Jak otevřít automat? Ziskové a výnosné podnikání

Jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví je herní koule. Mnoho lidí navštěvuje herní centra a každoročně ponechává spoustu peněz. Neobvyklé vzrušení je přítomné téměř v každé osobě a touha mít obrovskou sumu peněz je sen každého.

Moderní stroje přitahují svou rozmanitost a poskytují spoustu zábavy. Mnoho podnikatelů přemýšlí o tom, jak otevřít automat, ale na první pohled se zdá, že je to docela problematické. Ve skutečnosti je hazardní podnik skutečně skutečný. Samozřejmě existují určité rysy a nuance, ale nejsou složitější než v jiných oblastech.

Jaké zařízení musím koupit?

Dnes je trh s hracími automaty nabízet produkty pro každý vkus a pro jakýkoli účel.

Vhodná varianta může být vybrána jak pro dospělé hráče, tak pro děti. Kromě toho se nyní pravidelně dostávají do prodeje různé novinky.

Cenové kategorie jsou zcela odlišné a náklady na automatické stroje závisí na mnoha faktorech.

Otevření haly výherních automatů si musíte koupit asi 10 kusů herních automatů. Není nutné vybrat drahé automaty, hlavní podmínkou je rozmanitost. Před provedením nákupu je třeba pečlivě zkontrolovat, které z nich jsou požadovány mezi zákazníky podobných hal a zhodnotit popularitu každého stroje.

Výběr místnosti

Před otevřením arkádové haly musíte vypočítat vlastní finanční možnosti. Toto kritérium bude zásadní při výběru místnosti, ale jiné faktory jsou stejně důležité. Je velmi důležité, že herní centrum je na přeplněném místě s velkým množstvím dopravy. No, pokud v bezprostřední blízkosti budou umístěny kina, kavárny a restaurace. Lidé tam chodí jen s jednou touhou - mít odpočinek, takže hrací automaty pravděpodobně nezapomene.

Když rozšiřujete svou firmu, můžete hledat prostor na vyšší úrovni, pronajmout si prostor z nákupních center nebo zábavních komplexů. V tomto případě budou zákazníci mnohem více a velikost zisku se zvýší.

Správně vybrané místo pomůže rychlejšímu návratnosti investic. Zajištěné osoby snadno opouštějí velké peníze, znovu a znovu se vzpamatovávají.

Kdo může být klientem herního centra?

Cílovým publikem může být naprosto každý. Proto by nabídka nabízených strojů měla být různorodá. Chcete-li uspět v této oblasti, program pro herní haly musí být bezchybný a reputace instituce je ideální. V opačném případě negativní zpětná vazba zničí celou firmu v krátkém čase.

Marketingový kurz

Pokud je herna na rušném místě, náklady na reklamní kampaň budou minimální. Velké jasné znamení s osvětlením pomůže přilákat pozornost potenciálních zákazníků. Chcete-li zvýšit efektivitu reklamy, můžete si objednat vizitky a letáky, pomohou více lidem dozvědět se o herně.

Návštěvníci jsou velmi rádi různé propagační akce a systémy bonusů a slev, takže majitel by měl vzít v úvahu tuto nuance. To nevyžaduje vysoké náklady, ale zákazníci budou spokojeni. Dobrou pověst instituce je nejlepší reklama.

Kolik mám investovat?

Každý podnikatel se zajímá především o to, kolik stojí za otevření sálu slotů. Žádná obchodní činnost nebude zahájena bez zahájení kapitálu, který se stane počáteční investicí.

 • Nákup automatických strojů - 15 000 až 20 000 dolarů.
 • Pronájem prostor - od 150 do 200 dolarů měsíčně.
 • Značka, která propaguje herní sál, je od 50 dolarů.
 • Registrační náklady a daně.

Dodatečné náklady se budou vyžadovat pro údržbu v interiéru, reklamní kampaně a další potřeby. V prvních měsících práce můžete bez zaměstnance pracovat, a tím ušetřit na mzdách

Získání licence

Všechny provozovny hazardních her mohou vykonávat svou činnost pouze na základě licence. Majitel může být organizací nebo individuálním podnikatelem, ale každý předmět musí být registrován v místě instalace strojů před otevřením zařízení pro hazardní hry.

Chcete-li získat licenci, musíte splnit určité požadavky. Hlavní jsou: rozdělení herny do oblasti zákaznického servisu a oblasti služeb, dostupnost místa pro regulační dokumentaci.

Ve Spolkové daňové službě je nutné podat žádost a kopie dokumentů. Jejich seznam by měl být nalezen v příslušných orgánech.

Není-li organizace na daňovém účtu, je povinné se obrátit na daňový inspektorát. V případě, že se změní počet herních stolů nebo počítačů, je nutné před instalací nových objektů ohlásit to regulačním orgánům.

Doba návratnosti

Jak ukazuje praxe, arkádová hala se plně vyplatí za 1,5-2 měsíce, za předpokladu, že práce byla provedena bez zastávek a překryvů. Pokud dojde k nepředvídatelným situacím, může se tato doba zvýšit. Proto podnikatelé přemýšlejí o tom, jak otevřít automat, protože tento typ podnikání je velmi výnosný.

Stejně důležité je i další investice finančních prostředků do rozvoje podnikání, neboť konkurence v této oblasti je poměrně vysoká. Je možné se dostat před konkurenci, ale pro to je nutné koupit nové stroje včas a pečlivě sledovat poptávku.

Při rozhodování o tomto druhu činnosti a učení o tom, jak otevřít arkádovou halu, je třeba si uvědomit, že jediná instituce nepřežije konkurenci a přestane přinášet stabilní příjmy. Chcete-li začít podnikat, musíte se okamžitě soustředit na síť herních hal a vytvořit vlastní značku, která bude uznána.

Podnikatelský plán pro hrací automaty

Nabízíme obchodní plán pro hrací automaty, což je podnik, který je považován za rentabilní a dlouhodobý po celém světě. Akvizice výherních automatů je nákladnou součástí plánu, přičemž je nutno pronajmout prostory, a to za to, že je povoleno od obecních úřadů. Hrací stroje mohou být instalovány pro dospělé i děti, takže si předem zamyslete se nad směrem vašeho podnikání. Dětské herny jsou velmi žádané, kromě toho zábavná, vzrušující atmosféra takového dětského klubu neustále přitahuje nové malé návštěvníky těchto institucí.

Kvalitní dokument o organizaci herny vám umožní správně vypočítat všechny fáze začátku. Vášeň, vzrušení, adrenalin. Lidstvo hraje po staletí, takže je čas, abyste se v této věci pokusili. Hlavním úkolem je vybavit sál různými automatickými zařízeními a dát hráčům příležitost hrát ve vhodném čase. Současně je nutné najmout nejen pracovníky čistící a obslužné techniky, ale i zařízení, které budou sledovat zdravotní stav zařízení. Požadované stráže a vybavení haly s poplachem proti krádeži.

Na našem zdroji můžete hned dokončit studijní dokument. Ověřené výpočty, výpočty vám umožní organizovat firmu rychle, bez ztrát a nepříjemných chybných výpočtů. Tento podnikatelský záměr zůstává i přes náročné zdanění jedním z nejvýnosnějších a slibnějších, ale je možné jej realizovat pouze podle zákona.

Otevření výherních automatů: při hledání zisku

Podnikání na hracích automatech je jedním z nejúčinnějších vyvíjení, protože ve většině lidí dochází k neomezenému vzrušení, touze zažít vzrušení a najednou se ve chvíli, kdy se blesk rychle stává šťastným majitelem velké sumy peněz. Mnoho podnikatelů sní o dosažení úspěchu v této oblasti, ale ne vždy se tyto sny realizují.

Jednou z hlavních složek úspěchu je bezvadná pověst instituce. Recenze lidí, kteří navštěvují arkádní sál, vám mohou přinést obrovskou popularitu a v co nejkratší době zničit celý obchod. Pokud nesplníte své povinnosti a nezaplatíte výhry - ujistěte se, že brzy budou potenciální zákazníci obcházet vaši instituci.

Je také důležité včas finančně investovat do dalšího vývoje vaší firmy, neboť hazardní podnikání vyžaduje velmi silnou konkurenci, kterou lze zvládnout jen díky rozšíření podnikání a nákupu nových strojů. Můžete se rozšířit i prostřednictvím souvisejících služeb, jako je například zahájení podnikání na dětských hracích automatech.

Hazardní hry

Hazardní činnost poskytuje významný počáteční kapitál. Chcete-li otevřít jednu místnost s automaty, podnikatel potřebuje nejméně 400 000 dolarů. Většina této částky půjde na nákup moderních automatů, z nichž každý stojí asi 15 tisíc dolarů. A v jedné síni takových strojů by nemělo být méně než patnáct. Zároveň je třeba si uvědomit, že když očekáváte, že otevřete jednu nebo dvě haly s hracími automaty, předem uděláte podnik. Držte se na hladině a obcházejte konkurenty vám pomohou pouze pevnou sítí.

Aby bylo možné přilákat dostatečný počet zákazníků, musí být vaše značka rozpoznatelná. To lze dosáhnout různými způsoby, ale nejúčinnější je neustálá reklama společnosti a její návrhy. Nešetřete peníze na různé události, podle kterých se vaši zákazníci stávají držiteli bonusů a slev, rozvíjejte atraktivní výherní systém.

V takovém případě nezapomeňte na další důležitou součást efektivního rozvoje - je to dobré umístění hrací sál, bez ohledu na to, zda máte v úmyslu otevřít dětský pokoj s výherními automaty a soustředit se pouze na hazardních hrách. To je obzvláště důležité vzhledem k tomu, že na začátku vás nikdo nebude vědět, tak to je nejlepší, aby zůstali na předávací plochy.

Pokud si nepřejete, aby se proces vytváření vašeho podnikání máte nějaké problémy, je nutné použít profesionální obchodní plán hracích automatů. Obsahuje podrobný popis všech fází otevření výherních automatů. Obeznámený s tímto dokumentem, se dozvíte, jak určit návratnost výherních hracích přístrojů, včetně těch pro děti, jako je vzduch hokej a další, a jak výnosné na nákup nových typů hracích automatů s cílem vybudovat efektivní obchod s hračkami.

Ochrana práce

Dokumenty o ochraně práce pro začátečníky

Nadpisy

Podnikatelský plán pro hrací automaty

Podnikatelský plán pro hrací automaty

Jak rozčarovat hala výherních automatů

Herní haly jsou rychle se rozvíjející podnikání, přitahují rostoucí počet lidí, žízní po vzrušení a náhlém bohatství. Jak je tato obchodní činnost uspořádána? A jak dosáhnout úspěchu? Vyacheslav PANKIN, generální ředitel Jackpotu, sdílí své obchodní tajemství. Moskovský herní systém »

Vždy plaťte na výhru, protože bezútěšná pověst je základem hazardních her

V tomto oboru je upřímnost především. Pokud nejméně jednou zaplatíte cenu, pak můžete dát kříž na podnikání. "Sarafannoye rádio" bude okamžitě šířit pověst, že "oni jsou blázní kolem", a pak neumí žádné reklamy. Výhry výherních peněz, tedy vrácení peněz investovaných hráči, jsou naprogramovány výrobci herních zařízení o 88-90%.

Investujte peníze do vývoje, a to i na úkor současných zisků.

V odvětví hazardních her nejsilnější konkurence a velmi přísná pravidla. V poslední době se daně zvýšily exponenciálně, ziskovost klesla na 15%. Současně, jak na začátku, tak v procesu vývoje, jsou zapotřebí velké investice. Otevření jedné herny stojí 350-400 tisíc dolarů.

V zásadě jde o náklady na zařízení - jeden stroj stojí 12

15 tisíc dolarů a měli by být v hale nejméně 15 let

20. Vzhledem k těmto vlastnostem musíte nejprve naplánovat vytvoření rozsáhlé sítě s jednou nebo dvěma sály, které by v žádném případě nepřežily.

