Nejlepší možnosti pro malé firmy. Zařízení pro malý podnik doma

Jaké jsou možnosti malých podniků "na rameni" obyčejného občana? Ta otázka je samozřejmě zajímavá. Typ podnikání závisí na tom, jakým způsobem je tento občan ochoten investovat. Tedy. by měla začít od počáteční kapitálové náročnosti podniku. Logicky, podnikání s významnou počáteční investicí okamžitě přichází k určitému objemu příjmů. Pokud občan zvolil činnost, která nevyžaduje významné počáteční investice, pak s rozvojem této činnosti jsou příjmy zpočátku minimální, ale pak se postupně zvyšují.

Velký podnik mimochodem je nejen malý konkurent, ale je také jedním ze zdrojů jeho založení. Velké podniky jsou často malými akcionáři, které tvoří počáteční majetek na vytvoření jejich základního kapitálu.

Co je "malý podnik"?

Nejprve pochopíme, jaké obchodní možnosti existují v současné legislativní oblasti. Federální zákon Ruské federace "o rozvoji malého a středního podnikání..." definuje malé podniky jako komerční organizace, družstva, stejně jako individuální podnikatele a rolnické farmy. Právní předpisy upravují následující rozdělení podniků: mikropodniky - s počtem zaměstnanců - až 15, malé podniky - až 100 osob, střední až 250 zaměstnanců.

Vyhláška vlády Ruské federace č. 101 z 09.02.2013 určuje následující obchodní hodnocení podle příjmů: mikropodnik - až 60 milionů rublů; malé podniky - až 400 milionů rublů; Průměrné podniky - až 1 miliard rublů.

Ekonomika země a malé podniky

V ekonomikách různých zemí zaujímají výše uvedené obchodní možnosti jiný podíl. Vedoucí úlohu v ruské ekonomice hrají velké podniky. A podíl surovin na HDP je více než 40%. Rozvoj drobného podnikání je naléhavým úkolem pro rodné město Tolstého a Dostojevského. Nezbytným znakem harmonicky rozvinuté ekonomiky je skutečně úroveň rozvoje malých podniků.

Do konce roku 2011 počet ruských malých podniků přesáhl 1,6 milionu jednotek. Navzdory této velmi významné absolutní hodnotě vykazují rozvinuté země průměrný počet malých podniků na tisíc občanů ve 4-4,5krát vyšší.

Vyrábějí více než 60% HDP Spojených států, Británie, Německa, Francie. Ruské malé podniky mezitím produkují méně než 20% HDP země. Co mám dělat? Rada v reakci na tuto otázku předvedla v loňském roce Čína, která "zmrazila" DPH a daň z obratu svých malých podniků od 01.08.2013.

Co je on - malý podnik v Rusku?

Jak zvolit možnost malého podniku, pokud máte perspektivu pro investování? Nejprve zvážíme možné možnosti, tj. konjunktury. Její Veličenstvo nám pomůže v této statistice. Podle údajů za rok 2010 obchodovalo 38,4% všech malých podniků v Rusku. To je velmi, dvakrát tolik, než ve vyspělých zemích. Sektor služeb je naopak dvakrát "za".

Také na ruském trhu existují různé možnosti malého podnikání v oblasti výroby potravin, stavebnictví, nemovitostí, zemědělství, výroby a těžebního průmyslu.

V tomto článku se snažíme prezentovat čtenářům nějaké vypočítané a vědomé způsoby, jak vstoupit do malého podniku. Mělo by však být zřejmé, že ukázaný vzorek je zrno v moři možných možností.

Zvažte stejné specifické typy malých podniků. Začněme náš příběh s malými výrobními podniky, které vyžadují investice.

Mini pekárna

Možná máte zájem o podnikání založené na výrobě kvalitních chlebových výrobků pomocí mini pekárny. Bude to vyžadovat investice 1,5 milionu rublů. Tato částka zajišťuje výplatu nájemného, ​​nákup vybavení, platby zaměstnancům, nákup primárních produktů.

Pokud takové peníze nemáte, můžete použít bankovní úvěr. Největšími věřiteli malých podniků v Rusku jsou Sberbank, Uralsibbank, Rosselkhozbank.

Návratnost investice do mini-pekárny je rok - jeden a půl (v závislosti na kvalitě řízení). Ziskovost této produkce je 7-8%.

Hinkalnaya

Další malý výrobní podnik se může stát khinkal (snack bar). Jedná se o dobrou alternativu k restauracím s "vysokými" cenami a primitivní restaurací. Khinkalnaya není součástí možností malých firem pro začátečníky. Zde musíte mít zkušenosti v oblasti veřejného stravování. Část khinkali nebo khachapuri na oběd je levná, chutná a užitečná.

Chcete-li tuto myšlenku implementovat, měli byste mít status IP nebo LLC. Pokud zvážíte možnost s IP, pak "plus" zde jsou nižší náklady, a "mínus" - zákaz pro vás v tomto případě, prodávat alkohol. "Informovaní lidé" jsou registrováni dvěma způsoby: kavárna je IP a bar je LLC. Ideální poloha pro khinkal se nachází v centru města a má rozlohu 120-180 m 2. Rovněž důležitá je účinná výměna dopravy. Věnujte pozornost jeho technickým parametrům, právu umisťovat vývěsní tabule a přítomnost nedalekého parkoviště.

Takové obchodní možnosti jsou poměrně high-tech a vyžadují specializaci. Na hrubém odhadu následující položky jsou náklady: náklady na vybavení - asi 250 tisíc rublů (tepelné, elektromechanické, chlazení, pekárna, hmotnost, atd.), Náklady na nábytku - 150 tisíc rublů.. Nápady soukromého podnikání by měly být založeny na schopnosti pracovat s lidmi.

Při výběru personálu "minimálně" je třeba zvážit 2 kuchaře, 3 číšníky, správce, myčku a čistič. Pokud si pronajmout pokoj pro khinkal, pak náklady na pronájem, například v Moskvě, bude 200-250 tisíc rublů. S maximální ziskovostí 20% (a to je možné u cen v Moskvě, kde částka stojí 250-300 rublů), bude investice splatit po 1,5-2 letech.

Průměrný sklad domácích potřeb

Chcete-li otevřít malou obchodní společnost, a sice - skladu zboží pro domácnost, potřebujete pokoj ve výši 100 m2, z nichž polovina bude pod obchodním podlažím. Zbývající plochy by měly být přiděleny na kancelářské prostory.

V personálu takového obchodu by měli být 2 prodejci. Průměrný měsíční zisk tohoto obchodního podniku činí 40 tisíc rublů. Investice do takových malých obchodních opcí se vyplatí v příštích 18 měsících.

Výroba MDF fasád

Výroba MDF-fasád dnes je v poptávce různých firem, obchodů. Pro organizaci tohoto malého podniku je důležitá výrobní plocha přibližně 100 m 2. Populární pracovní nástroje jsou v tomto případě, za prvé, formát-řezací stroj (200 tisíc. Rublů), za druhé, frézovací stroj s frézovací stůl (380 tis.), Bruska (asi 180 tisíc rublů)., stříkací pistole, lis, kompresor, speciální vysavač (vše - asi 200 tisíc rublů.).

Celkové náklady na provozování tohoto podniku činí 1,5 milionu rublů.

Takový malý podnik za týden práce může vyrobit zhruba 100 m2 MDF fasád, pokud jedna osoba pracuje se zařízením. S nárůstem počtu zaměstnanců na 3 jsme získali optimální produktivitu práce.

. Vezmeme-li v úvahu cenu za metr čtvereční fasády 1000 rublů, dostaneme silný návrat - 28%, které se správnou organizaci výroby mu umožní plně zotavit za šest měsíců.

Obchod v sociálních sítích - podnik s minimálními investicemi

U tohoto druhu podnikání se běžný domácí počítač přeměňuje v zařízení pro malé firmy doma. Rostoucí popularita získává podnikání na celosvětovém webu. Drobný podnik, který není náročný na kapitál, je v dnešní době na vzestupu, v neposlední řadě kvůli příležitostem internetu. Například obchod se sociální sítí je dostupný téměř pro všechny segmenty obyvatelstva: pro důchodce a mladé matky.

