Vytvořte kanál YouTube

Pozdravy pro všechny začátečníky yutuberam a videobloggers.

Na spojení Vasily Blinov a dnes začínám na blogu nový velký sloupec věnovaný vývoji kanálu a výdělku pro Yutoub.

Rozdělíme YouTube z A do Z v jasném jazyce, aby každý mohl zjistit, kde začít a jak jednat.

Trochu prehistorie

Dva roky pracuji vzdáleně, studuji a vytvářím různé zdroje příjmů prostřednictvím internetu, o kterých v tomto blogu říkám. Yutub předtím, než jsem nezůstala v prioritě, dokud jsem na něm nenapsal několik videí a neviděl, že mi začali přinášet pasivní příjem.

Odnesl jsem to, nahrál video na kanál, sledoval ho uživatelé a vy jste mu zbytečně ztratil zbytek života. Ale nestačí pouze vzlétnout a naplnit video, takže kanál začne přinášet peníze, které potřebujete znát alespoň základy úpravy videa, optimalizace kanálů a marketingu.

Vývoj kanálu lze porovnat s vývojem obvyklého blogu, který jsem již dva roky dělá. Podíváte-li se na jednotlivé kroky, to je volba výklenek, složení strukturu obsahu, designu, konfiguraci, a tak dále. D. Dnes jsem položil vše na pultech, že jste pochopili předběžný plán práce na svém kanálu.

Při psaní tohoto bezplatného vzdělávacího materiálu na YouTube mi pomůže můj dobrý přítel, kterého jsme se setkali na ostrově Bali v Indonésii v zimě roku 2015. Nyní pracuje jako specialista na Youtube hlavně na zahraničních plochách internetu a podporuje kanály s miliony účastníků.

Myslím, že jeho zkušenosti budou užitečné nejen pro začátečníky, ale i pro ty, kteří, jak říkají, žijí již několik let s YouTube.

Tyto články můžete volat zdarma v odborné praxi na internetu "Správce kanálů YouTube". Ve vzdálené práci k dnešnímu dni je to jedna z nejvyhledávanějších specialit.

Kde mám začít?

Pořádáme malou reality show "Jak se stát videoblogger" s plnou zprávou ve formě výukových obsahů na tomto blogu.

Nezačínám od začátku. Jak jsem řekl, mám kanál (Vlog Vasily Blinov), který je v současné době zaplaven 35 videí, z nichž většina jsou „šedé“, to znamená, Stáhnul jsem si špatné videa a nahrát je na váš kanál, některé porušení autorských práv. Od nich se mi chystám zbavit se v blízké budoucnosti a nechat pouze obsah autora.

Po celou dobu existence kanálu na něm byl napsán:

 1. 35 videí.
 2. 599 zhlédnutí.
 3. 684 odběratelů.

Zpeněla jsem to s partnerskými programy, takže je těžké vypočítat příjem. Nedávno jsem kvůli jeho nezkušenosti připojil oficiální zpeněžení, které zobrazuje reklamy při sledování reklam a chci říci, že je to úplný nesmysl. Tímto způsobem můžete získat něco jen s miliony zobrazení.

Obecně platí, že zobrazení takové reklamy, které mnozí považují za jediný způsob, jak zpeněžit, je téměř na posledním místě. Proč? Řeknu vám o tom v samostatném článku o tom, jak vydělat peníze na YouTube a zpeněžit video.

S takovým nepořádek na mém kanálu YouTube začnu.

Největší problém, který se zastaví

Největším problémem při natáčení videa pro kanál není technická schopnost přizpůsobit vše, ale psychologicky. Mnoho, včetně mě, se bojí kamery. Zdá se, že všichni víte, co říkat, a když do něj přidáte záznam, vznikne ve vaší hlavě prázdno.

Přibližně ve stejné situaci, jakou jsem měl, když jsem začal psát tento blog, jen pokud jde o psaní článků. Nemohl jsem napsat dva řádky, ale pak se při každodenních činnostech začalo zlepšovat a zlepšovat. Alespoň to myslím.

Teď klidně píšu o 3-4 články týdně a zveřejňuji je. S videem nepochybuji, bude to stejné. Čím více se snažíte, tím více se to ukáže. Myšlení bude vytvořeno správně, budeme řeč, atd., Možná na toto téma budete muset absolvovat nějaké kurzy nebo školení.

Pokud má někdo stejný problém, nezapomeňte napsat komentář k tomuto článku.

Podrobný plán rozvoje kanálu na webu Youtube

Absence plánu je důvodem, proč 99% nově příchozích spolupracuje. Nemá tušení, jak začít, jak a co dělat, atd. Jako loď v moři, která neví, kam plavat. Nakonec něco jako dělat, někde plavat, ale žádné výsledky. Proto na tom budeme pracovat.

Celý proces lze zhruba rozdělit do 9 etap:

 1. Výběr a analýza tématu kanálu.
 2. Vyhledejte než zpeněžit video.
 3. Vypracování plánu obsahu.
 4. Vytvoření a konfigurace kanálu.
 5. Dekorace.
 6. Nahrávání a úpravy videa.
 7. Vložte a optimalizujte klipy.
 8. Sledování výsledků.
 9. Propagace a reklama.

Hlavní věc, podle mého názoru, splněním všech těchto bodů - nalezení svého stylu a rozvíjení strategie. Samozřejmě, všechno, co uděláte zpočátku, bude jako někdo. Ale není to děsivé, je to zákon přírody, kopírujeme vše od dětství, které vidíme a slyšíme. Tam ji vzal, vzal a nakonec porodil něco jedinečného.

Pojďme nyní zkoumat každou etapu zvlášť, o čem spočívá.

Krok 1. Výběr výběru a analýza témat kanálu

 • Studium témat kanálů.
 • Výběr několika témat, na které budete video natáčet.
 • Analýza tématu, kterou jste si vybrala, je zajímavá a relevantní pro diváky Youtube.
 • Určete cílové publikum.
 • Studium vašich konkurentů.
 • Kreslení přibližné struktury vašeho výklenku.

Krok 2: Zpeněžit

Někdo bude říkat, že nemusíte přemýšlet o tom, jak si nejprve vydělávat, ale nemyslím si, že ano. Úspěch každého projektu závisí na tom, kolik peněz přináší. Čím více přináší, tím jsou ochotnější autoři vytvářet pro diváky kvalitní a užitečný obsah.

 • Zjistěte všechny způsoby, jak vydělat peníze na YouTube.
 • Vyhledejte, co můžete zpeněžit.
 • Zobrazte způsoby získávání konkurenčních kanálů.
 • Vytvoření seznamu partnerů o jejich tématu.

Krok 3. Plán obsahu

 • Studovat složení obsahu plánu.
 • Vytvoření seznamu nejméně 100 nápadů pro reklamy.

Krok 4: Vytvořte a nakonfigurujte kanál

 • Vytvoření kanálu na YouTube.
 • Opravte jeho nastavení.
 • Optimalizace kanálů.

Krok 5. Registrace

 • Objednejte si design klobouku yutuba nebo samo-design.
 • Studium cest a tajemství návrhu spořiče obrazovky pro video.
 • Objednávka od návrhářů návrhových šablon pro video nebo jejich naplnění sama.

Stupeň 6. Nahrávání a úpravy videa

Toto je obecně samostatné téma, které vyžaduje neustálý rozvoj a zlepšení.