Navíc režijní náklady tvoří velkou část výdajů na údržbu herního systému. Zákazníci jsou čím dál víc zkaženi. Pokud byli starší návštěvníci léčeni na čaj, kávu nebo pivo, dnes dávají přednost koňaku nebo vínu a to vše je zdarma. Hlavní klienti herních sálů jsou střední třídy a mírně podprůměrní.

Investujte do své vlastní značky a zvyšte tak její rozpoznatelnost

Dnes se vnímání herního podnikání mění k lepšímu. Lidé začínají věřit. A čím lepší je známá značka, tím spíše při vytváření pravidelných zákazníků. Proto mnoho společností hracích automatů nevyužívá peníze na propagaci své vlastní značky.

Propagujte své jedinečné nabídky

Když se dosáhne určité slávy značky, musíte přemýšlet o výhodných rozdílech od konkurentů. A především takové atraktivní rozdíly mohou být bonusový systém a bonusy.

Ve "Jackpotu" je systém progresivního hromadění fondu výher: z každého hráče zahájeného rublem jsou odečteny výherní fond. Více hráčů a peněz - více cen. Co se týče výher, jsou odlišné od dostupné váhy 6-8 tisíc rublů, které se vyhrávají několikrát denně hlavnímu jackpotu, jehož částka dosahuje 2

3 miliony rublů. Kromě pružného systému výher jsou zde i bonusové systémy, kdy je klientovi vystavena karta, na kterou jsou uděleny bonusové body. Navíc bonusy nezávisí na výhřech nebo ztrátách, systém bere v úvahu frekvenci a intenzitu hry. Další hra - více bonusů, které se hromadíte. Kumulace lze vybírat a můžete sbírat ceny.

Pečlivě si vyberete umístění herních hal

Jak uvedl John Rockefeller, pro úspěch vašeho podnikání jsou tři složky: místo, místo a velmi dobré místo. V počáteční fázi vašeho podnikání, kdy značka ještě nebyla propagována, je obzvláště důležité, aby se usadila na prominentním a přijatelném místě. Pak, když je značka již rozpoznatelná, můžete si vybrat levnější místa, ale dodržujte hlavní podmínky - místa by měla být v dohledu.

Používejte ve své firmě špičkové technologie

Hazardní podnikání je jedním z těch podniků, kde je nejdůležitější úloha a koncentrace informačních a telekomunikačních technologií. Bez nich nemůže přežít. Hazardní haly mají obvykle vlastní kontrolní a monitorovací střediska v celé síti sálů s hracími automaty, což umožňuje sledování dynamiky růstu výherního fondu v reálném čase. V regionech jsou v každé místnosti instalovány satelitní paraboly. Není vyloučeno, že v průběhu času bude telekomunikační síť samostatným ziskovým střediskem herních zařízení, a pokud nebude zisková, může si sama poskytnout služby jiným střediskům.

Kromě toho hazardní podniky na každý nalákat své zákazníky - trigger JackPay fakturační systém dobíjet mobilní telefonní účty, odehrávající se v hernách plazmovými obrazovkami pro zobrazení růstové dynamiky prize poolem a zábavné programy.

Průběžně sledovat celý herní systém

Řídicí stroje, haly, personál, zákazníci. To je důležitý a nejtěžší okamžik v podnikání. Technologie kontroly úzce souvisí s informačními technologiemi - rychlou komunikací a bezpečností. Hlavní věcí je samozřejmě sledovat, co se děje v halách a vlastním personálu: co dělají, jak se chovají s klienty. Zákazníci je třeba také sledovat. V herních halách nejsou případy krádeží, prodej padělaných peněz atd. Neobvyklé.

Přístup k výběru personálu zodpovědně

Přijmout personál ve hře není snadný úkol, protože lidé se zabývají penězi a vzrušením. Pokušení vzít si peníze z pokladny haly a hrát, a věřte mi, že jste získali výhry, je velmi velký. Proto se snažte najmout nejen kvalifikované, ale také slušné a poctivé lidi. Pracovníci malého sálu se budou skládat ze tří zaměstnanců: pokladní, správce, bezpečnostní stráž. Při nepřetržitém provozu ve čtyřech směnách je 12 osob. Velká herní hala bude vyžadovat 25-30 osob. Ve známých herních sítích pracuje až 6000 zaměstnanců. Zaměstnanci potřebují nejen sledovat, ale i trvale trénovat. Některé firmy mají své vlastní vzdělávací střediska.

Bavte celé rodiny

Rodinná zábava je nový slibný tržní segment. Mnoho zábavních podniků vybaven dětské hřiště s dětskou radost a zábavu, takže rodiče mohou odpočinout si při hře kulečník, bowling nebo „jackpot“ a děti si užil klauni, hračky a hry.

Snažte se stát se respektovanou, správnou a otevřenou společností

Je třeba se naučit civilizovaně, na úrovni dobrých bank, pracovat s finančními prostředky. Provozovatel hazardních her musí být opravdu seriózní společností se správným a kvalifikovaným managementem, ne horší než pojišťovna nebo banka. Správné finanční řízení a dobré obchodní pověsti mohou být základem pro rozvoj vlastních finančních programů. Přitažlivost finančních partnerů a investorů je novým obchodem s hazardními hrami, je však velmi důležitá pro udržení tempa růstu, modernizaci vybavení a budování nových zábavních zařízení. To je vaše obchodní pověst a finanční otevřenost, která je tak neobvyklá pro hazardní podnikání, které pomohou získat důvěru investorů.

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty

Stáhněte si bezplatné obchodní plány ze speciálního katalogu:
"BEST FREE BUSINESS PLANS OF RUNET"!

Pozor prosím! Volný obchodní plán nabízený ke stažení níže je příkladem. Podnikatelský plán, který nejlépe vyhovuje vaší firmě, musí být vytvořen za pomoci odborníků.

Podnikatel z oblasti Kaliningradu Irina Chernyavskaya, majitelka výherních automatů, vypráví. Před více než dvěma lety vytvořila společnost Irina obchod s hracími automaty v pronajatých prostorách nákupního centra. Hrací automaty se nacházejí v prvním patře dvoupatrového nákupního centra. Zaměstnanci klubu se skládají ze tří lidí: bezpečnostní stráž, pokladník a správce.

Podnikatelský plán pro dětské hrací automaty

Co mě přitahovalo k práci s hracími automaty?

Vždycky jsem věřil, že s řádnou organizací obchodu jsou výherní automaty vysoce výnosné a slibné. Mnoho lidí se těší této hře. Proto je důležitost takové zábavy vysoká, vzhledem k tomu, že mám bydliště v herní zóně Ruska.

Nejdřív jsem potřeboval určitou částku, takže jsem musel dostat šanci a vzít si půjčku. Riziko je však ušlechtilou příčinou a po dvou měsících jsem začal získávat nějaký zisk.

Ale to bylo později, a zpočátku jsem potřeboval takzvaný orientační bod a byl nazván obchodní plán. Bez ní je možné začít podnikat, ale zůstat nad vodou a ještě více, aby získal hmatatelný zisk - to je nerealistické.

Podnikatelský plán vám pomůže rozhodnout o mnoha otázkách, jako jsou:

 • pronájem potřebných prostor ve viditelné zóně;
 • zakoupení licence podle zákona;
 • nákup výherních automatů;
 • reklama;
 • najímání personálu.

A to je jen malá část odpovědí obsažených v obchodním plánu.

Kde získat obchodní plán?

Existuje spousta způsobů, jak získat podnikatelský plán, ale mnohé z nich jsou buď velmi drahé nebo zcela nespravitelné.

Ale jako všichni začínající podnikatelé jsem strávil spoustu času, dokud jsem nenalezl možnost získat podnikatelský plán, který by mě dokonale vyhovoval.

Nejprve jsem se snažil stáhnout podnikatelský plán, který jsem potřeboval, na bezplatné webové stránce, ale samozřejmě všechny možnosti, které jsem našel, se mi nepodařilo. Ale nevzdával jsem se a hledal skutečně efektivní a efektivní obchodní plán.

Bohužel, když jsem strávil spoustu času a zaplatil jsem první významný zájem na úvěru, začal jsem hledat jiné způsoby, uvědomil jsem si, že čas jsou také peníze.

Trochu zoufalý, skoro jsem koupil obchodní plán pro RCB, ale zastavil cenu, která byla 45 tisíc rublů. Dokonce jsem se obrátil na poradenskou společnost a opět mě cena šokovala.

Našel jsem cestu ven!

Moje rozhodnutí přišlo nečekaně, když jsem viděl šablonu pro podnikatelský plán za směšné peníze - 550 rublů. A nejzajímavější je, že opravou takového šablony můžete skutečně dosáhnout zisku a dosáhnout úspěchu v oblasti výherních automatů.

Po zakoupení šablony jsem upravil všechny ukazatele na aktuálně efektivní, jedná se o pronájmu místnosti, měnový kurz a poplatky za inzerci atd. Celou úpravu jsem strávil pár dní.

Pak jsem se obrátil na kamaráda, který měl podobné záležitosti, a ona za symbolický poplatek se svým známým finančníkem na šabloně, kterou jsem získala, vytvořila skutečný obchodní plán, který přiměje mé podnikání vzkvétat, a to navzdory měnícím se zákonům.

Výsledkem je, že jsem koupil šablonu obchodního plánu pro 550 rublů, kamarád a její známý si koupili dobrý koňak.

Můj obchod s hracími automaty vydržuje konkurenci a přináší mi skutečné příjmy. A to vše díky současnému podnikatelskému plánu, jehož šablonu jsem koupil za směšné peníze.

Nyní mými nejbližšími plány patří rozšíření personálu a získání nových herních automatů. Mimochodem, úvěr jsem splatil dlouho.

Přehled herních automatů

Několik užitečných informací a stručné prezentace obchodního plánu pro hrací automaty:

Věnujeme pozornost plánu na podporu podnikání po dobu 2 let. A konkrétně - vytvoření obchodu s hracími automaty. Vytvořením služby pro hrací automaty získáváte příjem, vytvoříte podnik, který neztratí své hodnocení, uspokojí spotřebitele na trhu her.

Chcete-li otevřít podnik, budete potřebovat půjčku ve výši 1200000 rublů. Úhrada úroků, která bude provedena od prvního měsíce po zahájení projektu.

Poměrně známý a rozšířený typ podnikání, který poskytuje služby v oblasti zábavy.

Hrací automaty jsou povoleny zákonem a přinášejí svým majitelům dobrý příjem.

Příjem z této činnosti je procento částek, které hráči vložili do zařízení.

Herní proces není řízen správou žádným způsobem, symboly a obrázky, které se objeví na válcích poté, co hráč zahájí hru, jsou naprosto náhodné kombinace.

Pro úspěch ve výherních automatech musíte mít klientskou základnu, lidi, kteří jsou ochotni utrácet peníze na hry.

Dnes existuje několik obchodů na hracích automatech. Jedná se o běžné stroje, které lze nalézt v kasinu, prodejní automaty pro děti, obvykle se nacházejí ve velkých obchodních domcích a igroland nebo v online herních automatech umístěných na internetu. Podle zákona mohou být klasická zařízení instalována pouze na povolených místech.

Ve výherních automatech existuje systém akumulace z finančních prostředků, které klient investoval tam. Pak jsou tyto peníze odvozeny z ceny, mohou to být asi tisíce rublů a některé miliony se již nazývají jackpot.

Také existuje bonusový systém, bonusy, které se na kartě dostanou, pak mohou být hotovosti. A nezávisí na tom, jakou částku investují, ale na tom, jak často hraje osoba.

Tabulka č. 1. Potenciál spotřebitelů hazardních služeb v Rusku

Další kategorie zábavy - to jsou dětské stroje. Ty jsou zpravidla umístěny na veřejných místech, takže rodiče mohou podnikat vlastní práci a děti si mohou odpočinout. Chcete-li začít hru, budou děti potřebovat žetony.