Metodika tohoto obchodu dnes představuje řada lokalit. Za prvé se zkoumá poptávka po zboží. V případě, že se vám podařilo najít cílové publikum, pak se v sociální síti otevře příslušná skupina s prezentací prodaného produktu. Pokud máte objednávky, nakupujte zboží za velkoobchodní cenu a prodávejte na maloobchodní bázi. Obchodní příjmy jsou vaše příjmy.

Tyto možnosti podnikání doma vyžadují minimálně technologických nástrojů: osobní počítač nebo tablet pro komunikaci, připojený k Internetu, a vozidlo dodat zboží (druhá - není vždy nutné, například s řádným výměnu hromadné dopravy).

Služby kopírování

Tento typ podnikání je nyní obzvláště oblíbený. Poptávka po kreativních textech má tendenci neustále růst. Jsou požadovány texty, které vyzývají spotřebitele k nárůstu nákupů.

Oceňujte písemná prohlášení - odůvodněná a horlivě řízená, s jasnými zprávami. Zákazníci - vlastníci webových stránek - mají zájem pravidelně aktualizovat publikované články. V této tvůrčí sféře nastíníme některé nápady soukromého podnikání.

Za prvé, copywriter musí projít školou jednotlivých článků psaní. Široký trh pro tuto práci zajišťují výměny copywriting. Pak se cítí své schopnosti a vydělávat peníze stejně jako „který pracoval“ stálé zákazníky, textař získává tým a pak se musí pracovat jako redaktor, vytvářet své vlastní texty kolegy. Platba za napsané kolegy tisíce znaků uvádí, samozřejmě, že je organizátorem takového týmu.

Podnikatel je online on-line se spolupracujícími copywritery, stejně jako s našimi zákazníky. Jeho výnos je rozdíl mezi objednávkou a náklady copywriterů. S takovým copywritingem je žádoucí nejen vybavení pro malé podniky doma, ale i mobilní internet. Koneckonců, vyhledávaný zákazník může při přepravě cestovat po naléhavé objednávce.

Farma - výroba masa

Za přítomnosti dohod se stravovacími podniky o pravidelném přebírání potravinového odpadu za podobné ceny se stává drobný zemědělský podnik ve výrobě prasat významný. Nejslibnějším obdobím je léto, protože travnatá zelená hmota je také potravinami pro tato zvířata.

Samozřejmě takové podnikání v soukromém domě vyžaduje přítomnost specifické struktury pro udržování těchto zvířat. Cena prasete je až 50 rublů. Předpokládejme, že jsme koupili 20 prasat. Náklady na zadávání veřejných zakázek bude 40 až 50 tisíc rublů. Po 3 až 4 měsících přidá každý z nich přibližně 100 kg živé hmotnosti.

Dostaneme "na cestě ven" 2 tuny masa za cenu 60 rublů / kilogram, stejně jako 20 prasnic na 500 rublů na jednotku. Dvanáct neošetřených kůží vám poskytne 10 000 rub. Celkový příjem tedy činí 130 tisíc rublů.

Výnosnější je pěstování beranů. Nakupované jehněčí potřebují pouze pastvu. Malé podnikatelské podniky v zemědělství se stávají opravdu ziskové s takovou státní hospodářskou politikou, kdy je zaručeno jejich zajištění.

Včelařství je nejvýnosnějším zemědělským podnikem

Bude to vyžadovat nákup 40 úlů a stejného počtu rojů. Investice bude 70-80 tisíc rublů. Předběžně je velmi žádoucí předat studium, aby získalo potřebné dovednosti pro praktické vyšetření úlu, výběr medu, ochranu úlu před cizími hmyzy-zloději atd. Budete také potřebovat konkrétní inventář včelařů: kouř, ochrannou síť, dláta, plášť, včelařskou krabičku.

Praktické dovednosti při zacházení s včely jsou v zásadě zásadní. Připomínáme některé z nich. Absence výrazných pachů. Před "komunikací" s včely se doporučuje sprchovat. Peregar, vůně psa, vůně alkoholu, česnek, cibule - všem těmto včkám se nelíbí všechny tyto příchutě. Ze stejného důvodu, pokud je vaše včelka střežena psy, měli byste je držet pryč od úlů. Včely nemají rádi tmavou barvu, srst a také ostré pohyby. Útěk z nich je zbytečný - reagují na pohyb. Pokud jsou vzrušeni, je moudřejší ležet na zemi.

Na základě průměrného výnosu medu z jednoho úlu za sezónu - 40 kg a cenu jednoho kilogramu medu - 100 rublů, získáme částku plánovaného příjmu - 80 tisíc rublů.

Závěry

Je zřejmé, že nyní je v počáteční fázi vývoje systém univerzální podpory malých podniků v zemi. Aby to bylo dynamické, je důležité rozvíjet mechanismy maximálního ulehčování poskytování zvýhodněných půjček. A pro high-tech malý podnik část zátěže zájemce by měla být převzata státem. Proč je nutné jednat? Je třeba ocenit civilní impulsy podnikatelů, kteří se snaží přivést tuto zemi k hranicím vědeckého a technologického pokroku.

Dynamika státu s potenciálem růstu průmyslových odvětví a spolehlivé sociální ochrany je nemožná bez rozvoje malých podniků. Ukazatel, jak již bylo zmíněno, je jeho podíl na HDP. Silný a rozmanitý malý podnik s HDP kolem 60% je předpokladem pro soběstačnost domácího trhu v zemi, dostupnost spolehlivých rezerv ve své ekonomice.

Jaká je hlavní brzda jeho vývoje? Tato otázka je zřetelně rétorická, protože každý na ni odpovídá. Důvodem jejího růstu je současný daňový systém, který má přechodný charakter. Těžké, samozřejmě subjektivní a nadhodnocené požadavky kladou důraz na zranitelné a křehké systémy malých podniků. Samozřejmě, tato oblast státní regulace již deset let potřebuje reformu.

100 možností pro malé firmy, které můžete začít nyní

Chcete-li nasměrovat své myšlení k hledání nejúspěšnějšího uplatnění vašeho úsilí, nabízíme přesně sto variant realizovatelného soukromého podnikání v Rusku, které prakticky nevyžadují startovací kapitál a jsou snadno realizovatelné v praxi.

Chcete-li nasměrovat své myšlení na hledání oblasti působnosti vašeho úsilí, nabízíme sto možností soukromého podnikání, které prakticky nevyžadují startovací kapitál a jsou snadno realizovatelné v praxi.

Možnosti malých obchodů

1. Organizace soukromé cestovní kanceláře. Můžete pracovat jako zástupce cestovních kanceláří a organizovat své vlastní turistické výlety na zajímavá místa (moře, hory, muzea atd.).

2. Pokud máte dobrý styl psaní, můžete pracovat jako překladač reklamy pro jednotlivce i firmy.

3. Pokud máte znalosti v oblasti zemědělství, můžete vydělávat tím, že pracujete jako konzultant.

4. Máte-li doma telefon a moře volného času, můžete pracovat jako sekretářka nebo dispečer na domácím telefonu. V tomto případě nemusíte nutně mít jednoho "mistra" a celkový plat se může stát hmatatelným.

5. Pokud je vaše hobby starožitnosti, můžete pracovat jako zprostředkovatel nákupu a prodeje starožitností. V takovém případě nemusíte mít obchod. Konec konců můžete prodávat starožitnosti prostřednictvím internetu, sítě agentů doma prostřednictvím inzerátů v novinách. Zboží můžete také vzít do obchodů se starožitnostmi, které si vezmou zboží na zakázku.

6. Pokud perfektně opravujete všechny domácí spotřebiče, můžete oslovit větší okruh zákazníků. Stačí, když dáte malé oznámení a pokud máte skutečně "zlaté ruce" - zaručuje se vám dobrý měsíční bonus.

7. Konzultant architektury a designu - široká oblast působnosti.

8. Poradce v oblasti umění.

9. Soukromá umělecká galerie. Máte-li dobrý pokoj ve městě, vhodný pro pořádání výstav a prodej místních umělců, jednou nebo dvakrát za měsíc můžete uspořádat placenou výstavu nebo prodej takových děl, kteří si na ni vydělávají.