 • Naučte se natáčet živé video.
 • Naučte se natáčet vysílání (video z obrazovky).
 • Naučte se provést alespoň jednoduchou instalaci záznamu.
 • Výběr a nákup dobrého vybavení.

Krok 7: Nahrajte a optimalizujte své video

 • Přečtěte si, jak nahrát videa do kanálu.
 • Naučte se optimalizaci videa (shromažďování dotazů, kompilace záhlaví, značky, popis atd.).

Dvě články v této sekci, rozhodně neuděláme.

Krok 8: Sledovat výsledky

 • Naučte se provádět měsíční digitalizaci.
 • Porozumět v Yutoub-analytics.

Stupeň 9. Propagace a reklama

 • Naučte se zdarma a placené způsoby propagace vašeho kanálu YouTUBE.
 • Přidejte měsíční rozpočet na inzerci.

Závěr

Tady, přátelé, přibližný pracovní plán, který budu podrobně rozebrat v samostatných článcích na tomto blogu. Abyste nic nechytili, můžete si pod svým článkem nebo na pravé straně vedlejšího sloupce odhlásit méně.

Chci říci, že chcete zkontrolovat svůj případ nebo ne, musíte natočit a dát nejméně 100 videí na kanál. Mnoho kluků bude natáčet 1-2 reklamy, budou vypadat, že to nepůjde, a plivou na to. Takže, samozřejmě, není nic dosaženo. Je třeba vyzkoušet, zkusit a zkusit znovu.

Seznam položek pro každou fázi, kterou ještě přidám, se mi v současné době myslím, že se mi nepodařilo napsat vše, co dělat a kde začít.

Další článek bude jako instrukce k tématu o YouTube, ve kterém budu shromažďovat všechny možné otázky a odpovědi.

Děkuji vám za pozornost. Zanechte komentáře a položte v nich zajímavé otázky, které je třeba rozebrat v rámci rubriky o Yutoubu.

Mám spustit video blog na YouTube?

jsem se rozhodl napsat sérii článků o tom, zda má nebo nemá běžet svůj kanál na YouTube, jaké jsou úskalí, jak rozvíjet obsah, prosazují blog, co se bát, a tak dále. Mám docela málo videí na toto téma, ale vždy se objeví nové informace, a někteří lidé chtěli přečíst více, než poslouchat, takže diskuse je příslušný objekt. Moje zkušenost z vedení kanál na YouTube po dobu 5 let, asi 3 roky, vložím video na RobinaGudina starého blogu a poslední 2 roky a přidejte video pod názvem RobinaHoodina. Dnešní článek bude věnován výhradně novým příchozím, kteří dosud nerozhodli, zda by měli začít kanál. V moři existujících informací je poměrně obtížné se pohybovat a nalezení prvků spolehlivých od prvních osob je o to obtížnější. Pokusím se co nejvíce pokrýt všechny možné nuance, které si všimli osobní zkušenosti. Takže zvážit hlavní výhody a nevýhody blogování na YouTube.

Začněme, možná, s minusy, které nevyhnutelně čekají každého nováčkáře, který se rozhodl vytvořit video.

1) Ignorujte potenciální diváky a malé ukazatele názorů, připomínek, jakékoliv aktivity během prvních měsíců nebo dokonce roků. Bez ohledu na to, jak pozitivní jste, je poprvé ignorování nevyhnutelné. Jste pro Yutuba - nová, neznámá osoba, s největší pravděpodobností střílet zcela standardní video, které předtím, než jste již tisíce střelil. Náhodní diváci, kteří přišli na kanál, sledují "všechno je jako všichni ostatní, je to jen jiný obličej", rozvinout se a jít. Odběratelé, kteří by vás rádi viděli účelně, ještě nejsou. Jediné ukazatele pro všechny fronty. Bude to spousta času, než se seznámíte s publikem, nalézt svou kůži, otevřete ji a budete schopni přilákat tisíce odběratelů měsíčně.

2) Unmotivovaná agrese, rohožky v komentářích, urážky a pokusy nalít na vás litry slopů, pečlivě uložené v těle neadekvátními diváky po celý rok v řadě. Tento jev je v zásadě ovlivněn kanály v jakémkoli věku, ale "starí muži" s časem vytvořili imunitu, ačkoli se bláto zvětšuje. Pro začátečníky je to obvykle šok. Když se snažíte, děláte starosti, fotografujete, zažíváte a na oplátku - ne tak vděčnost, ale hněv a nenávist a od začátku. Často anomálie chaotických urážek ovlivňuje lidi, kteří jsou náhodní pro kanál, záměrně procházejí různými videi a píší někomu hrozným. Všichni, kteří vás nemají rádi, mohou být kdykoliv zablokováni, ale neadekvátní generátor je nekonečný, takže je to dočasné opatření.

3) Náklady na čas. Že se tento kanál vyvíjel, je nutné video alespoň několikrát týdně. Připomeňme si, že neexistuje publikum poprvé a získat natáčení mezery) budete střílet, střílet, zkoušet, zkoušet, a pocit, že žádného pokroku. Nejtěžší doba je udělat něco pro myšlenku, nadšení, když není žádná návratnost. Budu muset udělat čas na vytváření videí, avatarů, popisů, značek, seznamů skladeb. I bez zpracování videa trvá 1,5 až 2 hodiny od okamžiku přípravy až po dokončení nastavení. Pokud je rukojeť video, sloučit několik částí, přidat přechody, efekty, hudbu, fotografie - to je plus 1,5 - 4 nebo více hodin, v závislosti na složitosti instalace je množství originálních kousků, notebooky brzd a dalších faktorech. Ve skutečnosti po práci mám jíst, natáčet video, nastavit, rozložit a jít spát, zatímco hodinová šipka překročí na 12 nocí.

Také trvá mnoho času vytvářet a rozvíjet profily, skupiny v sociálních sítích, psát otázky, komentáře, požadavky všude, musíte reagovat co možná nejvíce, reagovat, duplikovat video a tak dále.

4) Kreativní pokusy, připomínající neustálou krizi žánru) Je velmi obtížné, aby pravidelně vytvořit produkt, který by neměl být triviální, a zapřáhl publikum představu či zásobovací koncepce, design, lepší, samozřejmě, jednou ze dvou složek. Na kanálu mám nyní 667 videí, je to 667 oddělených motivů! Každá myšlenka by měla být potenciálně atraktivní, zajímavá, vyvolávat touhu po kliknutí na hru, aby se seznámil s obsahem. Pokud na první pohled se zdá, že množství nevyčerpatelné propasti, pak velmi brzy víte - všechno, co je na desátém okruhu diváci unavení, znuděný, názory spadají, je nutné přidat pepře, intrikují, relevanci. Toto je věčné napětí mozku při hledání nových témat pro video opravdu pneumatiky. Jsem neustále na pozoru, zachytit každý náznak tvůrčího myšlení, všechno, co se děje ve vašem životě, číst nebo vidět vnímat, pokud jde o „Jak o tom říci předplatitelů?“ / „A pokud si vytvořit video o tom?“

5) Finanční náklady na rozvoj kanálu a zlepšení procesu průzkumu. Pokud jste odhodlaní vytvořit populární, nárokovaný obsah, pak bez výdajů nikde. Dobrý videokamera s HD nebo Full HD obrazu, fotoaparát vytvořit avatary pro video, fotografie, sociální sítě, rozptýlené světlo, které používají střílet kdykoliv a bez vypadal jako barbar, stativ, telefon s dobrou kamerou nebo kompaktní fotoaparát pro cestování, náklady na dárky pro soutěží a cestování do různých akcí, kde se můžete setkat s jinými bloggerů, dávat rozhovory a tak dále.