Stroje na internetu Je program, pro který nebude moci jeden uživatel jednat. Je naprosto automatické. Pravděpodobnost rozbití velkého jackpotu je velmi malá. Výhry v takových on-line kasinech spadají pod vědecké statistiky a pravděpodobnost.

Chcete-li zahájit herní obchod, budete potřebovat: licenci, prostory, personál, vybavení a dobrou reklamu. Ukazatelem úspěchu vaší firmy bude místo, kde se nachází vaše kasino.

Tabulka číslo 2. Růst hráčů na trhu s hracích automatů v Rusku

Mělo by to být v očích veřejnosti a neexistují jiné možnosti, jinak selhání všech plánů! Pro zákonnost v daňové kontrole musíte koupit licenci a patent, bude to stát 10 000 dolarů a 200 dolarů ročně, resp.

Licence je platná po dobu 5 let. Minimální počet míst je další pravidlo hazardních her. Malé instituce netrvají dlouho. Pomocí informační technologie můžete sledovat vše, co se děje ve skupinách strojů.

Můžete tak zobrazit údaje o dynamice výher na monitorech hal, tím více přitahujete zákazníky. Otázka kontroly je možná nejdůležitější v této formě příjmů. Potřebujete ovládat všechno a vše: zákazníky, pracovníky, vybavení atd.

Ze zařízení budete potřebovat hrací automaty pro kasina nebo nákupní centra. Volba zařízení v naší době je obrovská. Mohou to být levné stejně jako vysoce kvalitní drahé stroje. Ale i ty nejspolehlivější potřebují někdy servisní podporu.

Zkusme to shrnout. Ztráta v podniku skončí již ve druhém měsíci. Každý měsíc obdržíte 14,76 milionu rublů, z čehož půjdete na výdaje 264,340 rublů.

Celkový čistý příjem za 2 roky provozu činí 4856896,98 rublů. Různé studie dokazují, že hazardní hry jsou slibné a přinášejí obrovské příjmy.

Stáhněte si další bezplatné obchodní plány ze speciálního katalogu:
"BEST FREE BUSINESS PLANS OF RUNET"!

Obchod od nuly: dětské hrací automaty

Obchodní činnost spojená s hracími hrami pro děti může být otevřena absolutně všem. Se správným přístupem je takový podnik schopen přinést solidní zisk a rychle se vrátit.

Každé dítě miluje hrát různé hry. Pokud je stroj zajímavý, potom se z něj děti nebudou roztrhat. A rodiče v každém případě zaplatí, protože milují své děti a chtějí, aby byli šťastní.

Analýza trhu

Za prvé, otevřít vlastní podnik, který bude sestávat z instalace hracích automatů, budete muset provést analýzu trhu. Nezapomeňte na konkurenty, kteří jsou k dispozici v jakékoliv firmě.

Určitě ve vašem městě již existují herní parky v nákupních centrech a samostatně zavedené hrací automaty. Podívejte se na jejich ceny a jaké stroje jsou oblíbené u dětí.

Můžete dokonce provést průzkum mezi dětmi. Objednávání nových zařízení dříve neznámých v naší zemi je vždy rizikem. Děti je nerozumí, to znamená, že automat neplatí sám.

Rovněž je důležité vybrat si pokoj. Při výběru je třeba postupovat z počtu návštěvníků. Čím více rodin přijde do nákupního centra, tím pravděpodobněji budou chtít hrát ve slotu, který jste instalovali.

Obchodní registrace

Když otevřete jakýkoli obchod, musíte si zvolit organizační a právní formu. Velikost daně a výše výkazu závisí na volbě. Pro začínajícího obchodníka, který si koupil pár výherních automatů, je lepší vybrat IP. Ale v budoucnu, když se rozšiřuje, stojí za přechod na LLC.

Organizace obchodu

Před zahájením podnikání musíte pracovat tvrdě. Přípravný proces lze rozdělit do následujících etap:

 1. Rozhodněte se o konceptu případu, vypočtěte částku, která bude potřebná k zahájení podnikání a doba návratnosti, a podívejte se na různé místa, kde můžete své hrací automaty umístit.
 2. Dobrá studie o právních předpisech země a vašeho regionu, abyste následně nevyjížděli hazardní hrací stroje, jak se ukázalo, jsou zákonem zakázány.
 3. Připravte dokumenty potřebné pro registraci společnosti a zaregistrujte ji výběrem organizační a právní formy.
 4. Určete místo instalace strojů. V případě potřeby proveďte malou kosmetickou opravu.
 5. Koupit zařízení.
 6. Zaměstnávat zaměstnance za práci.

Umístění, místnost a její výzdoba

K organizaci tohoto podnikání stačí pronajmout malou plochu pro instalaci strojů, protože v počáteční fázi nepotřebujete skladovat zařízení a zboží. Teprve včas, pokud bude podnikání ziskové, můžete odstranit malou kancelář pro vyjednávání. Dávejte pozor na to, že:

 • Předpoklad je nejlépe pronajat v místech, kde je velké zatížení rodinných příslušníků. Například v nákupních a zábavních centrech, stejně jako v supermarketech;
 • umístění zařízení by mělo být prominentní, aby děti mohli vidět;
 • V létě je možné instalovat hrací automaty na ulici, například v parcích;
 • Pokud je ve vašem městě spousta turistů, stojí za to si pronajmout místo, které nejčastěji navštěvují.

Aby děti mohly hrát ve vašem zařízení, musí být oblast, ve které je nainstalována, čistá a suchá. Samotný hrací automat musí být také udržován v čistotě.

Zařízení a stroje

Při získávání herních zařízení pro děti je lepší netestovat a kupovat nejoblíbenější modely. Patří sem:

 1. Air Hockey.
 2. Sportovní přístroj.
 3. Jeřábové auto.
 4. Silomer.
 5. Videokamera.

Nyní se na trhu představí spousta různých výherních automatů, jako jsou například: závodní automobil, závodní jízda na kole, natáčení a tak dále. Samozřejmě, je na vás, abyste si mezi takovou rozmanitostí vybrali. Kromě výherních automatů budete muset zaplatit za instalaci platebního systému a bankovního výměníku.

Zaměstnanci

Takové podnikání je dobré, protože v počáteční fázi nemusíte přijímat zaměstnance. Zařízení můžete snadno nainstalovat na správném místě. Ale v budoucnu budete určitě potřebovat instalaci hardwaru, protože nějaké zařízení se po určitém čase začne přerušovat.

Různé škody mohou nastat dokonce bez zavinění uživatelů. Hracie automaty jsou komplexní systém, který pravidelně vyžaduje restart nebo zastavení práce po určitou dobu. Takže bez zvláštní školení v takovém podnikání to nemůže udělat.

Marketing

Pokud se vám podařilo najít volné místo, které je vždy spousta lidí, nemusíte utrácet velké peníze na reklamu. Výherní automaty s hlučnou hudbou a jasnými světly přitahují děti samy. Kromě toho můžete provést následující kroky:

 • udělejte jasné znamení pro lákání lidí. Hlavní věc je, že je na významném místě;
 • k nákupu automatů pro různé věkové skupiny. Například v prodeji jsou zařízení pro děti ve věku 5-10 let. Taková zařízení nebudou populární u mladistvých ve věku 12-16 let. Podnikatel by měl toto zohlednit při rozvíjení svého podnikání;
 • pro přitažlivost klientů k využívání systému slev, darů, bonusů a různých akcí;

S rozšířením vašeho podnikání v budoucnu už budete potřebovat velký prostor pro umístění mnoha hracích automatů. Takové místo lze nalézt ve velkých nákupních centrech. Bylo by hezké, kdyby na místě obchodního centra byly fotografie s vašimi zařízeními a jejich popis.

Finanční složka podniku

Hlavním odpadem v tomto podnikání bude nákup kasinových automatů, který vám přinese zisky. Jeden takový stroj, oblíbený u dětí, bude generovat příjmy přes 50 tisíc rublů. Od té doby můžete rozšířit své podnikání a vytvořit celý zábavní park. To bude vyžadovat:

 1. Pronájem velkého prostoru v oblíbeném nákupním centru.
 2. Koupit různé výherní automaty pro děti různých věkových skupin.
 3. Najme zaměstnance.
 4. V parku se nachází kavárna a obchod s hračkami a suvenýry.

Období návratnosti tohoto projektu je skvělé. Ale další výtěžek nebude menší než 500 000 rublů měsíčně.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik jako hrací automaty pro děti, budete muset zaplatit následující:

 • pronájem prostor - asi 100 tisíc rublů;
 • plat mzdového stroje a účetní - asi 60 tisíc rublů;
 • nákup dětských hracích automatů - asi 950 tisíc rublů (za 5 kusů).

Chcete-li otevřít dětské hrací automaty, budete potřebovat nejméně 1 110 000 tisíc rublů. Hlavní výhodou takového případu je nedostatek potřeby trvalé přítomnosti. V případě potřeby budete muset pouze vybírat peníze nebo opravit hrací automat.

Výše budoucích příjmů

Výše budoucích příjmů přímo závisí na počtu nainstalovaných herních zařízení a správné poloze. Jeden stroj by měl přinést 50 tisíc rublů měsíčně.

Z měsíčního zisku dáte asi polovinu nájemného, ​​práci zaměstnanců. Máte-li k dispozici 5 kulometrů, přinesou za měsíc 250 tisíc rublů. Z toho 90 tisíc bude vaším čistým ziskem.

Doba návratnosti

Pokud vše půjde dobře a vaše výherní automaty budou mezi dětmi velkou poptávkou, pak se podnik vyplatí během jednoho roku.

Hlavním důvodem při zahájení podnikání je zohlednění všech možných rizik. K tomu lze přičíst trvalé rozložení výherních automatů. V tomto případě stojí za to přemýšlet o jeho nahrazení. A také, pravděpodobně, nehledejte s volbou stroje. To bude vyžadovat pečlivé studium trhu.

Podniky, jako jsou hazardní hračky pro děti, budou vždy relevantní. Protože děti vždycky milují zábavu. Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám.

Úspěšný obchodní plán s dětskými hracími automaty.

Jak dosáhnout maximální efektivity z podnikání na dětských hracích automatech?

1. Které dětské hrací automaty jsou nejvýnosnější? Pro začátek, jak začít-up podnikatele a velké podniky, vždy doporučujeme nejprve použít dětské hrací automaty, které jsme již vyzkoušené ve svých zábavních center, a vykazovaly stabilní míru návratnosti o více než 300% ročně. 20 takových automatů je zveřejněno na hlavní stránce webu www. robotail. ru (pod modrou stuhou s nápisem "20 nejziskovější"). Mezi těmito vůdci volba je jednoduchá, tím nižší je cena automatu, tím kratší je doba návratnosti - takže můžete bez obav začít tvořit vlastní pořadí nejlevnější. Společnost Robotic Retailers provozuje prodejní automaty ve svých zábavních centrech a sbírá statistiky pro každý stroj. Jejich vysoká kvalita a ziskovost jsou již v praxi testovány v několika zábavních centrech! Ale nezapomeňte diverzifikovat sortiment, měli byste být jako houpací židle, tak beaty a střelci. Při tomto výběru bude každé dítě chtít hrát na všech strojích, protože budou zcela odlišné.

Po zadání objednávky na stránkách robotail.ru vás manažer s vámi spojí, aby objasnil všechny podrobnosti, detailně konzultoval funkce práce a optimalizoval objednávku vašich úkolů.

2. Jak vybrat správné místo? Doporučujeme, abyste si vybrali příjemné a dobře označené místo - ideálně mezi hračky a kavárnami. Mějte na paměti, že uspořádání a umístění jízd jsou zásadní! Stroje by měly být viditelné pro děti a v ideálním případě viditelné všem návštěvníkům kavárny, kteří sedí u stolu. Dokonce i když dáte stroje jen o 1 metr dál, ale nejsou viditelné za rohem nebo za sloupkem, může to občas snížit příjmy. V případě, že místo, které vám jsou nabízeny vedle sebe, tak o 1-2 metry blíž a stojí na třech víc, pak je třeba vzít dražší možnost, ke kontrole a jeho zorném poli jsou rozhodující pro úspěch zábavních zařízení a umožní vám vydělat několikanásobně více.