10. Pokud se projevíte jako člověka s uměleckými schopnostmi, pak rozsah uplatnění vašeho úsilí může být nejrozsáhlejší: od provedení umělecké tvorby a objednání reklamy na vaše obrazy. A najednou se vaše obrazy dotýkají duše bohatého člověka?

11. S minimálními znalostmi v astrologii, stejně jako s nekomplikovaným počítačem a softwarem pro sestavování astrologických map, si můžete vydělávat na tom.

12. Pokud máte gramotný dopis a bohatou kreativní představivost, zkuste si sami sebe jako autora článků, brožur, knih.

13. Navzdory skutečnosti, že vědecký a technologický pokrok pokročil daleko, zařízení, jako je jízdní kolo, zůstává docela v poptávce (zejména v malých městech a venkovských oblastech). Postarejte se o jejich zotavení a opravu - zákazníky, které budete mít.

14. Pokud žijete na místě, kde turisté často navštěvují, a máte vhodný venkovský dům k pobytu v noci, je možné, že máte šanci vydělat peníze.

15. Služba, jako je soukromá mateřská škola doma, je nyní docela náročná.

16. Pokud máte bohaté teoretické a praktické zkušenosti v oblasti účetnictví nebo práva, pravděpodobně již pracujete jako soukromý účetní nebo právník pro některého podnikatele a nejspíše pro jednoho.

17. Oprava a úprava nábytku. Pokud máte dovednost pracovat s dřevem, můžete být v tomto směru žádoucí. Naučte se ze starého nábytku podle objednávky zákazníka a z jeho vlastního materiálu (nebo jeho vlastní), který nevypadá horší než ten nový.

18. Výroba vonných svíček.

19. Skupiny pro děti. To je velmi oblíbený obchod. V naší době existuje vysoká poptávka po denních dětských skupinách. Máte odpovídající školení? Milujte děti? Máte trpělivost? Tato práce je pro vás!

20. Návrhář prostorů pro domácí zvířata. Lidé mají rádi hýčkat domácí zvířata. Proč ne na to v hotovosti? Vytvořte domy pro koťata nebo psy, které by vypadaly stejně jako domy jejich majitelů!

21. Pokud máte vysoce kvalitní počítač a laserovou barevnou tiskárnu - ve skutečnosti máte nejjednodušší systém pro publikování na počítači. Musíte ji správně aplikovat, vyzkoušet si sám sebe jako vydavatele různých příruček, dopisů, letáků atd.

22. Vydavatelství katalogu nebo příručky. To je dobrý nápad, zejména pro ty, kteří žijí ve střediscích nebo na místech, jejichž popularita mezi turisty rychle roste. Inzerenty mohou být hotely, motely, restaurace, divadla a dokonce i místní podnikatelé!

23. Editor. Vezměte rukopis pro úpravu a přípravu pro tisk.

24. Soukromý úřad práce. Pokud sestavíte rozsáhlou databázi na hotových pracovních místech u firem a podniků a budete je neustále upravovat - vždy budete mít zákazníky. Na rozdíl od jiných agentur a úřadů musíte být flexibilnější a rychlejší.

25. Každý, kdo se předtím věnoval boji proti domácímu hmyzu a stal se temperován a praktikoval v tomto boji, může organizovat spolehlivou službu ochrany před škůdci pro všechny příchozí.

26. Pokud máte praktické dovednosti a znalosti z oblasti ekonomie a financí, můžete působit jako konzultant v oblasti ekonomiky a financí. Oblasti, ve kterých můžete poskytovat služby a získávat: finanční účetnictví a řízení, franchising, obchodní plány, daně.

27. Nezávislý fotograf.

28. Pokud máte dlouhou gravitaci k psaní, pokuste se konečně v této oblasti. Nabídněte své výtvory novinám, časopisům, vydavatelům knih, umístěte na webové stránky na internetu. Můžete také působit jako autor objednávky, vytvářet výtvory o osobním životě a úspěších těch, kteří jsou ochotni platit za takové služby.

29. Nákup a restaurování starého nábytku. Druhý nábytek je koupen za penny, a po obnovení je prodáván jako exkluzivní! A můžete pracovat podle objednávky klienta a na jeho platby za materiál.

30. Máte-li počítač a znáte základy počítačové grafiky, ovládněte nejnovější softwarové produkty a vždy najdete zákazníka pro své služby.

31. Vlastní dopravní služba. Pokud máte vlastní minibus nebo kamion, zorganizujte si vlastní doručovací službu. Pokud počet klientů a objem provozu, který máte, poroste, můžete přilákat další vlastníky vozidel, kteří od nich obdrží provizi.

32. Osobní zdraví je téma, které vždy vzrušuje každého. Pokud jste se dříve zajímali o systémy léčení, výživy, omlazení, ale většinou pro sebe, můžete nyní sdílet své zkušenosti se všemi, kteří si přejí za poplatek.

33. Konzultant pro navrhování obytných prostor a domů, zahradní plochy. Stačí, abyste v tomto směru měli minimální znalosti. Stávající počítačové programy na těchto tématech vám pomohou vytvořit krásný domácí plán pro každý vkus.

34. Pokud máte rádi psychologii, kosmetologii, v průběhu novinek módních oděvů a nových trendů módy můžete poskytovat služby osobního poradce.

35. Pokud máte zkušenosti s výstavbou, můžete působit jako nezávislý dodavatel, jednak zjištění množství práce pro stavební čety, a za druhé, aby dodat stavební materiály pro stavbu za konkurenceschopné ceny (k tomu je potřeba najít dodavatele pro nejlepší možné ceny ). Můžete také obdržet slevu od dodavatele stavebních materiálů v závislosti na objemu objednávky.

36. Informační činnost. Pokud jste specialistou v určitém oboru, můžete své znalosti nabízet za poplatek, zavádět je na internetu, inzerovat v novinách, publikovat knihu nebo brožuru apod.

37. Informační služby. Na vyžádání klienta hledáte potřebné informace pro něj, využíváte všechny možné informační kanály (internet, knihy, knihovnu, média), zpracovávejte obdržené informace a prezentujte výsledek klientovi.

39. Vlastní prádlo doma. Sbírejte příkazy, organizujte prací proces, získejte peníze.

40. Údržba zahradních ploch, ozdobného zahradnictví, řezání stromů, řezání trávníků. S velkým množstvím práce můžete organizovat odborníky a pracovníky v týmu a nasměrovat je k plnění objednávek.

41. Pokud máte zkušenosti s účetnictvím, můžete se stát nezávislým účetním pro soukromé podnikatele nebo organizace. A díky správnému přístupu můžete paralelně provádět účetní práci na několika místech nebo s několika podnikateli.

42. Nabídka produktů pro speciální akce: svatby, obchodní jednání, jiné akce - může být zajímavým a výnosným obchodem.

43. Čištění čalounění a koberců. Potřebujete auto nebo minibus a vybavení pro čištění.

44. Dětské oblečení. Můžete si oba šité šaty a být obchodním zástupcem šicí dílny.

45. Služby čištění prostor (obytných nebo komerčních).

46. ​​Instruktor (osobní nebo obchodní) nebo mentor. Každá osoba dříve nebo později potřebuje osobu, která pomůže dostat se z deprese nebo se připravit k dosažení nějakého cíle.

47. Komentovat korespondenta. Koneckonců máte svůj vlastní pohled na události? Zvláštní pohled? A co předtucha událostí? můžete psát týdenní nebo měsíční stránku v místních novinách nebo časopisech.

48. Konzultant v počítačích. Konzultace jsou oblíbeným obchodem. Pokud máte zkušenosti, najděte si výklenky a podnikněte!

49. Oprava počítačů.

50. Učení se práci s počítačem. S tímto druhem podnikání můžete sloužit kancelářím a školit personál nebo číst kurzy ve školách, vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích. Další možností je stát se soukromým podnikatelem a trénovat doma.

51. Vyučování dětí k práci na počítači. Mnoho dětí má počítače. Rodiče nemají dostatek času, aby jim pomohli naučit se pracovat. Pokud chápete počítače a jste schopni pracovat s dětmi, může to být dobrý obchod.