6) Nespokojenost účastníků a kritika. Kdy bude kanál začne vyvíjet, a objeví se na jeho první „plody“ - zkontrolovat produkci, zpeněžení, přehrávání videa reklamní pre / post-roll, někteří účastníci vzít s nepřátelstvím, obvinil z korupce, vyjadřující „fí“ a požadují jen tu hlavní kanál charita, odmítá všechny chutné nabídky. No, nebo z části návrhů, což je, samozřejmě, že jsou pro vás a řekne))) To zahrnuje i kritiku vzhledu, make-up, tváře, vlasy, pozadí a zvuky, ale cokoliv) z nedostatečnosti rohoží z prvního odstavce se vyznačuje tím, že má formální odůvodnění. Formální, protože každý je jiný, nikdo je povinen v souladu s očekáváním nikomu, a požadovat, aby se vzdal něčeho / překreslit vlasy / smazat video jen proto, že někdo nemá rád můžete doma, v očích své matky, nebo jejího manžela, ale ne ve společnosti cizích dospělých, kteří jsou svobodní volbou.

7) Zodpovědnost za to, co říkáte / zobrazujete / radíte. Všichni dospělí vlastní hlavy na ramenou, ale být připraven, že pokud se ukáže ve videu oblíbeného řasenky „, který nezapadá účastníka, který jej kupuje na vaše doporučení, může se vrátit a obviní vás z plýtvání penězi. Na Youtube před nějakou dobou se objevil skandální příběh s analogovým ozdobou Pandora - Soufeel. Prodejce, který vyslal na bloggery volné náramky, uvedl, že všechny stříbrné přívěsky, tedy i ceny nejsou levné ($ 16 - 30 pro kouzlo (perliček)). V závěru se ukázalo, že mnohé půvaby nejsou něco, co není stříbro, ani postříbřené, upřímně kovové šperky. Část předplatitelů již byla vynaložena a zaplatila spoustu peněz za nekvalitní drobnosti. Samozřejmě, blogery se samy staly oběťmi podvodu, ale obviňovali je.

Nevýhody, významné, ale plusy jsou více než pokryty. Samozřejmě, že ne všechny se objeví okamžitě při registraci na Youtube nebo stahování prvního videa)). Ale jejich vzhled je téměř nevyhnutelný, pokud vytrváte s nadšenou osobou zapojit se do kanálu.

1) Kreativní realizace. Váš kanál je vaším duchovním dítětem, produktem, který jste zcela vytvořili, odrážející vnitřní sebe, vizi světa, krásu a tak dále. To je příležitost sdílet to, co znáte / znáte, rozdávat část sebe, příležitost být užitečné pro ostatní.

2) Zvyšte sebeúctu. Když se publikum zvykne na nového blogera, začnou pravidelně sledovat jeho video, poté se včas otočí z cizince na rodnou osobu. A nyní, spolu s kritikou, lhostejností, schvalujeme komentáře, komplimenty, slova podpory a různé další potěšení. Měsíc po měsíci jejich počet narůstá, začínáte věřit, že lidé mají pravdu))) A vy jste opravdu skvělý blogger, o kterém neměl ponětí o jeho životě))

3) Noví známí ve tváři předplatitelů. YouTube sledovat rusky mluvící diváky z celého světa, někteří z nich chtějí kontaktovat, blíže ke komunikaci mimo kanál formátu (např, sociální sítě), nabídne setkání, přátelství, možné pozvání k návštěvě jiných měst, zemí a kontinentů.

4) Podpora předplatitelů. Předplatitelé, kteří vnímají blogera jako vzdáleného přítele, berou na srdce všechny své zážitky, snaží se podporovat a pomáhat. Nikdy bych tomu předtím neuvěřil, ale upřímná slova, která se vám konkrétně řeší, dokonce i v tištěné podobě, uklidňují nervy nikoliv horší než objetí sympatizujícího příbuzného.

5) Plat blogerů v důsledku zpeněžení. Blogři, kteří připojili zpeněžení, dostávají peníze na prohlížení reklam před a po jejich videích. Poměr je poměrně malý, zhruba 0,8-1,5 $ za 1000 obchodních názorů (když divák nezanechal inzerát, ale viděl to "od" a "před"). Netřeba dodávat, že abychom získali trochu hmatatelných částek, bude trvat měsíce, než si video zdarma rozložíme a vytvoříme základ pro reklamu. Čím více video odeberete, tím více zákazníků a náhodných diváků se zobrazí, tím více příjmů.

6) Volné zboží odesláno do přehledu. Díky růstu počtu účastníků, pak nutně zúčastněné inzerenty, kteří si přejí, co byste jim řekl o značce / uložit své publikum, výměnou, budou vám volné produkty. Jaký plán bude produkt, závisí na tématu kanálu. Beauty-bloggery mají kosmetiku, oblečení, doplňky, zboží pro domácnost atd. Při prvním spuštění plus neuvěřitelně potěšeni, při porodu a další čínské šaty pocit euforie, ale postupně si uvědomit, že dům je naplněn odpadky, který je součástí přezkoumání zboží velmi nízká kvalita a průměrní kosmetika nemají kam jít. Peredarivat používaných / neotevřené produkty ošklivé a nehygienických, vyhodit - sorry, a lež)) Nedávno jsem se začal snažit, a vzdát se zřejmě vadné zboží, nebylo by to zaneřádit bytu a na kanál. Ale pokud nesouhlasíte se všemi, přijměte kritický postoj, pak taková příležitost vyzkoušet něco nového je nepopiratelným plusem.

7) Účast na akcích, výstavách, městech a zemích. Blogorov, který vytvořil průměrné a velké publikum, může pozvat k ukládání otvorů, výstav, tiskových zpráv. V části z nich hostující strana plně platí veškeré výdaje, lety, ubytování, stravování a další zábavy a vybavení. Jsem na takovém systému navštívil Petrohrad pro mobilní peněženky TCS prezentaci, žil v nejznámějším hotelem města Astoria, penny nevyplacenou)) také míří do dalších bloggerů v Moskvě v závodě Faberlic (Faberlic), kde jsme se společnost uhradit veškeré náklady, zorganizoval fotografickou schůzku, navštívil hudební "Chicago". Oblíbené blogery s více než 100-150 tisíci účastníky mohou být pozvány do jiných zemí, ústředí firem a tak dále. Myslím, že je to jeden z nejpříjemnějších plus bloggerů.

8) Seznamování se zajímavými lidmi, mediálními osobnostmi, vlastníky firem a tak dále. Ve skutečnosti je to nepřímé pokračování předchozího odstavce, protože na všech veřejných akcích, kde jsou pozváni blogeri, mohou být přítomni obchodní vedoucí, celebrity a další zajímavé osobnosti.

9) Osobní vývoj. Samozřejmě, že blog na YouTube nezaručuje implementaci této položky, je však velice podnětné sledovat tuto trajektorii. Co by bylo zajímavé pro diváka bude mít vždy něco naučit, objevovat nové obzory, pokusit se do nové role, objevovat nové produkty, pochopit věci, které dříve jste sto let nebyly potřebné. Pouze tam můžete natočit videa, která vypadají s myšlenkou: "Naučila jsem se něco nového", doporučuji si prohlížet své přátele.

