Jak vydělat peníze na ručně vyrobené notebooky

Je možné vydělat peníze na ručně vyrobené notebooky? V tomto článku hovoříme o malém, ale útulném podnikání v ručně vyráběné kanceláři a jejích trendech, které musíte zachytit, aby potěšilo kupujícího.

Zdá se, že v našem digitálním věku není vhodné v kanceláři otevřít obchod. Stojí za to udělat ručně vyráběné notebooky, když všechny poznámky již dlouho přecházejí z papíru na smartphony? Moderní tržní trendy v kanceláři říkají, že to stojí za to. Dnes jsou notebooky stále populární. Ale to není standardní notebooky s lemované stránek a individuální a osobité draků, deníky, skicáky... Moderní notebooky od vázán na evidenci se staly způsobem, jak vyjádřit individualitu demonstraci kreativity. Kancelářský kancelář má druhý vítr. A trh je ručně podporován.

Které notebooky jsou dnes populární?

Dnes je výběr notebooků extrémně obrovský a v této odrůdě se snadno ztratí. Trh s papírovými kancelářemi se může nazývat smíšený, ale spíše konzervativní, neboť na regálech je zastoupeno mnoho podobných výrobků různých výrobců. Většinu návrhu předkládá úřad, vyráběný v průmyslovém měřítku. Mass-market je zpravidla čínská montáž a tisk. Zde je cennost univerzality modelu, protože je nejsnadnější prodávat.

Navzdory tomu v posledních letech se kancelářský trh dynamicky rozvíjí na úkor nových výrobců, kteří reagují rychleji na trendy, přizpůsobují se potřebám spotřebitele a jsou připraveni na experimenty.

V posledních dvou letech se několik typů notebooků stalo populární:

1. kreativní notebooky - interaktivní deníky s kreativními úkoly;

2. Kluzáky - notebooky-organizátory, v nichž je vhodné zaznamenávat jejich denní plány;

3. Sketchbooks - mini-alba pro skicování;

4. Poznámkové bloky pro těhotné ženy, v nichž budoucí maminky vedou deník o těhotenství;

5. Poznámkové bloky pro různé typy povolání s tematickým designem a jiným obsahem;

6.Business poznámky s pohodlnou podšívkou;

7. Poznámkové bloky pro milovníky knih, určené k vedení čtenářského deníku; a dokonce

8. Jiné neobvyklé notebooky, například pro plánování činností v Instagramu.

Velké množství módních trendů ve světě notebooků otevírá neomezené příležitosti pro organizaci jejich kreativního podnikání. Můžete vybrat několik formátů nebo se zaměřit na jeden trend. Vyrábět notebooky ručně, nebo být generátorem nápadů, svěřit výrobu tiskárny.

Při plánování výroby notebooků by člověk měl chápat specifické rysy kancelářské práce. Nejprve musíte pochopit materiály. Za druhé, musíte mít schopnost odhadnout ještě neformované touhy publika, neustále sledovat trh (nejen ruský), seznámit se s novinkami a být vždy "v tématu". Zatřetí, mít určité tvůrčí schopnosti a dovednosti vyšívání. Ta druhá není jen přání, ale hlavní požadavek na realizaci tohoto projektu. Protože vedení je vytvořeno speciálně pro ty, kteří chtějí změnit svou kreativitu na podnikání.

Tak pojďme pojmenovat základní tendence poptávky, na které je třeba se řídit při plánování obchodu:

spotřebitelé oceňují individualitu;

notebook je cestou sebevyjádření;

láska k neobvyklým konceptům notebooků.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Dnes v notebooku ocení vše, co je odlišuje od smartphonů. Napište telefonní číslo, vložte připomenutí na důležitou událost nebo uložte důležitou myšlenku a smartphone. Ale nemůže se stát jasným detailem obrazu, který odráží vaši osobnost; nejsou žádné barevné stránky nebo komfortní stopař zvyků, kde můžete oslavit svůj úspěch; a dokonce ani v něm nemůžete kreslit a lepit samolepky. Ale tohle může být notebook.

Jak vybrat koncept pro notebooky

Jak definovat koncept? Jaké kreativní nápady lze na trhu rozlišit? Za prvé budeme podrobně zkoumat příklady notebooků.

Notepad-kluzák. Jedná se o notebook pro denní a dlouhodobé plánování. Listy v něm jsou rozloženy ve vhodných tabulkách, které umožňují vizuální zobrazení informací. Kluzáky pomáhají plánovat den, vytvářet pohodlné seznamy, řídit čas, nastavit cíle, motivovat a zaměřit pozornost. Takové deníky obvykle používají podnikatelé, organizovaní lidé, kteří jsou zvyklí žít podle určitého rozvrhu a chtějí systematizovat své záznamy.

V návrhu těchto notebooků mohou být použity jako omezené návrhy a jasné výtisky. Vše záleží na tom, na koho je notebook určen.

Různé poznámkové kluzáky jsou obchodní notebooky a obsahové kluzáky. První jsou plně přizpůsobeny podnikatelům. Takové deníky vypadají vážné, drahé a minimalistické. S nimi se můžete setkat v jednáních, schůzkách a v kanceláři. Hlavním rysem těchto notebooků je pohodlné uspořádání obsahující mnoho užitečných položek. Nedávno se na trhu objevily obsahové kluzáky, přizpůsobené k udržování účtu v Instagramu.

Deníky pro nastávající matky. Takové notebooky splňují touhu udržet deník o těhotenství. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších typů notebooků. Jejich design je obvykle jasný, aktivní, protože hlavním účelem takového deníku je potěšit jejich milenku.

Notebooky o zájmech a profesích. Často na ploše sítě najdete notebooky pro fotografy, make-up umělce, skicáky pro umělce atd. Deníky čtenářů, díky známé známce Moleskin, se staly klasikou tohoto žánru. V takových notebookech to není takový vzhled, který je hodnocen stejně jako vnitřní obsah, který je upraven speciálně pro daný předmět.

Klasické notebooky. Jedná se o notebooky s obyčejnou čárou nebo s prázdnými listy, ve kterých můžete zaznamenat poznámky, nikoli pouze tabulky, sloupce a seznamy.

Kreativní notebooky. Obsahují originální úkoly - mohou být zábavné, tvůrčí, kreativní, motivující, rozvíjené atd. Obvykle jsou takové notebooky vyráběny v tiskárně.

Chcete-li otevřít vlastní firmu pro výrobu ručně vyráběných notebooků, musíte si vybrat koncept. Rozprašování různých typů notebooků je iracionální. Koneckonců, každý model vyžaduje pečlivý vývoj, vytváření šablon, plánování plnění apod. Kromě toho je publikum těchto notebooků zcela odlišné, což způsobí potíže při provádění reklamní kampaně. Je lepší vybrat konkrétní koncepci a vyvíjet ji: přijít s originálními způsoby realizace a značkovými "čipy".