52. Návrh oděvů. Obratnost a dobrý vkus je vaší příležitostí začít takové podnikání!

53. Péče o starší. Mnoho mladých rodin se nemůže postarat o své rodiče kvůli zaměstnání v práci a za jiných okolností. Nabídněte své služby.

54. Soukromé učení šití a pletení. Můžete organizovat individuální školení i skupinové aktivity.

55. Privátní nákupní služba na vyžádání. Vaši pravidelní zákazníci mohou být jak bohatí lidé, tak starší jedinci, stejně jako lidé, kteří jsou ochotni platit za vaše služby, spíše než sami a ztrácet čas.

56. Konzultant a trenér pro sebeobranu. V současné bouřlivé době existuje mnoho lidí, kteří by se rádi naučili základní techniky a metody sebeobrany. Školení lze provádět individuálně i ve skupinách.

57. Školení psů. Vyučování základů výchovy psů pro majitele, výcvik psů nebo práce s domácími zvířaty za přítomnosti majitelů není úplný seznam způsobů, jak vydělat peníze v tomto podnikání.

58. Doručení věcí do / od chemického čištění.

59. Oprava zemědělského nářadí a vybavení je ve venkovských oblastech poptávané.

60. Příprava právních dokumentů. Jen málo lidí je obeznámeno s terminologií přijatou v právních dokumentech. Pokud jste v tom dobrý, je to dobrý obchod.

61. Servis na limuzínu. Ve správném čase a za příznivých okolností může být tato činnost velmi výhodná a atraktivní.

62. Zámečník - specialista na zámky a bezpečnostní systémy.

63. Kouzelník. Pokud víte, jak dělat triky - můžete si vydělat, ponechat na objednávky nebo jednoduše pracovat na zábavních místech.

64. Odesílání prostřednictvím poštovních seznamů přes internet. Doručování poštovního seznamu je lukrativní obchod. Kvalita tajemníka, dobrý počítač a software jsou vše, co je potřeba.

65. Obchodní prodeje poštou. Můžete prodat vše, co vaše představivost a trh dovolí.

66. Marketingový konzultant - marketingový profesionál může nabídnout své služby z vlastní domácí kanceláře přes internet.

67. Masážní služby.

68. Seznamovací služby. S rozšířením Internetu se publikum klientů této firmy mnohokrát rozšířilo.

69. Specialista na lékařské faktury. Jste odkázáni na radu ohledně cen určitých zdravotnických služeb. Peníze pocházejí od lékařů, pro které poskytujete nějaký druh reklamy.

70. Konzultant o lécích. Je žádoucí mít znalosti o léčivých přípravcích.

71. Mobilní mytí automobilů / dodávka autodílů.

72. Mobilní disk žokej (toastmaster). Je požadováno svatby, narozeniny, jiné svátky.

73. Mobilní manikúra. Můžete poskytovat služby v domě zákazníka, a tím šetřit čas zákazníkům.

74. Péče domácí mazlíčky doma u klienta.

75. Výroba monogramů. Klobouky, trička, zavazadla, baseballové čepice, ručníky - vše může být umístěno na monogramu! Je zapotřebí dobrý šicí stroj.

76. Doprava během přemístění. Může se jednat o balení a rozbalení, nebo dokonce o nákladní automobily a dodávky.

77. Hudební lekce doma nebo doma s klientem. Poskytujete lekce klavíru, trubky, harpy - v tom, co jste talentovaní.

78. Vyhledává hlídání dětí pro batolata. Najdete chůvu a poskytnete její doporučení a další dokumenty zájemcům rodičům. Vaše služby hradí šťastní rodiče.

79. Výlety do přírody. Pokud žijete na vhodném místě a milujete přírodu, proč nejít pěšky na výlety?

80. Péče o těhotné ženy. Můžete nabídnout své služby příbuzným budoucí matky. Vaším úkolem je přijít jednou denně, připravit jídlo, vyčistit a zjednodušit povinnosti budoucí matky. Několik rodin vám přinese dobrý příjem.

81. Zveřejnění informačního bulletinu pro klienty o tématech objednaných pro vás.

82. Péče o rostliny v kanceláři. Samozřejmě, znalosti v této oblasti a láska rostlin jsou žádoucí.

83. Zdobení umělce. Můžete pracovat s vnitřními a vnějšími částmi domů. Vše závisí na vaší tvořivosti.

84. Plánování a vedení svátků. Nejrozsáhlejší oblast činnosti.

85. Osobní instruktor tělesné výchovy.

86. Móda pro domácí zvířata. Pokud šijete a milujete zvířata - udělejte vynikající práci!

87. Potraviny pro zvířata a dodávky zásob do domu. Mnoho starších a těžce zaměstnaných lidí potřebuje takovou službu. Je žádoucí mít auto a znalost velkoobchodních prodejců potravin.

88. Péče o domácí zvířata. Při odchodu lidé hledají někoho, kdo se stará o domácí zvířata. Zorganizujte si vlastní hotel pro psy, kočky, i ptáky!

89. Pádlování domácích zvířat. V mnoha rodinách není nikdo chodit pes během dne, zejména ve městě. Tyto služby můžete poskytovat.

90. Hledání vhodných mazlíčků na žádost klienta. Staňte se specialistou na určení toho, jaká lidská přirozenost je vhodnější pro určité plemeno a prodávejte své znalosti. Také můžete vytvořit vlastní databázi na návrh zvířat na prodej.

91. Výstavy domácích zvířat. Pokud máte vhodné místo a najdete je pro takové výstavy účastníky - je to zajímavé a výnosné.

92. Úprava rostlin. Lidé milují své rostliny a potřebují odborníky v této oblasti.

93. Umělec-portrétist. Můžete vytvářet rodinné portréty, portréty zvířat, dokonce i karikatury! Aplikujte své umělecké schopnosti!

94. Zprostředkovatel publikačních služeb. Najděte nejlepší ceny pro tisk mezi tiskárnami. Vyjednávejte s vydavateli o slevě na hromadné objednávky. Nabídněte svým zákazníkům své služby pro zadávání objednávek. Takoví zprostředkovatelé jsou přínosem pro obě strany.

95. Soukromá detektivní služba.

96. Konzultant pro zavedení nových produktů. Pokud máte zkušenosti s marketingovou prací, můžete nabídnout své služby výrobcům.

97. Korektor pravopisu. Správné manuály, knihy, internetové stránky, brožury, informační bulletiny atd. Můžete mít dost objednávek.

98. Katalog (bulletin) nemovitostí o nabídce a poptávce. V něm můžete poskytovat placené inzeráty pro realitní kanceláře a zprostředkovatele a katalog můžete bezplatně distribuovat.

99. Reportér. Pokud máte zkušenosti s novinářskou činností, můžete pracovat jako nezávislý reportér a nabízet své články různým publikacím.

100. Agentura pro poskytování odborníků na dočasnou práci v kanceláři a domově. Vytvořte databázi odborníků v různých oblastech pro dočasnou práci. Váš zisk je provize z přijaté platby za službu.

V případě, že k zařazení do tvůrčího díla svého mozku uvedené nebylo dost, a dosud jste nenalezli rozsah vašich znalostí a dovedností pro obohacování, doporučuji vám další problém. Existuje tak nádherný legislativní dokument, který se nazývá všestranná klasifikace služeb pro obyvatelstvo.

Velmi užitečný dokument, protože ve skutečnosti uvádí všechny myslitelné a nepředstavitelné typy soukromé činnosti, které můžete udělat sami. Najděte v tomto seznamu druh služeb, které jsou nejblíže vám v nejrůznějších parametrech (od vašich znalostí a schopností až po touhu po nich) a které vás dovedou k vašim penězům.

Nápady pro podnikání

Celkem je uvedeno 725 idejí malých podniků o skutečných myšlenkách pro malé podniky se součtem počátečních investic od 1000 do 19 875 400 rublů. Významná část navrhovaných nápadů je formalizována ve formě studií proveditelnosti s finančním modelem. Informace jsou pohodlně strukturovány ve sférách a směrech.