3. Jak nainstalovat a udržovat dětské hrací automaty?

K instalaci a údržbě strojů nepotřebujete žádné zvláštní znalosti a dovednosti. Stačí se řídit jednoduchými doporučeními v návodu k použití. Chcete-li začít pracovat, většina strojů musí být zapojena do zásuvky. Možná bude nutné provést několik jednoduchých úprav času a nákladů hry pomocí tří tlačítek menu. Automatické stroje nevyžadují pravidelnou údržbu. V každém případě je instalace dětského zábavního automatu téměř obtížnější než instalace mikrovlnné trouby do vaší kuchyně. V případě potíží můžete zavolat oddělení péče o zákazníky 24 hodin denně na bezplatné číslo 8-800-234-33-68 a zkušený odborník vám zodpoví všechny vaše otázky.

4. Kolik peněz potřebujete k nákupu dětských hracích automatů? Výpočet zpětné návratnosti.

Přibližné složení minimální doporučené objednávky bude:

Vlastní podnikání: zábavní hrací automaty

Zábavní činnost byla vždy jednou z nejslibnějších a často relativně nekomplikovaná kvůli poměrně vysoké poptávce obyvatelstva o tyto služby. Podnikatel začátečníků se může zajímat o své podnikání na základě poskytování zábavních automatů. Nezahrnují takzvané "jednorázové bandity" a další zařízení pro hazardní hry za peníze; Dnes je možné je instalovat pouze na území speciálně přidělených herních zón. Jednotky, které spotřebitelům nabízejí pouze zábavu a možná i určitou cenu, nepatří do této kategorie, takže je možné je instalovat kdekoliv - právní předpisy neobsahují žádná omezení.

Taková firma se vyznačuje relativně malou investici, má mnoho možností pro rozvoj a může být zajímavá jen pro začínající podnikatele, kteří nemají velký počáteční kapitál, a zkušené podnikatele, kteří hledají možnosti investovat nashromážděné prostředky.

Počet hráčů na tomto trhu je poměrně velký, zvláště pokud zvažujeme velké osady. Zde však rozhodujícím faktorem úspěchu není úspěšné potlačení účinků konkurentů, ale jednoduše umístění vašeho stroje. Aby bylo možné spustit takový podnik nemusí nutně mít své vlastní prostory, ostatně jak praxe ukazuje, nejvíce vhodné instalovat takové stroje na veřejných místech - v nákupních centrech, hypermarketech, parky atd Nicméně v takovém případě může být takové místo pravděpodobně již obsazeno jiným podnikatelem, a pak bude skutečně muset nabídnout zákazníkovi vynikající nebo jednoduše lepší službu. Nebo se podívejte na jiné místo.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Co se týče samotných zábavních hal, i ve velkých městech není vždy takové množství míst. Nalezení dobré umístění, můžete se spolehnout na velkou proudu návštěvníků, ale pak, aby nedošlo k přepočítat, je třeba zapojit celý marketingový tým, který bude provádět analýzy, studie trhu a vytvořit plán na podporu služeb. V každém konkrétním případě je třeba vzít v úvahu obrovské množství faktorů, protože dokonce ani přijatelné místo nemůže přinést hmatatelné zisky. V tomto ohledu je pro nováčka je mnohem lepší začít s jedinou instalací svých strojů na zahraničních obchodních platforem - riziko je několikanásobně menší, a může být, mít zažil selhání zařízení přemístit na jiné místo.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako samostatný podnikatel, protože v tomto případě je registrace nemusí trávit příliš mnoho času, peněz a úsilí. A v tomto případě budou k dispozici využít zjednodušeného daňového systému, který umožní převést do stavu ne více než 6% tržeb či 15% provozního zisku. Pokud je zapotřebí zaregistrovat právnickou osobu, nejvýhodnější formou v tomto případě je společnost s ručením omezeným. I přes mnohem složitější registraci právnické osoby než fyzickou, v případě LLC bude k dispozici také zjednodušený daňový systém. Tyto činnosti spadají do definice (OKPD 2) 93.29 Ostatní zábavní a rekreační služby.

Aby nedošlo k mít problémy se zákonem v průběhu sledování je nutné přesně pochopit rozdíl mezi hracími automaty a zábavy - to druhé není licencován a nemají výrazné omezení podnikání. Automat předpokládá existenci programu, který sám určuje pravděpodobnost a velikost zisku, uživatel nemá přímou možnost ovlivnit výsledek hry (jedná se o hazardní hry). Zábavní přístroj, jak už název napovídá, uspokojuje potřebu lidské zábavě a když zisk přijímací (ao to více, pokud se stane terčem hry), pak cena by měla záviset přímo na hráče, jeho dovednosti.

Dále byste měli určit umístění vaší firmy. Nejtěžší záležitostí je vytvoření plnohodnotné haly zábavných automatů. Taková instituce musí být nutně umístěna v tradičních sousedstvích zábavy obyvatelstva, ačkoli někdy je vhodné ji otevřít na území sídliště. Hodně závisí na definici cílového publika, neboť většinou je zábavné hrací automaty, které jsou především zajímavé pro děti - dospělí dávají přednost přímému hraní z takové sféry. Proto někdy stojí za to zvážit možnost ubytování blízko vzdělávacích institucí nebo jednoduše mezi výškovými budovami.

Pokud je to možné, musíte zvážit možnost otevření pavilonu hracích automatů v parcích. Dospělí často dávají své děti takovým zařízením, aby si v příštích několika hodinách dali možnost nakupovat. Obecně platí, že podnikatel má mnoho příležitostí k zahájení takového podnikání a při správném vyhledávání je téměř vždy možné určit optimální umístění.

Otevření vlastního pavilonu je možné několika způsoby. Nejjednodušší je pronájem prostoru a nemusí to být kapitál; často podnikatelé otevřou sál zábavných automatů v snadno demontovaných pavilonech. Cena pronájmu se velmi liší v závislosti na pracovním městě a umístění v něm, stejně jako na velikosti samotných prostor, které mohou být dostatečně malé a prostorné. Měli bychom však ihned zvážit možnost rozšíření oblasti, protože s přílivem návštěvníků z nich většina z nich odchází a nechce čekat na své zatáčky na stroji.

Nejjednodušší instituce je sál pro 5 strojů a mezi nimi neexistuje žádná podobná. Ve velkých zábavních centrech dosahuje počet automatických zařízení několik desítek, ale zde jsou důležité finanční možnosti podnikatele. Náklady na pronájem velmi malého pavilonu začíná od 20 tisíc rublů měsíčně, ale tato částka je spíše libovolná. Pokud se podnikatel nechce platit měsíční nájemné, může si koupit prostor v majetku, ale to je téměř vždy utratit několik milionů, bez ohledu na to město, i když provincie je možné řídit několik set tisíc.

Pro ekonomiku můžete koupit tutéž ne-kapitálovou strukturu, která má v průměru cenu 200 tisíc rublů (ale musí to být připuštěno, je to docela malý pavilon). Nicméně zde existuje další složitost - potřeba koupit nebo si pronajmout pozemky nebo získat povolení od místních úřadů, aby hostili váš pokoj. Určitě, ne v každém městě místní úřady přidělí místo začínajícímu podnikateli takové zaměstnání. Někdy je však možné pronajmout místo velmi dlouho za velmi malou částku za měsíc - v této otázce je spolupráce s úřady relativně výhodnější než spolupráce se soukromými osobami. Cena jednoho stroje se může značně lišit a může se pohybovat od 30 do 200 tisíc rublů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V plné sále automat zábavy by měl být v první řadě strojů, které nabízejí přímo do samotného hry, ale ne šanci na výhru (ale která je stále, jak již bylo řečeno, by měla záviset na přehrávači). Samozřejmě, že i děti mohou mít zájem na možnost získat jakoukoliv cenu (dospělí zřídka dát peníze pro vlastní zábavu na stroji), ale stále existuje prostor by měl být určen především pro zajímavé trávení volného času. Spotřebitel jde zde pro závodění s automobily, letecký hokej, stolní fotbal, taneční simulátory a podobné služby. Jiné typy jednotek (střelnice, jeřábové stroje a podobné zařízení pro zkušební dovednosti) ustupují do pozadí. I když byste se na ně neměli zcela vzdát.

Také byste měli vzít v úvahu poskytování doplňkových služeb k instituci, a zejména to kavárně (nebo jednoduše možnost zakoupit nápoje a občerstvení), možná dokonce i místo pro odpočinkovou dovolenou. Kromě toho taková instituce musí udržet své zaměstnance - manažera, osoba odpovědná za dostupnost zařízení (a to by mělo pomoci začátečníkům zvládnout stroje), je nutné hlídat (nebo více osob), a pokud je to nutné, personál kavárna či bar. Velmi malý pavilon může sloužit 1-2 lidem (bez stráže), ve velkém zábavním centru, několik lidí pracuje současně. Přestože ve většině případů jsou stroje ve většině případů plně automatizované a zaměstnanci jsou potřeba pouze k odstraňování problémů, poskytování dalších služeb a zajištění objednávky.

Co se týče stráží, je lepší nechat je najat, omezit se na podpis dohody se soukromou bezpečnostní organizací. V takovém případě bude zajištěna komplexní bezpečnost instituce - od strážní stráže a končící signalizací prostor s okamžitým odchodem brigády v případě zvonění. Všechny ostatní obchodní procesy, které nesouvisejí se ziskovou organizací, by měly být také zadány externě.

Pokud jste schopni nebo ochotni se zapojit do objevení svého pokoje (což je celkem přirozené vzhledem k tomu, že mnoho potíží s regulátory), můžete nastavit své vlastní zábavní stroje v jiných institucích. Zde je třeba poznamenat dva různé přístupy - v soukromé oblasti (obvykle uvnitř) a na ulici. Ve druhém případě považováno za první parky a rekreační oblastí obyvatel - to je sjízdná na takových místech, kde lidé jen relaxovat a jen se na procházku, nejvíce účelné umístit své stroje. Ale tam má také své vlastní problémy: nutnost zajistit plně autonomní provoz stroje, s jeho službou, aby se zapojily do nákladově efektivních samostatných podnikatelů, ale všechny jeho práce je zajistit, aby během dne jít kolem bodu se svými zbraněmi, vybrat peníze a kontrolovat účinnost jednotky.

Man-Organizer

Podnikatelský plán pro dětské hrací automaty

Obchodní činnost spojená s hracími hrami pro děti může být otevřena absolutně všem. Se správným přístupem je takový podnik schopen přinést solidní zisk a rychle se vrátit.

Každé dítě miluje hrát různé hry. Pokud je stroj zajímavý, potom se z něj děti nebudou roztrhat. A rodiče v každém případě zaplatí, protože milují své děti a chtějí, aby byli šťastní.

Analýza trhu

Za prvé, otevřít vlastní podnik, který bude sestávat z instalace hracích automatů, budete muset provést analýzu trhu. Nezapomeňte na konkurenty, kteří jsou k dispozici v jakékoliv firmě.

Určitě ve vašem městě již existují herní parky v nákupních centrech a samostatně zavedené hrací automaty. Podívejte se na jejich ceny a jaké stroje jsou oblíbené u dětí.

Můžete dokonce provést průzkum mezi dětmi. Objednávání nových zařízení dříve neznámých v naší zemi je vždy rizikem. Děti je nerozumí, to znamená, že automat neplatí sám.

Rovněž je důležité vybrat si pokoj. Při výběru je třeba postupovat z počtu návštěvníků. Čím více rodin přijde do nákupního centra, tím pravděpodobněji budou chtít hrát ve slotu, který jste instalovali.

Obchodní registrace

Když otevřete jakýkoli obchod, musíte si zvolit organizační a právní formu. Velikost daně a výše výkazu závisí na volbě. Pro začínajícího obchodníka, který si koupil pár výherních automatů, je lepší vybrat IP. Ale v budoucnu, když se rozšiřuje, stojí za přechod na LLC.