10) Oslabení vlivu názoru někoho jiného na život, sebeúctu, náladu a jednání. Pokud jste byli vnímavý mladá dáma, která se snažil naplnit očekávání a naděje druhých, pak se na Youtube na to můžete zapomenout. Dříve nebo později si uvědomí, že každý má rád není možné, tam bude vždy nespokojený, agresivní, křupanský názory či výroky psevdointelligentnye s ponižující podtextem. Nesouhlasné názory, obvinění, výpovědi o zklamání a odhlásit z kanálu - je to realita blogerstva. Zpočátku strach, přemýšlel, jak zlepšit, obávají každého oppositionist, pak přijde jasnosti, že je nemožné, aby se oba blondýna a bruneta, nepotěší každého, ale nejvíce správné rozhodnutí - být sám sebou. Pouze v tomto případě udržujete vnitřní harmonii a vedle vás přesně vaše lidé, s nimiž dýcháte na stejné vlnové délce a podíváte se jedním směrem.

Jako v každém případě existují dvě strany kanálu na Youtube. Ale být veden pouze hlasem rozumu a touha rychle najít blogy buchty nestojí za to. S největší pravděpodobností bude nadšení s tímto přístupem rychle vyčerpáno, protože "plody kanálu" nemusí zesílit celé měsíce a mínusy půjdou ruku v ruce po celou tuto dobu.

Můj playlist věnovaný blogování a poradenství těm, kteří právě začínají provozovat video kanál:

Navrhuji vám jedno z videí na téma blogování

Udržujte kanál na YouTube

 • Nezávislá výměna
 • Marketing a reklama
 • Služby CMM
 • Údržba účtů v sociálních sítích
 • Údržba kanálů YouTube

Udržujte kanál na YouTube

K vašim službám patří 4530 osob na volné noze v kategorii "Propagace kanálu, propagace Youtube", z níž si můžete objednat službu "Propagace YouTube". Vyberte si nejlepší nabídku na základě 311035 recenzí o umělcích v sekci "Reklama a propagace na internetu" na stránkách YouDo

Musíte podporovat komunitu Facebooku pro hudební skupinu. Zajímá vás také propagace Instagramu, YouTube a Twitteru. (pouze cílové publikum a skuteční účastníci mají zájem).

Zpětná vazba k zadání

Mikhail dělá všechno, jak slíbilo - kvalitním a včasným způsobem. Doufáme, že dlouhodobá spolupráce!

Je nutné správně propagovat web / profil instagram / youtube kanál / facebook svázaný s webem. Podrobnější informace o podmínkách zadání budou projednány s umělcem. V návrzích specifikujte čas, kdy můžete dokončit úkol a cenu práce. Čekám na vaše návrhy!

Zpětná vazba k zadání

Je třeba pochopit propojení účtů Instagram a Facebook. Je třeba uvést do pořádku, aby bylo možné zahájit inzertní propagační činnost. Rady pro kompetentní propagaci a propagaci skupiny cizích jazyků, přidání živých účastníků. Uveďte cenu. Hledáte možnost rozpočtu)

Zpětná vazba k zadání

Musíte vytvořit reklamní kampaň v google adw pro propagaci kanálu youtube. zkušenost s SMM od 3 let je žádoucí

Zpětná vazba k zadání

Vladimír dobrý. Všechno bylo provedeno rychle a jasně. Navíc dal nějaké cenné rady.

K dispozici je nový kanál YouTube (vytvořený před měsícem), který je spojen s odbornou přípravou psů. https://www.youtube.com/channel/UCm9qKBw-qHz4pFxf6DAeK8A Obsahuje video semináře o kynologii. Každý týden je přidán do nového semináře. Musíte vytočit aktivní kanály na kanálu YouTube. (To by byly stabilní názory). Možná, že v budoucnu bude trvalé partnerství vyžadovat odborníka, který bude propagovat a propagovat kanál YouTube: • úspěšná zkušenost s uvedením a propagací videokanálu na optimalizaci pro Youtube. Podrobnější informace o podmínkách práce budou projednány s umělcem. V návrzích specifikujte čas, kdy můžete dokončit úkol a cenu práce. Čekám na vaše návrhy!

Zpětná vazba k zadání

Nyní na kanálu 13.000 účastníků je nutné toto číslo zvýšit na 20.000. Pro podrobnosti napište. Podrobnější informace o podmínkách práce budou projednány s umělcem. V návrzích specifikujte čas, kdy můžete dokončit úkol a cenu práce. Čekám na vaše návrhy!

Zpětná vazba k zadání

Všechno je super! Kvalitativně doporučuji

Propagace kanálu YouTube v předmětech podnikání průběžně. Považujeme interprety pouze za živé případy. Rozpočet je sjednán. Napište své návrhy a odešlete případy

Zpětná vazba k zadání

Velmi kompetentní a zodpovědný pro v jeho skutku. Robotaem dodnes je výsledek opravdu spokojen

Potřebujete osobu, která má zkušenost s propagací a podporou kanálu na youtube. Obsah nemusí být hotový, vše je, nebo je možné udělat. Ten úkol budeme podrobněji diskutovat s umělcem. Cena je obchodovatelná.

Zpětná vazba k zadání

Pouze důvěryhodní umělci

Všichni umělci YouDo jsou kontrolováni správou služby a také mají spolehlivé recenze od ostatních zákazníků

Rychle a pohodlně

Během několika minut po zveřejnění úkolu začnete přijímat návrhy od zainteresovaných umělců YouDo.

YouTube je největší hosting na světě a třetí nejoblíbenější web. V této službě mohou uživatelé zobrazit, komentovat a přidávat různé videa. Můžete také vytvořit svůj vlastní kanál a používat ho pro osobní nebo komerční účely. Je to skvělý způsob, jak propagovat váš produkt nebo služby a rozvíjet své podnikání. Nezapomeňte však na několik klíčových rysů úspěšné komunity na YouTube:

 • videa by měla být nejen propagační, ale užitečná a zajímavá;
 • obsah stránky musí být předán kvalitativně a dostatečně často, aby zájem o něj nezmizel;
 • Než vytvoříte komunitu, měli byste si pečlivě přečíst pravidla webu. Čím více porušení na kanálu, tím menší šance na její úspěch.

Proto prostě vytváření kanálu nestačí. Je nezbytné aktivně a odborně se zabývat jeho řízením a obsahem.

Co je součástí kanálu YouTube

Rozvoj společnosti v tomto procesu hostingu videa je poměrně komplikovaný, což trvá velmi dlouho. Ve srovnání s řídícími skupinami v sociálních sítích zahrnuje správa kanálů více denních povinností:

 • časté naplňování kanálu novými, nejaktuálnějšími videi;
 • Podrobný popis každého přidaného videa, stejně jako předepisování všech značek a kategorií;
 • předplatné kanálů dobře známých blogerů a aktivní komentování jejich záznamů. To by mělo být provedeno, protože obvykle blogery nezůstanou v dluzích a komentují vaše videa v odezvě;
 • komunikaci s uživateli. Rychle získávají popularitu ty kanály, kde autor není líný, aby odpověděl na otázky a připomínky od uživatelů.