Tape nové nápady

 • 10 nápadů pro domácí podnikání žen Dnes pro ženy existuje mnoho slibných směrů - jedná se především o druhu podnikání, které lze otevřít doma
 • 10 podnikatelských nápadů pro muže doma Nudná, monotónní práce je již nudná. Je čas otevřít vlastní podnikání a ráno vstát ráno
 • Rozhovor s Alinou Balzerem Rozhovor s Alinou Balzerovou. Je důležité najít místo, které se zahřívá zevnitř. Pokud osoba najde takové zaměstnání, pak bude snazší překonat obtíže
 • 10 nápadů pro podnikání v garáži Mnoho společností se světovým jménem začalo svou cestu v garáži. Dnes si každý může otevřít vlastní mini-produkci - aby mu pomohl představit seznam deseti nejúspěšnějších nápadů
 • Ochrana práv dlužníků od věřitelů - slibné podnikání v krizi V podmínkách takových malých investic a mírných pracovních podmínek v první fázi bude období návratnosti ve městě s počtem obyvatel více než 500 tisíc lidí trvat 2-3 měsíce. 250 000 rub.
 • Rozhovor s Denisem Kokšarovem Rozhovor s Denisem Kokšarovem Business by měl být zahájen co nejdříve. Prostřednictvím pokusů a omylů si připravte vlastní cestu
 • Rozhovor s Gulnarou Mazilovou Rozhovor s Gulnarou Mazilovou Oblíbené podnikání transformuje život!
 • Rozhovor s Andrejem Vasinem Rozhovor s Andrejem Vasinem Nezoufejte a nevzdávejte se. Ať se stane cokoliv, je všechno nejlepší
 • Rozhovor s Andrejem Ilyukhinem Rozhovor s Andrejem Ilyukhinem Hlavní věcí je dobře vědět oblast, ve které chcete podnikat. Z nedostatku zkušeností, problémů začínají, mohou se stát začátkem konce
 • Rozhovor s Tatyanou Borisovnou Dorobolyukem Rozhovor s Tatyanou Borisovnou Dorobolyukem I když neexistuje jasný obchodní nápad, ale existuje nejasná touha otevřít vlastní podnikání, budeme vždy pomáhat
 • Rozhovor s Elenou Losevou Rozhovor s Elenou Losevou Obchodní kouč je povolání!
 • Rozhovor s Bityukovou Ninou Evgenievnou, podnikatele z Volgogradu Rozhovor s Ninou Evgenievnou Bityukovou Pokud jste odborníkem ve vašem oboru, jednat, uspějete
 • Rozhovor s Andrejem Shavnevem - rysy obchodování s produkty prostřednictvím internetu Rozhovor s Andrejem Shavnevem Tím, že přivedeme lidi k přírodním produktům, oživujeme vlastníky své země. Všechno je skutečné - prostě musíte začít dělat to, co chcete
 • Rozhovor s Mukashevou Aigul Rozhovor s Mukashevou Aigul Potřebujete opustit komfortní zónu, pomáhá se rozvíjet jako osoba
 • Rozhovor s Elenou Yeliseyna Eliseenko Rozhovor s Yeliseyenko Elene Y. Obchod může být vykonáván v každém věku. Rok není překážkou, rok je velmi cennou zkušeností!
 • Rozhovor s Oksanou Cherednichenko Rozhovor s Oksanou Cherednichenkovou Nevzdávejte se a nikdy se nevzdávejte! Nebojte se a zkuste, v životě je vše možné
 • Rozhovor s Anastasií Reznikem Rozhovor s Anastasií Reznikem Je důležité myslet na všechno! Střízlivě zhodnoťte své morální a fyzické zdroje
 • Prodej dřevěných domů s panenkami Jeden z atributů herních rolí dítěte je bábkové domy. Nadšení pro produkty šetrné k životnímu prostředí činí jejich kopie dřeva oblíbenými na trhu
 • Tiskový zprostředkovatel služby Cash Discoun. Rozhovor s Maximem Kosciuskem Rozhovor s Maximem Kosciuskem Nejdůležitější věcí v podnikání je strategické plánování a zaměření
 • Podnikání na organizaci úkolů pro děti Vzrušující a informující volný čas pro děti, rozvoj vedoucích dovedností a dovedností v týmové práci - tyto faktory činí z dětských úkolů průmyslu "zlatý obytný dům" 21. století
 • Cena zábavy "Bablomot" Cena Zábava "Bablomot" je časově testovaný zahraniční obchodní model
 • Rozhovor s Arkadim Vasilijevičem Solovievem - vedoucím Rozvojového centra v Omsku Rozhovor s Arkadim Vasilijevičem Solovyovem

Formáty materiálů

Materiály jsou prezentovány v následujících formátech:

 • Skutečné nápady pro podnikání jsou soustředěny do úspěšných příběhů. To není snadný předpoklad, ale 100% skutečné příběhy těch podnikatelů, kteří uspěli ve své výklenku. Upřímně řečeno "bez poznámky" mluví o tom, odkud začali, o tom, jaké metody používají, co je zvláště důležité zdůraznit.
 • Jedinečný formát vyvinutý společností Moneymaker Factory je ideou komodity. Zde uvážíme jediný produkt / produkt, na němž je možné, ne-li "dát dohromady" stát, pak je slušné získat například počáteční kapitál.
 • Případové studie s podrobnou a podrobnou analýzou nových nápadů, včetně metod propagace a uvedení na trh a krátkého finančního modelu.

Je snadné začít podnikat?

Ne, to není snadné! Proto proto, abyste mohli otevřít své podnikání, učinit to úspěšným a proto výnosným, musíte vše detailně počítat, analyzovat své silné a slabé stránky, pochopit, co znáte od.

Krátký algoritmus pro úspěšnou cestu bude vypadat takto:

Jak si vybrat ze sady své myšlenky pro podnikání a uspět

A nyní si prohlédněte druhý bod podrobněji, abyste pochopili, jak správně zvolit nejpopulárnější a výnosnější obchodní myšlenku.

Několik tipů od Factory of Moneymakers:

 1. Odbornost. Vyberte si něco, co je blízko k vám, v němž se cítíte jako profesionální. Zodpovědný bankovní analytik snadno otevře poradenskou firmu, ale zda je schopen organizovat úspěšnou manželskou agenturu, je již otázkou.
 2. Přílohy. Měla by se zvýšit výše kapitálových investic, takže v případě zkázy se ztráta peněz nestane pro vás tragédií a nevede k prodeji jednoho bytu nebo ledviny. Praxe ukazuje, zda porušujete tuto podmínku, pak budete přemýšlet, jak nestratit investované prostředky, a ne jak otevřít úspěšnou a ziskovou společnost. Proto téměř všechny publikace ukazují velikost počátečního kapitálu a tato položka nemůže být přehlédnuta.
 3. Perspektivy. Při výběru střízlivé posouzení, jak zvolená idea je svěží a slibná. Má smysl otevřít bod rychlého občerstvení vedle McDonalds nebo obchod s potravinami v bezprostřední blízkosti magnetu? Je lepší vybrat si směr, který bude vyčnívat z konkurentů, například se stejným magnet, může být velmi úspěšný, „ekolavka“ a „McDuck“ instituce, zaměřené na zdravou výživu.
 4. Klientský tok. Doporučujeme vždy vzít v úvahu cílové publikum a umístění, protože formát, který v Moskvě ideálně "šel", může být v malém městečku naopak nepracující. Je zřejmé, že v průmyslové oblasti s velkým počtem podniků bude nevhodné podívat se na elitní kosmetický salon, ale pivo bude velmi výhodné.
 5. Legislativa. Pečlivě si prostudujte regulační a regulační dokumenty vybraného místa pro posuzování právních rizik. Řekněme, že chcete otevřít vodní dýmku a analýza legislativních aktů vám řekne, že v této oblasti existuje vážné riziko přísnější legislativy.

Využijte našich bezplatných konzultací

Zvláštností našeho portálu je to, že nekonáme monolog, ale upřednostňujeme dialog. Máte-li jakékoli dotazy, můžete vždy najít podporu položením otázky na fóru a odborníci vám na ni odpovídají.