Jak vyrobit ručně vyrobené notebooky a kde se to naučit

Když jste se rozhodli pro cílové publikum, můžete začít vytvářet návrhy projektů pro notebooky. Proces vytváření notebooků vypadá jednoduše. Nejprve je třeba naplánovat interní a externí návrh notebooku, po němž se vytvoří šablony stránek a vytvoří se obálka. Pak je zde i fáze tiskových šablon a sestavení notebooků.

Při plánování designu notebooků je nutné zastupovat, kdo jej použije. Je určeno pro vybrané publikum, že se vyvíjí návrh a funkce notebooků, které by měly kupujícího zajímat. Dalším bodem - vnitřní a vnější vzhled by měl být kombinován mezi sebou a v barvě a stylu.

Chcete-li vyniknout na pozadí ostatních jehelních žen, můžete do vaší práce přidat podnikový "čip". Například, někteří jehličí ženy dělají na svém notebooku třepačky na okna, které jsou husté průhledné tašky naplněné speciální olejovou kapalinou, flitry a flitry. Mimochodem, tento rok je tento dekor velmi populární.

Někdo sází na jasných výtiscích, někdo - na lakonické konstrukci a přírodních materiálech.

Tam jsou notebooky, které poskytují spoustu kapes, interaktivní části, které lze otevřít, přesunout, odstranit atd.

Nápady takových originálních detailů, stejně jako variace designu a lahví notebooků lze sledovat na internetu - tisíce mistrů rozšiřují svou práci. Šablony stránek mohou být vytvořeny ve Photoshopu nebo CoralDrawu.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V závislosti na typu notebooku se může změnit průběh výroby. Existují jednoduché noty, pro které stačí vytvořit jednoduchý obal s mechanismem kroužku a vytisknout stránky podle šablon. Existují složitější návrhy, které zahrnují jednotlivé kryty, kožené materiály atd., Které vyžadují použití dalších strojů. A tam jsou design notebooky, kde každý list je zpracován ručně. Samozřejmě to vše ovlivňuje náklady na notebooky.

Chcete-li vyrobit ruční notebooky, budete potřebovat následující zařízení:

Malé nástroje (nůžky, punchers atd.);

Spotřební materiál (papír, lepidlo, nitě, prvky pro dekoraci).

V závislosti na použitém zařízení, velikosti podniku a jeho orientaci může být požadována odlišná úroveň investice. Celková výše investic bude přibližně 50 tisíc rublů.

Naučte se tento typ vyšívání nebo zlepšíte své dovednosti, pomůže vám vyučování videí v otevřeném a mistrovském kurzu, který publikuje mnoho mistrů. Pokud je to možné, můžete jít na kurzy, abyste se naučili nějakou techniku. Doporučuje se, abyste měli zkušenosti se strojem, abyste šetřili čas a peníze.

Kde koupit materiály pro vytváření notebooků

Materiály pro scrapbooking jsou nejvíce racionální, aby se v online obchodech. Předem byste měli studovat nabídky hlavních obchodů: porovnejte ceny, podmínky a termíny dodání. Je lepší vytvořit velké objednávky, které ušetříte na doručení. Se stejným účelem ukládání je vhodné zvolit skladové sklady, ve kterých je k dispozici maximální počet potřebných věcí. Je lepší pracovat s několika osvědčenými dodavateli, než aby se v jejich objednávkách zmátli a platili za přepravu.

Jednotlivé zboží lze zakoupit v místních prodejnách. Přestože ceny v nich jsou mnohem vyšší, můžete okamžitě získat správný materiál bez čekání na doručení.

Specializované nástroje se také doporučují zakoupit prostřednictvím internetových obchodů. A pokud jde o standardní nástroje, je lepší je zakoupit v běžném kancelářském oddělení. S největší pravděpodobností to bude levnější.

Jak nastavit cenu za produkty

Pro určení ceny zboží byste měli vypočítat cenu jeho výroby. Prvním typem nákladů jsou náklady na materiály. Zde je výpočet velmi jednoduchý: musíte určit, kolik materiálu bylo vynaloženo na 1 notebook a jejich cenu. Doporučujeme provést tento výpočet při první práci s cílem stanovit náklady na materiál a možná zvážit, jak lze snížit.

Druhý typ nákladů, které jsou uvedeny v nákladové ceně, je platba samotné práce. Koneckonců, proces vytváření notebooku zabere čas - a musí to být také zaplaceno. A zde vzniká obtížná otázka: kolik stojí přímo mzda? Chcete-li odpovědět na číselné údaje, použijte dvě možnosti: buď nastavte cenu na základě výše přirážky z ceny (někdy může být marže 150-200%); nebo vypočítat, kolik je hodina vaší práce. Chcete-li to provést, musíte zjistit, kolik chcete vydělat za měsíc, poté rozdělit tuto částku na 22 pracovních dnů a 8 pracovních hodin denně. Nyní je snadnější vypočítat cenu produktu: jednoduše vynásobte náklady na hodinu své práce počtem hodin strávených objednávkou.

Každý typ notebooku má různé náklady v závislosti na složitosti pracovní a výrobní technologie.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Pomoc při tvorbě cen může návrh studovat. Podívejte se, za jakými cenami vaše konkurenti prodávají své výrobky? Na tomto základě nastavte cenu svých produktů. Náklady na ručně vyrobené notebooky se pohybují od 700 do 3000 rublů.

Jak propagovat své produkty

Doposud jsou sociální sítě hlavními kanály pro propagaci ručních výrobků. Mimochodem, zaujímá třetí místo v popularitě mezi všemi nákupy na internetu. To vám umožní dát velké naděje na sociální sítě. Nejúčinnější je Instagram, který je ideální pro propagaci vizuálně atraktivních produktů.

Plus této reklamy je, že může být zcela zdarma. Stačí stastovat účet, nahrát fotky vaší práce a postupně získávat předplatitele. Ale investováním do propagace malé částky můžete získat dobrou návratnost a rychle získat své publikum. Díky automatické službě je velmi snadné spustit propagační kampaň v Instagramu, která má za cíl přilákat účastníky. Můžete dát svůj notebook populárnímu blogerovi, který souhlasí s reklamou vašich produktů v odezvě. Další účinnou možností je provedení různých akcí. Můžete uspořádat soutěž a hrát notebook, poskytnout dočasné slevy na zboží atd.

Dalším reklamním nástrojem může být krásný balíček. Lidé jsou přitahováni ke všemu krásnému. A pokud je návrh vašeho notebooku krásný, pak by měl být obal spojen. Pracujte také ve stylu notebooku ve firmě: ukažte, jak můžete notebooky používat, jak můžete v nich zaznamenat položky. Pokud se vám to líbí, budou chtít opakovat a zakoupit váš notebook. Chcete-li vidět originální nápady registrace záznamů, je možné na stránkách Pinterest.

Je možné se dohodnout na prodeji svých notebooků v obchodech. Nejvíce ochotně kreativní notebooky jsou převzaty k prodeji v knihkupectvích.

Můžete se také účastnit ve výstavách, publikovat reklamy na různých stránkách nebo vytvářet účty na stránkách pro řemesla. Například na webové stránce "Fair of Masters".