Máte-li vlastní podnik, který je třeba rozvíjet a vytvořili jste kanál pro obchod a reklamu, prostě nebudete mít čas dělat vše najednou. V takovém případě bude rozumné rozhodnutí najmout na YouTube odborníka na rozvoj komunity.

Jak a kde si objednat kanál na YouTube za nízkou cenu

Při vytváření kanálu, který potřebuje naléhavý vývoj, podnikatel okamžitě přemýšlí o tom, kolik stojí za udržení kanálu na YouTube. Ceny za takové služby mají velmi široký rozsah. Konečná cena závisí na velikosti skupiny a na tom, jak je stránka potřebná.

Na stránkách YouDo si můžete objednat služby pro udržení kanálu na Youtube levně. Stačí vyplnit formulář žádosti, ve kterém popíšeme podstatu objednávky a nastavíte za sebe přijatelnou cenu. Účinkující, kteří jsou registrováni na webu, budou moci najít vaši žádost a nechat své návrhy na spolupráci.

Můžete také zobrazit seznam specialistů, kteří nezávisle spravují skupiny na YouTube a porovnávají ceny za služby. A pak si vyberte toho, který vám nejvíce vyhovuje.

Všichni odborníci jsou při registraci testováni, takže nemáte pochyb o tom, že údržba kanálu na YouTube bude prováděna kvalitativně a profesionálně.

Vlastní podnikání: udržování kanálu na YouTube

Udržování kanálu na serveru Youtube sotva lze nazvat plnohodnotným obchodem, ale do jisté míry se to týká i podnikání. Kromě toho dnes existují skutečné příklady toho, jak lidé na tomto vydělávají, a to prostě vytvářením videa, které je zajímavé pro obrovský počet diváků. V rámci tohoto článku budeme jednoduše zvážit vytvoření a udržení našeho kanálu v obecných termínech a podrobněji podrobněji popíšeme proces tvorby a udržování tematických kanálů. Zde se prostě omezujeme na příklady.

Jen velmi málo lidí registrován jako podnikatelský subjekt, začíná šířit svá videa na Youtube, protože toto místo nabízí partnerský program, to znamená, že uživatel pracuje jako umělec výměnou za určité procento reklamy. Nicméně, pokud budete ještě potřebovat, aby tam zaregistrovat, nejjednodušší způsob, jak zvolit si formu individuálního podnikatele, protože to nevyžaduje vynaložení velkých finančních prostředků - stav výše cla je pouhých 800 rublů - a vlastně i prohlášení v tomto typu operace je poměrně jednoduchá. Může být také nutné, aby přihlásili své médium, dnes je to také není nutné, ale vždy tam je změna v legislativě, a je možné, že zítra bude muset oznámit sám státním orgánům. Podrobněji je v tomto článku popsán proces registrace médií zastoupených portálem na internetu a okamžitě budou zveřejněny hlavní požadavky.

Například nyní se diskutuje o tom, zda se zavazují webové stránky s velkou účastí zaregistrovat jako média, a pokud tak rozhodne, vlastníci portálů na Youtube bude opravdu to udělat -, aby se peníze na portálu je možné pouze tehdy, když se velký počet Počet návštěv na stránce je kritérium, zda je portál masovým médiem nebo nikoliv. Také ti, kteří jsou občany Ruské federace, bez státní příslušnosti a cizinci, se nemohou legálně registrovat na území Ruska. Potom - udržování portálu nasvědčuje tomu, že bude považovat lidi ze všech oblastí země, a proto se bude muset obrátit na vedoucí agentury v Moskvě, ve stejnou dobu v závislosti na předmětu portálu nákladů vydání osvědčení může být odlišný registrovat. To vše je také podrobně popsána v příslušném článku, ale to je již možno dospět k závěru, že začínající podnikatel muset strávit spoustu času a peněz pro organizaci jejich práce. Ano, v tuto chvíli je to stále, ale nikdo nezaručuje, že brzy nebude nucen. Právě varujeme.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Po vyřešení všech právních otázek můžete vytvořit svůj portál. Technické podrobnosti o vytvoření portálu nemají smysl, podrobné pokyny jsou na samotné webové stránce Youtube a ve skutečnosti není nic komplikovaného. Pokud počet zobrazení přesáhne 300, můžete požádat správce webu o zaslání partnerského programu. To je to, co bude chránit vaše video jako produkt autorova (to znamená, že dostat autorská práva na jejich obsahu, dnes Youtube web má za cíl zajistit, že uživatel třetí strana nemá právo zveřejnit někoho jiného video na svých webových stránkách a vydělat peníze z něj) a připojte měřič žádostí, díky nimž budou odečteny.

V současné době je v průměru zisk z reklamy rozdělen do poloviny - 50% samotné stránky je odebráno, 50% je převedeno na uživatele, jehož video oni viděli, během přehrávání, ve kterém reklama byla zobrazena. Mělo by být zřejmé, že existují různé typy reklamy, přesné výpočty toho, kolik můžete vydělat za to, že spustíte svůj kanál, neexistuje, protože v každém případě existují jednotlivé charakteristiky. Účet je obvykle 1 000 zobrazení, pokud v průběhu každého z těchto zobrazení byla reklama zobrazena, pak uživatel, který poslal video, obdrží částku z jednoho dolaru. V průměru tato částka obecně zřídka překročí 1-2 dolary, ale existují reklamní kampaně, které zahrnují vážnější odměnu. Tyto nabídky můžete obdržet od inzerentů pouze v případě, že je kanál velmi populární a je spousta času; obvykle jsou zvažovány kanály, jejichž aktivní doba přesahuje jeden měsíc, zatímco je dobrá účinnost a neustálé zvyšování počtu účastníků, ale přesto můžete očekávat dobré požadavky až po 3-6 měsících a někdy až za rok. Inzerenti se také zabývají tématem portálu, je zřejmé, že existuje reklama, která je zaměřena na prakticky jakoukoli osobu, a jsou zde specializované nabídky a zobrazují videa nebo reklamy lidem, kteří o ně vůbec nezajímají - je to zbytečné. Jednoduchým příkladem je nepravděpodobné, že by inzerent, který chce propagovat prodej drahých automobilů, považoval za stránky, které se zabývají online hrami, portály. Jsou odhadovány další parametry - počet nahraných videí, kvalita obsahu, počet nejen odběratelů, ale také zobrazení a mnohem více.

Abyste zajímali lidi, musíte přijít s nápadem, který bude věnován kanálu. To je nutné vybrat předměty. Jak ukazuje praxe, vytváření portálu, kde jsou prostě umístěny videa různých předmětů, je nevhodná - návštěvnost je horší, to jsou účastníci, kteří takový zájem nevyvolávají, a proto nezajímá inzerenty. V tomto ohledu majitelé portálů na Youtube vytvářejí a nahrávají video jednoho nebo podobných žánrů, v extrémním případě můžete vytvořit několik portálů, které jsou odlišné myšlenky.

