, uspořádat soutěže s výlohami. Nezapomeňte, že ve jménu vašich účtů musíte použít slovo "koláče", "koláče na objednávku" a tak dále, abyste si je jistě našli při hledání.

Zvláštní pozornost věnujte stránce v aplikaci Instagram. Až 80% vašich zákazníků bude s největší pravděpodobností pocházet odtud. Fotografování potravin je jedním z nejběžnějších typů blogů v této sociální síti. Učte se základní principy potravinářské fotografie. Zvažte příklady nejlepších instagramových účtů cukrářského umění. Zpravidla je fotografické jídlo s přirozeným světelným zdrojem úspěchem. Ve světle svítidel, každé jídlo vypadá plastové a neatraktivní. Velmi důležité jsou složení rámu, úhel kamery, pozadí. Zde je dobrý materiál, jak správně prodávat jídla prostřednictvím Instagramu, ze kterého můžete vyzkoušet několik užitečných nápadů. Podívejte se také na tipy pro vytváření profilů v aplikaci Instagram - na toto téma je napsáno mnoho článků.

Mnoho ctotodels rozhodne, že nejdůležitější věcí na začátku je vytvořit vlastní webové stránky. A je žádoucí, aby design místa vypadal bohatší a dražší. Ale tento krok by měl jen dobře promyslet důsledky. V opačném případě hrozí nebezpečí, aby dostal, co dostane nejvíce - spoustu peněz vynaložených, vpřed křivka stránka, která obchází „Yandex“ a Google (a tudíž nevidí a vaši klienti) pravidelná blokování a celá řada neznámé pro vás dosud technických problémů, které vás odvádějí od vašeho hlavního zaměstnání.

Zadruhé, v psychologii lidí je místo více než jen soubor obrázků. To je vaše oficiální zastoupení, nějaká administrativa, poptávka se zvyšuje. Místo zpravidla vytváří obchody, které již získaly svou tvář a vystupují mezi konkurenty, mají zavedené mechanismy interakce s klientem. A teď si představte, že místo obrazu cukrářských zákusků se stovkami vynikající design a styl interiéru, zákazník přijde k vám domů na pořadí a vidět obarvené staré tapety a vytáhněte koláč z balkonu v pantoflích. Je nepravděpodobné, že jeho očekávání bude opodstatněná.

Dorty

Takový jednoduchý, chutný a rychlý koláč se zakysanou smetanou a banány zachrání nějakou milenku za půl hodiny!

Dnes Vám nabízíme jednoduchý recept na koláč "Medovik". Dort se získává s jasnou medovou chutí, ale na rozdíl od klasiky nevyžaduje válec koláče. "Lazy" medovik se připravuje rychle, jednoduše se ukáže jako měkký a impregnovaný. Cesto je hněteno doslova po dobu 5 minut, je také velmi rychlé. Ujistěte se, že se pokusíte vařit!

Na dětských svátcích připravil velký čtyřstupňový dort. Sváteční dort se ukázal velmi chutný. Dorty jsou připraveny prostě, dekorace je také nekomplikovaná.

Dort „Muž rozmar“ - velmi chutné a snadno připravit piškotový dort s krémem kondenzovaného mléka, které lze snadno připravit a rodinného pití čaje a slavnostní hostiny. Dorty pro koláč jsou připraveny s různými přísadami - s ořechy, mákem a rozinkami.

Bez ohledu na to, kolik lahodných koláčů vaříte, stále zůstane dort "Spartacus" nejoblíbenějším a nejoblíbenějším dezertem. Nerealisticky lahodný čokoládový medový výrobek s krémem máslový krém, tak jemný, že můžete jíst koláče "rty".

Recepty na čokoládový dort jsou jednoduché, ale velmi chutné a elegantní pečení pro ty, kteří mají rádi čokoládu. A kakao se přidává do těsta a ke krému sladké.

Jeden z nejoblíbenějších koláčů, který se vyznačuje jemnou chutí, měkkým suchartem a nezapomenutelnou kombinací ingrediencí. Sladké pečivo na zakysané smetaně, recepty z jednoduchých ingrediencí - to, co potřebujete pro večerní čajovou párty.

Recept na dort "jemný", ospravedlňující jeho jméno!

Dort pro tento recept je získán nejen krásný, ale také velmi chutný. Sušenka šťavnatá, lehká a voňavá, a dort "Red velvet" vypadá skvěle.