Organizace obchodu

Před zahájením podnikání musíte pracovat tvrdě. Přípravný proces lze rozdělit do následujících etap:

 1. Rozhodněte se o konceptu případu, vypočtěte částku, která bude potřebná k zahájení podnikání a doba návratnosti, a podívejte se na různé místa, kde můžete své hrací automaty umístit.
 2. Dobrá studie o právních předpisech země a vašeho regionu, abyste následně nevyjížděli hazardní hrací stroje, jak se ukázalo, jsou zákonem zakázány.
 3. Připravte dokumenty potřebné pro registraci společnosti a zaregistrujte ji výběrem organizační a právní formy.
 4. Určete místo instalace strojů. V případě potřeby proveďte malou kosmetickou opravu.
 5. Koupit zařízení.
 6. Zaměstnávat zaměstnance za práci.

Nezapomeňte, že hrací automaty budou muset být pravidelně měněny.

Koneckonců, vaši stálí zákazníci se nakonec budou nudit se stejnými hrami a přestanou se k vám vůbec dostat. Kromě toho se staré výherní automaty po určitém čase začínají častěji rozbít. Vzhledem k jejich drahým opravám bude výhodnější koupit nové.

Umístění, místnost a její výzdoba

K organizaci tohoto podnikání stačí pronajmout malou plochu pro instalaci strojů, protože v počáteční fázi nepotřebujete skladovat zařízení a zboží. Teprve včas, pokud bude podnikání ziskové, můžete odstranit malou kancelář pro vyjednávání. Dávejte pozor na to, že:

 • Předpoklad je nejlépe pronajat v místech, kde je velké zatížení rodinných příslušníků. Například v nákupních a zábavních centrech, stejně jako v supermarketech;
 • umístění zařízení by mělo být prominentní, aby děti mohli vidět;
 • V létě je možné instalovat hrací automaty na ulici, například v parcích;
 • Pokud je ve vašem městě spousta turistů, stojí za to si pronajmout místo, které nejčastěji navštěvují.

Hracie automaty pro děti jsou velmi výhodné, protože je lze snadno zabalit, přepravovat a instalovat na jakémkoli jiném místě.

Pokud je ve městě plánováno hromadné utkání, na kterém bude hodně dětí, je nutné si pronajmout malé místo pro umístění výherních automatů. Za jednu takovou událost můžete zpravidla získat slušné množství peněz.

Aby děti mohly hrát ve vašem zařízení, musí být oblast, ve které je nainstalována, čistá a suchá. Samotný hrací automat musí být také udržován v čistotě.

Zařízení a stroje

Při získávání herních zařízení pro děti je lepší netestovat a kupovat nejoblíbenější modely. Patří sem:

 1. Air Hockey.
 2. Sportovní přístroj.
 3. Jeřábové auto.
 4. Silomer.
 5. Videokamera.

Nyní se na trhu představí spousta různých výherních automatů, jako jsou například: závodní automobil, závodní jízda na kole, natáčení a tak dále. Samozřejmě, je na vás, abyste si mezi takovou rozmanitostí vybrali. Kromě výherních automatů budete muset zaplatit za instalaci platebního systému a bankovního výměníku.

Zaměstnanci

Takové podnikání je dobré, protože v počáteční fázi nemusíte přijímat zaměstnance. Zařízení můžete snadno nainstalovat na správném místě. Ale v budoucnu budete určitě potřebovat instalaci hardwaru, protože nějaké zařízení se po určitém čase začne přerušovat.

Různé škody mohou nastat dokonce bez zavinění uživatelů. Hracie automaty jsou komplexní systém, který pravidelně vyžaduje restart nebo zastavení práce po určitou dobu. Takže bez zvláštní školení v takovém podnikání to nemůže udělat.

Měli byste pochopit, že zatímco stroj nefunguje, nebude přinášet peníze a stále musíte platit nájemné.

Časem se bude vyžadovat i účetní, neboť každá firma vyžaduje dodání mnoha zpráv. Může však být zaměstnán v poločasu, protože bude zapotřebí především pro vykazované období.

Marketing

Pokud se vám podařilo najít volné místo, které je vždy spousta lidí, nemusíte utrácet velké peníze na reklamu. Výherní automaty s hlučnou hudbou a jasnými světly přitahují děti samy. Kromě toho můžete provést následující kroky:

 • udělejte jasné znamení pro lákání lidí. Hlavní věc je, že je na významném místě;
 • k nákupu automatů pro různé věkové skupiny. Například v prodeji jsou zařízení pro děti ve věku 5-10 let. Taková zařízení nebudou populární u mladistvých ve věku 12-16 let. Podnikatel by měl toto zohlednit při rozvíjení svého podnikání;
 • pro přitažlivost klientů k využívání systému slev, darů, bonusů a různých akcí;

S rozšířením vašeho podnikání v budoucnu už budete potřebovat velký prostor pro umístění mnoha hracích automatů. Takové místo lze nalézt ve velkých nákupních centrech. Bylo by hezké, kdyby na místě obchodního centra byly fotografie s vašimi zařízeními a jejich popis.

Finanční složka podniku

Hlavním odpadem v tomto podnikání bude nákup kasinových automatů, který vám přinese zisky. Jeden takový stroj, oblíbený u dětí, bude generovat příjmy přes 50 tisíc rublů. Od té doby můžete rozšířit své podnikání a vytvořit celý zábavní park. To bude vyžadovat:

 1. Pronájem velkého prostoru v oblíbeném nákupním centru.
 2. Koupit různé výherní automaty pro děti různých věkových skupin.
 3. Najme zaměstnance.
 4. V parku se nachází kavárna a obchod s hračkami a suvenýry.

Období návratnosti tohoto projektu je skvělé. Ale další výtěžek nebude menší než 500 000 rublů měsíčně.

Náklady na otevření a údržbu

Chcete-li otevřít podnik jako hrací automaty pro děti, budete muset zaplatit následující:

 • pronájem prostor - asi 100 tisíc rublů;
 • plat mzdového stroje a účetní - asi 60 tisíc rublů;
 • nákup dětských hracích automatů - asi 950 tisíc rublů (za 5 kusů).

Chcete-li otevřít dětské hrací automaty, budete potřebovat nejméně 1 110 000 tisíc rublů. Hlavní výhodou takového případu je nedostatek potřeby trvalé přítomnosti. V případě potřeby budete muset pouze vybírat peníze nebo opravit hrací automat.

Výše budoucích příjmů

Výše budoucích příjmů přímo závisí na počtu nainstalovaných herních zařízení a správné poloze. Jeden stroj by měl přinést 50 tisíc rublů měsíčně.

Je-li výnos nižší, je třeba změnit místo instalace, nebo je tento stroj prostě populární u uživatelů.

Z měsíčního zisku dáte asi polovinu nájemného, ​​práci zaměstnanců. Máte-li k dispozici 5 kulometrů, přinesou za měsíc 250 tisíc rublů. Z toho 90 tisíc bude vaším čistým ziskem.

Doba návratnosti

Pokud vše půjde dobře a vaše výherní automaty budou mezi dětmi velkou poptávkou, pak se podnik vyplatí během jednoho roku.

Hlavním důvodem při zahájení podnikání je zohlednění všech možných rizik. K tomu lze přičíst trvalé rozložení výherních automatů. V tomto případě stojí za to přemýšlet o jeho nahrazení. A také, pravděpodobně, nehledejte s volbou stroje. To bude vyžadovat pečlivé studium trhu.

Podniky, jako jsou hazardní hračky pro děti, budou vždy relevantní. Protože děti vždycky milují zábavu. Hlavní věc spočívá v tom, že hrací automat by měl vyhovovat jejich potřebám.

Podnikatelský plán pro hrací automaty. Instrukce pro kompilaci

Pozor prosím! Volný obchodní plán nabízený ke stažení níže je příkladem. Podnikatelský plán, který nejlépe vyhovuje vaší firmě, musí být vytvořen za pomoci odborníků.

Podnikatel z oblasti Kaliningradu Irina Chernyavskaya, majitelka výherních automatů, vypráví. Před více než dvěma lety vytvořila společnost Irina obchod s hracími automaty v pronajatých prostorách nákupního centra. Hrací automaty se nacházejí v prvním patře dvoupatrového nákupního centra. Zaměstnanci klubu se skládají ze tří lidí: bezpečnostní stráž, pokladník a správce.

Podnikatelský plán pro dětské hrací automaty

Co mě přitahovalo k práci s hracími automaty?

Vždycky jsem věřil, že s řádnou organizací obchodu jsou výherní automaty vysoce výnosné a slibné. Mnoho lidí se těší této hře. Proto je důležitost takové zábavy vysoká, vzhledem k tomu, že mám bydliště v herní zóně Ruska.

Nejdřív jsem potřeboval určitou částku, takže jsem musel dostat šanci a vzít si půjčku. Riziko je však ušlechtilou příčinou a po dvou měsících jsem začal získávat nějaký zisk.

Ale to bylo později, a zpočátku jsem potřeboval takzvaný orientační bod a byl nazván obchodní plán. Bez ní je možné začít podnikat, ale zůstat nad vodou a ještě více, aby získal hmatatelný zisk - to je nerealistické.

Podnikatelský plán vám pomůže rozhodnout o mnoha otázkách, jako jsou:

 • pronájem potřebných prostor ve viditelné zóně;
 • zakoupení licence podle zákona;
 • nákup výherních automatů;
 • reklama;
 • najímání personálu.

A to je jen malá část odpovědí obsažených v obchodním plánu.

Kde získat obchodní plán?

Existuje spousta způsobů, jak získat podnikatelský plán, ale mnohé z nich jsou buď velmi drahé nebo zcela nespravitelné.

Ale jako všichni začínající podnikatelé jsem strávil spoustu času, dokud jsem nenalezl možnost získat podnikatelský plán, který by mě dokonale vyhovoval.

Nejprve jsem se snažil stáhnout podnikatelský plán, který jsem potřeboval, na bezplatné webové stránce, ale samozřejmě všechny možnosti, které jsem našel, se mi nepodařilo. Ale nevzdával jsem se a hledal skutečně efektivní a efektivní obchodní plán.

Bohužel, když jsem strávil spoustu času a zaplatil jsem první významný zájem na úvěru, začal jsem hledat jiné způsoby, uvědomil jsem si, že čas jsou také peníze.

Trochu zoufalý, skoro jsem koupil obchodní plán pro RCB, ale zastavil cenu, která byla 45 tisíc rublů. Dokonce jsem se obrátil na poradenskou společnost a opět mě cena šokovala.

Našel jsem cestu ven!

Moje rozhodnutí přišlo nečekaně, když jsem viděl šablonu pro podnikatelský plán za směšné peníze - 550 rublů. A nejzajímavější je, že opravou takového šablony můžete skutečně dosáhnout zisku a dosáhnout úspěchu v oblasti výherních automatů.

Po zakoupení šablony jsem upravil všechny ukazatele na aktuálně efektivní, jedná se o pronájmu místnosti, měnový kurz a poplatky za inzerci atd. Celou úpravu jsem strávil pár dní.

Pak jsem se obrátil na kamaráda, který měl podobné záležitosti, a ona za symbolický poplatek se svým známým finančníkem na šabloně, kterou jsem získala, vytvořila skutečný obchodní plán, který přiměje mé podnikání vzkvétat, a to navzdory měnícím se zákonům.

Výsledkem je, že jsem koupil šablonu obchodního plánu pro 550 rublů, kamarád a její známý si koupili dobrý koňak.

Můj obchod s hracími automaty vydržuje konkurenci a přináší mi skutečné příjmy. A to vše díky současnému podnikatelskému plánu, jehož šablonu jsem koupil za směšné peníze.

Nyní mými nejbližšími plány patří rozšíření personálu a získání nových herních automatů. Mimochodem, úvěr jsem splatil dlouho.