Pokročilé

Alternativní způsob, jak najít dobrý obchodní nápad, je studium franšízy. Logika je jednoduchá: pokud se prodává obchodní model, znamená to, že je víceméně cenné. Podívejte se na náš katalog franšíz a podívejte se na seznam skutečných nabídek. Můžete kontaktovat zástupce a prodiskutovat nákup franšízy, nebo se jen inspirovat k vytváření vlastního podnikání, popadnutí nápadu. Zde jsou některé z nejzajímavějších pro začátečníky z našeho pohledu.

Obchodní nápady pro začínající podnikatele: Top 25 nejlepších tipů pro malé firmy od začátku k zahájení podnikání

V tomto článku jsme pro vás shromáždili nejvýnosnější obchodní myšlenky pro začátečníky, s přílohami a bez nich. To je nejdůležitější a výnosný podnik, který vám přinese stabilní příjem.

Prodej věcí na Avito

Schopnost správně odevzdat zboží společnosti Avito vám umožní dobře vydělat. Můžete začít tím, že prodáváte své nepotřebné věci. Můžete si koupit zboží od těch, kteří je chtějí prodat rychleji a levněji, a poté je prodat dražší. Zajímavou možností - prodávat produkty a služby ostatních lidí za procentní podíl. Chcete-li to udělat, téměř nemusíte investovat a příjmy s aktivní prací začínají od 300-400 dolarů měsíčně.

Reklamní agentura

Pro malou agenturu budete mít dostatek kanceláře v 10 metrech čtverečních. m, minimální vybavení a 2-3 osoby. Takové podnikání je výhodné otevřít ve velkém městě. Pak tam bude velká poptávka po vývoji tiskových materiálů a tvůrčích odvětví, jako je například vytvoření loga, corporate identity, slogany. Budete muset investovat od $ 1,000, ale měsíční příjem bude minimálně $ 700.

V této oblasti jsou příjmy s každým měsícem je jen víc. V budoucnu se můžete spolehnout na čistý zisk ve výši 2-3 tisíc dolarů.

Agentura svátků

Jedná se o velmi zajímavý obchod a navíc s minimálními investicemi. Malá kancelář, počítač a reklama - to jsou hlavní náklady na její organizaci. Hlavním úkolem bude výběr umělců pro zákazníky a vývoj slavnostních programů. A prakticky všechny výdělky jsou "čisté" peníze. Pro malou agenturu budou potřebovat investice v oblasti 1000 dolarů, a zisk bude od 1500 dolarů měsíčně.

Nákladní doprava

Vynikající podnik, který se velmi snadno rozšiřuje a postupně zvyšuje jeho flotilu. Dvě auta s řidičem a jedním dispečerem - vše, co musíte začít. S počáteční investicí asi 15 tisíc dolarů, čistý zisk dosáhne 1000-2000 dolarů měsíčně.

Služba "manžela za hodinu"

Jedná se o relativně nový a velmi oblíbený typ podnikání bez kapitálových investic. Vaším úkolem je uspořádat základnu pracovníků různých oborů, koordinovat jejich práci a hledat zákazníky. S denními, dokonce i nejmenšími objednávkami, čistý zisk za měsíc začíná od 500 dolarů.

Opravy obuvi a výroba klíčů

Místnost je 5-10 metrů čtverečních, nářadí, regály a dobrý pán - a můžete začít pracovat. Pokud máte kvalifikaci, můžete to udělat sami. Chcete-li začít, budete potřebovat 800-900 dolarů. A měsíční příjem takového případu je 600-1500 dolarů, v závislosti na počtu objednávek.

Chov a prodej zvířat

Úspěšné malé podniky mohou být postaveny na chov a prodej zvířat: psi, kočky, činčily, králíci, ryby, prasata, nutrie, kachny, včely, křepelky, bažanti, fretky, hlemýžďů, slepice, atd...

Samozřejmě je počáteční kapitál pro každý případ odlišný (oba 500 dolarů a 15 tisíc - za organizaci plné farmy). Ale čistý zisk v každém případě začíná značkou 1000 dolarů. Díky chovu drahých a "populárních" zvířat můžete získat a 3-5 tisíc dolarů měsíčně.

Tutoring

Při studiu různých disciplín, hraní na kytaru, zpěvu a dokonce i spoustu zajímavých věcí můžete získat od 400 dolarů měsíčně. Pro dobré zaměstnání však bude nutné věnovat minimální reklamu na internetu (50-70 dolarů).

Internetový obchod s věcmi z Číny

Prodej levných oděvů z Číny - vynikající podnik, který nevyžaduje velké počáteční kapitál. Chcete-li koupit nejvíce "běžící" věci a už je na skladě, potřebujete asi 700 dolarů. Dokonce i s malým rozpětím (15-25%), měsíční tržby mohou dosáhnout 600-1000 dolarů "čisté".

Počítačové služby

Organizace počítačové opravy vyžaduje pronájem místnosti o rozloze přibližně 15 metrů čtverečních. m a nákup nástrojů. Všechny náklady spojené s nákupem komponentů a náhradních dílů jsou již hrazeny vašimi zákazníky.

Po investování asi 500 dolarů do tohoto obchodu můžete počítat s čistým ziskem v oblasti 600 USD za měsíc. Populární služby vydělávají od 900 dolarů. Ale pro rozšíření budete muset najmout dalšího nebo dvou opravářů.

Tisk na oblečení

Přes velkou konkurenci je to velmi oblíbená služba. K pronájmu předpokladů a nákupu termopráce opustí 800-900 dolarů. A za měsíc můžete za takovou práci získat $ 300-400 "čistý". A to je, pokud máte opravdu malou firmochku s jedním zaměstnancem. Rozbalíte-li reklama o sobě, můžete se spolehnout na větší částky.

Soukromý kosmetolog (kadeřník, make-up artist, majster manikúry)

Taková práce doma je skutečná záležitost. A vy nemusíte utrácet peníze za pronájem a pořádání salonu. Pouze na jejich nástrojích a spotřebním materiálu. Chcete-li koupit kvalitní nástroje a dobré výrobky (kosmetika, balzámy, barvy atd.), Potřebujete nejméně 900-1200 dolarů. A čistý zisk bude z 1000 dolarů měsíčně.

Jídelna

Chcete-li otevřít malou jídelnu pro 20-30 míst bude potřebovat asi 24-25 tisíc dolarů (pronájem a opravy prostor, dokumenty, vybavení, mzdy, jídlo). Ziskovost takového podniku činí 1500-2000 dolarů za měsíc.

Čištění koberců

Nejprve je potřeba vynaložit peníze na vybavení a efektivní čisticí prostředky (vysavač, odizolovací stroj, odstraňovač bodů apod.) A reklamu. To vše bude trvat přibližně 2500-3000 dolarů. A vaše čisté výdělky budou za první rok práce měsíčně 1500-2000 dolarů měsíčně.

Sto malých obchodních možností

Sto malých obchodních možností

Chcete-li nasměrovat své myšlení na hledání oblasti působnosti vašeho úsilí, nabízíme sto možností soukromého podnikání, které prakticky nevyžadují startovací kapitál a jsou snadno realizovatelné v praxi.

1. Organizace soukromé cestovní kanceláře. Můžete pracovat jako zástupce cestovních kanceláří a organizovat své vlastní turistické výlety na zajímavá místa (moře, hory, muzea atd.).

2. Pokud máte dobrý styl psaní, můžete pracovat jako překladač reklamy pro jednotlivce i firmy.

3. Pokud máte znalosti v oblasti zemědělství, můžete vydělávat pracováním jako poradce.

4. S domácím telefonem a mořem volného času můžete pracovat jako sekretářka nebo dispečer na domácím telefonu. V tomto případě nemusíte nutně mít jednoho "mistra" a celkový plat se může stát hmatatelným.

5. Pokud je vaše hobby starožitnosti, můžete pracovat jako zprostředkovatel nákupu a prodeje starožitností. V takovém případě nemusíte mít obchod. Konec konců můžete prodávat starožitnosti prostřednictvím internetu, sítě agentů doma prostřednictvím inzerátů v novinách. Zboží můžete také vzít do obchodů se starožitnostmi, které si vezmou zboží na zakázku.

6. Pokud perfektně opravujete všechny domácí spotřebiče, můžete oslovit větší okruh zákazníků. Stačí, když dáte malé oznámení a pokud máte skutečně "zlaté ruce" - zaručuje se vám dobrý měsíční bonus.