Kolik si můžete vydělávat na notebooku

Výše výdělku je silně spojena s časem výroby jedné objednávky. Ruční práce zahrnují omezení prodeje. Cokoli říkáte, nemůžete prodat 20 notebooků za měsíc, kdy můžete fyzicky vyloučit více než 10 kusů. Proto bychom měli zhruba vypočítat výši zisku, rozumět jeho výrobnímu maximu, který závisí na složitosti práce.

Pokud vezmeme standardní notebook, jehož výroba sestává z vytvoření krytu a sestavení tištěného bloku listů, pak na 1 poznámkový blok, v průměru 2 pracovní dny. To znamená, že maximální počet dokončených objednávek za měsíc je 11 kusů. Při průměrné ceně 1500 rublů se můžete spolehnout na měsíční tržby 16 500 rublů. Množství samozřejmě neomezuje počet nul, ale může se zvýšit, pokud předem vytvoříte notebooky a prodáváte hotové výrobky. A můžete vsadit na dražší produkty.

Když investujete do podnikání až 50 tisíc rublů, můžete ho získat za první šest měsíců práce.

Je důležité si uvědomit, že tato podnikání je především hobby, a teprve pak podnikání. Pokud chcete vydělat spoustu peněz, musíte investovat do výroby, najmout několik jelenů a jít do jiných prodejů. Vše závisí na tom, jaký cíl si nastavíte pro sebe. Trh s ručními kancelářemi zná příklady, kdy se hobby stalo výnosným podnikem. S kompetentním přístupem v této oblasti můžete dosáhnout dobrých výsledků.

Zda je nutné podnikání vyřešit

Pro oblast vyšívání je tato otázka poměrně komplikovaná. Mám otevřít své IP, oficiálně zaregistrovat firmu a platit daně? Zákon říká, že je to nutné. Ve skutečnosti se většina jehelních žen vyhýbá formalitám a není v žádném spěchu k tomu, aby registrovali své podnikání, pokud neexistují žádné stabilní objednávky a zavedená klientská základna.

Pokud patříte do kategorie zákonodárců a plánujete aktivně rozvíjet své podnikání, musíte ji zaregistrovat. Za tímto účelem stačí formalizovat PI, zřídit zjednodušený daňový systém a nemusíte se obávat, že uprostřed noci přijede na dveře daňový inspektor. Jako OKVED se doporučuje použít kód 47.91 - Maloobchod poštou nebo informační a komunikační sítí Internet.

Namísto závěru

Shrneme-li se, pojmenujeme všechny klady a zápory ručně vyrobených notebooků. Mezi výhody patří:

  • příležitost pracovat doma;
  • nízké investice;
  • podnikání v hobby;
  • zajímavý a módní typ podnikání;
  • tvůrčí činnost;
  • možnost kombinovat s hlavním typem práce;

Pros v tomto případě souvisí s výhodou obchodní organizace. Ale nevýhody jsou pro projekt zcela specifické:

Ručně psané poznámkové bloky

Notepad - to není jen hromada složené a sešity papír, je příslušenství, které mohou někdy sloužit jako zdroj inspirace: notebooky na magnet původně naznačoval tajemství a právě vytvořené pro osobní deníky nebo ranní stránek, nádherné album z kraftového papíru může připomínat že jste mnoho let slibují sebe vzít tužku a kreslit náčrtky, bude deník uveden čas začít nový rok s tímto druhem života, který umístí tvůrčí time management, umělecká notebook s koláčem na Album může inspirovat vytvoření celé řady složitých dezertů, jarní polštář je velmi pohodlně uchováván pro nahrávání nápadů. Obdržel jako dárek neobvyklý ručně knihy v pevné vazbě, vaše dcera může si uvědomit, že jako dítě chtěla psát příběhy, a ujistěte se, že přinese domů „pět“ pro eseje o literatuře - na notebooky ručně žije kouzlo víry ve vlastní síly.

V našem internetovém obchodě si budete moci zakoupit notebooky, které chcete usadit v tašce nebo na pracovní ploše. A nezapomeňte: krásné notebooky se nestávají hodně!

Kožené notebooky a deníky

Kožené notebooky a ruční deníky

V této části jsou kožené notebooky, notebooky a deníky v kožené vazbě, vytvořené ručně.

Kožené ručně vyráběné notebooky jsou vyráběny ve dvou formátech: A5 a A6.

Zde si můžete zakoupit krásné deníky a notebooky vyrobené pouze z pravé italské a ruské kůže.

V obchodě jsou dva druhy notebooků:
- notebooky na tlačítkách;

- notebooky na popruhu nebo na řetězec.

Interní náhradní blok

Vnitřní náhradní blok diářů a notebooků se skládá z vysoce kvalitního tonizovaného papíru 80 g / m2.
Formát náhradních bloků pro notebooky je A5 a A6.
Při objednávání notebooku nebo deníku na webu můžete zvolit barvu papíru z naší palety. K dispozici jsou následující barvy náhradních bloků: Vanilka, Mincovna, Lavender, Rose, Peach, Kraft.

Vyrábíme kožené notebooky a deníky na prstencích. Uvnitř notebooku se používá kroužkový mechanismus. To usnadňuje výměnu papíru při jeho použití a vkládání nových čistých vyjímatelných bloků papíru do notebooku.

Možnosti


Jako možnosti poznámkového bloku nebo notebooku můžete přidat:

• personalizace (osobní deníky):
• iniciály + 200r
• Až 20 znaků na řádku + 400r
• až 40 znaků ve dvou řádcích + 600r

Pokud chcete reliéfovat fólií, uveďte barvu fólie v komentáři k objednávce.

Logo gravírování (vlastní diáře)


Vyrábíme také zakázkové deníky.

Zde si můžete objednat kožené diáře a notebooky s logem nebo výkresem.
Logo se aplikuje na kůži horkou razbou.

Ručně vyrobené poznámkové bloky ve Voroneži

Notebook třídy je vyroben ručně. Kryt je vyroben z dřeva natřeného hnědým povrchem a pokrytého voskem. Úhelník z tlusté pravé kůže je černý na černém nýtu. Kožený uzávěr na tlačítku. Uvnitř papírového bloku kraftového papíru na kroužcích může být jednotka vždy pom.

Notebook třídy je vyroben ručně. Obal ze dřeva malovaný v černé (tmavě šedé) barvě a pokrytý voskem. Zadní část tlusté černé kůže je černá na chromových nýtách. Kožený uzávěr na tlačítku. Uvnitř papírového bloku kraftového papíru na kroužcích blokujte.

Malý originální notebook je vyroben ručně. Kryt je vyroben ze dřeva natřeného ve světle hnědé barvě a pokrytého voskem. Úhelník z tlusté pravé kůže je černý na černém nýtu. Kožený uzávěr na tlačítku. Uvnitř papírového bloku kraftového papíru na kroužcích.

Malý originální notebook je vyroben ručně. Kryt je vyroben ze dřeva namalovaného v krásné černé (tmavě šedé) barvě a pokrytý voskem. Zadní část tlusté černé kůže je černá na chromových nýtách. Kožený uzávěr na tlačítku. Uvnitř je papírový blok z Kraft.