Přehled herních automatů

Několik užitečných informací a stručné prezentace obchodního plánu pro hrací automaty:

Věnujeme pozornost plánu na podporu podnikání po dobu 2 let. A konkrétně - vytvoření obchodu s hracími automaty. Vytvořením služby pro hrací automaty získáváte příjem, vytvoříte podnik, který neztratí své hodnocení, uspokojí spotřebitele na trhu her.

Chcete-li otevřít podnik, budete potřebovat půjčku ve výši 1200000 rublů. Úhrada úroků, která bude provedena od prvního měsíce po zahájení projektu.

Poměrně známý a rozšířený typ podnikání, který poskytuje služby v oblasti zábavy.

Hrací automaty jsou povoleny zákonem a přinášejí svým majitelům dobrý příjem.

Příjem z této činnosti je procento částek, které hráči vložili do zařízení.

Herní proces není řízen správou žádným způsobem, symboly a obrázky, které se objeví na válcích poté, co hráč zahájí hru, jsou naprosto náhodné kombinace.

Pro úspěch ve výherních automatech musíte mít klientskou základnu, lidi, kteří jsou ochotni utrácet peníze na hry.

Dnes existuje několik obchodů na hracích automatech. Jedná se o běžné stroje, které lze nalézt v kasinu, prodejní automaty pro děti, obvykle se nacházejí ve velkých obchodních domcích a igroland nebo v online herních automatech umístěných na internetu. Podle zákona mohou být klasická zařízení instalována pouze na povolených místech.

Ve výherních automatech existuje systém akumulace z finančních prostředků, které klient investoval tam. Pak jsou tyto peníze odvozeny z ceny, mohou to být asi tisíce rublů a některé miliony se již nazývají jackpot.

Také existuje bonusový systém, bonusy, které se na kartě dostanou, pak mohou být hotovosti. A nezávisí na tom, jakou částku investují, ale na tom, jak často hraje osoba.

Tabulka č. 1. Potenciál spotřebitelů hazardních služeb v Rusku

Další kategorií zábavy jsou dětské automaty. Ty jsou zpravidla umístěny na veřejných místech, takže rodiče mohou podnikat vlastní práci a děti si mohou odpočinout. Chcete-li začít hru, budou děti potřebovat žetony.

Automatické stroje na internetu - je to program, pro který žádný uživatel nemůže jednat. Je naprosto automatické. Pravděpodobnost rozbití velkého jackpotu je velmi malá. Výhry v takových on-line kasinech spadají pod vědecké statistiky a pravděpodobnost.

Abyste mohli začít hrát, budete potřebovat: licenci, pokoj, personál, vybavení a dobrou reklamu. Ukazatelem úspěchu vaší firmy bude místo, kde se nachází vaše kasino.

Tabulka číslo 2. Růst hráčů na trhu s hracích automatů v Rusku

Mělo by to být v očích veřejnosti a neexistují jiné možnosti, jinak selhání všech plánů! Pro zákonnost v daňové kontrole musíte koupit licenci a patent, bude to stát 10 000 dolarů a 200 dolarů ročně, resp.

Licence je platná po dobu 5 let. Minimální počet míst je další pravidlo hazardních her. Malé instituce netrvají dlouho. Pomocí informační technologie můžete sledovat vše, co se děje ve skupinách strojů.

Můžete tak zobrazit údaje o dynamice výher na monitorech hal, tím více přitahujete zákazníky. Otázka kontroly je možná nejdůležitější v této formě příjmů. Potřebujete ovládat všechno a vše: zákazníky, pracovníky, vybavení atd.

Ze zařízení budete potřebovat hrací automaty pro kasina nebo nákupní centra. Volba zařízení v naší době je obrovská. Mohou to být levné stejně jako vysoce kvalitní drahé stroje. Ale i ty nejspolehlivější potřebují někdy servisní podporu.

Zkusme to shrnout. Ztráta v podniku skončí již ve druhém měsíci. Každý měsíc obdržíte 14,76 milionu rublů, z čehož půjdete na výdaje 264,340 rublů.

Celkový čistý příjem za 2 roky provozu činí 4856896,98 rublů. Různé studie dokazují, že hazardní hry jsou slibné a přinášejí obrovské příjmy.

Stáhněte si bezplatný a přibližný obchodní plán:

Hala herních automatů obchodního plánu

Hala herních automatů obchodního plánu

Otevření hernách se zbraněmi je jakýmsi „zlatý důl“ pro zakládání podniků, protože tato oblast činnosti je zaměřena na posílení povahové vlastnosti tkvící v mnoha - žízeň po vzrušení, adrenalin a náhlé obohacování.

Tato sféra podnikatelské činnosti byla v poslední době aktivně rozvíjena v oblasti domácího obchodu. Současně cílové publikum sálů s hracími automaty se skládá z různých věkových skupin, stejně jako lidí s různým majetkovým stavem. Poptávka po takovém podnikání je také vysvětlena širokou škálou typů automatů.

Začínající podnikatelé mohou mít pochybnosti o svých vlastních příležitostech k zahájení takového projektu, ale lze si uvědomit, že otevření sálu hracích automatů je doprovázeno obdobným počtem obtíží, stejně jako jakýkoli jiný typ obchodní činnosti. Pro úspěch projektu je třeba znát specifika podnikání v oblasti hazardních her a vypracovat odpovídající obchodní plán.

Zařízení

V současné době se nabídka vybavení herních hal vyznačuje velkou rozmanitostí a orientací na různé věkové skupiny - od dětských diváků až po starší solidní lidi. Podle toho by zařízení mělo být vybráno na základě jejich preferencí pro všechny věkové skupiny cílové skupiny tohoto podniku.

Je třeba si uvědomit, že ceny za vybavení jsou ve velkých mezích, v závislosti na schopnostech hracího automatu. Cenové limity pro stroje začínají od 200 dolarů a končí v hodnotách 15 000 až 20 000 dolarů.

Chcete-li spustit herní místnost může být vybavena deseti automatickými stroji, v budoucnu se doporučuje zvýšit jejich počet na 15-20.

Skvělá hodnota před získáním automatických zařízení má sledování v konkurenčních herních halách zákaznických preferencí, to znamená, že je nutné studovat, které stroje jsou oblíbenější.

Hlavním požadavkem na ubytování je účast

Místnost

Klíčovým kritériem pro výběr místnosti v rámci podnikatelského plánu pro otevření sálu hracího automatu je vysoká návštěvnost a návštěvnost místa. Při výběru pokoje nestojí za to, abyste se soustředili na centrum města, vynikající umístění haly a místo v blízkosti supermarketu, vzdělávací instituce nebo kina.

Zvláště úspěšné rozhodnutí zvolit si pokoj je pronajmout si ho uvnitř kina, protože jeho návštěvníci jsou již psychicky orientovaní na odpočinek a mají hlad pro nové dojmy.

S úspěšnou volbou umístění a návštěvnosti může arkádová hala vyplatit během šesti měsíců, protože zisk každého stroje je v průměru 100 USD za den.

Zaměstnanci

Při výběru pracovníků pro sále hracích automatů hlavním kritériem pro výběr není tolik odborných znalostí a zkušeností z podobných prací, a charakterové vlastnosti jako je čestnosti a poctivosti. Důraz na osobních kvalitách zaměstnanců je důležité pro tuto obchodní oblasti, stejně jako v procesu zaměstnanců probíhá v úzkém kontaktu s hotovosti z pokladny, a ne každý se dokáže vyrovnat s pokušením úmyslného přivlastnění peněžních prostředků.

Pro malou hernu, která pracuje 24 hodin denně ve 4 směnách, zaměstnanci zahrnují:

 1. pokladna - 4 osoby;
 2. správce - 4 osoby;
 3. bezpečnostní stráž - 4 osoby.

Pokud je plánováno otevření velké haly, je třeba zvýšit počet zaměstnanců na 25-30 zaměstnanců.

Všichni pracovníci haly by měli být pravidelně zasíláni k výcviku profesní etiky chování při plnění svých pracovních povinností av průběhu samotné práce by zaměstnanci měli být pravidelně monitorováni.

Stáhněte si obchodní plán výherních automatů za 350 rublů. Naši partneři se zárukou kvality.

Cílový segment herních automatů je velmi rozsáhlý

Cílové publikum podniků

Ve směru podnikání by měly brát v úvahu preference zákazníků všech věkových skupin a podle nich orientovat návrh. Takže pro dětské publikum podobných zařízení v sortimentu výherních automatů by měly existovat dynamické hry - "střílečky", závody, sportovní simulátory a další. Více dospělých diváků se může zajímat o serióznější hry - virtuální fotbal nebo letecký hokej.

Marketingový program

Pokud je umístění arkádové haly definováno v kině nebo v blízkosti velkého hypermarketu, postačí pro přilákání zákazníků jasný a nápadný znak. Pokud se hala herních automatů nachází jinde, měli byste vytvořit jasný reklamní a marketingový program zaměřený na maximalizaci účasti na hale. Tento program se skládá z:

 1. Sledování preferencí zákazníků různých věkových skupin a vytváření návrhu herního zařízení podle těchto preferencí.
 2. Zavedení slevových, bonusových a propagačních programů, aktivních reklamních aktivit zaměřených na zvyšování povědomí o značce a rozšíření okruhu návštěvníků instituce.
 3. Rozvíjení bezvadné pověsti instituce kvůli 100% výplatě výher.
 4. Využití špičkových technologií ke zvýšení zájmů návštěvníků ve výhře, dosaženo například instalací haly plazmového panelu s dynamikou růstu výherního fondu, informacemi, které jsou přenášeny satelitními komunikacemi a internetovými komunikacemi.

Objem investic

Počáteční výše investice spočívá převážně v nákladech na nákup a zapůjčení zařízení pro prostory herny. Je také nutné objednat a umístit světlé a nápadné znamení, jehož náklady jsou také zahrnuty do výše počáteční investice. Chcete-li snížit náklady při otevírání herní haly zaměstnanců k pronájmu, nemůžete být najati.

Je-li však plánováno otevření haly s nejmodernějšími výherními automaty a také přilákání zaměstnanců k pronájmu, požadované počáteční kapitál nebude menší než 350 000 - 400 000 dolarů.

Náhrada projektu

Sazbou, že video provoz herny je přiřazen od 10:00 do 23:00 a v poptávce hry na každém stroji bude ne méně než 6 hodin, bude firma projekt zaplatí za méně než 2 měsíce.

S nižší úrovní poptávky od klientů herní haly se tato činnost vyplácí zhruba za rok plné práce.

Z tohoto relativně krátkého období návratnosti lze tedy dospět k závěru, že tento typ podnikatelského projektu má velký potenciál pro zahájení a další rozvoj.

Stáhněte si obchodní plán výherních automatů za 350 rublů. Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není. Obsah podnikatelského plánu: 1. Důvěrnost2. Shrnutí3. Etapy realizace projektu4. Charakteristika objektu5. Marketingový plán6. Technické a ekonomické údaje o zařízení7. Finanční plán8. Posouzení rizik9. Finanční a ekonomické zdůvodnění investic10. Závěry

Prezentované video vysvětluje princip fungování hracích automatů a jejich schopnost profitovat v tomto druhu obchodní činnosti.

Závěr

Příslušné vypracování obchodního plánu hracích automatů umožňuje distribuovat akce na otevírání herního sálu v nezbytném pořadí, což umožňuje cítit realitu vývoje daného druhu podnikání. K úspěšnému sestavení podnikatelského plánu musí brát v úvahu určité nuance v této oblasti.

Návštěvníci této stránky mohou vidět příklad projektu o otevření mini-haly herních automatů a stáhnout tento podnikatelský plán zdarma.