Nejtěžší bod - podporu portálu, protože je nepravděpodobné, že on-demand být hodně přechody z vyhledávačů, a pak majitel portálu jsou k dispozici různé způsoby - od jednoduchého virální marketing, SMM a obdobných nástrojů na odvolání do kanceláře strany, které slibují „roll out“ portál. Pokud kanál nabízí něco nového a jedinečného, ​​můžete se spolehnout na poměrně rychlý příjem účastníků, ale v některých oblastech může být velmi obtížné bojovat s konkurenty. Například, pojďme-play téma dnes - už poražen, počet nových uživatelů, kteří chtějí „vydělat peníze jen tím, že hraje hru“, roste každý den v geometrickou řadou, zatímco na Youtube už má spoustu populárních moderátorů, kteří pracují v tomto koule po dlouhou dobu, mají své vlastní publikum a poskytují vysoce kvalitní obsah. To znamená, že tato výklenka je téměř úplně obsazena a tam je stěží nějaká šance získat mnoho. Existuje však mnoho dalších témat - od běhu kurzů a školení až po publikování zajímavých videí, které nemusí být nutně odstraněny majitelem (ale neporušují autorská práva). Můžete si vybrat něco zajímavého, co přitáhne obrovské množství lidí, můžete vést své humorné představení - masové možnosti, tvůrce je omezen pouze svou představivostí. Ale aby se stal populární, stále je třeba předem seznámen s obsahem, který je na Youtube je už tam, protože vytvoření analogového na nějakém kanálu, i když je to horší obsah obvykle vede ke komplikované soutěže pro předplatitele.

Aby se kanál stal populárním, musíte mít na skladě alespoň několik videí, zkušení uživatelé se domnívají, že 10-15 videa je minimum, které je nezbytné pro start. Samozřejmě, že existuje možnost, a skutečnost, že ani jedno video přinese popularitu kanálu, ale je možné, pouze pokud jsou naprosto unikátní obsah vytvořený talentované osobou (například úplný přehlídky nebo kresleného), přičemž i v případě opravdu vysokým obsahem kvalitního bude muset trávit čas na propagace kanálu. Přijdeme k tomu, že by bylo hezké mít své vlastní stránky v sociálních sítích, pomocí kterých můžete propagovat své úspěchy, zatímco byste měli dokonce přemýšlet o tom, jak inzerovat o sobě. Například Vkontakte je nejpopulárnější sociální síť v postsovětském prostoru, nabízí reklamu, která není příliš drahá ani pro začátečníky; za částku 10 tisíc rublů můžete získat řadu zájemců. Dále - práce prostřednictvím přátel, zapojování lidí prostřednictvím přátel a podobně; podnikatel sám by měl věnovat spoustu času, komunikovat s potenciálními diváky, hledat nové a neustále aktualizovat obsah. V některých ohledech je propagace vašeho kanálu podobná podpoře skupin v sociálních sítích, v SMM budou velmi vhodné dovednosti, jinak se můžete obrátit na specializované kanceláře. Pouze tehdy, když zadali alespoň pár set předplatitelů na Youtube, kdy se počet zobrazených stránek za den, nebude menší než 1000, pak můžete přemýšlet o tom, jak začít inzerovat na svém portálu. Pokud se v prvních dnech začít propagovat služby jiných lidí ve svém kanálu, můžete přijít o značné procento předplatitelů, lidé potřebují čas začít věřit kanál a milovat ho, portál by měl stát se populární, a jeho tvůrce - do jednoho stupně nebo jiné slavné osobnosti. Ve stadiu vytváření obsahu musíte okamžitě nalézt lidi, kteří mohou objektivně posoudit kreativitu tvůrce, protože přátelé mohou chválit obsah, protože se obávají, že budou urážet svého přítele. Aby se zabránilo situaci, kdy všichni znají chválit vytvořili videa, i když je umístěn v otevřeném přístupu obdržel negativní hodnocení, a to okamžitě najít někoho, kdo může v ideálním případě z odborného hlediska hodnotit kvalitu materiálu.

Důležitým momentem při organizaci kanálu je nákup zařízení, aby bylo možné nahrávat vysoce kvalitní video. Hodně závisí na tom, které téma bylo vybráno. Například, abyste mohli pracovat v komplexních programech nebo zaznamenat chod moderních her, musíte mít poměrně účinný počítač, jehož náklady mohou činit několik desítek tisíc rublů a někdy i více než sto tisíc. Ale v každém případě, i pro jednoduché nahrávání videa, musíte mít vybavení s normálním výkonem, takže minimální cena za počítač je asi 20 tisíc rublů. Za tyto peníze můžete získat moderní normální hardware, v procesu práce, na kterém nedojde k zamrzání a potížím s prací, na které bude spuštěn potřebný software. Zvláštní pozornost by měla být věnována zvukové a grafické kartě, protože závisí na kvalitě záznamu a poskytnutých funkcích.

Dále je třeba koupit zařízení pro záznam zvuku a obrázků, jinými slovy - budete potřebovat mikrofon (na přání - sluchátka s mikrofonem) a webovou kameru. Pro začínajícího podnikatele je k dispozici několik možností, protože náklady na zařízení se mohou značně lišit v závislosti na úrovni. Samozřejmě je žádoucí koupit to nejlepší, profesionální vybavení, ale přesto to není vždy vhodné. Minimální náklady na sluchátka a mikrofon (celkem 4000) jsou asi 2 000. Samozřejmě můžete ušetřit a koupit velmi jednoduché zařízení, ale je nepravděpodobné, že můžete očekávat dobrou kvalitu záznamu. Více či méně profesionální zařízení budou stát 10 tisíc (celkem - 20 tisíc), existují možnosti a ještě dražší, ale jsou vhodnější už pro plnohodnotná nahrávací studia a v našem případě nemá smysl zvažovat je. Obecně platí, že někdy možná budete muset dokonce vybavit speciální studio pro nahrávání videa, ale jsou to spíše nestandardní možnosti, na které se jen málo lidí otočí; Náklady na profesionální studio je již alespoň několik set tisíc rublů. Ve skutečnosti, pokud existuje myšlenka na rozsáhlou plnohodnotnou show, která vyžaduje hodně síly, pak Youtube není nejlepší volbou, je ještě snadnější žádat o televizi.

Dalším okamžikem je získání speciálních programů, které se používají pro zpracování a úpravu videoklipů. Bez nich obvykle normální video nevytváří, takže budete muset investovat do softwaru. Profesionální programy pro zpracování videa mohou být velmi drahé, můžete najít zdarma analogy profesionálních programů na síti, ale obvykle nemají potřebné funkce. Na druhé straně ne každý vlastník kanálu vytváří komplexní video, někdy je k dispozici dostatek jednoduchých funkcí, takže není vždy potřeba utrácet peníze. Nicméně, pokud taková potřeba existuje, pak bychom měli očekávat, že dobrý program bude stát určitou částku měsíčně, ačkoli existují roční předplatné, což je mnohem výhodnější. Například cena programu Adobe je 600 rublů za měsíc. Z toho vyplývá, že podnikatel bude hradit náklady na zastřelené video. Stojí za to přidání nákladů na neomezený internet. Průměrná cena za měsíc je pouze tisíc rublů, ale i tyto náklady nelze nejprve pokrýt. V tomto ohledu můžeme konstatovat, že tento druh podnikání je vhodný pro ty, kteří mají jiné zdroje příjmů, přinejmenším poprvé.

Jak vytvořit kanál YouTube pro firmy

Pro většinu uživatelů internetu je YouTube zdrojem volnočasových aktivit. Společnosti však často používají službu YouTube k vedení a rozvíjení svého podnikání a mnohé z nich jsou velmi úspěšné. Roman Zhaivoron, autor a přednášející kanálu YouTube "Movavi Vlog" se 60 tisíci účastníky, dělal Pressfeed podrobný návod jak vytvořit kanál na YouTube pro podnikání.