Recepty na pečení v rychlém obratu mi vždy pomáhají. "Zebra" je moje číslo jedna, nejoblíbenější. Naučila jsem se, jak si ji pečeme, když jsem byla dítětem a nadále vařila Zebra dort se záviděníhodnou pravidelností :) Oblíbená naše rodina a všichni naši známí. Jednoduché a. velmi doma, protože je pečená ze zakysané smetany.

Recepty na dort jsou "tři čokolády", které zdobí každý sváteční stůl.

Cake "Milk Girl" je připraven z koláče na kondenzované mléko a namočené ve smetaně nebo zakysané smetaně. Rozhodla jsem se pokusit vařit tento koláč s olejovým krémem založeným na manga. Ukázalo se to velmi chutné!

Dort "Smetannik" - jeden z nejoblíbenějších koláčů v lidech. Existuje mnoho různých receptů na výrobu tohoto dortu. Cuketa "Smetannik" je připravena z malého množství produktů a má velmi jemnou, příjemnou chuť a vůni.

Nejchutnější a nejoblíbenější dort je "Honey Pooh" nebo "Medovik"! Jemné, tavící medové koláče nasycené vzdušným krémem jsou nezapomenutelnou chutí dětství! Medový dort se získává asi - velmi lahodný, jemný, vzdušný a načechraný!

Nyní Napoleoni pečou ve zjednodušené verzi a Napoleonův starý recept je zcela zapomenut. Ale v klasickém Napoleonu musí být spousta tenkých koláčů impregnovaných krémem. Navrhuji si vzpomenout si a vychutnat si chuť tohoto Napoleona. Takový dort se perfektně hodí na novoroční pokrmy.

Velmi chutné a snadno připravit dort, velmi podobný skutečné dort z Kyjeva.

Tento nádherný a lahodný dort byl upečený mou dcerou. Neexistují žádné fotografie krok za krokem, ale dort není příliš komplikovaný.

Pro mě je to ten nejjednodušší recept na čokoládový dort, vařím ho, když není dost času, ale opravdu chci zlato.

Jemný, vzdušný, pružný souffle „Ptačí mléko“ na klasickém receptu Gostovskaya mezi dvěma čokoládové brownies dorty, taje v ústech s kousky sušenky ve středu. Mmm. Jemné sladké pečivo s mlékem, pokušení pro gurmány. "Vdolské mléko" zdobí nový rok 2018 a vaši hosté ocení tento dezert.

Úžasně elegantní dort! Pokud na letní večer, na čerstvém vzduchu (možná s duhou po bouřce :)) budete sloužit tomuto zázraku, nádherná nálada vašich hostů bude odměněna za vaše práce. Ačkoli, upřímně řečeno, není žádná zvláštní práce při přípravě tohoto koláče. Recepty na dortský dort jsou poměrně jednoduché.

Dorty pro kondenzované mléko pro tento koláč se velmi snadno připravují: smažené jako palačinky - to je vše. Dort na tomto receptu je připravován jednoduše z malého množství přísad a chutnat jako dort "Napoleon".

Velmi svěží a chutné sušenky na žloutkách. Na jeho základě můžete udělat dort, nebo nakrájíme sušenku na koláče, namočte ji se sirupem a podávejte jej čajem.

Mám rád tvarohové koláče. Navzdory tomu, že jsou sladké a vysoce kalorické, v nich je nějaká lehkost, vzdušnost. Tento trochu netradiční tvarohový koláč je připraven pro příchod drahých přítelkynů v režimu nedostatku času a výrobků z toho, co bylo v ledničce. Ale ukázalo se to velmi chutné!

Čokoládový suchar je recept na univerzální pečení, který může být použit jako základ pro výrobu různých koláčů a pečiva, doplněných krémem a náplní podle chuti a přání. Sušenka (čokoládová nebo hladká) by měla být lehká a načechraná. Hlavní podmínky pro toto - důkladně porazit vejce, vařit těsto bez náhlých pohybů a při pečení neruší sušenku v troubě.

Cake "Freses" - velmi chutné a nejslavnější dezert ve Francii. Dort je vynikající, můžete říci, že je velkolepý a nebude těžké ho vařit!

Dort je velmi lehký a chutný. Udělal jsem to s matkou =)

Prakticky tradiční "Tiramisu", dort se spoustou krémového tvarohu, kávového sirupu a kakaa.

Chcete překvapit svou rodinu a přátele s lahodným a originálním dortem? Pak tento recept na suchý koláč s krémem z kondenzovaného mléka a čokolády pro vás. Nikdo okamžitě neočekává, že jde o dort. :) Dort ve formě láhve "Coca-Cola" je velmi účinný a samozřejmě velmi chutný!