Stáhněte si obchodní plán pro sálový automat

Dětské výherní automaty N-děti: výdělky z intelektuálního vendingu

Chcete-li začít vydělávat peníze na dětské senzorické herní komplexy N-Kids, musíte zakoupit zařízení, otevřít IP, pronajmout si místo a nainstalovat stroj. Kapitálové investice do instalace jednoho herního komplexu budou průměrně 158 000 rublů a budou splaceny za 4-5 měsíců. (ne od 158k, jelikož může být méně)

Když rodiče s dětmi přicházejí do restaurace, nákupního centra, polikliniky, čekají na vlak na nádraží nebo letadle na letišti, musí přemýšlet o organizaci volného času pro děti. Dítě chce hrát a téměř vždycky. V nejlepším případě jim dávají hračku nebo gadget, které byly vzaty z domova, v nejhorším případě - odpusťte: klidně posaďte!

Existuje však vynikající alternativa - senzorický herní komplex. Může být instalován téměř na jakémkoli veřejném místě, kde děti často přicházejí. Na takovém automatickém počítači hrají děti intelektuální hry a rodiče dostávají požadovaný klid. Z tohoto důvodu se profese nekončí: majitel stroje nebo síť strojů získává zisk.

Zdá se, že vše je jednoduché. Ale to je jen na první pohled, protože stále potřebujete vědět, kde koupit takový stroj, jaký typ zařízení je a jak funguje, vypočítat potenciální příjem a pochopit, jak je podnikání organizováno. A bylo by hezké vidět skutečné příklady. Připravili jsme podrobný pokyn k výdělkům z 45 tisíc rublů měsíčně na dětské hrací automaty N-děti, které odpovídají na všechny tyto otázky.

Jaká je podstata podnikání?

Na fotografii: Děti rádi hrají hry na dotykovém displeji

Obchodní myšlenka vydělávat na dětských herních komplexech N-Kids: podnikatel získává jedno nebo více zařízení. Nastaví je na místech s dobrým dětským křížem. Připojuje se k síti.

Abyste mohli hrát na tomto počítači, je třeba vytvořit účet nebo mince ve speciálním přijímači a vybrat hru na dotykovém displeji. Čas jedné hry může být vybrán nezávisle: 5, 10 nebo 15 minut. Náklady závisí na čase.

Můžete sledovat příjmy vzdáleně v reálném čase ve svém účtu prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. To znamená, že neustále vedle stroje nepotřebujete. Potřebujete pouze vybírat peníze, když vyplníte schránku účtů.

Kde a jak nakupovat zařízení N-Kids

Senzorové komplexy N-Kids jsou vyvinuty a vyráběny firmou NovoTouch.

Stroj můžete objednat voláním hotline nebo vyplněním aplikace na webu. Také je mnoho informací ve skupině VKontakte https://vk.com/nkids_biz.

Rozměry stroje: L / W / B - 710/500/1520.

Stáhnout soubor s technickými vlastnostmi MOUSE.

Výhody podnikání na dětských senzorických herních systémech:

 • Není nutné najmout další pracovníky, obsluha stroje je pro jednu osobu docela možná, koneckonců je nutné pouze vzít peníze a zkontrolovat správnost provozu systému.
 • Místo instalace je pouze 1 kilometr čtvereční. metr, a nájemné bude nízké.
 • N-Kids stroje mají jasný design, atraktivní vzhled: jsou vyrobeny ve formě rozpoznatelných postav (Mickey Mouse a další), samy se inzerují sami. V pohotovostním režimu je přístroj vybaven videem, který skáče a upoutá pozornost.
 • Nainstalujte je jednoduše: výrobce poskytuje pokyny pro konfiguraci a instalaci, což nevyžaduje speciální technické znalosti a dovednosti.
 • Můžete si stáhnout různé hry, změnit je podle vlastního uvážení a podle zájmu diváků.
 • Herní komplex je vyroben z anti-vandalového tvrzeného skla a bezpečného plastu: zařízení je chráněno před poškozením, a to i při zasažení.
 • K podnikání stačí zaregistrovat individuální podnikání a zvolit zvláštní daňový režim (UTII, patentový systém nebo zjednodušený daňový systém).
 • Nepotřebujete pracovní kapitál, protože nemusíte kupovat zboží.

Přečtěte si také: Vending business v Rusku: neznámý včera, obtížné dnes, slibovat zítra?

Úspěšná místa pro instalaci N-Kids strojů

Na fotografii: Příklad dobrého umístění: vedle jídelního dvora ve velkém nákupním a zábavním centru

Instalace herních zařízení pro děti je prospěšná v místech, kde jsou velmi hlídkováni, mohou být:

 • Dětské hřiště v kavárně, restaurace, fitness centrum, lázeňský salon;
 • Stanice, letiště;
 • Velké supermarkety, potravinářské dvory;
 • Dětská polyklinika, soukromá dětská léčebná centra;
 • Hotely, zaměřené na rekreaci s dětmi.

Důležité! Smyslové dětské hrací automaty mohou být využity nejen jako samostatný podnik, ale také jako prostředek ke zvýšení příjmů, stejně jako ke zvýšení loajality návštěvníků kaváren, restaurací, hotelů a dalších institucí, kde rodiče přicházejí s dětmi. To znamená, že například majitel restaurace může vybavit dětské hřiště a vybavit ji automaty N-Kids. To poskytne další podnět k návštěvě instituce pro klienty s dětmi a rozšíří cílovou skupinu svých institucí.

Počítám

Jednoduchý výpočet (viz tabulka 1) na základě údajů poskytnutých majiteli automatických strojů ukazuje, že příjmy z jednoho stroje jsou od 1 500 rublů za den. Proto, od 45 tisíc rublů měsíčně. Zařízení pracuje bez dnů volna.

Množství, rub. kdy funguje jeden stroj

Množství, rub. když síť 5 herních komplexů

Síť 10 herních komplexů, rublů.

Náklady na zařízení připravená k práci (s akceptorem účtů, nainstalovaným OS, online monitoringem)

Dodávka zařízení (průměrná cena v regionech Ruska)

Investice do startu

Průměrná cena za hru

Minimální počet klientů za den

Zisk za měsíc, založený na 30 dnech

Vypočítejte čistý zisk za čtvrtletí a splácení, pokud funguje jeden stroj, viz tabulka 2.

Výnosy a náklady (jeden stroj)

Výnosy za čtvrtletí

Platba daně (pomocí UTII)

Internet, elektřina, dopravní náklady

Čistý zisk za čtvrtletí

Získané výpočty nám umožňují dospět k závěru, že jeden automat N-Kids je soběstačný 4-5 měsíců po startu a začíná přinášet stabilní zisk. Přijatý zisk lze považovat za dodatečný nebo nezávislý zdroj příjmů a je možné jej použít k akvizici dalších herních komplexů. To vám umožní získat více příjmů v závislosti na počtu nainstalovaných strojů.

Podívejte se na příběh o podnikateli, který vydělává na dětských hracích automatech:

Podnikatelský plán pro otevírání zábavních automatů

Přidáno do záložek: 0

Dále je náš mini obchodní plán a pokyny pro otevření vašich zábavních automatů ve vašem městě, stejně jako partnerský příklad obchodního plánu pro hrací automaty, který je k dispozici pro prohlížení a stahování na webu.

Lékárny mohou mít několik typů, jak je popsáno v rozkazu Ministerstva zdravotnictví a sociálního rozvoje Ruské federace "O schválení typu lékárenských organizací".

Herní zábavní stroje jsou pro firmu Stratagor velmi atraktivní obchodní myšlenku z několika důvodů:

 • k zahájení podnikání potřebujete malý počáteční kapitál (takový automatický stroj, jako je silometr, imitátory střelby, simulátory automobilových nebo motocyklových závodů stojí kolem 24 900 rublů).
 • Kromě toho je možné je zakoupit za úvěr - výše měsíční platby je mnohem nižší než příjem z instalace takových automatických zařízení v zábavních centrech pro děti a dospělé nebo na ulicích města.
 • Takový zábavný stroj nevyžaduje účast obslužného personálu, zákazník provádí platbu sám, přístroj pracuje 24 hodin denně a podnikatel navštíví své místo pouze proto, aby získal výtěžek nebo prověřil zařízení.
 • Nedostatek spotřebního materiálu znamená, že nemusíte pronajmout sklad, kupovat a přepravovat zboží - což, s vámi souhlasíte, představuje významnou úsporu finančních zdrojů.
 • Některá zařízení jsou vybavena zařízeními proti vandalismu a mohou pracovat za jakýchkoli povětrnostních podmínek.
 • Budete trávit pouze na pronájem místnosti nebo místa na ulici a kontrola výnosů bude prováděna samoobslužným zařízením.
 • Zábavný stroj nezabírá rozsáhlou oblast, některé z nich mohou být zesíleny na zdi, takže nájemné bude nedostatečné.
 • Mobilita přístroje a jeho poměrně malá hmotnost usnadňují změnu jeho polohy. Také jej můžete instalovat na místech masových setkání lidí o víkendech, během městských akcí a svátků.
 • Pokud je váš zábavní nebo herní stroj bude instalován ve stravovacích zařízeních, zábavní centrum, zábavní park nebo nočního klubu, nejste ani nutná registrace „fyzické osoby podnikatele“, jak se stroj budou zahrnuty do účetní závěrky hostitelské instituce.

Stáhněte si obchodní plán výherních automatů za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality.

Na videu: RockyBoxer

Tento obchodní nápad znamená možnost nákupu zábavního zařízení v hodnotě 74 900 rublů na úvěr.

Jako dodatečné náklady můžete zavolat instalaci platebního systému a akceptoru účtů - a to je dalších 9000 rublů.

Splácíme půjčku za 36 měsíců.

Jako příklad uvádíme minimální náklady na jednu stávku - bude to 10 rublů. Pro den práce by zařízení mělo pracovat nejméně půl hodiny - tedy asi 20 sekund za jednu hru: po dobu 5 sekund si člověk učiní platbu, 5 sekund zaútočí, 10 sekund - poslouchá komentář a zobrazí odhad síla nárazu.

Celkem: 20 sekund - hra, 3 hry za minutu nebo 30 * 3 = 90 her denně. Pokud je toto číslo menší, měli byste přemýšlet o přesunutí zařízení na jiné místo.

Výpočet denních příjmů: 90 * 10 = 900r. za den 900 * 30 = 27000r.

27000r. - částku příjmu za měsíc.

Z toho musíte odečíst náklady na nájem, měsíční splátky a jiné nepředvídané výdaje. Výsledkem je čistý zisk 19 809 tisíc rublů.

Souhlasíte, je to velmi dobrý plat, protože nemusíte chodit do práce každý den.

Samozřejmě můžete koupit několik různých strojů, pak se zvýší vaše zisky. Také je nutné si uvědomit, že u takových zařízení výrobce poskytuje 3letou záruku a budete mít také možnost kontaktovat 24hodinovou technickou podporu.

Existuje mnoho druhů zábavních zařízení. Můžete například vybrat zábavný počítač jako "Palmist" nebo "Sniper":

Na videu: zábavní zařízení "Chiromant"

Stáhněte si obchodní plán výherních automatů za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není. Obsah podnikatelského plánu: 1. Důvěrnost2. Shrnutí3. Etapy realizace projektu4. Charakteristika objektu5. Marketingový plán6. Technické a ekonomické údaje o zařízení7. Finanční plán8. Posouzení rizik9. Finanční a ekonomické zdůvodnění investic10. Závěry

Na videoreceptoru Sniper

Jak otevřít automat? Výhodný a výnosný obchod :: BusinessMan.ru

Jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví je herní koule. Mnoho lidí navštěvuje herní centra a každoročně ponechává spoustu peněz. Neobvyklé vzrušení je přítomné téměř v každé osobě a touha mít obrovskou sumu peněz je sen každého.

Moderní stroje přitahují svou rozmanitost a poskytují spoustu zábavy. Mnoho podnikatelů přemýšlí o tom, jak otevřít automat, ale na první pohled se zdá, že je to docela problematické. Ve skutečnosti je hazardní podnik skutečně skutečný. Samozřejmě existují určité rysy a nuance, ale nejsou složitější než v jiných oblastech.

Jaké zařízení musím koupit?

Dnes je trh s hracími automaty nabízet produkty pro každý vkus a pro jakýkoli účel.