Kde začít

První věc, kterou potřebujete, je získat poštu Google. Registrace do služby Gmail je neuvěřitelně jednoduchá: je třeba zadat data a nahrát fotku do svého profilu. Pokud již máte poštovní schránku, přejděte do další fáze - jak vytvořit kanál na YouTube.

Nejprve se musíte zaregistrovat. Registrace na YouTube probíhá několika kliknutími. Takže musíte kliknout na avatar v pravém horním rohu, vybrat "Můj kanál" a zadejte požadované informace. Poté klikněte na "Vytvořit kanál". Všechno je připraveno. Můžete nahrát první video.

Při vytváření kanálu mějte na paměti, že k němu bude možné připojit další kanály. Nezapomeňte však, že pokud porušujete pravidla jednoho z nich, budou všichni blokováni. Někteří uživatelé registrují své kanály na různé e-mailové adresy, aby se zabránilo blokování v budoucnu.

Zvažme ještě jednu věc - jak vytvořit kanál z YouTube na vašem telefonu, pokud nebyl k dispozici žádný přenosný počítač nebo počítač. Tento proces je rychlý, nekomplikovaný a prakticky se neliší od verze pro stolní počítače. Přihlaste se do svého účtu YouTube nebo projděte standardním registračním procesem. Potom klikněte na ikonu s vaší fotografií a vyberte možnost "Vytvořit kanál". Nastavení dalších parametrů je popsáno níže.

Vytváření kanálu YouTube

Roman Zhaivoron, autor a přednášející kanálu Yutoub "Movavi Vlog"

V návrhu kanálu neexistuje žádná specifická složitost. Existuje však jeden důležitý bod, který je nutno vzít v úvahu od samého počátku - jednotnost. Pokud je váš kanál vytvořen v určitém stylu, bude mnohem příjemnější být vnímán. V podnikové identitě se toto nazývá firemním stylem společnosti, podniku nebo dokonce i jednou osobou.

Uživatel nejdříve vidí avatar a "čepici" kanálu. Co by bylo vhodné tam umístit? Jak lze v budoucnu kombinovat s návrhy vašich videí? Pokud využijete služeb designéra, vytvořte pro něj technickou práci. Podrobně popište všechny podmínky a požadavky na potřebné ikony a obrázky pro spořiče obrazovky.

Vytvoření a nahrání přívěsu. To pomůže zajímat publikum a přilákat další účastníky. Nezapomeňte, že by to mělo být malé, zajímavé a odrážející cíle kanálu. Bylo by nadbytečné vytvořit úvodní úvodní úvod na začátku vašeho budoucího videa. Může se stát grafickou prezentací vašeho produktu, aby divák mohl sledovat video na začátku své demonstrace. Vytvoření konečného spořiče obrazovky umožní uživatelům přepnout na jiné video nebo si objednat kanál.

Napište popis kanálu. Díky tomu můžete divákům informovat o tématu vašich videí. Počet znaků v popisu je omezen a při prvním čtení budou vidět pouze první 250 znaků. Zbytek je pouze tehdy, když je stisknuto tlačítko "Pokročilé". Je důležité uvést podstatu první části a odhalit její obsah ve druhé. Na stejném místě přidejte všechny potřebné odkazy na vaše stránky nebo stránky v sociálních sítích.

Nastavení a další kanály na YouTube

Můžete svůj kanál kdykoli upravit. Veškeré změny se provádějí v části "Nastavení". V levém menu je tlačítko "Pokročilé". Kliknutím na něj můžete změnit adresu URL, propojit kanál se stránkou Google+, zobrazit stránky, které mají přístup k kanálu, a odstranit samotný kanál.

Na kartě "Propojené účty" můžete účet propojit se sociálními sítěmi. Všechna nová videa budou automaticky zobrazena ve všech připojených sociálních sítích. Část "Důvěrnost" upravuje zobrazení vašich oblíbeností, odběrů a stahování. Zde můžete omezit nebo otevřít přístup k vašemu kanálu.

V sekci "Oznámení" můžete nakonfigurovat upozornění na vše, co se ve vašem kanálu děje: o nových odběratelích, rádcích, komentářích a dokonce i o nepřihlášených uživatelích. Zprávy o zprávách přicházejí formou dopisu na poštu. Na začátku vývoje kanálu jsou tyto zprávy velmi užitečné. Pomohou vám znát názory lidí o vašich videích, stejně jako porozumět chybám při instalaci.

Poslouchejte kritiku vašich videí, opravte chyby. Takže můžete postupně zlepšit kvalitu videa a zvýšit počet zobrazení, rád, schvalovat komentáře, stejně jako věrné zákazníky. Nicméně, čím více odběratelů máte, tím více upozornění obdržíte. Pokud je nepotřebujete nebo budete rušit, můžete je vypnout v sekci "Oznámení".

Některé firmy podnikají ve dvou směrech najednou. V takovém případě se otázka "Jak vytvořit druhý kanál na YouTube?" Se stává aktuální. Chcete-li to provést, vraťte se do části "Nastavení". Níže uvidíte odkaz na návrh k vytvoření nového kanálu. Další akce týkající se registrace, nastavení a práce jsou již známy.

Váš kanál YouTube je připraven. Co bude dál?

Čím více kvalitního, zajímavého obsahu a jeho designu bude více uživatelů chtít pochopit jeho obsah. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda váš kanál vypadá dobře, je představit si, jestli byste se chtěl dozvědět jeho obsah sami. Zapojení je hlavním kritériem úspěchu kanálu. Doporučte se jako tvůrce vzrušujícího a užitečného video obsahu. Stejný druh nudných videí není pro nikoho zajímavý.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat seznamům skladeb. Jejich návrh, obsah a téma definujete na základě zájmů a cílů vaší činnosti. Skupinová videa. Uspořádání obsahu obvykle přitahuje uživatele, umožňuje jim rychle navigovat a hledat příslušné sekce. Kromě toho seskupení videí podle seznamů skladeb pomůže zvednout pohledy na podobné videa.

Nezáleží na tom, jak zajímavý je obsah, pokud není zdroj propagován, nebude to přinášet mnoho výhod. Pro vývoj a popularizaci kanálu, sdílení v sociálních sítích, přidávání popisů ke každému videu, psaní tagů, uvedení na fóru.

Přemýšlejte o tom, kde jste viděli informace o něčích kanálech. Neustále pracujte na zlepšení kvality snímání videa, jejich instalace a obsahu. Pokud je to možné, natáčejte profesionální vybavení, pronajměte herce nebo rozvíjejte své dovednosti, zdokonalte texty a děje.

Po publikování videa je velmi důležité poslat to přátelům, známým. Koneckonců, čím více bude shromažďovat rád, pohledy a komentáře, tím vyšší je šance, že se dostane na vrchol YouTube. A to znamená, že video bude vypadat ještě více lidí, mezi něž mohou být potenciální zákazníci. Předběžně připravený průvodní dopis může být další motivací pro prohlížení.

YouTube video hosting je široká škála příležitostí pro podnikání. Lidé jsou mnohem jednodušší a zajímavější sledovat video než číst text. Video navíc jasnější, jasněji a graficky znázorňuje některé výhody, pozitivní aspekty produktu nebo služby. Spusťte svůj vlastní kanál na YouTube a budete mít příležitost vyprávět o sobě a vašem produktu tisícům lidí z různých zemí, a to je důležité - s minimálním rozpočtem.