7. Konzultant architektury a designu je široká oblast působnosti.

8. Konzultant umění.

9. Soukromá galerie. Máte-li dobrý pokoj ve městě, vhodný pro pořádání výstav a prodej místních umělců, jednou nebo dvakrát za měsíc můžete uspořádat placenou výstavu nebo prodej takových děl, kteří si na ni vydělávají.

10. Pokud se projevíte jako člověk s uměleckými schopnostmi, pak rozsah uplatnění vašeho úsilí může být nejrozsáhlejší: od provedení umělecké práce na zakázku před inzerováním svých obrazů. A najednou se vaše obrazy dotýkají duše bohatého člověka?

11. Mít minimální znalosti o astrologii, stejně jako nekomplikovaný počítač a software pro kompilace astrologických map, Na to můžete vydělat peníze.

12. Pokud máte gramotný dopis a bohatou kreativní představivost, vyzkoušejte se jako autor článků, brožur, knih.

13. Navzdory skutečnosti, že vědecký a technologický pokrok pokročil daleko, zařízení, jako je jízdní kolo, zůstává docela v poptávce (zejména v malých městech a venkovských oblastech). Postarejte se o jejich restaurování a opravy jízdních kol - zákazníků, které budete mít.

14. Pokud žijete na místě, kde turisté často navštěvují, a máte vhodný venkovský dům k pobytu v noci, je možné, že máte možnost vydělat si.

15. Dnes je taková služba jako soukromá mateřská škola doma velmi žádaná.

16. Pokud máte bohaté teoretické a praktické zkušenosti v oblasti účetnictví nebo práva, pak pravděpodobně již pracujete jako soukromý účetní nebo právník pro nějakého podnikatele a nejspíše pro jednoho.

17. Oprava a úprava nábytku. Pokud máte dovednost pracovat s dřevem, můžete být v tomto směru žádoucí. Naučte se ze starého nábytku podle objednávky zákazníka a z jeho vlastního materiálu (nebo jeho vlastní), který nevypadá horší než ten nový.

18. Výroba vonných svíček.

19. Skupiny pro děti. To je velmi oblíbený obchod. V naší době existuje vysoká poptávka po denních dětských skupinách. Máte odpovídající školení? Milujte děti? Máte trpělivost? Tato práce je pro vás!

20. Návrhář prostorů pro domácí zvířata. Lidé mají rádi hýčkat domácí zvířata. Proč ne na to v hotovosti? Vytvořte domy pro koťata nebo psy, které by vypadaly stejně jako domy jejich majitelů!

21. Pokud máte kvalitní počítač a laserovou barevnou tiskárnu - ve skutečnosti máte jednoduchý počítačový systém pro publikování. Musíte ji správně aplikovat, vyzkoušet si sám sebe jako vydavatele různých příruček, dopisů, letáků atd.

22. Vydavatelství katalogu nebo příručky. To je dobrý nápad, zejména pro ty, kteří žijí ve střediscích nebo na místech, jejichž popularita mezi turisty rychle roste. Inzerenty mohou být hotely, motely, restaurace, divadla a dokonce i místní podnikatelé!

23. Editor. Vezměte rukopis pro úpravu a přípravu pro tisk.

24. Soukromý úřad práce. Pokud sestavíte rozsáhlou databázi na hotových pracovních místech u firem a podniků a budete je neustále upravovat - vždy budete mít zákazníky. Na rozdíl od jiných agentur a úřadů musíte být flexibilnější a rychlejší.

25. Každý, kdo se předtím věnoval boji domácímu hmyzu a stal se temperován a praktikoval v tomto boji, může organizovat spolehlivou službu ochrany proti škůdcům pro všechny příchozí.

26. Pokud máte praktické dovednosti a znalosti z oblasti ekonomie a financí, můžete působit jako konzultant v oblasti ekonomiky a financí. Oblasti, ve kterých můžete poskytovat služby a získávat: finanční účetnictví a řízení, franchising, obchodní plány, daně.

27. Nezávislý fotograf.

28. Pokud máte dlouhou gravitaci k psaní, vyzkoušejte se konečně v této oblasti. Nabídněte své výtvory novinám, časopisům, vydavatelům knih, umístěte na webové stránky na internetu. Můžete také působit jako autor objednávky, vytvářet výtvory o osobním životě a úspěších těch, kteří jsou ochotni platit za takové služby.

29. Nákup a restaurování starého nábytku. Druhý nábytek je koupen za penny, a po obnovení je prodáván jako exkluzivní! A můžete pracovat podle objednávky klienta a na jeho platby za materiál.

30. Pokud máte počítač a vlastníte základy počítačové grafiky, ovládněte nejnovější softwarové produkty a vždy najdete zákazníka pro své služby.

31. Vlastní dopravní služba. Pokud máte vlastní minibus nebo kamion, zorganizujte si vlastní doručovací službu. Pokud počet klientů a objem provozu, který máte, poroste, můžete přilákat další vlastníky vozidel, kteří od nich obdrží provizi.

32. Osobní zdraví je téma, které vždy vzrušuje každého. Pokud jste se dříve zajímali o systémy léčení, výživy, omlazení, ale většinou pro sebe, můžete nyní sdílet své zkušenosti se všemi, kteří si přejí za poplatek.

33. Konzultant pro návrh obytných domů a domů, zahradní pozemky. Stačí, abyste v tomto směru měli minimální znalosti. Stávající počítačové programy na těchto tématech vám pomohou vytvořit krásný domácí plán pro každý vkus.

34. Pokud máte rádi psychologii, kosmetologii, v průběhu novinek módních oděvů a nových trendů módy můžete poskytovat služby konzultanta osobního obrazu.

35. Máte-li zkušenosti ve stavebnictví, můžete jednat jako nezávislý dodavatel, za prvé zjištění množství práce pro stavební týmy a za druhé dodávky stavebních materiálů za příznivé ceny za stavbu (za to potřebujeme najít dodavatele za nejoptimálnější ceny). Můžete také obdržet slevu od dodavatele stavebních materiálů v závislosti na objemu objednávky.

36. Informační činnost. Pokud jste specialistou v určitém oboru, můžete své znalosti nabízet za poplatek, zavádět je na internetu, inzerovat v novinách, publikovat knihu nebo brožuru apod.

37. Informační služby. Na vyžádání klienta hledáte potřebné informace pro něj, využíváte všechny možné informační kanály (internet, knihy, knihovnu, média), zpracovávejte obdržené informace a prezentujte výsledek klientovi.

38. Internetový obchod.

39. Vlastní prádlo doma. Sbírejte příkazy, organizujte prací proces, získejte peníze.

40. Údržba zahradních ploch, dekorativní zahradnictví, řezání stromů, sekání trávníků. S velkým množstvím práce můžete organizovat odborníky a pracovníky v týmu a nasměrovat je k plnění objednávek.

41. Pokud máte zkušenosti s účetnictvím, můžete se stát nezávislým účetním pro soukromé podnikatele nebo organizace. A díky správnému přístupu můžete paralelně provádět účetní práci na několika místech nebo s několika podnikateli.

42. Dodání produktů pro speciální akce: svatby, obchodní jednání, další akce - může být zajímavým a výnosným obchodem.

43. Čištění čalounění a koberců. Potřebujete auto nebo minibus a vybavení pro čištění.

44. Dětské oblečení. Můžete si oba šité šaty a být obchodním zástupcem šicí dílny.

45. Úklidové služby pro prostory (obytné nebo komerční).

46. Instruktor (osobní nebo obchodní) nebo mentor. Každá osoba dříve nebo později potřebuje osobu, která pomůže dostat se z deprese nebo se připravit k dosažení nějakého cíle.

47. Komentovat korespondenta. Koneckonců máte svůj vlastní pohled na události? Zvláštní pohled? A co předtucha událostí? Můžete napsat týdenní nebo měsíční stránku v místním časopise nebo časopise.

48. Konzultant v počítačích. Konzultace jsou oblíbeným obchodem. Pokud máte zkušenosti, najděte si výklenky a podnikněte!

49. Opravy počítačů.

50. Naučte se pracovat s počítačem. S tímto druhem podnikání můžete sloužit kancelářím a školit personál nebo číst kurzy ve školách, vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích. Další možností je stát se soukromým podnikatelem a trénovat doma.