Neobvyklý notebook formátu A5 v obalu z přirozeného stromu zajímavě vypadá živě a stane se vynikajícím akvizicí pro ty, kteří jsou zvyklí udržovat záznamy. Kryt je malován v příjemné světle hnědé barvě. Ohyby na úkor mnoha malých řezů na páteři, const.

Tento notebook se rozvíjí s kreativními nápady, dává velký podnět a motivaci k odhalení svého potenciálu. Pokud jste zvyklíte na to, abyste sny vypnuli v dlouhé krabici, pokud se bojíte udělat první krok k vaší fantazii a uvědomit si, co jste si mysleli, pak jste přesně na správném místě! Tento zápisník.

Sketchbook - tematické poznámkové bloky pro vytváření skic pomocí sady šablon a šablon, které jsou součástí sady. Náčrt skript vám umožní rychle a snadno zachytit své nápady a rozvíjet tvůrčí schopnosti. V notebooku: 24 stránek se šablonami pro vytváření skic, 2 plastové šablony.

Scrapbooking Cross Stitch šití Poznámkové bloky ručně vyráběné papírové korálky Canvas Kartonová krajka Fabric

Poznámkový blok manuální práce.
"Pěkný den!"
Vyšívání motýlů s křížem a stehy, schéma vyvinuté a vyšívané. Tkanina - bavlna, nití nitě, plátno aida, křišťálové korálky a vintage bavlněné krajky.

interní plnění notebooku.
Na záložce - přírodní růžové kamenné zavěšení (bohužel, jméno si nepamatuje).
Velikost A5. Barevný blok - adresa stránky, kde můžete psát adresy, e-mailové adresy a mobilní telefony.

Další variace na téma motýlů. Moc se mi to líbí, takže jsem nemohl popřít, že jsem potěšil udělat další notebook s motýly :)
Dekorace: vyšívací kříž, vyšívací stuhy, výšivkové korálky. Na záložce - přívěsek z přírodního kamene. Velikost: A5.

A ještě jedna variace na motýlů :)
Tkanina - ložní prádlo, vintage krajka, dva kovové motýlové přívěsky - starožitné zlato. Velikost A5

A další téma, které já, to je nazýváno, závislý - to je Paříž. Dlouho jsem toužila navštívit toto město, ale když se mé sny přeměňují na takové notebooky.

Vzhled: beadwork, tónování kávy. Tkanina je lněná s povlakem.

Záložka - kovová věžička.

Jedna další variace na téma Paříže. Tkanina je len. Dekor: kovový přívěsek a saténová stuha.

A další Paříž. Velikost formátu A4. Poznámkový blok s adresním blokem)))
Říká se mi to "jaro v Paříži." Uvnitř je velká Eiffelova věž.

Poznámkový blok pro jehlice. Formát A5.

Interní blok notebooku pro jehlice. Na záložce je přírodní kámen. Dekor: bavlněná krajka, saténová stuha a kovový přívěšek.

Dalším ženským koníčkem jsou kočky))))
Formát A5. Finish - povlečení, vintage krajka, korálky, organza, dřevěná forma. Na knoflíku je dřevěný korálek.

Další poznámkový blok s kočkami. Finish - pláštěnka, saténové stuhy a kovový přívěsek na stříbro. Velikost A5.

Kuchařka. Uvnitř stránky s vhodnými bloky pro nahrávání receptů a vtipných obrázků vařených. Velikost formátu A4. Dokončení s krajkou a látkami.

A ještě jedna kuchařka.

Poznámkový blok pro psaní, který může být nádherným darem pro kolegy v práci.
Povrchová úprava: plátno, bavlněné krajky, kamínky a organza. Velikost A4

Tento notebook je ve formátu A4 se staršími stránkami. Vůně skvěle.
Dokončení - ruční vyšívání, krajka, bradky, saténová stuha. Tónování kávy.
Tkanina je len se zlatým povrchem.

Hudební album.
Tkanina je len. Finish - saténové stuhy, vintage krajky, dřevěné polotovary a drahokamy.

Poznámkový blok sovy. Velikost A4, to samé je malé A5.

Záložka - kovový klíč.

Londýn. Velikost A4

Londýn. Velikost A5

Ukrajinský styl)
Opravdu se mi líbil ornament, proto se narodil takový etnický zápisník. Na stránkách uvnitř stejného ornamentu.
Tkanina je napodobenina semišu. Finish - cross-stitch, vintage krajka, kovové rohy.

Nový rok 2013 začal pro mě s novým hobby - BLOCKS.

Dlouho jsem se chtěl pokusit o vytvoření jedinečných notebooků.

Dokončené bloky mě nepružovaly kvůli tvořivosti, nejprve jsem musel zvládnout vazbu a pak se naučím vytvářet rozvržení stránek ve Photoshopu.

Neřeknu, že proces vytváření notebooků je rychlý a snadný))) Je to docela těžké, pečlivě. V mé práci používám 3 typy lepidla a tmelu. Když vytvářím kryty, má mě scrapbooking jen malý zájem, dávám přednost kombinaci ručních výšivek, tkanin, saténových a rep ribbonů, stejně jako korálků a krajky. Pod látkou je sintepon, takže notebooky jsou plné a měkké.

Dělám notebooky ve dvou formátech: A4 a A5. V budoucnu se chci pokusit, aby notebooky byly ještě méně)))))

Jak dobře vás mohu soudit :)

Ruční poznámkové bloky, výrobní technologie

Podívejte se na podrobnou master třídu s fotografiemi a technologií výroby ručně vyrobených notebooků.

V poslední době jsme se naučili, jak vytvořit jednoduchý notebook s vlastními rukama. V této mistrovské třídě uděláme krásnější a pevnější práci - ručně vyrobený notebook s vazbou.

Určitě, každá holka, kromě rtěnky a hřebenu, nosí nějaký notebook v kabelce. Může to být přísný deník pro plánování obchodních schůzek, krásný notebook v romantickém stylu pro nahrávání vašich myšlenek nebo originální album, které si vyrobíte sám.

Master class, jak si vyrobit ručně vyrobené poznámkové bloky ručně

Vzhledem k tomu, že listy ručně vyrobeného notebooku budou upevněny společně s obvyklým knižním obalem, musíme je uspořádat do několika identických knih. Optimální číslo bude 5 až 6 listů v každé knize.

Nyní musíme určit požadovanou tloušťku ručně vyráběného poznámkového bloku, který bude záviset na počtu těchto knihových dílů.

Když všechny knihy sestavujeme co nejrovnoměrněji, necháme je pod tlakem několik hodin. Pro pohodlí je zadní část poznámkového bloku zajištěna úchyty.

Abyste zajistili, že blok nezůstane zdržen z klipsů, můžete pod nimi položit desku nebo silnou lepenku.

Když je blok pro záznamy dostatečně stisknut, je třeba dělat otvory v listu, kterými je třeba vložit jehlu a nit.

Chcete-li to provést, odstraňte klipy z kořene bloku a zajistěte je po stranách. U kořene nože jsme viděli přes 6 svislých otvorů ve stejné vzdálenosti od sebe.