Existuje mnoho Napoleonových receptů, a protože se mi líbí tento dort, snažil jsem se to udělat jinak, ale zastavil jsem se na této metodě přípravy - ze dvou druhů těsta. Puff koláče pro Napoleona jsou velmi měkké, dobře nasycené krémem. Zkuste to. Jenom udělám Napoleonův dort na receptu.

Cukr "Turtle" bude vždy vaším dětem radost. Takže čas, který strávíte, přinese rodičům radost.

Pečení s kokosovým velmi chutné, jemné a osvěžující, a kokosový ořech v kombinaci s krémovou čokoládovým krémem - jen kulinářské mistrovské dílo, jako je dort „Raffaello“.

Velmi jednoduchá a chutná kysaně dort, ze série ve spěchu.

Jednoduchý a snadný dort pro domácí čaj pije, který obsahuje sušenku, nazvanou "Čokoláda s vroucí vodou", a obyčejnou zakysanou smetanou.

Neuvěřitelně něžná, voňavá, šťavnatá a jen velmi lahodný dort "Kolibri". Příprava tohoto banánového dortu je velmi jednoduchá, ale zdá se, že je světlý vzhled a originální podle chuti!

Recept na velmi šťavnatý a chutný sušenkový dort "Golden Key" s máslovým krémem.

Velmi chutné a snadno připravit kyselé dort s ananasem.

Velmi dobrý recept na super-navlhčený čokoládový dort z toho, co každá žena v domácnosti má vždy v ledničce. Takový koláč se vyrábí bez vajec, másla, takže se ukáže jako levný, ale velmi chutný a má bohatou čokoládovou chuť.

Cake "Drunken Cherry" - je to všechno uctívaná klasika. Existuje mnoho možností vaření pro tento dezert, ale neexistuje rozhodně správný recept. Každá hosteska připravuje tento dort podle svého vkusu a preferencí. Nabízím vám svůj opakovaně testovaný recept na čokoládový dort s třešničkou.

Velmi chutné, náš oblíbený dort. Vaříme to pro každý narozeniny.

Tento dort se dá připravit ze zakysané smetany a pudinkem. Líbí se mi klasická kombinace mléčných a medových chutí, takže připravuji dort "Ryzhik" s pudinkem. S ním se koláč změní v jemné, mírně sladké. Příchuť mléka je dokonale doplněna medovými poznámkami. Dort je ideální pro dětskou dovolenou.

Jedinečnost tohoto receptu je, že čokoládový dort je vařený na kefír.

Dort „Dairy Girl“ - velmi chutné a snadno připravit dort koláče z kondenzovaného mléka, s jemnou smetanovou pudink „Diplomat“.

Dnes pili čaj s "Prahou" a nostalgie pro sovětské pečení. Opět jsem přesvědčen, že recepty společnosti GOST jsou prostě perfektní! Například tento dort - dobře, nepřidávejte nic, neodpočítáváte. Vše je tak, jak to mělo být. A co sušenka! Mmm. Moc se mi to líbilo. Tak měkký, ne suchý, i po lednici.

Vzhledem k tomu, že složení koláče a krému obsahuje vařené kondenzované mléko, má dort bohatou karamelovou příchuť. Připravte karamelový dort pro tento recept a budete s výsledkem velmi spokojeni.

Vyrobeno na objednávku, velmi jemný a šťavnatý dort s banánem a kiwi. Tento mírně sladký dort se taví v ústech.

Skvělý recept na letní dezert s jahodami, který osloví dospělé i děti, stejně jako ti, kteří sledují svou stravu a postava. Jogurtový dort se získává s velmi jemnou strukturou, má nádherný vzhled a může zdobit libovolný sváteční stůl. Příprava dortu bez pečení netrvá dlouho.

Z redakce: náš autor již napsal, jak vyrobit dort Tiramisu. Zde je více slavnostní, slavnostní verze dekorace dortu Tiramisu. Takže dort Tiramisu - ten, který se nám líbil.

Skvělý medový dort, jen úchvatný! Namočená pouze 4 hodiny, už neměla trpělivost, ukázalo se, že je velmi něžná! Krém je samostatný, chutný příběh! Před medovými lázněmi - je čas připravit tento šikovný dort! Recepty jsou jednoduché, výrobky jistě máte. Vařte a užívejte si! Zapomeneš všechno na světě!