51. Výuka dětí pro práci s počítačem. Mnoho dětí má počítače. Rodiče nemají dostatek času, aby jim pomohli naučit se pracovat. Pokud chápete počítače a jste schopni pracovat s dětmi, může to být dobrý obchod.

52. Módní návrhářství. Obratnost a dobrý vkus je vaší příležitostí začít takové podnikání!

53. Péče o starší lidi. Mnoho mladých rodin se nemůže postarat o své rodiče kvůli zaměstnání v práci a za jiných okolností. Nabídněte své služby.

54. Soukromé učení se šít a pletené. Můžete organizovat individuální školení i skupinové aktivity.

55. Soukromá nákupní služba na objednávku. Vaši pravidelní zákazníci mohou být jak bohatí lidé, tak starší jedinci, stejně jako lidé, kteří jsou ochotni platit za vaše služby, spíše než sami a ztrácet čas.

56. Konzultant a trenér pro sebeobranu. V současné bouřlivé době existuje mnoho lidí, kteří by se rádi naučili základní techniky a metody sebeobrany. Školení lze provádět individuálně i ve skupinách.

57. Školení psů. Vyučování základů výchovy psů pro majitele, výcvik psů nebo práce s domácími zvířaty za přítomnosti majitelů není úplný seznam způsobů, jak vydělat peníze v tomto podnikání.

58. Doručení věcí do / od chemického čištění.

59. Oprava zemědělského nářadí a vybavení je ve venkovských oblastech poptávaná.

60. Vypracování právních dokumentů. Jen málo lidí je obeznámeno s terminologií přijatou v právních dokumentech. Pokud jste v tom dobrý, je to dobrý obchod.

61. Limuzína služba. Ve správném čase a za příznivých okolností může být tato činnost velmi výhodná a atraktivní.

62. Zámečník - specialista na zámky a bezpečnostní systémy.

63. Kouzelník. Pokud víte, jak dělat triky - můžete si vydělat, ponechat na objednávky nebo jednoduše pracovat na zábavních místech.

64. Odeslání do mailing listů přes internet. Doručování poštovního seznamu je lukrativní obchod. Kvalita tajemníka, dobrý počítač a software jsou vše, co je potřeba.

65. Obchodní prodeje poštou. Můžete prodat vše, co vaše představivost a trh dovolí.

66. Marketingový konzultant - marketingový profesionál může nabídnout své služby z vlastní domácí kanceláře přes internet.

67. Služby maséra.

68. Seznamovací služby. S rozšířením Internetu se publikum klientů této firmy mnohokrát rozšířilo.

69. Specialista na lékařské faktury. Jste odkázáni na radu ohledně cen určitých zdravotnických služeb. Peníze pocházejí od lékařů, pro které poskytujete nějaký druh reklamy.

70. Konzultant na léky. Je žádoucí mít znalosti o léčivých přípravcích.

71. Mobilní mytí automobilů / dodávka autodílů.

72. Mobilní disk žokej (toastmaster). Je požadováno svatby, narozeniny, jiné svátky.

73. Mobilní služby manikúry. Můžete poskytovat služby v domě zákazníka, a tím šetřit čas zákazníkům.

74. Péče domácí mazlíčky doma od klienta.

75. Výroba monogramů. Klobouky, trička, zavazadla, baseballové čepice, ručníky - vše může být umístěno na monogramu! Je zapotřebí dobrý šicí stroj.

76. Doprava při pohybu. Může se jednat o balení a rozbalení, nebo dokonce o nákladní automobily a dodávky.

77. Hudební lekce doma nebo doma. Poskytujete lekce klavíru, trubky, harpy - v tom, co jste talentovaní.

78. Hledání hlídání dětí. Najdete chůvu a poskytnete její doporučení a další dokumenty zájemcům rodičům. Vaše služby hradí šťastní rodiče.

79. Exkurze do přírody. Pokud žijete na vhodném místě a milujete přírodu, proč nejít pěšky na výlety?

80. Péče o těhotné ženy. Můžete nabídnout své služby příbuzným budoucí matky. Vaším úkolem je přijít jednou denně, připravit jídlo, vyčistit a zjednodušit povinnosti budoucí matky. Několik rodin vám přinese dobrý příjem.

81. Zveřejnění informačního bulletinu pro klienty o tématech objednaných pro vás.

82. Péče o rostliny v kanceláři. Samozřejmě, znalosti v této oblasti a láska rostlin jsou žádoucí.

83. Umělec-dekorátor. Můžete pracovat s vnitřními a vnějšími částmi domů. Vše závisí na vaší tvořivosti.

84. Plánování a vedení svátků. Nejrozsáhlejší oblast činnosti.

85. Osobní instruktor tělesné výchovy.

86. Móda pro domácí zvířata. Pokud šijete a milujete zvířata - udělejte vynikající práci!

87. Krmivo pro zvířata a dodávky vybavení doma. Mnoho starších a těžce zaměstnaných lidí potřebuje takovou službu. Je žádoucí mít auto a znalost velkoobchodních prodejců potravin.

88. Péče o domácí zvířata. Při odchodu lidé hledají někoho, kdo se stará o domácí zvířata. Zorganizujte si vlastní hotel pro psy, kočky, i ptáky!

89. Pádlování zvířat. V mnoha rodinách není nikdo chodit pes během dne, zejména ve městě. Tyto služby můžete poskytovat.

90. Hledání vhodných mazlíčků na žádost klienta. Staňte se specialistou na určení toho, jaká lidská přirozenost je vhodnější pro určité plemeno a prodávejte své znalosti. Také můžete vytvořit vlastní databázi na návrh zvířat na prodej.

91. Výstavy domácích zvířat. Pokud máte vhodné místo a najdete je pro takové výstavy účastníky - je to zajímavé a výnosné.

92. Úprava rostlin. Lidé milují své rostliny a potřebují odborníky v této oblasti.

93. Umělec-portrétist. Můžete vytvářet rodinné portréty, portréty zvířat, dokonce i karikatury! Aplikujte své umělecké schopnosti!

94. Zprostředkovatel publikačních služeb. Najděte nejlepší ceny pro tisk mezi tiskárnami. Vyjednávejte s vydavateli o slevě na hromadné objednávky. Nabídněte svým zákazníkům své služby pro zadávání objednávek. Takoví zprostředkovatelé jsou přínosem pro obě strany.

95. Soukromá detektivní služba.

96. Konzultant pro zavedení nových produktů. Pokud máte zkušenosti s marketingovou prací, můžete nabídnout své služby výrobcům.

97. Korektor pravopisu. Správné manuály, knihy, internetové stránky, brožury, informační bulletiny atd. Můžete mít dost objednávek.

98. Katalog (bulletin) o nemovitostech o nabídce a poptávce. V něm můžete poskytovat placené inzeráty pro realitní kanceláře a zprostředkovatele a katalog můžete bezplatně distribuovat.

99. Reportér. Pokud máte zkušenosti s novinářskou činností, můžete pracovat jako nezávislý reportér a nabízet své články různým publikacím.

100. Agentura pro poskytování odborníků na dočasnou práci v kanceláři a domově. Vytvořte databázi odborníků v různých oblastech pro dočasnou práci. Váš zisk je provize z přijaté platby za službu.

V případě, že k zařazení do tvůrčího díla svého mozku uvedené nebylo dost, a dosud jste nenalezli rozsah vašich znalostí a dovedností pro obohacování, doporučuji vám další problém. Existuje tak nádherný legislativní dokument, který se nazývá všestranná klasifikace služeb pro obyvatelstvo. Velmi užitečný dokument, protože ve skutečnosti uvádí všechny myslitelné a nepředstavitelné typy soukromé činnosti, které můžete udělat sami. Najděte v tomto seznamu druh služeb, které jsou nejblíže vám v nejrůznějších parametrech (od vašich znalostí a schopností až po touhu po nich) a které vás dovedou k vašim penězům.

Autor: Igor Viktorovič Loza, parapsycholog a podnikatel, tvůrce "ruského modelu úspěšného obohacení".

Zdroj: Centrum pro dálkové vzdělávání Elitarium

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.