Šití notebooků navzájem je výhodné, pokud jeden z nich umístíte na okraj stolu, poté postupně zašlete ostatní. Vlákna mohou být přijata jakákoli, ale musí být silná.

V tomto případě je obvyklý nylonový závit hnědé barvy, který lze zakoupit v železářském skladu nebo v zásobníku.

Nyní šitý dolní notebook se šitem "dopředu jehlu", takže ocas nitě venku. Bavlněné pásky nejsou šité, ale jednoduše je zabalíme kolem nitě.

Dále v horní části prvního notebooku položte další a vložte jehlu do slotu druhého notebooku.

Používáme stejný šátek "dopředu jehlu" a přitiskneme pracovní závit k nitě prvního notebooku v místě, kde se nachází bavlněná páska.

Po šití druhého notebooku spojujeme pracovní závit s levým ocasem tak, aby se objevil uzel.

Nové ručně vyrobené notebooky

Chci vám ukázat nové možnosti pro zdobení obalů pro ruční notebooky. Produkující k prodeji v darem, vždycky chci, aby byly nejen krásné, ale také funkční - že byly položeny, kapsy, stejně jako kryt umožňuje nosit notebook v tašce, spíše než jen to dávat na stůl.

První pár notebooků jsou budoucí novoroční dárky pro učitele mého syna v mateřské škole. Vzhledem k tomu, že postavy a způsob komunikace se liší, pak notebooky různých barev)))

Růžový poznámkový blok s tečkami, jemný a romantický. Aby bylo možné ozdobit obálku formátu A5, bylo tam celkem 4 pletené květy, krajky, širší a přívěsek. Nejprve jsme šiji širokou světelnou krajkou, druhou vrstvou - úzkou bavlněnou krajkou a nahoře připojujeme další malé části. Růžová krajka je také strunou, takže ji velmi pečlivě vyšívám a upevňuji konce - aby se při každodenním používání nepřišla.

Celé téma tohoto notebooku je výhradně "florid", květiny a pletené, a papír (ačkoli jen jako substrát pro hlavní pletené květiny). V notebooku je podložka a kapsa. Všechny dekorativní prvky jsou pevně přilepené, takže notebook může odolat zatížení))

Druhý notebook pro přísnější učitele, takže barva je chladnější. Hlavními tématy tohoto notebooku jsou květiny a ptáci. Podle způsobu návrhu a technických detailů je velmi podobný předchozímu notebooku - je zde i záložka, kapsa a sponky z krajky.

A druhá šarže poznámkových bloků je zkouškou pera, nejprve jsem použil tepelný přenos pro návrh krytu. Termotransfery jsou obrazy, které jsou připojeny k tkáni působením horkého železa. Jistě jste se alespoň jednou pokoušeli ozdobit tričko tímto způsobem) Byl jsem jeden v dětství, můj oblíbený))))

Nyní můžete tisknout tepelný přenos na vlastní barevnou inkoustovou tiskárnu, nejdůležitější je koupit speciální papír. Nemám inkoustovou tiskárnu nebo barevnou tiskárnu a papír se nenachází, takže jsem si objednal tyto obrázky od mistra na veletrhu Masters (kdo chce zkusit - napsat, poslat odkaz na obchod)

V noteboocích kombinovaného krytu, světlé len a bavlna, a samozřejmě kapes, kartami a-tých spojovací), termosku, které mají být přeloženy do lehké textilie (můžete použít bavlny, plsti nebo len), ale já jsem si všiml, že lehčí tkanina, tím větší kontrast a výkres vypadá lépe. Mám kříž (na toto téma a první test)))), obraz je velmi rozeznatelný, ale jemné detaily jsou vnímány špatně. I když se mi to líbí)))

Ruční poznámkový blok

Ruční poznámkový blok

Vnitřní svět člověka odráží všechny detaily: klíčenku na klíčích, barvu knoflíků, tvar tašky, světlé náušnice, přítomnost pomponu na klobouku nebo např. neobvyklý poznámkový blok. Proto je tento článek o výrobě poznámkový blok.

Nejprve připravíme vše potřebné - Nůžky, papírenské nože, látky, listy a další.

Fabric pro budoucnost poznámkový blok je vybrána z růžově žlutých květů - velmi krásná.

Listy (matný hustý kancelářský papír) - bílý nebo podobný, jako my vytvořit tisknou na tiskárně.

Karton pro obal

Karton pro kryt, který používáme hustá a těžké.
Za tímto účelem jsou obrobky vyrobené z nepotřebných obalů na boty nebo hotových listů zakoupených v obchodě vhodné.

Formát a vlastnosti našeho notebooku

Tloušťka notebooku byla vybrána přibližně 40 listů formátu A5. Za tímto účelem byly použity listy A4, které byly po tisku ohnuté na polovinu a šité.

Listy

Pro tisk Pro tvorbu letáků jsem použil editor MS Word. Začátečníky, samozřejmě, je to obtížné dělat, ale trochu úsilí a připravíte takový soubor. Uvnitř poznámkový blok lze měnit. V editoru můžete rozšířit stránek podle barev, různými způsoby malování, razítkování nebo vytváření různých vyřezávaných okrajů.

Rozhodli jsme se o tom poznámkový blok se stane roztomilým repozitářem myšlenek dívky a jeho témata se stanou právě takovými. Hrany nezdobili jsme obraz, ale je to všechno fantasy jeho tvůrce. Mohou být snadno vyzdobeny obrazovým punč nebo jen jemně zaokrouhlit. Snažte se v této práci spěchat, dělejte to pomaleji - koneckonců, musíme vypočítat každý milimetr vzor dokonce dokonce.

Obal

Obě kryty jsou o 2-3 milimetry silnější než vnitřní desky.

V našem případě to bude měkké. K tomu potřebujeme silný sintepon nebo rouno. Vystřihli jsme je ve stejné velikosti jako kryt a vložili jsme je. Nejdůležitější je velmi pečlivě zakrýt okraje.
Používám lepidlo "Moment Crystal". Jsou i jiní, ale je nejlepší z hlediska lepení vlastností.

Fabric pro obal - trochu větší, aby se zabalil dovnitř.
Nejčastěji se to používá bavlna. Často krásné látky zahraniční produkce. Líbí se nám to - americký nebo korejský. A před použitím škrobová tkanina.

Rohy Odřízněte tkáň. Takže nevystupují a nebudou čistý.

Zadní kryt

Nyní - interiéru kryty. Rozhodli jsme se flyleaf, vhodné pro barvy a styl.

Dekorace interiéru

Zde ukážeme příklady stránek, které můžete vzít pro vaši kreativitu. Po tisku umístěte stránky v požadovaném pořadí tak, jak chcete.

Návrh krytu

Pro registraci kryty použijte, co vaše srdce touží, vše, co můžete tisk nebo nákup v kreativním obchodu. V našem případě jsme použili tištěná karta s obrazem roztomilé holčičky, několik listů a tyčinky, plus všechno - zadekorirovali pokrytí pletené květiny ručně vyrobené.