Vzdušný, lehký, pěnivý pěnový dort, který se v ústech rozpouští "Malinový mrak". Jemné a vlhké kávové čokoládové koláče s lahodnou krémovou malinovou pěnou. Pro milovníky jemných, vzdušných dezertů je tento dort jen karmínovou "bombou"!

Recept na pražský dort je GOST. Báječný čokoládový dort, milovaný od starých časů.

Zajímavý recept na medový dort, s kterým se s vámi chci podělit. Dort je jemný, ne sladce milý! Skvělý domácí medový dort! Pleťový krém se opravdu líbil, vyberte si dobrý tvaroh a vařte pro zdraví!

Skvělý medový dort, jen úchvatný! Namočená pouze 4 hodiny, už neměla trpělivost, ukázalo se, že je velmi něžná! Krém je samostatný, chutný příběh! Před medovými lázněmi - je čas připravit tento šikovný dort! Recepty jsou jednoduché, výrobky jistě máte. Vařte a užívejte si! Zapomeneš všechno na světě!

Cake-meringue se smetanou a bobulí je úžasně jemný dezert, pojmenovaný podle slavné baleríny Anna Pavlova.

Dorty bez pečení získaly uznání od fanoušků takových dezertů. A není překvapující: takové koláče se připravují bez velkého úsilí. Dort, který mi nabídl, je "rychlý a chutný", připravený z kukuřičných tyčinek a jemného krému na bázi vařeného kondenzovaného mléka.

Cake "na kontrastu" - křupavý základ s jemnou náplní bohaté tmavé čokolády a jasného slunečného řešetláku. Čokoládový dort s lehkou kyselou vůní čerstvého řešetláku zajisté potěší vás i vaši rodinu.

Dorty ze sušených bílkovin (pěna nebo měkkýš) v kombinaci se švestkami a smetanovým krémem tvoří slavnostní, delikátní a chutné koláče.

Tato varianta dortu "Monastic chut" se liší v tom, že nádivka je konzervované umyvadlo a místo kysané smetany je to domácí pudink. Slivka dodává potřebné kyselosti do dortu a mléčný krém ji činí něžným.

Dorty domy nejsou často připravené, obvykle z nějakého důvodu. To je důvod, proč musíte dostat lahodný dort. A to je velmi důležité, že dort je slavnostní nejen lahodné, ale také krásné.

Pokud si zasloužíte lásku dětí a umístění dospělých, naučte se vařit koláče. Nejprve zvládnete dort jednoduchý a pak se budete moci vypořádat s neobvyklými dorty a originálními dorty. Takže pojďme si promluvit, jak vařit koláč.

Cukrářské recepty často přecházejí od rodičů k dětem, tam jsou oblíbené rodinné koláče, které jsou obvykle uvařené při slavnostní příležitosti. Ale i recept na lahodný dort se brzy nebo později stává nudným a chci připravit nějaký nový dort neobvyklý. Recepty na lahodné koláčky nemusí být složité, existují recepty na jednoduché koláče, ale velmi chutné. Tam jsou slavnostní koláče, a tam jsou jednoduché koláče nebo koláče jsou rychlé, když potřebujete rychle vařit nějaký lahodný dezert. Recepty rychlých koláčů pomáhají majitelům, když se hosté náhle objevili v domě. Recepty lehkých koláčů, to jsou různé plátky, písek koláče, různá zakysaná smetana. Recept na rychlé dorty z dětství je vaflový dort namočený v kondenzovaném mléce. Známý recept na jednoduchý dort je koláč s koláčem, který má mnoho variant. Jiné koláče jsou lehké, to je mannik, koláč na kefír. Existují recepty na jednoduché koláče bez pečení, to jsou tvarohové koláče, koláče se sušenkami. To také šetří čas koláč rychle v mikrovlnné troubě, to se jmenuje - "minuta".

Mnoho žen miluje sladké, ale na obrázku se dobře nezobrazuje. Cesta ven je snadné dort. Samozřejmě, že vařit nízkokalorický dort, není to snadný úkol. Ale může to být nějaký druh ovocného dortu. Dorty ovoce může být vyrobeno na dortu, a ovoce je plněné želé, to se ukáže velmi hezky a lahodně. Koneckonců, nezapomeňte, že správné koláče, koláče jsou vynikající a koláče jsou krásné. Originální dort lze připravit zdobením mastikem, krémem, čokoládou. Můžete také přijít s některými neobvyklými dorty, hlavním úkolem je ukázat svou představivost v tomto oboru a získáte krásný dort. Chcete-li se dozvědět, jak vytvořit dort a jak zdobit dort, doporučujeme se podívat na naše receptury koláčů s fotografií.