Vhodná varianta může být vybrána jak pro dospělé hráče, tak pro děti. Kromě toho se nyní pravidelně dostávají do prodeje různé novinky.

Cenové kategorie jsou zcela odlišné a náklady na automatické stroje závisí na mnoha faktorech.

Otevření haly výherních automatů si musíte koupit asi 10 kusů herních automatů. Není nutné vybrat drahé automaty, hlavní podmínkou je rozmanitost. Před provedením nákupu je třeba pečlivě zkontrolovat, které z nich jsou požadovány mezi zákazníky podobných hal a zhodnotit popularitu každého stroje.

Výběr místnosti

Před otevřením arkádové haly musíte vypočítat vlastní finanční možnosti. Toto kritérium bude zásadní při výběru místnosti, ale jiné faktory jsou stejně důležité. Je velmi důležité, že herní centrum je na přeplněném místě s velkým množstvím dopravy. No, pokud v bezprostřední blízkosti budou umístěny kina, kavárny a restaurace. Lidé tam chodí jen s jednou touhou - mít odpočinek, takže hrací automaty pravděpodobně nezapomene.

Když rozšiřujete svou firmu, můžete hledat prostor na vyšší úrovni, pronajmout si prostor z nákupních center nebo zábavních komplexů. V tomto případě budou zákazníci mnohem více a velikost zisku se zvýší.

Správně vybrané místo pomůže rychlejšímu návratnosti investic. Zajištěné osoby snadno opouštějí velké peníze, znovu a znovu se vzpamatovávají.

Kdo může být klientem herního centra?

Cílovým publikem může být naprosto každý. Proto by nabídka nabízených strojů měla být různorodá. Chcete-li uspět v této oblasti, program pro herní haly musí být bezchybný a reputace instituce je ideální. V opačném případě negativní zpětná vazba zničí celou firmu v krátkém čase.

Marketingový kurz

Pokud je herna na rušném místě, náklady na reklamní kampaň budou minimální. Velké jasné znamení s osvětlením pomůže přilákat pozornost potenciálních zákazníků. Chcete-li zvýšit efektivitu reklamy, můžete si objednat vizitky a letáky, pomohou více lidem dozvědět se o herně.

Návštěvníci jsou velmi rádi různé propagační akce a systémy bonusů a slev, takže majitel by měl vzít v úvahu tuto nuance. To nevyžaduje vysoké náklady, ale zákazníci budou spokojeni. Dobrou pověst instituce je nejlepší reklama.

Kolik mám investovat?

Každý podnikatel se zajímá především o to, kolik stojí za otevření sálu slotů. Žádná obchodní činnost nebude zahájena bez zahájení kapitálu, který se stane počáteční investicí.

 • Nákup automatických strojů - 15 000 až 20 000 dolarů.
 • Pronájem prostor - od 150 do 200 dolarů měsíčně.
 • Značka, která propaguje herní sál, je od 50 dolarů.
 • Registrační náklady a daně.

Dodatečné náklady se budou vyžadovat pro údržbu v interiéru, reklamní kampaně a další potřeby. V prvních měsících práce můžete bez zaměstnance pracovat, a tím ušetřit na mzdách

Získání licence

Všechny provozovny hazardních her mohou vykonávat svou činnost pouze na základě licence. Majitel může být organizací nebo individuálním podnikatelem, ale každý předmět musí být registrován v místě instalace strojů před otevřením zařízení pro hazardní hry.

Chcete-li získat licenci, musíte splnit určité požadavky. Hlavní jsou: rozdělení herny do oblasti zákaznického servisu a oblasti služeb, dostupnost místa pro regulační dokumentaci.

Ve Spolkové daňové službě je nutné podat žádost a kopie dokumentů. Jejich seznam by měl být nalezen v příslušných orgánech.

Není-li organizace na daňovém účtu, je povinné se obrátit na daňový inspektorát. V případě, že se změní počet herních stolů nebo počítačů, je nutné před instalací nových objektů ohlásit to regulačním orgánům.

Doba návratnosti

Jak ukazuje praxe, arkádová hala se plně vyplatí za 1,5-2 měsíce, za předpokladu, že práce byla provedena bez zastávek a překryvů. Pokud dojde k nepředvídatelným situacím, může se tato doba zvýšit. Proto podnikatelé přemýšlejí o tom, jak otevřít automat, protože tento typ podnikání je velmi výnosný.

Stejně důležité je i další investice finančních prostředků do rozvoje podnikání, neboť konkurence v této oblasti je poměrně vysoká. Je možné se dostat před konkurenci, ale pro to je nutné koupit nové stroje včas a pečlivě sledovat poptávku.

Při rozhodování o tomto druhu činnosti a učení o tom, jak otevřít arkádovou halu, je třeba si uvědomit, že jediná instituce nepřežije konkurenci a přestane přinášet stabilní příjmy. Chcete-li začít podnikat, musíte se okamžitě soustředit na síť herních hal a vytvořit vlastní značku, která bude uznána.

Podnikatelský plán pro výherní automaty Ochrana práce

Podnikatelský plán pro hrací automaty

Jak rozčarovat hala výherních automatů

Herní haly jsou rychle se rozvíjející podnikání, přitahují rostoucí počet lidí, žízní po vzrušení a náhlém bohatství. Jak je tato obchodní činnost uspořádána? A jak dosáhnout úspěchu? Vyacheslav PANKIN, generální ředitel Jackpotu, sdílí své obchodní tajemství. Moskovský herní systém »

Vždy plaťte na výhru, protože bezútěšná pověst je základem hazardních her

V tomto oboru je upřímnost především. Pokud nejméně jednou zaplatíte cenu, pak můžete dát kříž na podnikání. "Sarafannoye rádio" bude okamžitě šířit pověst, že "oni jsou blázní kolem", a pak neumí žádné reklamy. Výhry výherních peněz, tedy vrácení peněz investovaných hráči, jsou naprogramovány výrobci herních zařízení o 88-90%.

Investujte peníze do vývoje, a to i na úkor současných zisků.

V odvětví hazardních her nejsilnější konkurence a velmi přísná pravidla. V poslední době se daně zvýšily exponenciálně, ziskovost klesla na 15%. Současně, jak na začátku, tak v procesu vývoje, jsou zapotřebí velké investice. Otevření jedné herny stojí 350-400 tisíc dolarů.

V zásadě jde o náklady na zařízení - jeden stroj stojí 12

15 tisíc dolarů a měli by být v hale nejméně 15 let

20. Vzhledem k těmto vlastnostem musíte nejprve naplánovat vytvoření rozsáhlé sítě s jednou nebo dvěma sály, které by v žádném případě nepřežily.

Navíc režijní náklady tvoří velkou část výdajů na údržbu herního systému. Zákazníci jsou čím dál víc zkaženi. Pokud byli starší návštěvníci léčeni na čaj, kávu nebo pivo, dnes dávají přednost koňaku nebo vínu a to vše je zdarma. Hlavní klienti herních sálů jsou střední třídy a mírně podprůměrní.

Investujte do své vlastní značky a zvyšte tak její rozpoznatelnost

Dnes se vnímání herního podnikání mění k lepšímu. Lidé začínají věřit. A čím lepší je známá značka, tím spíše při vytváření pravidelných zákazníků. Proto mnoho společností hracích automatů nevyužívá peníze na propagaci své vlastní značky.

Propagujte své jedinečné nabídky

Když se dosáhne určité slávy značky, musíte přemýšlet o výhodných rozdílech od konkurentů. A především takové atraktivní rozdíly mohou být bonusový systém a bonusy.

Ve "Jackpotu" je systém progresivního hromadění fondu výher: z každého hráče zahájeného rublem jsou odečteny výherní fond. Více hráčů a peněz - více cen. Co se týče výher, jsou odlišné od dostupné váhy 6-8 tisíc rublů, které se vyhrávají několikrát denně hlavnímu jackpotu, jehož částka dosahuje 2

3 miliony rublů. Kromě pružného systému výher jsou zde i bonusové systémy, kdy je klientovi vystavena karta, na kterou jsou uděleny bonusové body. Navíc bonusy nezávisí na výhřech nebo ztrátách, systém bere v úvahu frekvenci a intenzitu hry. Další hra - více bonusů, které se hromadíte. Kumulace lze vybírat a můžete sbírat ceny.

Pečlivě si vyberete umístění herních hal

Jak uvedl John Rockefeller, pro úspěch vašeho podnikání jsou tři složky: místo, místo a velmi dobré místo. V počáteční fázi vašeho podnikání, kdy značka ještě nebyla propagována, je obzvláště důležité, aby se usadila na prominentním a přijatelném místě. Pak, když je značka již rozpoznatelná, můžete si vybrat levnější místa, ale dodržujte hlavní podmínky - místa by měla být v dohledu.

Používejte ve své firmě špičkové technologie

Hazardní podnikání je jedním z těch podniků, kde je nejdůležitější úloha a koncentrace informačních a telekomunikačních technologií. Bez nich nemůže přežít. Hazardní haly mají obvykle vlastní kontrolní a monitorovací střediska v celé síti sálů s hracími automaty, což umožňuje sledování dynamiky růstu výherního fondu v reálném čase. V regionech jsou v každé místnosti instalovány satelitní paraboly. Není vyloučeno, že v průběhu času bude telekomunikační síť samostatným ziskovým střediskem herních zařízení, a pokud nebude zisková, může si sama poskytnout služby jiným střediskům.

Kromě toho hazardní podniky na každý nalákat své zákazníky - trigger JackPay fakturační systém dobíjet mobilní telefonní účty, odehrávající se v hernách plazmovými obrazovkami pro zobrazení růstové dynamiky prize poolem a zábavné programy.

Průběžně sledovat celý herní systém

Řídicí stroje, haly, personál, zákazníci. To je důležitý a nejtěžší okamžik v podnikání. Technologie kontroly úzce souvisí s informačními technologiemi - rychlou komunikací a bezpečností. Hlavní věcí je samozřejmě sledovat, co se děje v halách a vlastním personálu: co dělají, jak se chovají s klienty. Zákazníci je třeba také sledovat. V herních halách nejsou případy krádeží, prodej padělaných peněz atd. Neobvyklé.

Přístup k výběru personálu zodpovědně

Přijmout personál ve hře není snadný úkol, protože lidé se zabývají penězi a vzrušením. Pokušení vzít si peníze z pokladny haly a hrát, a věřte mi, že jste získali výhry, je velmi velký. Proto se snažte najmout nejen kvalifikované, ale také slušné a poctivé lidi. Pracovníci malého sálu se budou skládat ze tří zaměstnanců: pokladní, správce, bezpečnostní stráž. Při nepřetržitém provozu ve čtyřech směnách je 12 osob. Velká herní hala bude vyžadovat 25-30 osob. Ve známých herních sítích pracuje až 6000 zaměstnanců. Zaměstnanci potřebují nejen sledovat, ale i trvale trénovat. Některé firmy mají své vlastní vzdělávací střediska.

Bavte celé rodiny

Rodinná zábava je nový slibný tržní segment. Mnoho zábavních podniků vybaven dětské hřiště s dětskou radost a zábavu, takže rodiče mohou odpočinout si při hře kulečník, bowling nebo „jackpot“ a děti si užil klauni, hračky a hry.

Snažte se stát se respektovanou, správnou a otevřenou společností

Je třeba se naučit civilizovaně, na úrovni dobrých bank, pracovat s finančními prostředky. Provozovatel hazardních her musí být opravdu seriózní společností se správným a kvalifikovaným managementem, ne horší než pojišťovna nebo banka. Správné finanční řízení a dobré obchodní pověsti mohou být základem pro rozvoj vlastních finančních programů. Přitažlivost finančních partnerů a investorů je novým obchodem s hazardními hrami, je však velmi důležitá pro udržení tempa růstu, modernizaci vybavení a budování nových zábavních zařízení. To je vaše obchodní pověst a finanční otevřenost, která je tak neobvyklá pro hazardní podnikání, které pomohou získat důvěru investorů.