Nejprve připojujeme a odstraňujeme různé krajky, květiny, vinobraní šperky a knoflíky, které jsou nazývány "Brads", jsou fotografovány pro paměť. Postupně zjistíte nejvíce nejlepší obrázek notebooku.
Brads jsou používány nejen pro Zdobení, ale také posílit veškeré materiály.

Montáž

Nyní - závěrečná fáze: montáž všech připravených komponentů našeho poznámkový blok. Za to jsme my šitý a lepený blok s našimi listy a krytem. Trvalo nám tři hodiny, než jsme dokončili naši práci. Začátečníci mohou potřebovat půl dne nebo více.

Dolzhnitskaya, Veschikova: Zápisníky ruční práce

Anotace k knize "Ruční poznámkové bloky"

Naučte se vytvářet od nuly své vlastní ruce jedinečný notebook, který bude vaším asistentem v práci, kreativitou nebo nádherným darem!
Líbí se vám ručně vyráběné výrobky vyrobené s duší? Skvělé! S pomocí knihy "Ručně psané poznámkové bloky„Vy jste zvládl nejen umění knihařské a scrapbooking, ale neméně zajímavých schopností. Naučíte se základy linorytu, tištěného tkaniny, výšivky a nášivka textilie.
Workshop s uměleckým gizmosem "Dingo" se podělí o své obchodní tajemství. Kromě obvyklých vazeb na všechny z nás se naučíte dělat belgické, fanoušky, koptské a asijské. Uvidíte, že to všechno je k dispozici všem.
Znalosti a myšlenky uvedené v této knize mohou být použity jak při vytváření notebooků, tak v jiných oblastech tvořivosti, otevírání nových polí pro experimenty a sebevyjádření. Nechte všechny věci, které jste vytvořili, budou trvanlivé, jedinečné a prospěšné a potěší vaše vlastníky!

Po obdržení doporučení vám zašleme dopis o přijatém bonusu. Vždy můžete zkontrolovat zůstatek v části "Osobní prostor"

Pošleme vám dopis o přijatém bonusu, jakmile někdo použije váš odkaz. Vždy můžete zkontrolovat zůstatek v části "Osobní prostor"

Hledat

Ruční poznámkový blok

Brožurová a rally "Deník Edwarda Ticha" [Handicrafts give]

[Tombola na konci příspěvku a nesouvisí s prvními dvěma fotografiemi]

Rozhodl jsem se hrát si jeden z notebooků s dekorací polymerové hlíny. Jmenovitě - "Deník Edwarda Ticha". O tom, že už měl nějaké místo (proto na poslední fotografii přisahá BM). A to není docela bayan - fotka ceny na konci stánku, a na začátku - nové brože-peří)

Je to trochu indická, trochu lesklá, trochu zelená, podle mého názoru - k jeho klobouku!

Takže mám nové brožury s pochopením Rarity, i když je to trochu neobvyklé) Ale obávám se, že sem vůbec nepřijdou ze slova :) Přestože je mohou vzít na váš dvůr? Znalci, vždy budou)

A tady je cena za remízu:

Tento miniaturní notebook je pouze 7,5 x 5,5 x 2,5 cm (zapadá do dlaně). Vyrobeno úplně od začátku.

Stránky jsou vyrobeny z kávy.

Obal z eko-pokožky a na něm - dekor polymerové hlíny ve formě volantu na dřevěném pozadí.

Poznámkový blok je uzavřen na přepínači a řetězci.

Chceš dar? Napište do komentářů, že typ podprocesu "YOHOHO chtějí notebook a láhev rumu!"nebo "Deník tady! Ukotví mě v hrdle!". No, rozumíte)

A zítra v 18:00 STOP a trochu později výsledky remízy (Budu muset znovu požádat @byOWLKA o odstranění vidos.) No, co, zvedne dárky všem, aby dával - nechte to vyhodit :)))

Dodání na mé náklady!

Žirafa nebo jak jsem udělal poznámkový blok

Dlouho jsem se pokusil o novou techniku ​​pro sebe, malování barevnou polymerní hlínou. Ne barvy, ale mícháním barevných jílů, vytvářením stínů a přechodů, aby se stalo nějaké zvíře. Rozhodla se udělat africkou žirafu. Níže vám ukážeme, jak jsem to udělal, nejprve celková fotografie =)

Nejprve jsem se obrátil na firmu na výrobu dřevěných polotovarů a vytvořil jsem dvě verze základny překližky pro notebook. Formát A5.

Pak jsem si myslel, že by nebyl špatný nápad kreslit náčrtek! I čerpám je velmi zřídka, často v procesu vše se mění o 360 stupňů! Přitáhl jsem.

Začal pracovat, od zbytku hlíny vymezil základní formu, rozhodl se udělat nebo udělat na vadné dýhy. Zde pozornost! Neopakujte tuto chybu, po pečení je moje žirafa pevně připevněna k základně překližky a stěží jsem ji dokázala oddělit. Něco strašného ^ _ ^

No, jak říkají, vaše oči se bojí a vaše ruce to dělají! Všechny práce bez meziproduktů.

Clay se protáhla na stroji na pastu, stoupala. Pak si sundala malé stohy a položila ji na žirafu.

Zde jsem začal proklínat záhyby a malé skvrny na krku. A pak tam byly falešné řasy, nechtěly být připojeny.

Nakonec se ukázala být taková žirafa, kterou jsem sotva sotva překryl překližku.

Špatně po pečení.

Samotářka po pečení

Strom vyrobený z pozůstatků barevné hlíny, vyučovaných předchozími zkušenostmi, byl na papíře. Žirafa neustále používala to, co by bylo v budoucnu kombinováno. Po pečení jsem barvil černě.

Nakonec jsem ještě nečekal. Musel jsem si odřezat kus dřeva, ale nakonec jsem dosáhl toho, že všechny detaily přišly k sobě. Odřízla obvyklé nůžky na manikúru.

Začala malovat pozadí a snažila se dostat do barevné schématu žirafy. Nejprve bylo všechno modřejší než modrá. Žirafa a strom ještě nejsou nalepeny na základnu.

Když jsem byl úplně spokojen s pozadím, přitiskl jsem žirafu na základnu. Lepidlo v mé mysli bylo obvyklým momentem superlepování, ale mýlil jsem se. Bylo obtížné se vejít do pozadí žirafy, protože jsem si nemyslel, že bych udělal krk na okraji překližky! Musel jsem se dřít. Dlouho jsem aplikoval barvy, uzavřel mezerníky faktury. Pro mě to byla úplně nová zkušenost.

Protože bylo obtížné odstranit přechod, nakonec je téměř neviditelný.

Celková práce, kterou jsem podnikla od 14. března do 5. dubna, neřeknu, co jsem dělal každý den. Obvykle ve volném čase z domova. Doufám, že se vám líbil můj příběh.
Děkujeme vám za pozornost! Najdete mě na mé stránce vk.com/ringtil

Poznámkový blok pro účastníka

V předchozích příspěvcích vydal album a jeden účastník si přál stejný))

Rychle jsme to udělali))

Zápisník na 100 listů vyšel velmi těžký.