Autor a moderátor kanálu Yutoub "Movavi Vlog". 60 tisíc předplatitelů. Expert na tvorbu a propagaci kanálu Youtube "na klíč": správa a ladění kanálu, interakce s předplatiteli, optimalizace pro vyhledávače videa, fotografování a editace daně.

Přihlaste se k novým kanálům Pressfeed
a nenechte si ujít hlavní věc o médiích a PR

Velmi užitečné. Jak vytvořit "kanál" - téma není zveřejněno a jak se zaregistrovat a vydávat je další téma. Zde sekundární straně jsou považovány a jaké slogany-volání „za účelem prezentovat svůj produkt svět,“ opatrně vyhýbat podstatu - obchodní podnik kanál pro prodej společnosti o službách a produktech, nebo zábavní kanál pro prodej reklamy, a mnoho dalšího. Náklady - profesionální fotografování, vysoce kvalitní záznam zvuku, světla, střih videa - to stojí i nákup software pro střih videa bude stát slušné množství. Personální náklady, a to i pokud nechcete najmout někoho zvenčí, to vyžaduje určitý čas k jeho výcviku, a to i za přítomnosti silné schopnosti a talent, že potřebuje čas (!) Pro přípravu, vybudovat, finální montáž videa. A ve skutečnosti existují další povinnosti a funkce.

Stačí dostat ředitele tohoto článku a dokonce ani nerozumí tomu, co je. A vytváření kanálu je dražší než vytvoření reklamního oddělení - a v mnoha společnostech to není, protože v rozpočtu nejsou žádné peníze a stále musíte zjistit, jak si vybrat.

Obsah není zábavný, tady obecně silně pochybuji, že je něco řečeno o tom, jak je tento obsah prezentován! Nejoblíbenější obsah na internetu - víme, který z nich. Dokonce i když někdo přijde do podnikání, bude snadno rozptýlen zábavným obsahem těch, kteří jedli psa na něm a to je to, co "zvonění titulků" skládat, které mají malý význam pro obsah.

Chcete-li, aby komerční obsah byl požadovaný, potřebujete velmi vážnou úroveň tvůrčí schopnosti ukázat. Úroveň kanských lvů věřím.

Pak by měl být chráněn kvalitní obsah, aby nemohl být využíván pro získávání komerčních výhod konkurentem a jenom freeloaders.

Dělám to kvůli tomu, že nemusíte znehodnocovat náklady a práci a investovat v takových věcech tvůrčí schopnosti.

Je mi líto, že vaše očekávání byla podvedena. Pod slovem "vytvořit" jsem myslela přesně to, co jste řekl: registrovat, vydávat, přizpůsobovat.
Podnikatelský plán pro kanál, tvorbu videa, obsahovou politiku, optimalizaci vyhledávače videa, přilákání účastníků a názorů, interakce s komentátory - to vše jsou příliš široké téma pro jeden článek.
Pokusím se pokrýt tato témata v následujících článcích, ale ne v jednom. Bylo by to příliš povrchní.

Jako vždy, PressFeed ví, jak vyzvednout dobré odborníky, kteří nejsou v tématu :))

Co má tento expert na kanály pro podnikání na Youtube, stále mi nerozumím !?
Nemohou propagovat své kanály! To je za tři tisíce pohledů na video! Ačkoli jejich trhu, kde pracují téměř všechny rusky mluvící komunitu YouTube (což je asi 80 milionů lidí za měsíc, pokud si spočítat všechny rusky mluvící komunity, kteří chodí pravidelně na Youtube) se svým potenciálním klientům a splnění CA, jak jejich firma vyrábí produkty pro práci s video. Tedy. dělají obsah pro PZ a 100% z cílové skupiny nelze vytvořit vlastní publikum, a to i při malém blogger. Pokud jiný obchod s obsahem bude stejný je 100% AZ jakýkoliv jiný podnik bude mít alespoň stovky tisíc nebo miliony na videu, no, ne tři nebo pět tisíc, je to smutné smeshnoi chlapi! Mám 10 let staré dítě sbírá 100 tisíc na válec a bez koruny rozpočtu a bez znalosti cílové publikum.

A co vidíme z publikace, je to pro koho to bylo napsáno? pro které CA? pro 6leté děti!

To je kdo je zapojen do skutečné podnikání neví, jak vytvořit gmail a získat účet na Youtube! Takže dokonce i děti ve věku 7-8 let (první sekunda srovnávače) to nyní dělají s lehkostí.
To je důvod, proč tři tisíce názorů na video v průměru na kanálu, protože jejich užitečnost je tak obrovská a fenomenální, jako užitečnost článku, který je komentován.

Tiskněte, máme další odborníky stejné úrovně :) Více zhopova!

Oleg, když se podíváte na vaše komentáře, které velkoryse rozdělujete na různé zdroje, včetně našeho, nemáte rádi vše a všichni jste všichni nešťastní. Jak říkají, umění je ve velkém dluhu :) Vždycky bylo zajímavé, jak žijí lidé, jejichž povolání je vyzařovat negativní. Je to asi tak zdlouhavé. Hodně štěstí v této obtížné činnosti.

Dobře! Nechceme přehánět profesionalitu a vyjadřujeme hlubokou vděčnost za úplný nesmysl. Jedná se o jednu z variant smíchání s důrazem diskutovaným tématem na osobnosti autora, tato technika je velmi rád západních médiích, když tam není nic víc a nic proti argumentovat.

Bohužel ani jeden z těch, kteří budou LISP s amatéry, říkám, jak to je, vím, že mnoho lidí se to nelíbí, ale já jsem nenapsal neoprávněné připomínky, všechny z nich v dané věci.

No, tak to říkám - vyzařovat negativní a neustále nudné. A vy to dobře, máte hotovo :) This is me neposouvá zaostření od tématu, a vysílat svůj postoj k těmto postav, je mi líto, nemohl odolat. Pokud jde o téma, mohu vám odpovědět na body, ale článek má autora, takže to je jeho výsada.

Omlouvám se za takovou krátkou odpověď. SARS v našem regionu je nemilosrdný.
Četl jsem svůj komentář čtyřikrát a nechápal, co vás zmálo v samotném textu.
Obsah textu odpovídá žádosti v názvu a v úvodním odstavci. Text je přesně jak vytvořit, zaregistrujte svůj kanál Youtube pro obchodní účely. Počáteční kroky. Pokud si myslíte, že je to elementární, jsem pro vás šťastný. Věřte, potkal jsem mnoho úspěšných manažerů a majitelů firem, kteří se potýkali s registrací v Gmailu. Je úžasné, že jste našel tolik volného času na čtení a řadu poznámek, pokud se obsah článku nevztahuje na vás.

Myslela jsem, že byste se chtěl zeptat na mé zkušenosti. Děkuji, že jste studoval můj kanál Youtube a dáváte nezávislé hodnocení. Vyhodnotit účinnost kanálů pro prohlížení jedno video, a to s přihlédnutím ke společné názory, video, výsledky vyhledávání, pohledy hloubky vede a konverze (to by se mělo začít s) cíle a úkoly kanálu - je to dar. Nemám to. Zjevně máte svůj dobře zavedený názor na téma "Youtube for business". Nechte to tak. Nedomnívám se, abych si připomínal komentáře.