Poznámkový blok s drakem

Dnes je notebook s drakem a jeho malou historií :)

"Hrozny jsou blázni!" - Jak nešťastné je to slyšet! A to všechno proto, že mě nemohou najít, a já znovu vyhraju a hledám. Ano, jsem malý pro spontánní draky a vypadám jako hračka na pozadí bratrů, ale nejsem spontánní! To je vzácné, ale rodí se čistokrevné rodiny, jako já - absolutní zástupci jiného druhu.

A nechte mou modrou barvu nerušit - narodil jsem se v rodině vody, ale já jsem analytický drak, mou sférou jsou abstraktní konstrukce a systematizace dat.

Pak se za 200 let, po škole, stanu uznávaným vědcem mezi draky. Mezitím jsem Greta-malyavka a všechno, co mi můj růst dává, je vítězství v hledání a hledání.

Velikost dítěte je 4,5 x 5,5 cm.

Modrá s rozvodovými stránkami (72 listů) - ručně malovaná roztokem barvy.

Kryt z eko-kůže, dekor polymerové hlíny.

Je uzavřena na elastickém pásku.

Děkuji za vaši pozornost :)

Poznámkový blok "Termín sóje!

Dnes uvidím neobvyklý, velmi světlý notebook s malou legendou :)

V úsvitu času, kdy demiurges měl hodně práce, se rozhodli dát některé z úkolů na zvířata, jmenovat je patrony různých případů. Zvířata si pro sebe vybírají podnikání: pes začal sponzorovat přátelství, lví lov, krásu a klid.

A pak se zjevila na demiurgy sovy, strakaté, rozcuchané, s unavenými, moudrými očima.

- O demiurges! řekla sova. - Chci, aby sponzorovat funkce vozidla je rychlá a neuvěřitelné, objevovat nové pravomoci a bezprecedentní úsilí, něco hlučný, jako karneval, a nevyhnutelné, jako smrt!

- No, - řekl demiurges. - Teď jsi sólový termín.

Poznámkový blok od nuly 8 x 11 cm: blok kávových stránek, obal z eko-kůže, dekor na krytu polymerní hlíny a skleněné oči + akrylová malba. Foukací papír z designového papíru je uzavřen na šňůrce s kovovým závěsem.

Děkuji za vaši pozornost :)

V komentáři budu odpovídat na otázky s potěšením!

P.S. BM ukázal houby a učitel biologie - powerliftershu)

Poznámkové bloky s domy

Pro zítřek připravuji příspěvek s malým procesem, takže dnes ukážeme notebooky s domy z polymerové hlíny)

První je hotel s houbovým deštěm.

Stěhovaví ptáci nemají nikoho překvapit, ale tam jsou menší cestující, který není viditelný na podzim: malé chyby, můry, komárů. Na cestě existují různé překážky a špatné počasí může přerušit turné kdykoliv, protože pokud nejste pták, malý skrček, silný vítr změní všechny plány s jedním impulsem, a kam se schovat před nepřízní počasí.

Nuuu. téměř všude, protože ve vesmíru jsou malé hotely - speciální domy pro malé statečné cestovatele. A také v našem lese je takový. Je nazýván Hotelem "Houbový dešťový dům" a je otevřen všem, kteří si chtějí odpočinout a odpočinout si trochu.

A toto je denník mravenců. Viděl jsi takový karikaturu v dětství? "Má nohy a on je doma."

A nakonec - malá kopie A8:

Všechny bloky jsou vytvořeny od nuly. Kryty notebooků z kombinované eko-kůže. Uzavřená na voskovaných šňůrkách se závěsem. Každý list je zralý v kávě ručně a voní pěkně a šumí!

Dnes všechno. Děkuji za vaši pozornost :)

Notebook "Atlantis"

Dobrý večer! Dnes je další notebook s legendou: "Atlantis".

Z hlubin zřídkakdy se vrací něco, co polklo polibek. Ale někdy vlny vyhodí na pevninu věci, které byly pořízeny před tisíci lety.

Tato kniha byla na břehu na břehu - včera v noci ji tropila bouřka na pobřežní oblázky. Stránky jsou prázdné - slaná voda umyla inkoust, ačkoli notebook byl zavřený. Řetěz není zrezivělý, ale kryt je zarostlý polypy a pouze okouzlující krystal přitahuje oko.

Zapište si na tyto stránky své touhy. a vrátit ji k moři - možná, moře bohové splní si uctíval.

Mini poznámkový blok 8 x 6 cm. Kryt z eko-kůže, dekor polymerové hlíny. Uvnitř stránky, stárnoucí v kávě.

Děkuji za vaši pozornost :)

Kryt pro Notepad MK

Pokračujeme v tvorbě notebooku s vlastními rukama.

Pokračujeme ke krytu. Budeme potřebovat:

2. Lepenka na obal (2ks)

Velikost: více než 0,5 cm blok ze tří stran (ze strany páteře se nezvětší)

3. Služební svorky

7. Lepidlo (pomozte od mně, můžete také použít okamžik - křišťál nebo co chcete)

8. Řezané kůže (koženka)

Velikost: kartony velikost (viz bod 2.) + 1,5 cm na okrajích a ohýbá 2cm mezi kartonů samotnými (kde 2 cm - Tloušťka bloku v mém MC, v tomto pořadí se může lišit v závislosti na počtu stran a jejich druhů - kávovar / ne)

9. Pozastavení (kov, dřevo atd.) - v blízkosti 10 rublů, pokud vylijete Ali Express

10. Voskovaný kabel (

5rub / m v obchodech nebo na stejném Ali)

V mé verzi byl šicí stroj stále užitečný, ale není to nutné.

Na zadní straně eko-pokožky obrysem obrysů karet na krytu. Vzdálenost mezi nimi je 2 cm, ale je lepší kontrolovat (dále popisuji jak)

Nejprve držte jen jednu lepenku!

Vytvářím kombinovaný obal, takže mám dvě kousky ekologické kůže.

Při lepení obou řezů je redukujeme pomocí prstů (podél šipek) tak, aby mezi nimi nebyla viditelná mezera.

Otočme a aplikujeme blok na lepenou krabici, na vrcholu bloku - druhou lepenku:

Horní část pokryjte zbytek kůže:

Výsledný sendvič je umístěn s kartáčem UNKNOWED

A opatrně (tak, že se karton nehýbe), odstraníme blok:

Na mě se již změřily vzdálenosti, proto jsem předem načrtl druhou lepenkovou krabici. A tak - obejít to s perem v této fázi a lepením.

Někde tady (můžete držet druhou lepenku, můžete po tom) udělat zagzag linky na stroji, spojující dva kusy kůže.

Měříme úhel při 45 stupních:

Vyřízněte s odsazením 3 až 5 mm (lépe to udělat více a pak opravte):

Ohýbejte a lepte hrany:

Je lepší držet čelisti po dlouhou dobu, na kůži je stopa.

V tomto stádiu nalepíme voskovanou šňůru s odpružením uprostřed zadního krytu. Délka kabelu závisí na tom, kolikrát plánujete zabalit hotový zápisník. Na mě obvykle odchází 70-80 cm (na 3,5 otáčky).

Tip: Při lepení - držte kabel s kancelářskou sponou tak, aby se sploštil a tak silně se nevytáhnul pod nosník.

Zůstává blok samotný vložen. Použijte lepidlo na jeden konec bloku. Použijte blok na kořen v 2-centimetrovém "otevírání":

A opatrně zavřete kryt:

Zatímco lepidlo nechybí kryt ani mřížku - můžeme zarovnat blok tak, aby okraje z okrajů byly stejné. Poté zatlačíme pevněji, otevřete a upevníme svorky (opět na chvíli, aby nebyly žádné stopy):

DŮLEŽITÉ! Přístroj by měl být zapuštěné páteře ve středu krytu (ve 2-inch „otvor“) pro zpřístupnění zarážka není roztrhnout podél záhybu. Pokud přístroj neusknete, nebudete moci úplně otevřít celý notebook.

Stejným způsobem vložte druhou knihu a získáte připravený notebook!

Závěrem je pár slov o výzdobě a alternativní sponě.

Pro výzdobu používám všechny druhy kusů polymerové hlíny, stejně jako dekorace s obrazy pod filmem (šijte na psacím stroji). Šití dekorace se provádí až do fáze lepení bloku na krytku :)

Spona může být použita jako spojovací materiál. Stoupá na stejném stupni jako voskovaná šňůra. Lze také se suspenzí (lepidla na horní straně gumy do 1 cm od okraje víka, navlečené suspenze a přilepíme druhý konec gumy v dolní části krytu).

A několik dokončených prací:

Mimochodem, poznámkový blok s majákem je třepačka (když jsou na filmu nalít všechny druhy flitrů, korálků, oblázků atd.). Udělám samostatný MK (později) na něm.

Darejte a ukažte svou práci v komentářích, je to velmi zajímavé! Zdá se, že je co nejpodrobnější, ale přesto - klást otázky, pokud je něco nejasné.

Děkuji všem za pozornost a hodně štěstí ve vzorcích)

Lazy vazba pro notebook

Všechny páteční pozdravy!

Pojďme pokračovat v tématu vytváření notebooku. Již máme stránky o kávu (nebo jakékoliv jiné), je čas na to, abychom přijali koptské vázání.

Kostičky, jak ho nenávidím! Tak tady je spojka pro líný prdel jako já :)

- sobssna stránky samotné

- lepidlo (moment-krystal nebo analogy)

- bandáž nebo bavlněné tkaniny (nebo jiné na kraynyak)

- papír pro letadlo (karet, návrhář)

- bodovací deska nebo štípací tyčinka (nebo lžíce, ano-ano)

1. Střihněte listy tak, aby se při jejich přidání dosáhla požadovaná velikost bloku. Dělám mnoho bloků najednou (až 20 kusů). Složte je na polovinu pro 3 listy.

Získáme "notebook" ze tří listů (tedy ze 6 stran). Štípáme notebook na psacím stroji.

Pro jeden notebook dělám asi 15 takových notebooků (v bloku se získá 90 listů)

Další bloky božských bloků!

3. Nyní musíte odstranit konce závitu. Vezmeme notebook:

Otočte a vytáhněte konce závitu, aby se spodní závitek dostala ven

Roztahujeme se (zde je užitečné šílo, jehla nebo něco podobného):

A vázneme uzel (dělám 3). Závity jsou odříznuty

Stejně jako ostatní notebooky

4. Pak je přidejte podél švu a vytvoříte blok

Zarovnat páteř (poklepáním na stůl pravidelně, tetradochki sami zarovnat) a upevnit svorky

5. Lepíme páteř. Zde můžete použít moment lepidlo-krystal, nebo silikon (dlouhé vyschne). Používám lepidlo PomPon - analog k okamžiku - krystal, jen bez zápachu as pohodlnou trubicí. Suší asi 5 minut, je možné rozmazat rukama (zbytky se snadno sklouznou z prstů)

Přicházíme zde jako lepená páteř. Důležité! Nezasychujte první vrstvu lepidla na konci!

6. Posilujeme vazbu. Používám obvaz nebo bavlněnou tkaninu (na kterou se ruka dostane rychleji, stejná lenivá vazba). Sloužím na polovinu, podél okrajů nechávám malé ohyby o 1-1,5 cm pro ohýbání

Rozštěpte opět páteř lepidlem, aplikujte "obvaz", ohněte konce. Prsty s prsty

Nadbytečné mohou být okamžitě odříznuty

Získáme následující blok:

Můžete použít tkáň. Typ simpotnee, ale v prvním případě bude hotový notebook spíše opotřebovaný, starý. Zvláště pokud obvaz je také namočený v kávu nebo malován hnědou barvou.

7. No, konec knihy je ponechán na bangle. Používám textured cardstock nebo designer papír.

Řezte broušenku na velikost bloku (při přidávání). Označte střed a písmeno (dělejte záhyb). Nemám velkou desku, takže používám desku pro boxy a obálky. Kdo nemá podobné zařízení - můžete použít pravítko a tužku nepishuschuyu, máslo nůž, lžíce (zadní strana), připojte krátký vše, co přijde do ruky.

Vložíme endpapy do bloku (lepidlo na stejné pompon)

Voila, blok gotiků!

Existuje mnoho obrázků, ale ve skutečnosti se provádí rychleji než stejná kopírování nebo na páskách. A Captal Nechci na malých notebooků :)

Příště vám řeknu, jak si vyrobit obal z kůže a látky. A uvidíme připravený zápis těchto bloků.

Děkuji všem za pozornost!

Otázky mohou být uvedeny v komentářích nebo na VC https://vk.com/heckla

Stellio - silný hráč s hudbou z Vkontakte

Víme, že mnoho lidí v srdci omezení omezilo 30 minut denně, které zavedla sociální síť v zájmu propagace vlastní služby, ale rozhodli jsme se tuto situaci napravit.

K tomu musíte stáhnout:

Po stahování postačí udělení autorizace - a zde je vaše knihovna po ruce a bez časových omezení a možnost stahovat skladby do paměti smartphonu pro poslech v režimu offline.

Kromě toho přehrávač přehrává zvuk ze samotného zařízení a má výkonný ekvalizér s 12 pásmy nastavitelných frekvencí. K dispozici jsou přednastavené předvolby pro různé žánry, je zde ruční režim umožňující upravit přehrávání skladeb pro konkrétní sluchátka.

Přehrávač pracuje dobře s HI-RES - vysoce kvalitními zvuky s minimální kompresí nebo nedostatkem, což umožňuje produkovat vysoce kvalitní zvuk.

Přehrávač má řadu užitečných funkcí: textové vyhledávání / krytí na internetu, časovač vypnutí, úpravy štítků atd.

Snažili jsme se velmi tvrdě, doufáme, že se vám líbí hráč a budete sdílet tento příspěvek se svými přáteli :)